Автор Тема: Ох...ти ! В України лишньої зброї на десятки мільярдів євро  (Прочитано 386 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Естонський міністр оборони зустрівся з нашими дєятєлямі, зокрема Камишиним, і ті дали інфу, що в України надлишки зброї на десятки мільярдів (не гривень !)

Тут посилання (англ)

Minister: Estonia could buy ammunition from Ukraine's defense industry
« Останнє редагування: Вересня 17, 2024, 10:58:38 22:58 від RG »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Зєлєнскій, Камишін, хдє, сцуко, оружіє (с)


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Цікаво все-таки, по якій саме зброї в нас такі гігантські надлишки ?   :smilie11:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18290
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
А Вовочка каже нема чим озброїти 10 бригад резерву. :smilie2:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Цитувати
Они даже привели цифру, что оборонная промышленность Украины может иметь излишки в десятки миллиардов евро», – сказал министр.

и

Цитувати
В України лишньої зброї на десятки мільярдів євро

Это не одно и тоже

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
и

Это не одно и тоже

В чому принципова різниця ?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
Якщо такими темпами росте оборонка то чому ні.

За умови завчасного контрактування на наступний рік «Українська бронетехніка» може наростити виробництво продукції в рази.  Про це в інтерв’ю «Мілітарному» заявив генеральний директор ТОВ «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас.

«Цього року ми плануємо виготовити декілька сотень машин «Новатор» – більше, ніж за п’ять попередніх років. Таких темпів вдалось досягти завдяки правильному плануванню виробництва. Якби я мав замовлення на наступний рік вже зараз і воно було б співмірне з тим, що вже є, я міг би спокійно збільшити обсяги виробництва в два-три рази», - каже він.

За його словами, вартість продукції «Української бронетехніки» є дешевшою за іноземні аналоги, зокрема, бронемашини дешевші на 20-30%.

Він також розповів, що на 2024 рік компанія повністю завантажена замовленнями, однак могли б робити більше.

«Зараз все завантажено на 100%, однак це не означає, що ми робимо так багато, як могли б. За умови завчасного контрактування на наступний рік ми могли б в рази наростити виробництво. Цього року у нас був період, коли ми кожні два місяці подвоювали виробництво бронеавтомобілів», – розповів він.


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
В чому принципова різниця ?
Поміж "может імєть" й типу фактом що в нас зайва зброя?
Нуу...  :idea: може в тому, що перше - хвантазія зеленого кловуна щодо потенціалу українського ОПК, пропущена через три переклади, але все ж не про готову зброю.
Іншими словами, якщо в українського ОПК можна закупити снарядів на 10 ярдів ойро, це не означає що ці снаряди лежать в тумбочці. Це просто про наявність сировини, ліній та спеців.
Іронічно, що зелений кловун повторює буквально ваш особистий солодкий тюх про те, як Україна могла б повиробляти собі 100500 зброї, просто через зелених на те нема грошей.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Поміж "может імєть" й типу фактом що в нас зайва зброя?
Нуу...  :idea: може в тому, що перше - хвантазія зеленого кловуна щодо потенціалу українського ОПК, пропущена через три переклади, але все ж не про готову зброю.
Іншими словами, якщо в українського ОПК можна закупити снарядів на 10 ярдів ойро, це не означає що ці снаряди лежать в тумбочці. Це просто про наявність сировини, ліній та спеців.
Іронічно, що зелений кловун повторює буквально ваш особистий солодкий тюх про те, як Україна могла б повиробляти собі 100500 зброї, просто через зелених на те нема грошей.

Стоять-стоять. Тобто ми можемо завалити снарядами ЗСУ, але чомусь чехи збирають бабло по всьому світу, щоби десь там закуповувати ті снаряди ?

До речі, естонці якраз зацікавлені в закупівлі саме снарядів, з чого та вся тема, про яку йдеться в статті й піднялась.

Естонський міністр посилається на міністра оборони та Камишіна (донедавна теж міністра). Це якби не зовсім зелений клован, люди мають бути в темі  :smilie11:

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Цікаво все-таки, по якій саме зброї в нас такі гігантські надлишки ?   :smilie11:

І де зберігається стільки. Бо всі склади Порох зірвав за своєї каденції  :weep: невже у вугільні шахти закопали


Єслішо, артснаряд 155калібру коштує десь 2 тис євро +доставка. Оті рахуйте скільки коштує мільйон снарядів

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Стоять-стоять. Тобто ми можемо завалити снарядами ЗСУ, але чомусь чехи збирають бабло по всьому світу, щоби десь там закуповувати ті снаряди ?
Тобто ви клеїли дурня аби вам пояснили очевидне, а тепер вам пояснили очевидне, й ви намагаєтеся далі розвинути цукаву дискусію про галюцінації невідомо кого невідомо про що.
Що, знов-таки, іронічно бо ви основний форумний поціновувач ідєйкі, ніби український ВПК може забезпечити Україну всією необхідною для перемоги над кацапами зброєю, просто шо зелені заважають.
Так що давайте ви, мабуть, зі своїми власними фантазіями розберетеся для початку, перш ніж братися за міністерські.
А ми поки подякуємо пану Байдену за те, що чехам доводиться збирати бабло по всьому світу, щоб десь там бла бла бла.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Тьотю, ви знову маячите  :fp2

Якщо міністри оборони і стратегічної промисловості - це хер зна хто і несе невідомо що... ну звиняйте...

Цитата, де я казав казав, про можливість забезпечення ВСІЄЮ номенклатурою озброєння ?
Інакше таки зарахую в опаришівські пріхлєбатєлі  :smilie7:

Казав виключно про ті позиції, де при Пороху був вагомий прогрес.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
В чому принципова різниця ?

Разница в том же в чем и разница между "есть в наличии" и "может появиться"

Даже оставив за скобками фантазийность возможности обеспечения ЗСУ боеприпасами исключительно силами нашей оборонки, допустим это так
Но всетаки за этот банкет ктото должен платить, не?
Оплачивать комплектующие, материалы, труд работников, хотябы в пределах макаронной пайки и пр.
Так вот. В Украине таких денег нет. Грубо говоря у нас есть возможности сделать миллион снарядов, но нет денег купить взрывчатки для заправки этого миллиона снарядов.
Поэтому если Эстония согласиться оплатить такое количество взрывчатки то мы можем сделать миллион снарядов отправив полмиллиона в Эстонию и полмиллиона в ЗСУ

Как то так

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Якщо міністри оборони і стратегічної промисловості - це хер зна хто і несе невідомо що... ну звиняйте...
Зелені? Звиняю
Цитата, де я казав казав, про можливість забезпечення ВСІЄЮ номенклатурою озброєння ?
Інакше таки зарахую в опаришівські пріхлєбатєлі  :smilie7:

Казав виключно про ті позиції, де при Пороху був вагомий прогрес.
Ні.
Була чергова істерика про украйонскій корупційов.
Від мене була теза, що навіть якщо уявити що в Україні нуль корупційова, то ніяк неможливо виробити та розробити достатньо зброї для такої війни з таким супротивником.
А висновок с тези був такий, що годі істерити про той корупційов, який погоди не робить.
Від вас були якісь хіхонькі про Німеччину в другій світовій, яка там під килимовими бомбардуваннями все ще до біса випускала.
Й висновок такий що бубачька ги га ну і як ви там це зазвичай оформлюєте.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Разница в том же в чем и разница между "есть в наличии" и "может появиться"

Даже оставив за скобками фантазийность возможности обеспечения ЗСУ боеприпасами исключительно силами нашей оборонки, допустим это так
Но всетаки за этот банкет ктото должен платить, не?
Оплачивать комплектующие, материалы, труд работников, хотябы в пределах макаронной пайки и пр.
Так вот. В Украине таких денег нет. Грубо говоря у нас есть возможности сделать миллион снарядов, но нет денег купить взрывчатки для заправки этого миллиона снарядов.
Поэтому если Эстония согласиться оплатить такое количество взрывчатки то мы можем сделать миллион снарядов отправив полмиллиона в Эстонию и полмиллиона в ЗСУ

Как то так

Трохи все натягнуто виглядає   

Якщо наші можуть робити снаряди, та ще й значно більше, ніж потрібно самим, то навіщо по чеській ініціативі купувати їх десь далеко + додатково  тратитись на доставку. Можна те саме фінансування використовувати для виробництва їх тут на місці.     

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Трохи все натягнуто виглядає   

Якщо наші можуть робити снаряди, та ще й значно більше, ніж потрібно самим, то навіщо по чеській ініціативі купувати їх десь далеко + додатково  тратитись на доставку. Можна те саме фінансування використовувати для виробництва їх тут на місці.   

Ну сдрасьте
Так про это речь и идет. Думаю ты в курсе что голландцы купили для нас наши Богданы
Ну а насчет могем/немогем, то ту я не в курсе конечно, но думаю что не можем.
При этом никто не говорил "значно більше, ніж потрібно самим". Это твои домыслы

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Ну сдрасьте
Так про это речь и идет. Думаю ты в курсе что голландцы купили для нас наши Богданы
Ну а насчет могем/немогем, то ту я не в курсе конечно, но думаю что не можем.
При этом никто не говорил "значно більше, ніж потрібно самим". Это твои домыслы

Богдани роблять в Чехії, наскільки я знаю. Типу винесли потужності з міркувань безпеки а кордон. Голландці відповідно й профінансували це виробництво.

значно більше, ніж потрібно самим - так Умеров з Камишіним саме це й сказали естонцю, про що в інтерв'ю і йдеться   :smilie8:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Богдани роблять в Чехії, наскільки я знаю. Типу винесли потужності з міркувань безпеки а кордон. Голландці відповідно й профінансували це виробництво.

значно більше, ніж потрібно самим - так Умеров з Камишіним саме це й сказали естонцю, про що в інтерв'ю і йдеться   :smilie8:

Мы разные статьи читали?

Цитувати
«Я встречался с министром обороны Украины на прошлой неделе. Я также встречался с исполняющим обязанности министра обороны, который теперь будет стратегическим советником [президента] Зеленского – [Александром] Камышиным. Они оба подтвердили, что украинская оборонная промышленность уже имеет возможность производить больше, чем украинское государство может себе позволить купить. Они даже привели цифру, что оборонная промышленность Украины может иметь излишки в десятки миллиардов евро», – сказал министр.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Мы разные статьи читали?

 :smilie11:

Я хіба не про те саме ?
Ще раз - якщо Україна має можливості виробляти значно більше, ніж необхідно їй самій, то чому не робить хоча б те, що їй потрібно (за гроші, які вже зібрані по тій же чеській ініціативі) ? 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
:smilie11:

Я хіба не про те саме ?
Ще раз - якщо Україна має можливості виробляти значно більше, ніж необхідно їй самій, то чому не робить хоча б те, що їй потрібно (за гроші, які вже зібрані по тій же чеській ініціативі) ?

Ты чо, поставил себе задачу меня заебать? Я тебе привел две цитаты, твою и перевода статьи. Если ты не видишь между ними разницы то разговор теряет всякий смысл. И да, эта разница есть
По чешской инициативе искали не деньги, а снаряды. А после того как вроде бы нашли начали типа искать деньги хотя их вроде как выделили за год до нахождения снарядов, но оказалось что их выделили не на какието снаряды ваааще, а на определенные снаряды сделанные на определенных заводах, а то что эти заводы не могут в оговоренный срок закрыть поставки потому как у них видите ли есть еще заказы для армии Швейцарии и Свазиленда то это никого не ебет и поэтому теперь снаряды вроде как есть, а денего вроде как нет хотя они и есть, а снаряды вроде как есть хотя их и нет
И если ты нихера не понял то не расстраивайся, я тоже нихера не понимаю как все остальные нихера не понимают, но с твердой решимостью следуют этом гениальному плану содержать ЗСУ на голодной пайке что бы что то там не обострять, хотя никто не может объяснить что там можно обострить если все уже обострено

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Коротше, Умєров з Камишіним напизділи естонцю якоїсь хуйні, яку навіть зрозуміло перекласти не виходить.

Я правильно пібив підсумок нашого обговорення ?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304

Коротше, Умєров з Камишіним напизділи естонцю якоїсь хуйні, яку навіть зрозуміло перекласти не виходить.


Я правильно пібив підсумок нашого обговорення ?

Не совсем, но выделенное правильно. Надеюсь тебя это не удивляет?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Я правильно пібив підсумок нашого обговорення ?
Будь-які обговорення з вами полягають в тому, що ваші співбесідники кажуть:
1) Зелені - дегенерати, це було видно ще у 2018 році, й абсолютно ніяких фактів, які б доводили протилежне, за шість років не з'явилося.
2) Пункт 1 це навіть не десята частина наших проблем, а десь відсотків п'ять.
3) Відсотків 50+ наших проблем - це тупо географічне розташування біля йопаной русні.
4) Ще відсотків 30+ наших проблем це неадекватна стратегія основних союзників, й відсутність стратегії в інших союзників.

Після чого ви робите відкриття, що зелені-то, оказуєццо, дегенерати (отакої!), й починаєте кайфувати.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Відсотки в пп 2 і 3 треба поміняти місцями  :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Відсотки в пп 2 і 3 треба поміняти місцями  :smilie7:
У вас явно поміняно, й це власне причина вашого неадеквату. В контексті гілки - вже згадане обговорення, коли ви фантазували що якби не опариши та корупційов, Україна сама б забурудьбила тот кацапстан, збудувавши трульярди зброї під кацапськими обстрілами.
В тій чи іншій формі, цей неадекват дрочки на бубачьку - основна причина, з якої походять практично всі розбіжності в позиціях дописувачів форуму.
Один достийник бігає в сльозках з новиною що якийсь гондон накрав кілька лямів гривень (справді гондон, справді накрав, але :) одна срана бухгалтерська помилка Пентагону - це кілька мільярдів баксів)
Інший добродій взагалі собі вигадав мантру, що зевиборців в ЗСУ немає (те, що навіть конкретно взятий форумний ЗСУшник прямим текстом каже очевидний факт що їх там до біса, й хрін там хто особливо "в каятті" - його не хитає)
Ви он підстрибнули з форумлою "ворог не в кремлі". На хвилинку, ви з отакими  :smilie7: смайликами  :smilie7: пишете, що йопана русня це десь 5% наших проблем, а от зелене непорозуміння - 50+%.

З такими догмами на вході не є дивним, що така дурня на виході.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Да-да, то всьо Пентагон винен. І ще Шольц з Макроном. А Бубочка і зеленосракі то таке, діткам на молочко трошки беруть   :fp2

Село забите, ти навіть не можеш собі уявити, які суми дерибанять на тих же держзакупівлях. Причому день за днем, місяць за місяцем.

От думаю, чи вже записувати тебе в компанію оптіміздів-пиздеників  :smilie8:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Глупа баберо, ще раз - де цитата від мене, що Україна  сама би зробила всю зброю, щоб замісити кацапів ?

Не наведеш - підеш в компанію до пиздеників

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Да-да, то всьо Пентагон винен. І ще Шольц з Макроном. А Бубочка і зеленосракі то таке, діткам на молочко трошки беруть   :fp2

Село забите, ти навіть не можеш собі уявити, які суми дерибанять на тих же держзакупівлях. Причому день за днем, місяць за місяцем.

От думаю, чи вже записувати тебе в компанію оптіміздів-пиздеників  :smilie8:
Вам пропонувалося навести власні порядки цифр, скільки бабла треба для війни з кацапстаном та іншою мерзотою. Скільки з цього бабла заходить до України у вигляді власне бабла. Й після того, на ваших власних цифрах, ми б чітко побачили, яка частина залежить від помилок (й розпилів ;) ) Пентагону, а яка - від максимальної теоретичної здатності вашого улюбленого бубачькі щось вкрасти.

Причина, з якої ви на таку пропозицію не ведетеся, полягає в тому, що написати відверту чухню типу "Треба 100500 з яких 1 це шольц з макароном, а 100499 це бубачька" ви собі самі не дозволяєте. А якщо написати як є, то кайфувати з цифрами "50% наших проблем це буба, а 5% це кацапи" вже не вийде.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Глупа баберо, ще раз - де цитата від мене, що Україна  сама би зробила всю зброю, щоб замісити кацапів ?

Не наведеш - підеш в компанію до пиздеників
У ніщіх нєт слуг (тм). Втім, це не проблема - ви можете от просто тут, в цій гілці, написати своє бачення того, скільки та якої зброї може виробити Україна в найкращому випадку. Й скільки нам треба взагалі.
Якщо, хаха, вийде всьо-такі що нам треба 100500 атакамсів (а нам треба), а самі ми могли б ну зробити штук двадцять й потім три на рік, то я вас сим буду годувати кожного разу, коли ви будете кайфувати в гілках про подяки вельмишановному Байдену, котрий на пару з бубонієм нікому нічого не винен.
А якщо вийде що ми там самі б все могли зробити (просто бубачька клятий не дав), то нагодую прямо тут.
Як вам перспективка? Голодним не підете  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Не графоманствуй, а чеши до пиздеників. Ті хоч свою маячню коротко викладають  :smilie1: