Автор Тема: кордони 91 року то нереалістична небезпечна непотрібна дурня  (Прочитано 657 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Почитайте що каже секретар комітету ВР з нац оборони
. Якось все песимістично там, ні про яке витіснення ворога взагалі не йдеться

https://society.comments.ua/ua/news/warrussia/u-vr-skazali-scho-stanetsya-yakscho-ukraina-vtratit-pokrovsk-740173.html

тому що щоб витіснити ворога тим самим шляхом що він втиснувся - треба покласти приблизно стільки ж людей як він

а то й більше бо на відміну від нас росіяни вміють будувати лінії оборони.


тому я й наголошую що кордони 91 року це діч
ми не можемо до них дійти по донецьку

лише через воронєж

а якщо йти через форонєж,то звідси всі інші питання.


це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Саме це я і мав на увазі.
Повернутий Крим, то буде нищівний удар, в рази потужніше за Курск.
Чіплятися за зруйнований Донбас сенсу не буде.
Можливо вже і Хуйла не буде.
Але ж буде той сенс. Що полягає в тому, що я пишу. Єдине, що змушує русню відповзати, це ЗСУ, котре їх повбиває якщо вони не відповзуть.
Відповідно, з Кримом чи без, з Курськом чи без :) з хуйлом чи без, русня буде чіплятися за що завгодно. Окрім випадків, коли туди от прямо завтра прийдуть ЗСУ, та не повбиває їх.
Ця хєрня руснява навіть за Тузлу ще намагатиметься бодатися, якщо там знов-таки не буде прожарочки нашими ракетами в радіусі 100 км.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
ресурс це не ти що росте на деревах - його набувають

спершу ставиться задача, потім під неї створюють ресурси та спроможності

якщор немає задачі то й спроможності не буде

Ну как заработаешь свой первый миллион заходи. Пообщаемся насчет ресурсов

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
тому що щоб витіснити ворога тим самим шляхом що він втиснувся - треба покласти приблизно стільки ж людей як він

а то й більше бо на відміну від нас росіяни вміють будувати лінії оборони.


тому я й наголошую що кордони 91 року це діч
ми не можемо до них дійти по донецьку

лише через воронєж

а якщо йти через форонєж,то звідси всі інші питання.

Є ще шлях -створити котел. Але наші військові командувачі здається не застосовували подібну тактику

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Є ще шлях -створити котел. Але наші військові командувачі здається не застосовували подібну тактику

Как раз применяют, по мере возможности
Херсон
Сейчас Курск
Прорыв в районе Роботино планировался с той же целью

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18298
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Єдине, що змушує русню відповзати, це ЗСУ, котре їх повбиває якщо вони не відповзуть.
Відповідно, з Кримом чи без, з Курськом чи без :) з хуйлом чи без, русня буде чіплятися за що завгодно.

Без Криму, зникне будь яка мотивація, якої і так немає.
Як що їх роздовбають у Криму, ті що на Донбасі зрозуміють, що вони наступні (поки що багато їх вірить у перемогу).
І вони чудово розуміють, що їх є чим бити.

І ще один фактор, це потужні удари по тилах, НПЗ, ГЕС, ГРЕС, підстанції, ...
« Останнє редагування: Вересня 02, 2024, 02:50:20 14:50 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18298
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
А ти Кияша, просто йди нахуй, бо ти не вартуєш навіть гівна, а дискусію зі мною треба заслужити! :punish:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Без Криму, зникне будь яка мотивація, якої і так немає.
Як що їх роздовбають у Криму, ті що на Донбасі зрозуміють, що вони наступні (поки що багато їх вірить у перемогу).
І вони чудово розуміють, що їх є чим бити.

І ще один фактор, це потужні удари по тилах, НПЗ, ГЕС, ГРЕС, підстанції, ...
Ну це якби ви з людьми воювали. Кацапєрдь сидітиме буквально до початку наступу, там нікого не хвилює ані їхнє розуміння, ані мотивація. Для першого є москва, для другого ахмад-заград-отряд. Коли ЗСУ наступає, а загради вже втекли - тоді да, панічна втеча.
Он власне "пріднєстровьє". Скалічити країну, заблокувати вступ будь-куди (інакше я не здивуюся, що Молдовку б до ЄС взяли чи до Румунії), сидіти хоч в лаптях, хоч з пєрдянкой, але сидіти.

Так шо кацапня кудись "піде" виключно в разі атаки ЗСУ, де в кацапів не буде 10кратної переваги (або де кацапам так здається). Ніяк інакше, ніколи.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3924
судячи зі стартпосту, киянин не змінився. Бидлоідіот може перетвориться лише в ідіотобидло. Аби свої 100 баксів мав
Щоправда, це можна сказати про багатьох дописувачів. Критерій успішності : -
" дурепа чи ні, а свої 100 баксів на годину маю"

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18298
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ну це якби ви з людьми воювали.

Ти дуже розумна, і тому не читаєш що думають кацапи.
Я не такий розумний, тому інколи заходжу на їхні форуми.
Так от - два роки тому Z-патріотів було 90 %, а зараз їх ледь набереться 5%.
Усі кацапи хором ненавидять Хуйла, і багато хто з них почав розуміти причинно-наслідкові зв'язки.
Багато хто взагалі закликає (лише на форумах) вивести війська і навіть є згодні виплачувати репарації.
Звісно що користувачі форуму, то не весь народ, але паростки пішли.
І далі буде!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18298
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
До речі на ХВУПі витягли гілку Кияши за 2017 рік на схожу тему, і хором його виховують.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Ти дуже розумна, і тому не читаєш що думають кацапи.
Я не такий розумний, тому інколи заходжу на їхні форуми.
Так от - два роки тому Z-патріотів було 90 %, а зараз їх ледь набереться 5%.
Усі кацапи хором ненавидять Хуйла, і багато хто з них почав розуміти причинно-наслідкові зв'язки.
Багато хто взагалі закликає (лише на форумах) вивести війська і навіть є згодні виплачувати репарації.
Звісно що користувачі форуму, то не весь народ, але паростки пішли.
І далі буде!
Я не читаю, що вони думають, тому вважаю що вони наразі ненавидять хуйла за те, що він досі не віддав наказ (тм) вбити вас за допомогою ЯЗ.
Будь-який кацап є скикливим мурлом, котрий де-факто хоче не воювати, а вбивати, гвалтувати та мародерити без спротиву. Незадоволення кацапів хуйлом полягає в тому, що "такой ЄсВєО нам нахой нє нужон".
Для того, щоб змусити такий бидлонародєц воювати в улюбленій манері мʼясних штурмів, кацапське мʼясо ставлять в умови, коли їхнє задоволення або незадоволення жодної ролі не грає. Ставити в такі умови там вміють добре.
Тому на поведінку кацапської армії впливає виключно те, чи не посипалися оці "умови". Якщо сипляться - вся русня дрище та тікає, або падає на коліна та канючить щоб її не вбивали (5% стріляються від жаху). Якщо ніт, то ніт.
Сипатися "умови" можуть, коли кацапи розуміють що зараз буде бій без десятикратної переваги на їхню користь.
Тобто це умови харківської або курської оффенсіви.
В самому суспільстві кацапів встановлено свої умови, котрі дозволяють кацапстану ігнорувати абсолютно все ниття пересічної русні, допоки москва кайфує. Враховуючи розміри кацапстану, обсяги його торгівлі зі світом, й той факт що не обісралися воювати з ними лише українці, кайфувати москва може супердовго.
Таким чином, будь-які настрої пересічних кацапів до лампади.
Що не до лампади:
1) Здатність ЗСУ вибивати русню звідки завгодно за допомогою конвенційної зброї.
2) Тупорилість хуйла, а-ля випадок з вагнерами.
3) Вік хуйла. Нажаль, не 95 років, але хоч не сорок.
А форумна русня - то такоє. Вони не люди в стандартному розумінні цього слова, й відповідно читати їх - марна справа. Можна з тим самим успіхом ботів якихось почитати, вони десь так само на реальність впливають як вся та русня

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Знову тітка маячить. Да што ж такоє, заспокійливих в скандінавів немає ?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18298
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Знову тітка маячить. Да што ж такоє, заспокійливих в скандінавів немає ?

Дорого!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18298
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Слухай, ну так же не можна.
Льва Толстого ти своїми монологами все одно не затьмариш, а нам читати важко.
Тримай себе в руках, пиши коротко. І змістовно! :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18298
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Кияшці на ХВУПі напхали повну тачку, і за ЗСУ і за пенсів, і за олігархів.

Але йому подобається! :tommy:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Слухай, ну так же не можна.
Льва Толстого ти своїми монологами все одно не затьмариш, а нам читати важко.
Тримай себе в руках, пиши коротко. І змістовно! :smilie7:
Ну от і добре, що ви теж з написаним згодні :) а то шось зовсім фентезі пішло з кацапами, що розуміють (ще й на людський манер, а не "треба було бойовими газами хахлоф душить!!11") наслідки своїх дій  :pooh_lol:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18298
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Та не зовсім, але писати таку ж простору відповідь мені лінь.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
Ти дуже розумна, і тому не читаєш що думають кацапи.
Я не такий розумний, тому інколи заходжу на їхні форуми.
Так от - два роки тому Z-патріотів було 90 %, а зараз їх ледь набереться 5%.
Усі кацапи хором ненавидять Хуйла, і багато хто з них почав розуміти причинно-наслідкові зв'язки.
Багато хто взагалі закликає (лише на форумах) вивести війська і навіть є згодні виплачувати репарації.
Звісно що користувачі форуму, то не весь народ, але паростки пішли.
І далі буде!

та то наше іпсо
алн звістно войовничих кацапів поменьшало

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Та не зовсім, але писати таку ж простору відповідь мені лінь.
Дик ви ж не я, ви ж напишете коротко та змістовно?  :gigi:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Кияшці на ХВУПі напхали повну тачку, і за ЗСУ і за пенсів, і за олігархів.

Але йому подобається! :tommy:

там тупі єбланги типу тебе доводять тезу що тупі єблани не можуть зрозуміти що вони тупі єблани через те що вони занадто тупі
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
дивіться що відбувіається в німеччині - там русня бере владу бо мудрий нарід хоче дешевого газу від русні і владі нема що їм запропонувати

а от Україна моглаб сказати - дивіться.. якщо ви даєте нам зброї стільки що миможемо дійти до волги, то ви З НАМИ РАЗОМ фіксуєте цей результат як покарання агресора залишаючі ... доечі історично українські землі! .. пфд контролем україни у будь-якому вигляді чи то як тимчасово окуповані .. чи то як аннексовані як результата покарання агресора  ... формулу можна знайти . .а навзамін по цих територіях до Німеччини починайє йти дешевий азійський газ якого там валом і зараз він до ЄС може пройти тільки через рашу

але ми вам пропонуємо от таку угоду

але ж ні у вас - тупих єбланів ні у зелені немає розуму на такі дії

доречі якщо дійти до волги, то донбас навіть штурмувати не треба - він всохне сам бо без забезпечення зброєю тамтешнє угрупування або вмре або здасться.

і крим теж
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
доречі по дорозі до волги можна взяти ЯО під воронєжем та розмовляти з руснею вже з таких позицій що ніяки їх погрози не будуть залишатись без можливості знищити москву
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18298
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Дик ви ж не я, ви ж напишете коротко та змістовно?  :gigi:

Ja,ja! (фу як некультурно!)
Так!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3924
дивіться що відбувіається в німеччині - там русня бере владу бо мудрий нарід хоче дешевого газу від русні і владі нема що їм запропонувати

а от Україна моглаб сказати - дивіться.. якщо ви даєте нам зброї стільки що миможемо дійти до волги, то ви З НАМИ РАЗОМ фіксуєте цей результат як покарання агресора залишаючі ... доечі історично українські землі! .. пфд контролем україни у будь-якому вигляді чи то як тимчасово окуповані .. чи то як аннексовані як результата покарання агресора  ... формулу можна знайти . .а навзамін по цих територіях до Німеччини починайє йти дешевий азійський газ якого там валом і зараз він до ЄС може пройти тільки через рашу

але ми вам пропонуємо от таку угоду

але ж ні у вас - тупих єбланів ні у зелені немає розуму на такі дії

доречі якщо дійти до волги, то донбас навіть штурмувати не треба - він всохне сам бо без забезпечення зброєю тамтешнє угрупування або вмре або здасться.

і крим теж

Ну, тут певна раціональна зернина знаходиться. Не берусь судити, наскільки все це реалістично- на нашому рівні неможливо було знати всю інформацію, щоб вибудовувати такі проекти...
Але як контраверсія є досить цікавим

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Ну, тут певна раціональна зернина знаходиться.
Якби не існувало ядерної зброї, або її б не було у конкретно кацапстану, раціональна зернина там би була. Але не знадобилася б, оскільки захід міг би й сам проїхатися до Волги. Вже робив так проти неядерних чортів.
В кацапстану від таких поїздочок та угод є імунітет.
Інша справа, що його можна було б вже десять разів розвалити або критично послабити й без лобових атак в стилі другої світової. Але тут захід підвела тупа звичка вважати, що кацапи такі ж люди як вони, просто з балєтом.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Якби не існувало ядерної зброї, або її б не було у конкретно кацапстану, раціональна зернина там би була.


Цитувати
доречі по дорозі до волги можна взяти ЯО під воронєжем та розмовляти з руснею вже з таких позицій що ніяки їх погрози не будуть залишатись без можливості знищити москву
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.