У травні росіяни показали найгірший приріст окупованої території з жовтня 2023 року. Вони захопили лише 14 км², а фактично приріст окупованих територій уперше після Контрнаступу-2023 став від’ємним, пише DeepState.
Попри рекордні 7000+ штурмів (+37,5%), значних результатів ворог не досяг.

розділив загальновідому цифру 30000 на 14
отримав 2 143 кацапа/км² і Ніякого Крику Там Немає. Їм Похуй абсолютно.
Це означає що їх будуть гнати на смерть ще більше. Суспільство не реагує на масовий забій.
Тому я не вірю тим коментаторам, що Путін боїться оголошувати мобілізацію.
Там питання в іншому. Брак озброєння на таку кількість.
Для них люди це взагалі ніщо.