Автор Тема: Чесна і прозора Влада.  (Прочитано 327 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Чесна і прозора Влада.
« : Жовтня 14, 2024, 03:54:59 15:54 »
https://censor.net/ua/news/3514803/zakupivlya_droniv_dlya_zsu_jumadilov_proponuye_novu_kontseptsiyu#comment_0eac3be0-e2e8-410a-b324-caf76e52457a

Мій комент на Цензорі під темою:

Geo
Все правильно робить влада! Скільки у нас мобілізовано на даний час? Все в електронному додатку. По ПІБ. Скільки закуплено зброї, провіанту, палива, дронів, систем РЕБ, літаків? Все зафіксовано в "І-ЗСУ"! За штуками, літрами і кілограмами! КОЖНИЙ В ЗМОЗІ ПЕРЕВІРИТИ! ПРОЗОРА ВЛАДА!

(при клятому братовбивчому Порошенку такої прозорості не було)

(для дебілів - це стьоб)


14.10.2024 15:46 Відповісти Мені подобається
Geo
Суки.....Ох, і зелені суки...
14.10.2024 15:48 Відповісти Мені подобається


.......................
А тепер інше.

Всі готові до 2025 року?

Не кажіть ,що я не попереджав.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #1 : Жовтня 14, 2024, 04:03:46 16:03 »
Війна  - ПРОЗОРИЙ СУПЕРМАРКЕТ. Просто магазин. "Ахрана - атмєна".

Ціни. Кількість. Постачальники. Покупці. Все відкрито, чесно. До патрона.


Всі готові до 2025 року? Поспішайте.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #2 : Жовтня 14, 2024, 04:47:37 16:47 »
Гендиректор Державного Підприємства «Державний оператор тилу».

Жумаділов Арсен Куатович

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%BB%D0%BE%D0%B2_%D0%90%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD_%D0%9A%D1%83%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87


Критика

Російський паспорт дружини і відвідування Криму під час перебування на державній службі

15 листопада 2023 року Арсен Жумаділов визнав, що його дружина отримала російський паспорт. Чиновник пояснив, що дружина зробила це під тиском невідомих осіб в окупаційній владі Криму, і російське громадянство їй потрібне, щоб безперешкодно відвідувати родичів, які залишилися на анексованому півострові.[13] Пізніше, відповідаючи на запит журналіста Дмитра Тузова, Жумаділов визнав, що паспорт був отриманий його дружиною у 2021 році.[14] Він не уточнив, які саме російські чиновники тиснули на його дружини, але запевнив, що це не були представники ФСБ РФ. У тій же відповіді він зазначив, що їздив до анексованого Криму «в середньому тричі на рік», і «деякі з поїздок могли відбуватися вже тоді, коли він перебував на державній службі».[14]

Російський бізнес родини

Згідно з розслідуванням волонтера та правозахисника Олександра Аронця, рідний брат Арсена Жумаділова Мурат[15] є одним з керівників російської компанії «Атлант Сервис», яка займається транспортними перевезеннями з українських територій, окупованих після 2014 року, Криму, а також нещодавно окупованих Запорізької та Херсонської областей до російської федерації та європейських країн. За даними розслідувачів, до створення цього бізнесу мав відношення сам і сам Арсен Жумаділов, про що свідчить група у Facebook «Чонгар-Чаплинка-Колончак». Також зберігся допис самого Арсена Жумаділова від 2015 року, де рекламуються послуги перевезення за маршрутом Київ-Сімферополь. Також у розслідуванні зазначається, що контактні телефони компанії «Атлант-Сервис» співпадають з контактами, зазначеними при реєстрації української ТОВ «Кримський стиль», власником якої є Мурат Жумаділов, а до 2014 року співвласником та директором був сам Арсен Жумаділов. Крім того, у своїй декларації за 2015 рік контактним номером телефону зареєстрованої в Криму ТОВ "Васко да Гама" Арсен Жумаділов вказав російський номер, який також значиться як контактний номер брата Мурата Жумаділова на російських сайтах з надання логістичних послуг.[16][17] Серед іншого зазначається, що компанія Атлант Сервис займається грошовими переказами між росією та Україною, що було експериментально доведено розслідувачем. Пізніше автор розслідування Олександр Аронець звернувся до Арсена Жумаділова із закликом прокоментувати факти, опубліковані у розслідуванні. У відповідь Жумаділов заперечив свою причетність до російського бізнесу, однак відмовився коментувати факти, які стосуються бізнесу його брата, зазначивши, що «не має до нього стосунку, бо той є дорослою людиною, яка сама ухвалює рішення».[18][19][15][20]

Безпідставне отримання бойових виплат та «Сталевого хреста»

Екс-голова Луганської обласної військової адміністрації Георгій Тука звинуватив Арсена Жумаділова у тому, що він, перебуваючи на третій лінії оборони, безпідставно отримав 430 тисяч грн бойових виплат, які виплачуються захисникам на передовій, а також був нагороджений «Сталевим хрестом», яким зазвичай відзначають воїнів «за планування, організацію та керівництво воєнними діями».[21] Звинувачення Георгія Туки підтверджуються декларацією Жумаділова за 2022 рік, в якій зазначається, що він справді у 2022 році отримав 430 тисяч гривень бойових виплат від Фінансового управління Генштабу ЗСУ.[22] А також дописом у Facebook самого Жумаділова, присвяченого отриманню «Сталевого хреста». Факти, які навів Георгій Тука, Арсен Жумаділов залишив без коментарів.[23][24]

Конфлікт з Іллею Ємцем

У березні 2020 року відкрито виступив проти тодішнього міністра Іллі Ємця, звинувативши того у зумисному затягуванні держзакупівель під час епідемії[25]. Три тижні договір не підписував Ілля Ємець. Жумаділов звинувачував Ємця у тому, що він хотів поставити свого «смотрящого» і нажитися. Очільник держпідприємства «Медичні закупівлі України», звинуватив Ємця у блокуванні закупівель надважливих ліків у суму на 10 млрд гривень[26]. Жумаділов повідомив, що «смотрящий», якого хотів поставити Ємець має судимість.


А?

 :Prapor2:  :smiley24: На*уй!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #3 : Жовтня 14, 2024, 04:49:07 16:49 »
Україна.

Може це все Чорнобиль? Я серйозно....


Хоча в Світі так само.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #4 : Жовтня 14, 2024, 04:49:36 16:49 »
2025

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2393
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #5 : Жовтня 14, 2024, 04:50:58 16:50 »
от скажи, Geo, тіки чесно, за що тебе на ФУПі забанили? ну ти ж віддав для захисту України усе найдорожче... як же так? хто винний? Мусаєва, Єрмак, чи той хто тобі і досі нічого не винний? :smilie11:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #6 : Жовтня 14, 2024, 05:05:56 17:05 »
от скажи, Geo, тіки чесно, за що тебе на ФУПі забанили? ну ти ж віддав для захисту України усе найдорожче... як же так? хто винний? Мусаєва, Єрмак, чи той хто тобі і досі нічого не винний? :smilie11:

ТОбі тяжко прочитати мою останню тему в Адмінці? "тіки чесно"?

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2393
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #7 : Жовтня 14, 2024, 05:17:55 17:17 »
ТОбі тяжко прочитати мою останню тему в Адмінці? "тіки чесно"?

ну я там знайшов тіки одну твою тему "Модератор ФУП - Кінчений Кацапський Уєбан Кадра"
модератор - це як вахтер на прохідній, як накажуть так і буде пускати/непускати. До речі, ти б Мусаєвій написав листа про модератора, може він не кацап а татарин...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #8 : Жовтня 14, 2024, 05:18:45 17:18 »
ну я там знайшов тіки одну твою тему "Модератор ФУП - Кінчений Кацапський Уєбан Кадра"
модератор - це як вахтер на прохідній, як накажуть так і буде пускати/непускати. До речі, ти б Мусаєвій написав листа про модератора, може він не кацап а татарин...

Яка в сраку Кадра?  :gigi:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #9 : Жовтня 14, 2024, 05:21:01 17:21 »
ну я там знайшов тіки одну твою тему "Модератор ФУП - Кінчений Кацапський Уєбан Кадра"
модератор - це як вахтер на прохідній, як накажуть так і буде пускати/непускати. До речі, ти б Мусаєвій написав листа про модератора, може він не кацап а татарин...

Мусаєвій? Кращій подрузі Свєти Крюкової?  :lol:


Дядя....ти де....живеш?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #10 : Жовтня 14, 2024, 05:23:27 17:23 »
ЕльХуйдер - там Модератор ФУП

Амід (суддя дредд) - Адміністратор ФУП

Мусаєва - Головний Редактор УП

Чістова - Голова Правління цієї ФСБшної богадєльні.


Остап...ти звідки взявся? Чесно...

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2393
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #11 : Жовтня 14, 2024, 05:33:11 17:33 »
ЕльХуйдер - там Модератор ФУП

Амід (суддя дредд) - Адміністратор ФУП

Мусаєва - Головний Редактор УП

Чістова - Голова Правління цієї ФСБшної богадєльні.


Остап...ти звідки взявся? Чесно...

я вже 25 років поза Україною, тому я і не знаю хто такий ЕльХуйдер чи Чістова - і чому ФСБ керує українськім ресурсом. Невже в Україні таки не війна, а лише військовий стан з чисельними жертвами? звиняй, але діаспора цікавиться.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #12 : Жовтня 14, 2024, 05:35:48 17:35 »
я вже 25 років поза Україною, тому я і не знаю хто такий ЕльХуйдер чи Чістова - і чому ФСБ керує українськім ресурсом. Невже в Україні таки не війна, а лише військовий стан з чисельними жертвами? звиняй, але діаспора цікавиться.

Тому "нє бєрі тьяжолово в рукі". Чесно. Воно тобі і на*уй не треба. Живи собі. Радій. Ніхєра я тобі пояснювати не буду. Я тобі не мама. І не папа. А ти - не дитина "пачємучька". Ок? Ок.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2393
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #13 : Жовтня 14, 2024, 05:48:16 17:48 »
Тому "нє бєрі тьяжолово в рукі". Чесно. Воно тобі і на*уй не треба. Живи собі. Радій. Ніхєра я тобі пояснювати не буду. Я тобі не мама. І не папа. А ти - не дитина "пачємучька". Ок? Ок.

якщо ти не можеш дати відповіді на прості запитання, то чого ти сюди приперся, чоловіче? тут ukrpravda, а не ФУП, то тут не принято флудити і ображати дописувачів. Довгі руки ФСБ/зєрмака не дотягнулися до цього форуму.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34522
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #14 : Жовтня 14, 2024, 05:51:33 17:51 »
я вже 25 років поза Україною, тому я і не знаю хто такий ЕльХуйдер чи Чістова - і чому ФСБ керує українськім ресурсом. Невже в Україні таки не війна, а лише військовий стан з чисельними жертвами? звиняй, але діаспора цікавиться.

Ольгінська діаспора, ми в курсі   :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #15 : Жовтня 14, 2024, 05:54:15 17:54 »
якщо ти не можеш дати відповіді на прості запитання, то чого ти сюди приперся, чоловіче? тут ukrpravda, а не ФУП, то тут не принято флудити і ображати дописувачів. Довгі руки ФСБ/зєрмака не дотягнулися до цього форуму.

Щелепу закрий, щєн.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2393
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #16 : Жовтня 14, 2024, 06:25:54 18:25 »
Ольгінська діаспора, ми в курсі   :smilie7:

від зєрмаків тіки таке і можна почути. Хто зна, може і настане той день перемоги, коли розгнівані Гєо перегризуть зеленій наволочі глотки... :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #17 : Жовтня 14, 2024, 06:29:37 18:29 »
від зєрмаків тіки таке і можна почути. Хто зна, може і настане той день перемоги, коли розгнівані Гєо перегризуть зеленій наволочі глотки... :smilie7:

Я? Палець о палець БІЛЬШЕ не вдарю. Досить.

Ти звалив? Це - ГОЛОВНЕ. Звалить і решта. ДО ТЕБЕ.

Це тепер ТВОЯ проблема, "нєзнайка на островє".
« Останнє редагування: Жовтня 14, 2024, 06:34:24 18:34 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #18 : Жовтня 14, 2024, 06:39:05 18:39 »
Ostap.L

Тиж 25 років податки сплачуєш Новій Батьківщині? :)

Ось тепер і "соціалку" цим Дуже Душевним Зелепням будеш сплачувати. В якості "біженців". А вони люди класні! Гумор. Бухло. Ржака. З ними тобі буде весело! З "зеленими зємлячкамі". Вони тобі і зіграють, і заспівають, і обригають. Все за твій рахунок.

А я десь в іншому місці, сподіваюсь, тепер буду попкорн жерти. Я зробив в своєму житті, що зміг. Тепер вибачай. Щасливий "Нєзнайка".

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2393
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #19 : Жовтня 14, 2024, 06:42:05 18:42 »
Я? Палець о палець БІЛЬШЕ не вдарю. Досить.

Ти звалив? Це - ГОЛОВНЕ. Звалить і решта. ДО ТЕБЕ.

Це тепер ТВОЯ проблема, "нєзнайка на островє".

Вибач, Geo, але ти не в тому віці коли можна починати життя з 0. Та й від себе не звалиш. До речі, це основна проблема тих хто звалив після 24.02.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17707
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #20 : Жовтня 14, 2024, 06:51:33 18:51 »
Вибач, Geo, але ти не в тому віці коли можна починати життя з 0. Та й від себе не звалиш. До речі, це основна проблема тих хто звалив після 24.02.

Ти мене повчати будеш? Фігасє....Ти ж 25 років тому ВІД СЕБЕ ЗВАЛИВ? І що? Спокійно і впевнено ВИ*БУЄШСЯ тут. Ще й переді мною. А я і не збираюсь починати життя з НУЛЯ. Воно в мене закінчилось ще 24.05.2023 року.

ВТОРОПАЛО?

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2393
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #21 : Жовтня 14, 2024, 07:03:49 19:03 »
Ти мене повчати будеш? Фігасє....Ти ж 25 років тому ВІД СЕБЕ ЗВАЛИВ? І що? Спокійно і впевнено ВИ*БУЄШСЯ тут. Ще й переді мною. А я і не збираюсь починати життя з НУЛЯ. Воно в мене закінчилось ще 24.05.2023 року.

ВТОРОПАЛО?

ти відмотай на 25 років, тоді війни не було, але українців влада видавлювала з України жорстоко. І ніде в ЄС притулок з утриманням нікому не надавали. А скількі років люди чекали ЛЕГАЛІЗАЦІЇ? але я не про це. Сутність влади за ці 25 років не змінилося. Це тому що ми з тобою принципово різні - я б таки горлянку упирям перегриз.
« Останнє редагування: Жовтня 14, 2024, 07:09:08 19:09 від Ostap.L »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34522
  • Стать: Чоловіча
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #22 : Жовтня 14, 2024, 07:26:06 19:26 »
від зєрмаків тіки таке і можна почути. Хто зна, може і настане той день перемоги, коли розгнівані Гєо перегризуть зеленій наволочі глотки... :smilie7:

Про Чістову та Сєвгіль не в курсі, а про ольгіно знає   :smilie11:

Інтєрєсний таваріщь етот Астапчік   :smilie8:

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2393
Re: Чесна і прозора Влада.
« Reply #23 : Жовтня 14, 2024, 07:42:14 19:42 »
відкрийте підручник історії вікі і дізнаєтесь що стало з владами в країнах за часів WW1 or WW2. Авжеж події різні в різних країнах - але фінал один. Напевно це історична закономірність, яка валідна і до зеленої влади... бо це історичний процес.