Це ще нічого заява, середньої наглості та брехливості..
а ось
Нещодавно уєбан заявив наступне :
"- Папі Римському треба бути обережним у висловлюваннях на тему теології !"
во істину амінь... Гг..
це при тому, що він тільки кілька років тому конвертувався в католицизм