Автор Тема: Про глобальне потепління  (Прочитано 1560 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 39225
  • Стать: Чоловіча
Про глобальне потепління
« : Травня 27, 2026, 04:37:04 16:37 »
Всілякі скрєпно-праві постійно пиздять, що це все хайп, ніяке потепління не грозить

Ось конкретика за зовсім невеликий період часу

‘Mind-bogglingly crazy’: climate experts alarmed by deadly spring heatwaves searing Europe

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 39225
  • Стать: Чоловіча
Re: Про глобальне потепління
« Reply #1 : Травня 27, 2026, 04:43:39 16:43 »
В Європі за якийсь десяток років середня температура + майже 1о С  :smilie10:

В Арктиці більше градуса  :smilie8:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 39225
  • Стать: Чоловіча
Re: Про глобальне потепління
« Reply #2 : Травня 27, 2026, 04:46:34 16:46 »
В Західній Європі, до речі, зараз якась аномальна жара, + 35 градусів

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8625
  • Стать: Чоловіча
Re: Про глобальне потепління
« Reply #3 : Травня 27, 2026, 06:24:04 18:24 »
Всілякі скрєпно-праві постійно пиздять, що це все хайп, ніяке потепління не грозить

Ось конкретика за зовсім невеликий період часу

‘Mind-bogglingly crazy’: climate experts alarmed by deadly spring heatwaves searing Europe
RuGайло, за яке потепління ти мелеш? :smilie11:
Ще цього літа й тепла толком не було.

То, мабуть,  від чогось в тебе в сраці запекло. :smilie5:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 39225
  • Стать: Чоловіча
Re: Про глобальне потепління
« Reply #4 : Травня 27, 2026, 07:21:05 19:21 »
... смердить ротом ...

Пішов нахуй, макакобидло  :smilie5:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 28806
Re: Про глобальне потепління
« Reply #5 : Травня 27, 2026, 07:50:04 19:50 »
Проблема доказательства
этой теории в том что период наблюдения очень короток для геологической шкалы
А на протяжении истории Земли были как более холодные периоды чем наш так и значительно более жаркие

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 11221
  • Стать: Чоловіча
Re: Про глобальне потепління
« Reply #6 : Травня 31, 2026, 03:50:54 15:50 »
Проблема доказательства
этой теории в том что период наблюдения очень короток для геологической шкалы
А на протяжении истории Земли были как более холодные периоды чем наш так и значительно более жаркие

та справа ж не в історії за мільйон років
ось я дивлюсь графік температури по харкову
починаючі з 2007-го року вона жодного разу не була нижчою за середню
якщо це не потепління то ЩО?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 28806
Re: Про глобальне потепління
« Reply #7 : Травня 31, 2026, 06:30:11 18:30 »
та справа ж не в історії за мільйон років
ось я дивлюсь графік температури по харкову
починаючі з 2007-го року вона жодного разу не була нижчою за середню
якщо це не потепління то ЩО?

Случайный тренд. Такое сплошь и рядом в чисто случайных процессах, именно это разоряет людей в казино.
Чисто логически люди склонны интерпретировать случайную неоднородность как закономерность, но это не так.
Если зять бутылку, наполнить ее зелеными и желтыми горошинами в одинаковых количествах и перемешать то они не будут распределены равномерно. Обязательно гдето будут скопления горошин одного цвета.
Так и температурная кривая, она постоянно растет и падает , причем длительность этих подъемов и спадов не только случайна, но и представляет собой наложение таких "трендов" со случайными периодами.
Кстати. Глобальное потепление это никак не равнозначно "везде станет теплее". Кое где наоборот локально может стать холоднее

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22807
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про глобальне потепління
« Reply #8 : Травня 31, 2026, 07:09:27 19:09 »
У 2006 році я купив дачу.
І до, і пару років поспіль у травні-червні йшли досить часті дощі. Були грози і через це часто відключали світло (сільська місцевість). Я навіть генератор тоді купив.
Повірте, люди якісь мають дачі щось вирощують, відчувають тренди.
До речі у 2006 році була дуже сувора зима, був цілий місяць, коли температура трималася приблизно - 20 градусів (далі буде фотка).
А десь починаючи з 2010 років почалися посухи, було два роки поспіль коли денна температура була + 40, і навіть вночі біля 30-ти. І майже не було дощів.
Дерева в серпні скидали листя, і засихали кущі порічки, не дивлячись на постійне зрощення і навіть душові процедури.
Цей рік абсолютна аномалія. Стільки дощів я не пам'ятаю за останні 20 років. Ну і зима була досить холодною, що теж за останні 10 років вперше.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22807
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про глобальне потепління
« Reply #9 : Травня 31, 2026, 07:16:08 19:16 »
Це зима 2006 року.
За все життя я таке бачив вперше, бо воду з греблі скидають кожен день, і вода руйнує кригу.
Цей знімок зроблено з ранку 21 січня, ходив фотографувати зиму на острові Хортиця.
Коли я повертався, цієї криги вже не було.
Я хочу сказати що Дніпро так замерзало за одну ніч.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22807
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про глобальне потепління
« Reply #10 : Травня 31, 2026, 07:25:38 19:25 »
Ще раз дуже холодна зима була у 2011 році, а потім тепло, тепло, тепло.
Дніпро від берега до берега більше не замерзав.
А у мене на дачі відстань між берегами 3 км.

« Останнє редагування: Травня 31, 2026, 07:29:41 19:29 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 28806
Re: Про глобальне потепління
« Reply #11 : Травня 31, 2026, 07:57:15 19:57 »
Це зима 2006 року.
За все життя я таке бачив вперше, бо воду з греблі скидають кожен день, і вода руйнує кригу.
Цей знімок зроблено з ранку 21 січня, ходив фотографувати зиму на острові Хортиця.
Коли я повертався, цієї криги вже не було.
Я хочу сказати що Дніпро так замерзало за одну ніч.


Да, в этом году в Евпатории было 24 градуса мороза. А потом, не помню в каком, за всю зиму температура опустилась ниже нуля может пару раз
Так что, недаром метеорологи бьются с этим прогнозами и все почти без толу

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 11221
  • Стать: Чоловіча
Re: Про глобальне потепління
« Reply #12 : Травня 31, 2026, 09:22:20 21:22 »
Случайный тренд. Такое сплошь и рядом в чисто случайных процессах, именно это разоряет людей в казино.
Чисто логически люди склонны интерпретировать случайную неоднородность как закономерность, но это не так.
Если зять бутылку, наполнить ее зелеными и желтыми горошинами в одинаковых количествах и перемешать то они не будут распределены равномерно. Обязательно гдето будут скопления горошин одного цвета.
Так и температурная кривая, она постоянно растет и падает , причем длительность этих подъемов и спадов не только случайна, но и представляет собой наложение таких "трендов" со случайными периодами.
Кстати. Глобальное потепление это никак не равнозначно "везде станет теплее". Кое где наоборот локально может стать холоднее

15 років ПОСПІЛЬ?
тобто ДО цього 70 років температура коливалась БІЛЯ середньої (тому вона і середня) а зараз ВИПАДКОВО лише вища?
вибач - це ДУРНЯ
до речі зовсім не важливо яка температура була 10000 років назад чи навіть 400
бо всі хто тоді жив вже померли....

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22807
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про глобальне потепління
« Reply #13 : Червня 01, 2026, 05:44:41 05:44 »
Потепління, блять!
1 червня! Літо!
За вікном +8 градусів!!!
І це південь!
 :smilie9:

Дощі йдуть по три рази на тиждень! :smilie9:
« Останнє редагування: Червня 01, 2026, 06:57:43 06:57 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 11677
Re: Про глобальне потепління
« Reply #14 : Червня 01, 2026, 06:32:36 06:32 »
Потепління це не стільки власне потепління, скільки екстримізація клімату. Де було сухо стане сухіше, де було вітряно стане вітряніше і тд.
Зараз це відбувається. Трумп та скрєпно-праві не праві

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 28806
Re: Про глобальне потепління
« Reply #15 : Червня 01, 2026, 09:22:23 09:22 »
15 років ПОСПІЛЬ?
тобто ДО цього 70 років температура коливалась БІЛЯ середньої (тому вона і середня) а зараз ВИПАДКОВО лише вища?
вибач - це ДУРНЯ
до речі зовсім не важливо яка температура була 10000 років назад чи навіть 400
бо всі хто тоді жив вже померли....

Важно. Потому что термин "глобальное потепление" относится именно к таким временным периодам, а не к "десять лет назад было холоднее"

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 39225
  • Стать: Чоловіча
Re: Про глобальне потепління
« Reply #16 : Червня 01, 2026, 09:34:33 09:34 »
Важно. Потому что термин "глобальное потепление" относится именно к таким временным периодам, а не к "десять лет назад было холоднее"

Ну якщо зміни видно навіть за такий умовно невеликий період, то справи мабуть не дуже  :smilie11:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 28806
Re: Про глобальне потепління
« Reply #17 : Червня 01, 2026, 12:12:04 12:12 »
Ну якщо зміни видно навіть за такий умовно невеликий період, то справи мабуть не дуже  :smilie11:

Еще раз

Даже непрерывное потепление на протяжении последних ста лет наблюдения, если это есть, я не в курсе, для явления под названием "глобальное потепление" ничего не значит. Это может быть локальный столетний пик который закончится глобальным столетним похолоданием даже большего масштаба.
То о чем говорят имеет продолжительность порядка десятков и сотен тысяч лет. В истории Земли были как периоды полного оледенения, вплоть до экватора так и периоды когда планета полностью представляла из себя условную сахару кажется в Перьми, точно не припомню. В такие периоды вымирание охватывало  до 90% наявных видов. И что? Меня этот антропоцентризм просто умиляет, завтра все человечество исчезнет и через какието 10000 лет от него и следов не останется. Вообще. Все меряют пердеж коров , а завтра ебнет очередной Кракатау и перекроет все наши выбросы СО2 как бык овцу
Так что идет ли в настоящее время глобальное потепление климата, да, идет.
Насколько оно будет сильно и продолжительно НИКТО НЕ ЗНАЕТ
Насколько велик вклад цивилизации в это явление. Вот об этом идут споры.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 25634
Re: Про глобальне потепління
« Reply #18 : Червня 01, 2026, 04:05:58 16:05 »
Еще раз

Даже непрерывное потепление на протяжении последних ста лет наблюдения, если это есть, я не в курсе, для явления под названием "глобальное потепление" ничего не значит. Это может быть локальный столетний пик который закончится глобальным столетним похолоданием даже большего масштаба.
То о чем говорят имеет продолжительность порядка десятков и сотен тысяч лет. В истории Земли были как периоды полного оледенения, вплоть до экватора так и периоды когда планета полностью представляла из себя условную сахару кажется в Перьми, точно не припомню. В такие периоды вымирание охватывало  до 90% наявных видов. И что? Меня этот антропоцентризм просто умиляет, завтра все человечество исчезнет и через какието 10000 лет от него и следов не останется. Вообще. Все меряют пердеж коров , а завтра ебнет очередной Кракатау и перекроет все наши выбросы СО2 как бык овцу
Так что идет ли в настоящее время глобальное потепление климата, да, идет.
Насколько оно будет сильно и продолжительно НИКТО НЕ ЗНАЕТ
Насколько велик вклад цивилизации в это явление. Вот об этом идут споры.

достатньо легко порахувати цифри викидів і таке інше
і вони мають відношення до зміну клімату
так як вони не мають природного походження

я вже мовчу що без так званих зелених ліваків Європа була би мусорним гавном як Індія

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22807
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про глобальне потепління
« Reply #19 : Червня 01, 2026, 07:26:33 19:26 »
Для нас, людей, що живуть зараз, глобальні процеси до дупи (окрім вчених).
Але те що ми реально бачимо, це безумовно і потепління, і якісь величезні зсуви.

Коли ми були малі (6-15 років), зими були не такі як зараз.
Снігу по бейці, було майже завжди.
Снігові намети були до даху гаражів, 2-2,5 метру.
Морози були, люті в порівнянні з цим часом.
Були випадки, коли в мороз > 25 градусів, відміняли, згідно з правилами, відвідування школи.
У багатьох дворах були льодові катки, які кожен рік заливали.
В кілометрі від будинку були озера, які замерзали і ми всю зиму каталися на ковзанах.
Стадіони теж перетворювали на льодові арени, і при стадіонах були пункти прокату ковзанів.
Весною по дорогах текли річки, і ми пускали кораблики.
Дніпро завжди замерзало, і кожну весну ми бігали дивитись на криголам.
З греблі Дніпрогесу під час повені, по два-три тижня скидали воду. Стовбур бризок стояв вище за греблю.
Інколи відкривали по 10-15 водоскидів.

За 60 років, які я пам'ятаю зміни клімату разючі.



(тут лише сім)


« Останнє редагування: Червня 01, 2026, 07:30:10 19:30 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: