Автор Тема: Націоналізація ДТЕК стала б гарним кейсом для нової України.  (Прочитано 1005 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4801
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
В ДТЕК заявили, що українці мають самотужки готуватися до зими і розраховувати лише на себе.

Ще раніше, коли прокачували підвищення ціни на електрику на 65%, одним з мотивів було: ДТЕК потребує грошей на ремонт.

Здається, шо нас так добряче найобують.

Якщо ми оплачуємо не вартість товару, а капітальні вкладення, то ми уже не споживачі, а інвестори.

Якщо при цьому не розраховуємо на віддачу, то ми так само не споживачі, а люди які заради успішного бізнесу в майбутньому стягують паски зараз.

Така схема цілком нормальна і дуже навіть працююча.

Але в ній ще обов'язково має бути націоналізація ДТЕК.

Українці можуть оплачувати відбудову руйнувань, які завдала РФ.

Але це має бути НАША власність. 

А не власність рудого гудка, який здав Донбас в 2014, коли мав силу задушити все в зародку.

Націоналізація ДТЕК стала б гарним кейсом для нової України.

Нас завжди рятувала солідарність.

Всі наші майдани та революції ми пройшли завдяки відчуттю плеча незнайомої, але близької людини біля нас.

Тільки це стосувалося меншості.

Націоналізація ДТЕК та загальнонаціональна відбудова енергетики, де кожен має свою "акцію" (форму можна придумати) - спосіб поширити це відчуття солідарності на всю країну.

Особливо в умовах, коли нас зжирає безнадія та сварки.

Але хіба може погодитися на таке влада, яка зацікавлена якраз в фрагментації суспільства, щоб потім простіше виграти вибори?

І яка регулярно відслюнявлює Ахметову наші гроші не лише через ДТЕК, але й через Єдиний телемарафон.

https://www.facebook.com/share/p/oEe75YWj2w8aF869/
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16145
 А що від ДТЕК залишилося? Вам хочеться Ахметова зробити ще багатшим?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
ндовбойобів ніщо не вчить ...

як запрограмували їх в СРСР на вся власть савєтам так і далі живуть
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
  • Стать: Чоловіча
більш довбойобської тези, ніж про націоналізацію дтек, сьогодні ще не зустрічав.

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
більш довбойобської тези, ніж про націоналізацію  дтек, сьогодні ще не зустрічав.
:smiley24: зайвий привід додатково красти гроші на відновленні. Та ще й поставити зайвих кілька квартальних менеджерів з не кислими посадовими окладами


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18273
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
більш довбойобської тези, ніж про націоналізацію дтек, сьогодні ще не зустрічав.

250%
Враження що Зденик навіть не зелений, а казачок засланий, кацапський. Або дурак.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
250%
Враження що Зденик навіть не зелений, а казачок засланий, кацапський. Або дурак.

это к вопросу о том что мовой нельщя прикрывать тупизну и зескотизм

просрать Украину на украинском , что может быть еще дебильнее

никаких поблажек кацапам, дуракам, зкскоту пишушим на украинском

напротив такие пляди дискредитируют мову, типичная совковая политика показать украиномовных некими отсталыми рагулями

я ьы таких банил не щадумываясь

да, должно у нас быть все
вплоть до украиномовного шансона и украиномовевх бандитов

но не дебилы в товарном количестве

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16145
250%
Враження що Зденик навіть не зелений, а казачок засланий, кацапський. Або дурак.
  :smiley24:

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4801
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Дурак - сам Дурак ... осе уровєнь ...  :gigi:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18273
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Дурак - сам Дурак ... осе уровєнь ...  :gigi:

рівень
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
А що від ДТЕК залишилося? Вам хочеться Ахметова зробити ще багатшим?

А то він хіба збіднів? Це його компанія(незрозуміло, на яких підставах), і він має вкладатися в усілякі ремонти, а не дерти гроші зі споживачів

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
А то він хіба збіднів? Це його компанія(незрозуміло, на яких підставах), і він має вкладатися в усілякі ремонти, а не дерти гроші зі споживачів

приватний власник вам нічого не винен ваші відносини з ним регулюються ринковою ціною

коли інвестиція в виробництво 100 річний продаж 1 а ціна 20 при собівартості 10 то умовний дозід на інвестицію складає 10% річних і якщо це задовільняє власника то він розширює вирлбництво інвестуючі в нього

але колмим ви через державу примушуєте ціну бути не ринковою і робите її 10 бо то ж народне !!

то власник нічого не інвестує і рано чи піздно ви лишаєтесь з низькою цігою але без цього продукту

або домагаєтесь держконролю над активом і тоді замість інвестиції 100 на відкатах роблять її 200 ві отримуєте ті самі 10 грн за продукт але податками платите 30 чи навіть 50 юо той відкат компенсується вашими податками.

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16145
А то він хіба збіднів? Це його компанія(незрозуміло, на яких підставах), і він має вкладатися в усілякі ремонти, а не дерти гроші зі споживачів
А , ну, так - від втрати активів багатіють, а якщо ТЕС розмбомбили, то хай боженька плате, а світло дайте мені прямо зараз - он у фільмах воно з повітря береться. Чомусь ви мені зевиборця нагадуєте
« Останнє редагування: Липня 31, 2024, 06:59:20 06:59 від Yuras Yuras »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
приватний власник вам нічого не винен ваші відносини з ним регулюються ринковою ціною

коли інвестиція в виробництво 100 річний продаж 1 а ціна 20 при собівартості 10 то умовний дозід на інвестицію складає 10% річних і якщо це задовільняє власника то він розширює вирлбництво інвестуючі в нього

але колмим ви через державу примушуєте ціну бути не ринковою і робите її 10 бо то ж народне !!

то власник нічого не інвестує і рано чи піздно ви лишаєтесь з низькою цігою але без цього продукту

або домагаєтесь держконролю над активом і тоді замість інвестиції 100 на відкатах роблять її 200 ві отримуєте ті самі 10 грн за продукт але податками платите 30 чи навіть 50 юо той відкат компенсується вашими податками.

Кияша, я зрозуміла, що ти дуже розумний, але все питання не в цінах акцій(до речі, знову таки незрозуміло яких), а у відносинах між державою й ДТЕКом. Якщо вже ДТЕК вліз в сферу енергетики, то в нього мають бути якісь зобов'язання по використанню та обслуговуанню своєї сфери діяльності. Тим більш, що вони себе останнім часом так і декларують - типа ми обслуговуюча компанія й більш технічна. А всі питання типу до держави.
Дуже вигідна позиція - умити руки у випадку складної ситуації.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
А , ну, так - від втрати активів багатіють, а якщо ТЕС розмбомбили, то хай боженька плате, а світло дайте мені прямо зараз - он у фільмах воно з повітря береться. Чомусь ви мені зевиборця нагадуєте

Аякже - тут корупція квітне махровим цвітом, а я маю за все це платити. Як і ти і весь інший народ.
Якби тут питання було тільки в розбомблених станціях - то ясний пень. А тут питання стоїть в діях і чиновників і приватних компаній - всі дружно гребуть гроші від енергетики, а вкладатися, розвивати й прогнозувати майбутнє - зась.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16145
Аякже - тут корупція квітне махровим цвітом, а я маю за все це платити. Як і ти і весь інший народ.
Якби тут питання було тільки в розбомблених станціях - то ясний пень. А тут питання стоїть в діях і чиновників і приватних компаній - всі дружно гребуть гроші від енергетики, а вкладатися, розвивати й прогнозувати майбутнє - зась.
Я теж думаю, що не треба платити: раніше ж жили без електрики і газу і норм було.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Я теж думаю, що не треба платити: раніше ж жили без електрики і газу і норм було.

Юрась - питання не в тому чи платити, чи не платити, а питання в тому - кому й скільки. Оплачувати приватні компанії, що наживаються на державному майні та чиновників-хапуг при владі - дякуємо красно за турботу держави за добробут громадян.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
  • Стать: Чоловіча
Аякже - тут корупція квітне махровим цвітом, а я маю за все це платити. Як і ти і весь інший народ.
Якби тут питання було тільки в розбомблених станціях - то ясний пень. А тут питання стоїть в діях і чиновників і приватних компаній - всі дружно гребуть гроші від енергетики, а вкладатися, розвивати й прогнозувати майбутнє - зась.
дтек зараз це як мінімум п'ять компаній. операторська діяльність, відновлювальна енергетика, газодобування тощо. у мене немає до них жодних сантиментів, але щодо розвитку окремих підприємств і реформи ринку згідно з державним плануванням, то тут знайти більш динамічні холдинги навряд чи вдасться.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
дтек зараз це як мінімум п'ять компаній. операторська діяльність, відновлювальна енергетика, газодобування тощо. у мене немає до них жодних сантиментів, але щодо розвитку окремих підприємств і реформи ринку згідно з державним плануванням, то тут знайти більш динамічні холдинги навряд чи вдасться.

Ну, це точно. Але з якого дива держава напланувала дерибан енергетики? Хто ріже курку, що несе золоті яйця?
Енергетика ніколи не була збитковою галуззю.Більш того, це надзвичайно важлива галузь для діяльності всієї держави.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
  • Стать: Чоловіча
Ну, це точно. Але з якого дива держава напланувала дерибан енергетики? Хто ріже курку, що несе золоті яйця?
Енергетика ніколи не була збитковою галуззю.Більш того, це надзвичайно важлива галузь для діяльності всієї держави.
енергетика нам дісталася з радянського союзу як природна монополія. в тому вигляяді, в якому вона існувала, вона була збиткова й багато в чому технологічно відстала. децентралізація галузі є правильним кроком, який зробили ще на початку 2000-х. держава лишила за собою стовбур - оператора системи, ядерну енергетику й розбудову енергоринку. все інше має бути конкурентним і приватним. саме це забезпечує капіталізацію, ліквідність і ефективне управління.
« Останнє редагування: Липня 31, 2024, 02:05:55 14:05 від irpin »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16145
 Мдя, пошкреби пересічного і усіляка комуняцька фігня з нього, як з лайно колектора. А жити хоче як у Європі

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
представляете какое ьабло можно снять с иакой гомонополии зебоялям?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Кияша, я зрозуміла, що ти дуже розумний, але все питання не в цінах акцій(до речі, знову таки незрозуміло яких), а у відносинах між державою й ДТЕКом. Якщо вже ДТЕК вліз в сферу енергетики, то в нього мають бути якісь зобов'язання по використанню та обслуговуанню своєї сфери діяльності. Тим більш, що вони себе останнім часом так і декларують - типа ми обслуговуюча компанія й більш технічна. А всі питання типу до держави.
Дуже вигідна позиція - умити руки у випадку складної ситуації.

я вам про акції нічого неписав я вамм на пальцях розклав чому цина має бути ринкова а не та яку ви хочете і чому вона має підвищуватись та знижуватись в залежності від попит/пропозиція.

але ви цього не можете зрозуміти - у вас далі "газпопіісят" мислення не йде
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Мдя, пошкреби пересічного і усіляка комуняцька фігня з нього, як з лайно колектора. А жити хоче як у Європі

Угу. Розкажи про це Макрону.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
представляете какое ьабло можно снять с иакой гомонополии зебоялям?

І що це ти написав? :eyes:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
я вам про акції нічого неписав я вамм на пальцях розклав чому цина має бути ринкова а не та яку ви хочете і чому вона має підвищуватись та знижуватись в залежності від попит/пропозиція.

але ви цього не можете зрозуміти - у вас далі "газпопіісят" мислення не йде

Отака я примітивна :smilie8:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
А , ну, так - від втрати активів багатіють, а якщо ТЕС розмбомбили, то хай боженька плате, а світло дайте мені прямо зараз - он у фільмах воно з повітря береться. Чомусь ви мені зевиборця нагадуєте

Забули ще патужну тезу про "влада не закрила енергетику ппо, хоча купалася у петріотах". Звичайно ж "патамучта єрмачок". :alen


Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
більш довбойобської тези, ніж про націоналізацію дтек, сьогодні ще не зустрічав.

Лайк
Дибіли пишуть для дибілів

"90% людей поняття не має що твориться насколо них. Біда в тому, що вони мають право голосу" (с) Джорж Карлін

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Лайк
Дибіли пишуть для дибілів

"90% людей поняття не має що твориться насколо них. Біда в тому, що вони мають право голосу" (с) Джорж Карлін

А недебіли вже дохазяйнувалися, що економіку розвалили. Бо вони не дебіли, а просто дурні, яких життя не вчить, а вчать лише власні гулі на голові.

І для них головне - це думка американського коміка.
« Останнє редагування: Серпня 01, 2024, 10:12:49 22:12 від Lina »