Автор Тема: Падли!  (Прочитано 490 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22804
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Падли!
« : Червня 09, 2026, 10:57:22 10:57 »
Це той випадок, коли падли саме наші, а не угорці.

Цитувати
В Угорщині депутати одноголосно підтримали скорочення своїх зарплат майже на 40%, — Telex

Парламент Угорщини 189 голосами «за» ухвалив закон про зменшення зарплат народних депутатів та скорочення державного фінансування парламентських фракцій.

Після набуття чинності закону зарплата депутатів зменшиться з 2,18 млн форинтів (близько $6,2 тис.) до 1,31 млн форинтів (близько $3,7 тис.) на місяць.

Ініціативу наприкінці травня внесла партія «Тиса» Петера Мадяра.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22804
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Падли!
« Reply #1 : Червня 09, 2026, 10:58:11 10:58 »
А наші тільки ниють, що у них зарплати малі, та ще і крадуть.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: