Автор Тема: Наш ядерний статус від нас в 500 км. Брати будемо?  (Прочитано 1077 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27303
Альо!
Коли ЗАЕС працює на генераторах, то можна, а як кацапська, то ми єбанулись.

Нэможна
Кацапня просто ебанутая на всю голову. Они сейчас не знают что с ней делать. Нахрена нам такое счастье. И это при том что к ее захвату они десять лет минимум готовились
Захват курской АЭС имеет смысл только при ее подключении к нашей энергосистеме. Они, как и мы, не дадут это сделать

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18275
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Саме це я і кажу.
Не захоплювати треба, а зробити так, щоб кацапи не могли з неї електрику отримувати.
Це буде параліч всього регіону.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18275
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Я думаю специ знають як це зробити.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1527
  • Стать: Чоловіча
Саме це я і кажу.
Не захоплювати треба, а зробити так, щоб кацапи не могли з неї електрику отримувати.
Це буде параліч всього регіону.

захват АЭС - это уже прецедент

а обстрел АЭС - пока еще не прецедент.

там еще строится Курская АЭС 2
и в этом году типа планировали запустить на ней новый блок
интересно , кацапы будут пулять кабы и кинжалы тоже на свои АЭС ?)

зы:
ну если оценивать симметричные действия кацапов,
то вряд ли мы реально готовы к ним.

поэтому  УГРОЗА захвата Курской АЭС,
как ни странно , это реальный фактор давления на кацапов.

« Останнє редагування: Серпня 15, 2024, 10:37:29 10:37 від Stanton »

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
Альо!
Коли ЗАЕС працює на генераторах, то можна, а як кацапська, то ми єбанулись.

Якщо іпане курська, їм можна і за Урал виїхати,  земель вистачає.  а Запоріжжя куди поїде?  Вони теж зацікавлені щоб як з найбільшої нашої території виїхали люди, не важливо чи це зрівняні з землею міста і села, або якась техногенна катастрофа



Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
яка нахуй АЕС - це хіба зброя?

япро ядерну зброю - реальну а не хуїту різну.

біля борисоглебська воронєж 45 там зберігають ЯЗ реальне тактичне ЯЗ

до нього 500 км

берете його там всього багато - ожне з найбільших сховищ ЯЗ
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18275
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!

біля борисоглебська воронєж 45 там зберігають ЯЗ реальне тактичне ЯЗ

до нього 500 км


Альо! Божевільний!
Поки що наші просунулись на 35 км.
Залишилось лише 465.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34278
  • Стать: Чоловіча
Далі думками багатієте ?   :smilie7:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Альо! Божевільний!
Поки що наші просунулись на 35 км.
Залишилось лише 465.

це у мільярди рази реалістичніше ніж суходрочь на те що ми щось створимо
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
це у мільярди рази реалістичніше ніж суходрочь на те що ми щось створимо
Там взагалі-то для держави рівня України нічого складного від слова "взагалі". Просто це нереально зробити так, щоб "цивілізований світ" не знав про початок робіт.
Так шо де-факто все впирається як завжди, в білих невинних господ-партньоров, котрі нікому нічого не винні :)
Відповідно найреалістичніші сценарії ядерної України - це ті, де ми вже в НАТО, ніхто не кайфує, всі озброюються, пілігавори та сосу-сосущіствованія запхали собі в дупу, й все таке.
Відповідно... так, може й справді рейд на 500 км реалістичніший  :gigi:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18275
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
У мене враження, що Білі Господарі тебе якось покарали! :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
Засідання фанклубу фільму в зонє особого вніманія?

Скільки потрібно ресурсу для забезпечення контингенту за 500км від кордону, ще й прикрити від дрг +ппо?

Тут на Донбасі з наступом катастрофа

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Засідання фанклубу фільму в зонє особого вніманія?

Скільки потрібно ресурсу для забезпечення контингенту за 500км від кордону, ще й прикрити від дрг +ппо?

Тут на Донбасі з наступом катастрофа

тут як в найкращих комерційних пропозиціях - два в однорму.
якщо пройти ті 500 км, то донбасс і весь окупаційний контингент в України згине як роса на сонці бо опиниться в котлі без логістики з великої землі.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18275
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Якщо!

Будь реалістом (про що це я? :smilie10:)
« Останнє редагування: Серпня 16, 2024, 03:02:03 15:02 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27303
Кстати
Насчет КАЭС

Я думаю все понимают что если что то нехорошее случится с ЗАЭС на КАЭС совершенно случайно может залететь десяток Атакамсов?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Кстати
Насчет КАЭС

Я думаю все понимают что если что то нехорошее случится с ЗАЭС на КАЭС совершенно случайно может залететь десяток Атакамсов?
Ну це напевно залежить від того, чи є в США можливість контролювати дозволені зони обстрілу атакамсів. Маю на увазі, напряму - шляхом мапи дозволених та заборонених координат.
Можливість скоріш за все є, а реакцію достойників на навмисні екологічні катастрофи ми могли спостерігати (й дякувати з підстрибом) під час підриву дамби.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Інша справа, що може й без атакамсів щось може залетіти (й сподіваюся, що залетить аж бігом)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34278
  • Стать: Чоловіча
Інша справа, що може й без атакамсів щось може залетіти (й сподіваюся, що залетить аж бігом)

Тьотя, що вживаєте ?  :smilie8:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8615
Портников розповів, як і чому Україна втратила статус ядерної держави
Понеділок, 19 серпня 2024, 16:40

Україна сама відмовилася від ядерної зброї, оскільки економіка країни в 90-і роки не дозволяла таких витрат, а також тому що вирішила відв'язати себе від оборонного блоку СНД з метою створення власних Збройних сил.

Про це повідомив журналіст Віталій Портников у розмові з Григорієм Амнуелем.

За його словами, Україна не могла дозволити собі витрати на ядерний потенціал, оскільки мала дуже слабку економіку і повинна була піднімати соціалку.


"Не вважаю, що Україна могла б бути ядерною державою, це утопія. Якщо ми перемістимося в 90-ті роки, то жодного запиту громадського на збереження ядерної зброї та фінансових можливостей для її збереження не існувало. Якби тодішнє українське керівництво сказало б: "Давайте збережемо статус ядерної держави, витрачатимемо на цю певну кількість грошей, а ви менше отримуватимете зарплат і пенсій", то таке керівництво б не закріпилося. Це витрати, в бідній країні, де заборгованості із зарплат і пенсій стали ліквідовуватися тільки на початку 2000-х. І людям треба пояснювати, навіщо потрібен ядерний потенціал. Захищатися від кого? Від Росії? Але більшість людей були проросійськи налаштовані, це показали вибори 94-го", - розповів журналіст.

Також він нагадав про те, що Захід у 1990-х, як і зараз, не підтримує розпорошення ядерних потенціалів, тож домовився про контроль за ЯЗ керівництвом СНД. Україна ж не хотіла пов'язувати свою оборонку із СНД, і тому зі створенням ЗСУ якийсь контроль за ядерною зброєю втратила.

"Коли було створено СНД, ядерна валізка опинилась у Росії. Україна вважала, що такий механізм створює її залежність від Російської Федерації, вирішила створити власні Збройні Сили, ми все це підтримали. Так Україна відмовилася від контролю за ядерною валізкою. І не вона одна, - Білорусь відмовилася, і Казахстан. Тим більше, що однією з негласних домовленостей із Заходом при розвалі Радянського Союзу було те, що ядерна зброя залишається в єдиному центрі. Україна контролювала ядерну зброю і відмовилася від неї на користь суверенітету", - розповів Віталій Портников.

Раніше видання The Financial Times розповіло, що Росія готувала свій флот до можливих ядерних ударів по Європі на початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Дмитро Яковенко
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Портников розповів, як і чому Україна втратила статус ядерної держави
Понеділок, 19 серпня 2024, 16:40

Україна сама відмовилася від ядерної зброї, оскільки економіка країни в 90-і роки не дозволяла таких витрат, а також тому що вирішила відв'язати себе від оборонного блоку СНД з метою створення власних Збройних сил.

Про це повідомив журналіст Віталій Портников у розмові з Григорієм Амнуелем.

За його словами, Україна не могла дозволити собі витрати на ядерний потенціал, оскільки мала дуже слабку економіку і повинна була піднімати соціалку.


"Не вважаю, що Україна могла б бути ядерною державою, це утопія. Якщо ми перемістимося в 90-ті роки, то жодного запиту громадського на збереження ядерної зброї та фінансових можливостей для її збереження не існувало. Якби тодішнє українське керівництво сказало б: "Давайте збережемо статус ядерної держави, витрачатимемо на цю певну кількість грошей, а ви менше отримуватимете зарплат і пенсій", то таке керівництво б не закріпилося. Це витрати, в бідній країні, де заборгованості із зарплат і пенсій стали ліквідовуватися тільки на початку 2000-х. І людям треба пояснювати, навіщо потрібен ядерний потенціал. Захищатися від кого? Від Росії? Але більшість людей були проросійськи налаштовані, це показали вибори 94-го", - розповів журналіст.

Також він нагадав про те, що Захід у 1990-х, як і зараз, не підтримує розпорошення ядерних потенціалів, тож домовився про контроль за ЯЗ керівництвом СНД. Україна ж не хотіла пов'язувати свою оборонку із СНД, і тому зі створенням ЗСУ якийсь контроль за ядерною зброєю втратила.

"Коли було створено СНД, ядерна валізка опинилась у Росії. Україна вважала, що такий механізм створює її залежність від Російської Федерації, вирішила створити власні Збройні Сили, ми все це підтримали. Так Україна відмовилася від контролю за ядерною валізкою. І не вона одна, - Білорусь відмовилася, і Казахстан. Тим більше, що однією з негласних домовленостей із Заходом при розвалі Радянського Союзу було те, що ядерна зброя залишається в єдиному центрі. Україна контролювала ядерну зброю і відмовилася від неї на користь суверенітету", - розповів Віталій Портников.

Раніше видання The Financial Times розповіло, що Росія готувала свій флот до можливих ядерних ударів по Європі на початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Дмитро Яковенко

Ні, ну дивно. Звісно, що сама відмовилась при підтримці інших зацікавлених осіб. Запитання - хто подав ідею? Думаю, що то були Штати. Бо дійсно, потрібні були гроші, й ми постійно запитували Штати та різні фонди про гроші. Портников став капітаном очевидність?
Але у відповідь ми не отримали ніяких конкретних гарантій. І це погано. Мені взагалі здається, що наше керівництво діяло непродумано в усіх випадках. Тобто, не було конкретного плану дій - як мала би жити країна, куди і як рухатись і що потрібно.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
. Запитання - хто подав ідею? Думаю, що то були Штати. Бо дійсно, потрібні були гроші, й ми постійно запитували Штати та різні фонди про гроші.

ні

самі - все самі

костенко розповідав про ті часи як патріотичні рухівці на чистій українській з галицькім акцентом вимагали віддати ту ЯЗ хоч даром
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
ні

самі - все самі

костенко розповідав про ті часи як патріотичні рухівці на чистій українській з галицькім акцентом вимагали віддати ту ЯЗ хоч даром
Вєрю. А как тут нє вєріть? (тм)