Автор Тема: Павла Дурова заарештували  (Прочитано 981 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2233
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #30 : Серпня 30, 2024, 12:31:41 00:31 »
знову вам какаяразніцанасрать? може років через 10 в Холівуді зроблять шпигунській блокбастер про це, та такий що про 007 забудуть. :smilie7:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8615
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #31 : Серпня 30, 2024, 12:41:45 00:41 »
Швець каже, що основна причина те,що за допомогою телеграма, було задумано знищити валюту, і перевести народ масово на крипту.Іцим самим, підірвати фінансову іеконосічну спроможність цивілізованих країн

 :moskali:
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8615
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #32 : Серпня 30, 2024, 12:50:22 00:50 »
Эммануэль Макрон заявил, что ничего не знал о визите Павла Дурова во Францию
29 августа, 23:54

Президент Франции Эммануэль Макрон (Фото:REUTERS/Gonzalo Fuentes)

Президент Франции Эммануэль Макрон заявил, что он «абсолютно не знал» о визите основателя мессенджера Telegram Павла Дурова в его страну.

Об этом сообщает BFMTV.

«Мы — страна, где существует разделение власти. Я совершенно не знал о его визите. Это нормально. Сказать, что я направил ему приглашение — неправда», — заявил Макрон в четверг, 29 августа, на пресс-конференции в Белграде.

Ранее газета Le Canard enchaîné сообщала, что Дуров сказал полицейским, которые арестовали его при выходе из самолета, «что его ждут на ужин с Эммануэлем Макроном».
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1175
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #33 : Серпня 30, 2024, 01:08:19 01:08 »
Эммануэль Макрон заявил, что ничего не знал о визите Павла Дурова во Францию
29 августа, 23:54

 Дуров сказал полицейским, которые арестовали его при выходе из самолета, «что его ждут на ужин с Эммануэлем Макроном».

Ну ось я ж кажу що русня це образа антропосфери
Від жебрака до мільярдера

Руснявий чорт так і не зрозумів де він знаходиться. Навіть отримавши громадянство. Маючи хуліярд. Я всєх купіл бля

Ляпнути щось на кшталт службовцю поліції чи судді чи прокурору  у Франції
"а ви знаіті кто я вапще, я С макронам бухаю, щяс ему пазваню і вас виібут, тібя уволят, завтра ти ніработаіш" - це підписати собі наручники на 146 % імовірності

У Франції це називається щось типу Instrumentalisation d'influence
Вважається дуже тупою поведінкою і спричиняє жорсткіші дії.

По таких моментах одразу відрізняються люди з таких країн.

ДТП. Або якийсь публічний випадок. Купа людей, можлива поліція.
Винуватець весь час кудись дзвонить по мобільному, або вдає що дзвонить. Удає що не говорить тут з всякими присутніми. В нього розмова з Важним Чілавєкам який зараз всьо парешаіт. Он вас виібьот. Тібя уволят завтра.


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #35 : Серпня 30, 2024, 07:33:24 07:33 »
З іншого боку, якщо копи вважають за необхідне взяти до клювіка, й донести слова чорта під час взяття під варту до широкого загалу. А потім президент країни вважає за необхідне ці слова коментувати (ну а як ішо, це ж аж цілий чорт язиком брякнув). То може чорт доволі непогано розуміє, де знаходиться

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18269
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #36 : Серпня 30, 2024, 07:53:24 07:53 »
Усі такі розумні! Я вам заздрю! :shuffle:

А мені не зрозумілі дві речі:
1. Що діється?
2. Які будуть наслідки?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #37 : Серпня 30, 2024, 10:39:54 10:39 »
Усі такі розумні! Я вам заздрю! :shuffle:

А мені не зрозумілі дві речі:
1. Що діється?
2. Які будуть наслідки?
1. Французи хочуть щоб їм (їхнім органам нацбезпеки) по запиту видавали будь-яку переписочку, й блокували будь-які акаунти тєлєгі. Для цього хорошево русково взяли за попоньку, й кошмарять.
2. Хороший рускій їм це або дасть, або ніт. Я особисто вважаю що не дасть (з якого б біса, по-перше, а по-друге хто він такий, щоб вирішувати питання расійской госбєзопасності  :laugh: цього момента ойропейці з омериканцями тупо не розуміють через культурні особливості). Відповідно, якщо вони добре підготувалися - то кошмарити будуть довго та якісно, з судовими справами. Якщо чисто на понт брали, то відпустять.
Само собою, всякі ікспєрди це все постфактум обкашляють з подробицями, які до вподоби їхній аудиторії.
Довготривалі наслідки залежать від того, чи це є приватна ініціатива французів (особисто я вважаю що скоріш за все це приватна ініціатива французів). В цьому випадку, наслідків не буде.
Втім, якщо станеться нєвєроятноє, й французи діють в авангарді західного світу, який перестав кайфувати та почав прибирати з мережі ті принципи, що непогані для мирного часу, але не підходять до поточного. Це призведе до всіх тих серйозних речей, типу там "мережевого паспорту", відсутності рівного підходу до сайтів та програмних засобів, тощо, про котрі я інколи кажу в тому числі на роботі, а дебіли регочуть (ну, кацапські дебіли вже перестали мабуть).

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2233
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #38 : Серпня 30, 2024, 01:25:37 13:25 »
Найбільш вірогідно Макрон думає що праві використовують телегу для своєї пропаганди, і все інше не так вже його хвилює щоб конфліктувати з наднаціональним капіталом. Зрозумійте що ті мільярди не Дурова, а інвесторів, і телега не приносить очікуваних прибутків бо це політичний інструмент. От за володіння цим інструментом і йде боротьба...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #39 : Серпня 30, 2024, 01:38:48 13:38 »
Найбільш вірогідно Макрон думає що праві використовують телегу для своєї пропаганди, і все інше не так вже його хвилює щоб конфліктувати з наднаціональним капіталом. Зрозумійте що ті мільярди не Дурова, а інвесторів, і телега не приносить очікуваних прибутків бо це політичний інструмент. От за володіння цим інструментом і йде боротьба...

суды во франции не зависят от Макрона
долюнир сколько вы будете все мерять по уипанскому устройству судов в раше и Украине

другое дело что судьи во Франции  в отличии от наши судеек с недвижимостью и жонами в москве патриоты Франции
и закон будут застосовывать с учетом патриотизма

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18269
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #40 : Серпня 30, 2024, 02:12:41 14:12 »
1. Французи хочуть

Та ні, читати я вмію, все це знаю.

Мені не зрозуміло, чому вони лише зараз хочуть, а не наприклад, в обмін на громадянство.
Куди дивилося ЦРУ 2-3 роки тому?
Як що він дійсно не сплачував аліменти і знущався над своєю дитиною, посадити його за це, років на 5-7, а через пару років ще раз запитати, чи не хоче він поділитися ключами.

Як співають в їхньої Марсельєзі - Хай нечиста кров поливає наші борозни!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16145
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #41 : Серпня 30, 2024, 02:17:17 14:17 »
Та ні, читати я вмію, все це знаю.

Мені не зрозуміло, чому вони лише зараз хочуть, а не наприклад, в обмін на громадянство.
Куди дивилося ЦРУ 2-3 роки тому?
Як що він дійсно не сплачував аліменти і знущався над своєю дитиною, посадити його за це, років на 5-7, а через пару років ще раз запитати, чи не хоче він поділитися ключами.

Як співають в їхньої Марсельєзі - Хай нечиста кров поливає наші борозни!
Теортетично, держава не може видавати свого громадянина. До того ж, якщо кацапи вирішать його вбити, то вбивство свого громадянина - це одне, а вбвивство громадянини Франції - зовсім інше. Тому тут французи з усіх боків в плюсах, а кацапам тре добре подумати. Каддафі французи терпіли не довго

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8615
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #42 : Серпня 30, 2024, 04:24:52 16:24 »
Telegram має боргові зобов'язання на понад 2 мільярди доларів: коли Дуров має розрахуватися
Віта Свірневська
Джерело:

Financial Times
ОСНОВНІ ТЕЗИ
Соціальна мережа Telegram має серйозні боргові зобов'язання на суму 2,4 мільярда доларів з терміном погашення у 2026 році.
Засновника Telegram, Павла Дурова, нещодавно затримали у Франції, що призвело до падіння ціни облігацій майже на 10%.
На початку року Telegram залучив додатково 330 мільйонів доларів, а Дуров особисто купив облігації на 64 мільйони доларів.
Кримінальні звинувачення проти Дурова поставили під загрозу плани компанії на прибутковий вихід на фондову біржу.

Соціальна мережа Telegram, засновника якої нещодавно затримали у Франції, має серйозні боргові зобов'язання. Через це виникають питання щодо майбутнього компанії.

Боргові зобов'язання Telegram
Згідно з останніми даними, компанія Telegram має боргові зобов'язання на суму у розмірі 2,4 мільярда доларів з терміном погашення у 2026 році. Зокрема, йдеться про розміщення облігацій на суму 1 мільярд доларів у 2021 році, де серед інвесторів були державні фонди Абу-Дабі. На початку року компанія залучила ще 330 мільйонів доларів.


Крім того, фінансовий звіт компанії за 2023 рік свідчить, що Павло Дуров, який повністю володіє Telegram, особисто купив облігації на, щонайменше, 64 мільйони доларів. Підприємець заявив, що це частина того, що він раніше описував як інвестування "сотень мільйонів" у зростання Telegram.


"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #43 : Серпня 30, 2024, 06:17:24 18:17 »
телеграм мільная бульба
он нужен исключительно фсб

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8615
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #44 : Серпня 30, 2024, 07:18:42 19:18 »
Швець каже , що Телеграмм - це поект ФСБ
дивитись тут
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18269
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #45 : Серпня 30, 2024, 07:24:41 19:24 »
Теортетично, держава не може видавати свого громадянина.

Ти не зрозумів.
Я мав на увазі, коли йому надавали громадянство (до речі з порушенням процедури), от тоді і треба було ченч робити.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #46 : Серпня 30, 2024, 07:43:57 19:43 »
Ти не зрозумів.
Я мав на увазі, коли йому надавали громадянство (до речі з порушенням процедури), от тоді і треба було ченч робити.

французы очень коварные
там сотни много сотен лет истории различных дворцовых и пр интриг
да вспомним хотя бы эти неожиданные выборы от Макрона
зачем дали гражланство  мы склро наверно не узнаем
а может его давно завербовали
а может наоборот хотели у хуйла посеять недоверие к лучшему агенту

хзн

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #47 : Серпня 30, 2024, 11:29:38 23:29 »
Швець каже , що Телеграмм - це поект ФСБ
дивитись тут

Та драстє. Звичайно, що це так, якщо його офіс в Дубаї не працює, сам 10 раз на рік літає до рашки, й його пітерський офіс знадиться в одному будинку з ФСБ-ною конторою. Скажімо так, по сусідськи через стінку. При цьому він бреше, як його гнобить ФСБ. :smilie8:
Ще й закінчив якусь ФСБшну школу за спеціальністю Пропаганда.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8615
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #48 : Серпня 31, 2024, 12:50:13 00:50 »
Та драстє. Звичайно, що це так, якщо його офіс в Дубаї не працює, сам 10 раз на рік літає до рашки, й його пітерський офіс знадиться в одному будинку з ФСБ-ною конторою. Скажімо так, по сусідськи через стінку. При цьому він бреше, як його гнобить ФСБ. :smilie8:
Ще й закінчив якусь ФСБшну школу за спеціальністю Пропаганда.

Крім того, його брат і батьки живуть в рашці
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18269
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #49 : Серпня 31, 2024, 08:15:04 08:15 »
французы очень коварные


Так!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16145
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #50 : Серпня 31, 2024, 08:41:20 08:41 »
Ти не зрозумів.
Я мав на увазі, коли йому надавали громадянство (до речі з порушенням процедури), от тоді і треба було ченч робити.
Нібито ж пишуть, що не з порушенням, а за рідкісною процедурою, тобто, індивідуальний підхід, чимось він виявився цінним державі. Таке всюди є

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #51 : Серпня 31, 2024, 12:04:33 12:04 »
Та ні, читати я вмію, все це знаю.

Мені не зрозуміло, чому вони лише зараз хочуть, а не наприклад, в обмін на громадянство.
Куди дивилося ЦРУ 2-3 роки тому?
Як що він дійсно не сплачував аліменти і знущався над своєю дитиною, посадити його за це, років на 5-7, а через пару років ще раз запитати, чи не хоче він поділитися ключами.

Як співають в їхньої Марсельєзі - Хай нечиста кров поливає наші борозни!
Я ж не телепат, щоб знати заздалегідь, де закінчується знання та починаються питання.
В обмін на громадянство це не пропонувалося, бо їхнє громадянство навіть близько того не варте. Взагалі, громадянство таких країн в загальному випадку тупо купується інвесторською візою (почекав кілька років, отримав повноцінний паспорт на додаток; це якщо він потрібен). В незагальному випадку можна забашлять трохи більше, й отримати те громадянство на тарілочці, як власне й зробив руснявий.

ЦРУ тут, здається, ні до чого: вони розвідники, а не хлопці що формують національну політику безпеки. Їхня справа - зробити аналітику та подати рапорт, ну і якщо в їхнього керманича є яйки, він цей рапорт покаже президенту чи на засіданні комітету, теж без особливих гарантій. Я вважаю, що в ЦРУ абсолютно точно є адеквати, котрі наробили всі ті рапорти про наближуючуся війнушку й взагалі часи, де каєф закінчився, й інтернет перестав бути нейтральним простором під здебільшого західним контролем. Те, що рапортами підтерлися - інша справа.

Дитину він міг хоч з'їсти, а міг не чіпати та бути янголом: це в справах проти мульярдерів не грає жодної ролі, хто б там які казки нам не тюхав про святий закон заходу.

Якщо його посадити на сім років, то далі в нього вже можна буде нічого не питати, бо за сім років тюряги він в тєлєграмє не буде впливати навіть на колір іконки.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #52 : Серпня 31, 2024, 12:09:22 12:09 »
Нібито ж пишуть, що не з порушенням, а за рідкісною процедурою, тобто, індивідуальний підхід, чимось він виявився цінним державі. Таке всюди є
Ну власне мабуть пообіцяв ділитися потрібними переписочками, а по факту увімкнув дурня й цитував коварним хранцузам книжки святого західного права про недоторканість переписочок  :gigi: чим й викликав бажання набутиліть пляшкою справжнього шампанського, а не ігрістой підробки, до якої він звик в расіюшкє

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18269
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #53 : Серпня 31, 2024, 04:44:21 16:44 »
Пашечка поплив:

Сооснователь мессенджера Telegram Павел Дуров на допросе заявил, что поддерживал связи с сотрудниками Главного управления внутренней безопасности Франции (DGSI, контрразведка) и встречался с ними в Дубае, пишет (https://www.liberation.fr/societe/police-justice/telegram-dans-les-coulisses-de-laffaire-pavel-dourov-lhomme-qui-en-cachait-trop-20240830_E6T2FXGS3RBPLAEH4S2UXHKVQA/) французская Liberation, со ссылкой на источник.
По данным издания, Дуров дал понять, что "для него было бы неуместно раскрывать информацию, составляющую военную тайну" (цитата по ТАСС). О чем шла речь, газета не уточнила.
Источник также сообщил, что Дуров, с его собственных слов, "в рамках борьбы с терроризмом открыл официальный канал связи с DGSI с горячей линией и специальным адресом электронной почты".
Как утверждает газета, Дуров также выразил готовность к сотрудничеству с французскими правоохранительными органами и предоставил им свой мобильный телефон с кодом доступа к нему.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16145
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #54 : Серпня 31, 2024, 07:31:29 19:31 »
Пашечка поплив:

Сооснователь мессенджера Telegram Павел Дуров на допросе заявил, что поддерживал связи с сотрудниками Главного управления внутренней безопасности Франции (DGSI, контрразведка) и встречался с ними в Дубае, пишет (https://www.liberation.fr/societe/police-justice/telegram-dans-les-coulisses-de-laffaire-pavel-dourov-lhomme-qui-en-cachait-trop-20240830_E6T2FXGS3RBPLAEH4S2UXHKVQA/) французская Liberation, со ссылкой на источник.
По данным издания, Дуров дал понять, что "для него было бы неуместно раскрывать информацию, составляющую военную тайну" (цитата по ТАСС). О чем шла речь, газета не уточнила.
Источник также сообщил, что Дуров, с его собственных слов, "в рамках борьбы с терроризмом открыл официальный канал связи с DGSI с горячей линией и специальным адресом электронной почты".
Как утверждает газета, Дуров также выразил готовность к сотрудничеству с французскими правоохранительными органами и предоставил им свой мобильный телефон с кодом доступа к нему.
Цікаво, Паша полоній подобається чи новічок? Чи щось природнє?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #55 : Серпня 31, 2024, 10:44:56 22:44 »
Прикольно, як по-різному різні люди сприймають один й той самий текст. Я наприклад бачу, що він підтвердив що громадянство отримав за обіцянку зливати розвідці частину переписок (навіть гарячу лінію відкрив для бідолах); послав на йух копів ("шо ні скажу - то всьо гостайна, з Макароном снідаю, й короче якщо до мене є питання, то рєшайтє іх со своімі взрослимі рєбятами, а саме з контррозвідкою"), й подарував їм свою мобілочку, на якій вочевидь нічого серйозного локально не зберігається, а всі доступи відкликано десь за 15 хвилин після його арешту.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34274
  • Стать: Чоловіча
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #56 : Вересня 01, 2024, 12:16:01 00:16 »
Не захоче сидіти з якимись сурінамцями на кічі - всі доступи чудесним чином відновляться   :smilie8:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #57 : Вересня 01, 2024, 12:56:45 00:56 »
Не захоче сидіти з якимись сурінамцями на кічі - всі доступи чудесним чином відновляться   :smilie8:
Ну, якщо кацапстан не є фашистським кублом.
А натомість є державою, де є навіть така штука як закон, а не мімікрія під бєлих людьов.
Й в ній навіть є саме поняття бізнесу.
Й кацапчік дуров якраз бізнесмен, а не фсбшна куіта котрій дозволили грати цю роль.
То тоді, конєшно, да.
 :pooh_lol:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #58 : Вересня 16, 2024, 01:08:15 01:08 »
Ну шо, як справи, який на поточний момент положняк? Коварниє хранцузи дуже потужно розвалили кацапську мережу, чи заманюють в анаконду?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34274
  • Стать: Чоловіча
Re: Павла Дурова заарештували
« Reply #59 : Вересня 16, 2024, 07:15:38 07:15 »
Ну шо, як справи, який на поточний момент положняк? Коварниє хранцузи дуже потужно розвалили кацапську мережу, чи заманюють в анаконду?

Нам ще не доповіли.

Може тобі вже відзвітували ?