Автор Тема: Харошіє руzzкіє  (Прочитано 431 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8615
Харошіє руzzкіє
« : Серпня 05, 2024, 01:19:18 01:19 »
Звільнений з в'язниці "хароший рускій" Пивоваров вважає неприпустимою допомогу ЗСУ

23:55, 04.08.24

Звільнений з в'язниці "хароший рускій" Пивоваров вважає неприпустимою допомогу ЗСУ

Також він не хоче підтримувати російських добровольців, котрі воюють на боці України. Пивоваров заявив, що залишиться "російським політиком".

Російський опозиціонер Андрій Пивоваров, який мав вийти на волю у вересні 2024-го, але раптово був звільнений внаслідок великого обміну між Заходом та Росією, вважає неприйнятну для себе підтримку Збройних сил України.

Про це він заявив в інтерв'ю "Новій газеті".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
Україна побоюється, що обмін в'язнями між РФ і Заходом може стати початком таємних переговорів за її спиною — WP

"Що стосується ЗСУ. Це таке питання, яке неправильно взагалі ставити російським політикам, тому що зрозуміло, що людина, яка хотіла б відповісти на неї інакше, ніж я, відразу отримує кримінальну справу в Росії... Щодо підтримки саме військових сил, на жаль, це неприпустимо для мене, тому що таки я залишаюся російським політиком", — сказав Пивоваров.

Він вважає, що багатьох росіян жене на фронт воювати проти України страх та бідність. Але Пивоваров заявив, що не бажає російським окупантам смерті. Також він не хоче підтримувати російських добровольців, котрі воюють на боці України.

"І, можливо, ці люди не є прихильниками демократичних ідеалів, але бажати їм смерті, допомагати цьому для мене неприпустимо. Але підтримувати тих людей, які зі зброєю в руках борються проти Росії, я не готовий", – сказав "хароший русскій" Пивоваров .

Також "хароший рускій" вважає неприпустимим, коли росіяни відмовляються від триколору, що став символом російської агресії,

"Триколор – це наш прапор і не можна віддавати його. Не можна відмовлятися від нього", – вважає опозиціонер Путіна.

Нагадаємо, що 1 серпня в Туреччині відбувся масштабний обмін ув'язненими між Росією та Заходом.

На волі опинилися щонайменше 10 російських політичних в'язнів, а також двоє звинувачених у шпигунстві американців і засуджений до страти в Білорусі громадянин Німеччини. Серед них немає жодного українця.

Після звільнення російський опозиціонер Володимир Кара-Мурза заявив про те, що санкції Заходу про РФ нібито несправедливі, оскільки спрямовані не проти Путіна, а проти всієї країни та простих росіян. На думку Кара-Мурзи, який називає себе опозиціонером, санкції проти російських чиновників мають бути персональними. Про те, що такі санкції ніяк не загальмують російську військову машину та не заважатимуть окупантам вбивати українців, він не прокоментував.

Його підтримав Андрій Пивоваров.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1175
Re: Харошіє руzzкіє
« Reply #1 : Серпня 05, 2024, 04:34:44 04:34 »
Півоваров хоче бути російським політиком
І не хоче бути "совістю нації"

Бо совість зобов'язує закликати розїбати Москву.
А в Москві що розїбали не буде жодних політиків.

Це треба розуміти, і зі свого боку всяким чином їх знищувати
Перед усім морально.
Щоб всі бачили їх суть.
З ними не будуть мати справ. І вони опиняться на помийці.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Харошіє руzzкіє
« Reply #2 : Серпня 05, 2024, 11:58:12 11:58 »
тл есть эта блядь хочет смерти украинским солдатам

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27303
Re: Харошіє руzzкіє
« Reply #3 : Серпня 05, 2024, 01:26:13 13:26 »
Цитувати
Литовський очільник МЗС Габріелюс Ландсбергіс відреагував (https://x.com/GLandsbergis/status/1820028339114930366) на заяву так званого опозиціонера:

Я хотів би звернутись до постійного питання про тих "простих росіян", які "не повинні потрапити під санкції". Я чую розмови про невинність простих росіян, але потім бачу, як прості росіяни вбивають простих українців. Я бачу, як прості росіяни святкують вбивство. Я бачу, як звичайні російські батьки одягають своїх простих російських дітей у військову форму і малюють літеру Z на картонному костюмі танка. Я бачу, як прості російські матері прощаються зі своїми звичайними російськими синами і бажають їм успіхів у їхніх звичайних російських військових злочинах. Я бачу, як звичайні росіяни збираються разом, щоб створити величезну колону Z на міській площі. Звичайна росія хвора. Зцілення буде тривалим і виснажливим процесом, який розпочнеться лише тоді, коли росія, а не лише путін, зазнає поразки. Без поразки в Україні росія просто поширюватиметься.  Так про ті "несправедливі" санкції проти "простих росіян"... Ну, все, що гальмує тотальну військову машину росії, матиме підтримку простих литовців. Будь-яка перемога. Слава Україні.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: Харошіє руzzкіє
« Reply #4 : Серпня 05, 2024, 01:59:32 13:59 »
тл есть эта блядь хочет смерти украинским солдатам
Ну дик він рускій, звісно що хоче. Й вашої смерті хоче, й навіть від моєї не відмовиться. А як ще? Ніяк.
До речі я не знаю, чому їх називають "так званими" опозиціонерами. Вони нормальні опозиціонери. Вони реально незгодні з хуйлом в питанні ефективності "рішенія украйонсково воприса". Так само як 90% наших претензій до бубачькі стосується ефективності відсічі іпаной руснє.
Якщо "людина" ідентифікує себе як "росіянин", в підсумку все завжди зведеться до цього.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: Харошіє руzzкіє
« Reply #5 : Серпня 05, 2024, 02:00:26 14:00 »

Добре, що хоч якісь адеквати це промовляють публічно

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34279
  • Стать: Чоловіча
Re: Харошіє руzzкіє
« Reply #6 : Серпня 05, 2024, 08:00:51 20:00 »
Добре, що хоч якісь адеквати це промовляють публічно

Це повинні не промовляти, а КРИЧАТИ наші бубочки.

Але в нмх це курують подоляки, в яких братєльнікі в кацапських фсб-гру служать. Вони мабуть ламають голови над тим, як поскоріше вже 'пєрєстать стрєлять' і 'сойтісь посрєдінє' з   :moskali:   

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Харошіє руzzкіє
« Reply #7 : Серпня 05, 2024, 08:04:01 20:04 »
o! подоляк хороший узкий

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Харошіє руzzкіє
« Reply #8 : Серпня 05, 2024, 08:05:05 20:05 »
різати треба(с)
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34279
  • Стать: Чоловіча
Re: Харошіє руzzкіє
« Reply #9 : Серпня 05, 2024, 08:21:46 20:21 »
o! подоляк хороший узкий

Та і Єрмак ніхуйовий   :smilie8:

Он кацапи вчора навіть не стрельнули по ньому, коли з Бубою на Ф-16 піарились, як ідіоти. Свій пацан, значить  :moskali: 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Харошіє руzzкіє
« Reply #10 : Серпня 09, 2024, 08:28:42 08:28 »
І от за цю хуйню нагнули німців і віддали вбивцю. Мудро, хулє.  :fp2 Анакондно.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Харошіє руzzкіє
« Reply #11 : Серпня 09, 2024, 09:39:57 09:39 »
І от за цю хуйню нагнули німців і віддали вбивцю. Мудро, хулє.  :fp2 Анакондно.

ооо
какая активность хуесоса
начальство раком поставило :weep:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: Харошіє руzzкіє
« Reply #12 : Серпня 09, 2024, 11:01:07 11:01 »
І от за цю хуйню нагнули німців і віддали вбивцю. Мудро, хулє.  :fp2 Анакондно.
В них особливо немає вибору, оскільки вони самі себе загнали в парадігму "русня це тоже нормальниє люді". Тобто якщо продовжувати придурюватися - а святий грааль західної політики, збереження святої рашинькі, цього потребує - то мають відповідно себе поводити, й робити обміни на всяку фактичну наволоч.