Автор Тема: кордони 91 року то нереалістична небезпечна непотрібна дурня  (Прочитано 666 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
якщо перед ЗСУ ставити задачу віиходу на кордони 91 року то ми втратимо все населення у мясних штурмах донеччини і жодних цілей не досягнемо.

залишаючись у парадигмі повернення до того світу, який був зруйнований рашею у 14 році ми самі себе ставимо у позицію програшу бо не можна виграти в такий парадигмі

метою ЗСУ мають бути не кордони а стратегія забезпечення безпеки України.
метою ЗСУ має бути досягення позицій з яких ми зможемо розмовляти на рівних з рашею

я не можу детально окреслити цю позицію але я думаю що у максимумі це може бути вихід ЗСУ до сартова.

я не знаю чи є в нас ресурс для цього, але саме щось таке має бути стратегічною метою ЗСУ і відповідно політичне керівництво має працювати на отримання ресурсу на це.

бо тільки відторгнення від раші її південних територій ставить її у слабку позицію не тільки зараз але й через 100 років.

збереження цього контролю за нами хоч тушкою хоч чучелом - є старатегічна задача політичного керівництва.
але воно ні пів слова про це не говорить навіть натяками.

Ми маємо продати західному світу нову концепцію безпеки в європі яка дасть ЄС профіти ... і вони тоді вкладуться в цю концепувю ресурсами та всебічною підтримкою

наприклад, ми скажемо що отримавши контроль на волгоградом ми даємо ЄС коридор у азію - до газу та нафти яка там є.
чи потрібно це ЄС? сто раз потрібно!
чи готові вони погодитись з тим що ми маємо право покарати агресора залишивши за собою окуповані території і навести лад на кавказі?
так - вони можуть вкластися в цей проект.

тож ми маємо над цим працювати а не над кордонами 91 року

тим більше що з військової точки зору маневрова війна на просторах раші для ЗСУ буде більш успішною за умови наявності ресурсів що може забезпечити захід. не штурми ліній оброни що роками будувались а прориви в тили та знищення і оточення військ на марші  - це той вид війни де ЗСУ можуть перемогти при отримання західного ресурсу.

чи робить щось наше керівництво щось дляцього? - ні .. воно жує те лайно про кордони 91 року.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
кияшка ты в армии служил?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Охвормлять зємєльку на хуйла будете десь в іншому місці, наприклад на ФУПі.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
кияшка ты в армии служил?

я тобі достовірно і прямо кажу що у генштабі про вихід на волгу говорять з 18 року)
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Юридично на 91 рік кордони не були демарковані. Взагалі. Они ще у двотисячних намагалися розділити Азовське море і керченську протоку. Єдина точка погоджена це там де на перетині кордонів з кацапами та бульбашами колись встановили пам'ятник

Недавно по радіо слухав інтерв'ю якогось мужика, що брав участь у переговорах по кордону в азовському морі. Ще була якась проблема, пов'язана з тим, що ті, хто могли розмітити кордони (не знаю точно з яких причин) були вже на пенсії. Ще був з ними спір, коли частина кацапської залізниці проходила через Луганську область. Тоді кацапи наполягали що залізниця повинна проходити по їх території, тобто не перекладати гілку, а віддати землю. Тоді  вони були послані
« Останнє редагування: Серпня 29, 2024, 11:45:06 11:45 від ШуRik »

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Юридично на 91 рік кордони не були демарковані. Взагалі. Они ще у двотисячних намагалися розділити Азовське море і керченську протоку. Єдина точка погоджена це там де на перетині кордонів з кацапами та бульбашами колись встановили пам'ятник

це руснява пропаганда

кордом був делімітований - ніяких проблем там немає

окрім того що всі ці договори були порушені руснею
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
це руснява пропаганда

кордом був делімітований - ніяких проблем там немає

окрім того що всі ці договори були порушені руснею
Договір підписано в 2003 :fp2

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
я тобі достовірно і прямо кажу що у генштабі про вихід на волгу говорять з 18 року)

а манилова знаешь?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Юридично на 91 рік кордони не були демарковані. Взагалі. Они ще у двотисячних намагалися розділити Азовське море і керченську протоку. Єдина точка погоджена це там де на перетині кордонів з кацапами та бульбашами колись встановили пам'ятник
Йому до среки кордони, він просто приніс в клювікє кацапську пропаганду про пілігавори.
Як і вся кацапська пропаганда, вона добіса тупа, й добре заходить всяким арестовічам.
Суть в тому, що вихід на кордони це зрозумілий маркер прийнятного рівня відсічі руснє. Навіть без демаркації та всього такого.
Тобто, коли ЗСУ вийшли на наші кордони, й починаються пілігавори, то типу нація плюс-мінус не проти самого факту їх початку.

А "стратегічні цілі" - це невідомо шо, де в кожного буде власна цінна опінія, й за руснявим задумом ми маємо один на одного кидатися, відстоюючи їх.
Таким чином, зрозумілий маркер буде знищено.
Замість нього буде якась хрінь, котру гучніше протюхають ікспєрди. Може виявитися, що Запоріжжя та Дніпро це не ті міста, які входять до стратегічних цілей. Широкий загал, за задумом русні, буде вже не проти починати пілігавори. Бо "стратегічні цілі". Й принаймі кожен, хто голоснув по приколу в 2019, буде ходити з козячим іплом, та плямкати про "цілі стратегічні", аксептуючи пілігавори, бо а шо, воно ж прагматік.

Відповідно, таке лайно тягають або підкацапники, або дегенгерати (особливо, ні дай бох, якщо якісь айтівці: ця публіка здебільшого тупа як корок, але пихата до всрачки), й за це взагалі-то треба банити.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
а манилова знаешь?

якщо ви вірите в те що ЗСУ можуть проломити лінії оброни на донбасі та дійти до кордону -а це до 200 км в найдовших місцях ,то чому ви називаєте нереальним пройти 500 км в місцях де немає ешелонованих ліній оборони?

де логіка?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2241
на війну потрібні грощі, і дуже-дуже великі. Менше треба красти,- мабуть подумали ви. Ну думати можна що завгодно, але спробуйте владі сказати це. Пам"ятаєте кіко було розмов про Уряд Національного Порятунку (УНП)? виявилось що вам легше рятуватись хто як може, тобто в індивідуальному порядку а не колгоспом. Тому хто там державні грощі (не) краде вам глибоко до дупи... навіть якщо на цю дупу покладе криваву лапу кацап.

Кабс, ну скажи їм щось!!!

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Кияшь
Мы дадим те парабеллум. Иди, отвоевывай

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Кияшь
Мы дадим те парабеллум. Иди, отвоевывай
проблема даже не в этом
он мне чем то опешечку напоминает
только а профиль
эффективный менеджер из трускавца

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Кияшь
Мы дадим те парабеллум. Иди, отвоевывай

а донбас та крим теж нах?
не тре вже?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
а донбас та крим теж нах?
не тре вже?

Ты не пересмыкуй
Донбасс и Крым входят в концепцию "границ 91 года"
В отличии от наполеновских планов "броска на Улан-Батор"

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
Треба ставити нереальні задачі тоді можна досягти максимума

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Треба ставити нереальні задачі тоді можна досягти максимума

Это ты инженерам расскажи.
Что для того что бы построить паровоз надо было поставить задачу построить звездолет

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Треба ставити нереальні задачі тоді можна досягти максимума

І відосік, відосік про це зняти. Щоб найвидатніший лідер вказав напрямок   :smilie8:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Это ты инженерам расскажи.
Что для того что бы построить паровоз надо было поставить задачу построить звездолет
Було таке оповідання НФне, до речі. Зібрали вчоних та інженерів з різних гілок, типу секретний проект, безлімітне фінансування. Показали ролік, як чувак на полігоні демонструє антигравітаційний пристрій розміром з рюкзак. Типу, підписали з ним контракт, він якраз попер передавати креслення й прототип, але попав в аварію, все вибухнуло та згоріло. Ось вам його будинок, доступ до його бібліотеки, робіть що хочете, але ця технологія можлива, й вона нам потрібна. Коротше кажучи вони піднапружилися, викотили за півроку потому антиграв розміром з літаючу тарілку. Типу, кажуть, хз - взагалі гадки не маємо як він це зробив що воно в рюкзак запхалося, ми тільки таке змогли. Ну а військові їм показують того "генія" живого, й кажуть що все це містифікували й ризикнули вкластися в проект, щоб позбавити найкращих вчоних людства лімітів їхнього власного розуму, котрий каже "неможливо!", й змушує розум не працювати на повну.

Я це все до чого  :gigi: плани "Улан-Баторської операції", й взагалі погляд на перемогу як на "росії більш нема, а ми все ще є" - це корисна штука, просто що не в тому контексті, котрий припер нам ТС.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Дайош кордони 986-го року !  :super:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Було таке оповідання НФне, до речі. Зібрали вчоних та інженерів з різних гілок, типу секретний проект, безлімітне фінансування. Показали ролік, як чувак на полігоні демонструє антигравітаційний пристрій розміром з рюкзак. Типу, підписали з ним контракт, він якраз попер передавати креслення й прототип, але попав в аварію, все вибухнуло та згоріло. Ось вам його будинок, доступ до його бібліотеки, робіть що хочете, але ця технологія можлива, й вона нам потрібна. Коротше кажучи вони піднапружилися, викотили за півроку потому антиграв розміром з літаючу тарілку. Типу, кажуть, хз - взагалі гадки не маємо як він це зробив що воно в рюкзак запхалося, ми тільки таке змогли. Ну а військові їм показують того "генія" живого, й кажуть що все це містифікували й ризикнули вкластися в проект, щоб позбавити найкращих вчоних людства лімітів їхнього власного розуму, котрий каже "неможливо!", й змушує розум не працювати на повну.

Я це все до чого  :gigi: плани "Улан-Баторської операції", й взагалі погляд на перемогу як на "росії більш нема, а ми все ще є" - це корисна штука, просто що не в тому контексті, котрий припер нам ТС.

Помню, читал :) Вроде даже кино такое было, но тут не уверен

Но есть ньюанс - подобные максимы хороши только в сферах деятельности "рот закрыл - рабочее место убрано"
В реальности, как нас учит история термоядерной энергетики, все это так не работает. Если кто помнит то в 60х считали что 80х мы будем ездить на мотоциклах с термоядерным двигателем. Но воз и ныне там. Колоссальные усилия гигантских коллективов, практически неограниченное финансирование
самых богатых стран мира, 40 лет трудов инженерных гениев и в результате полный пшик на выходе

Планы должны быть амбициозны, но совершенно реальны

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095


Планы должны быть амбициозны, но совершенно реальны


тому ще раз повторюю- якщо ви вірите що до кордонів 91 року можна дійти по перекопаних та заміновах степах донбасу та приазовя з лініями суровікіна та кілометровими мівнними полями, то чому ви не вірите що можна дійти до дону?

а до дону це меньше ніж до кордонів 91 року
і там немає ні ліній ні мінних полів

але там зупниятись не слід бо стратегічна поразна раші - вихід до волги
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18306
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Як що їх вигнати з Криму, з Донбасу вони самі підуть. Він їм не потрібен.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Як що їх вигнати з Криму, з Донбасу вони самі підуть. Він їм не потрібен.

ідіот (с)
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304

тому ще раз повторюю- якщо ви вірите що до кордонів 91 року можна дійти по перекопаних та заміновах степах донбасу та приазовя з лініями суровікіна та кілометровими мівнними полями, то чому ви не вірите що можна дійти до дону?

а до дону це меньше ніж до кордонів 91 року
і там немає ні ліній ні мінних полів

але там зупниятись не слід бо стратегічна поразна раші - вихід до волги

Цитувати
я не знаю чи є в нас ресурс для цього,
Это кто написал?
Так вот, его нет

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Так вот, его нет

ресурс це не ти що росте на деревах - його набувають

спершу ставиться задача, потім під неї створюють ресурси та спроможності

якщор немає задачі то й спроможності не буде
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Як що їх вигнати з Криму, з Донбасу вони самі підуть. Він їм не потрібен.
Ніхто нікуди сам не піде. Хіба що так "самі", як на Харківщині у 2022му. Будь-який шмат української землі їм потрібен для початку щоб створити нам майбутні проблеми зі вступами до ЄСів, НАТОв й так далі. Послаблення України, руйнація України й окупація України - обов'язкові й першочергові кроки для кацапстану, допоки він існує в поточному вигляді.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18306
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ніхто нікуди сам не піде. Хіба що так "самі", як на Харківщині у 2022му.

Саме це я і мав на увазі.
Повернутий Крим, то буде нищівний удар, в рази потужніше за Курск.
Чіплятися за зруйнований Донбас сенсу не буде.
Можливо вже і Хуйла не буде.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Саме це я і мав на увазі.
Повернутий Крим, то буде нищівний удар, в рази потужніше за Курск.
Чіплятися за зруйнований Донбас сенсу не буде.
Можливо вже і Хуйла не буде.

нічому людей життя не вчить

тупо ненавчаємі

вмирають, втрачають здоровя та рідних а розуму ніхєра не додається

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Почитайте що каже секретар комітету ВР з нац оборони
. Якось все песимістично там, ні про яке витіснення ворога взагалі не йдеться

https://society.comments.ua/ua/news/warrussia/u-vr-skazali-scho-stanetsya-yakscho-ukraina-vtratit-pokrovsk-740173.html