Автор Тема: Коли буде кінець?  (Прочитано 3814 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Коли буде кінець?
« : Травня 03, 2014, 11:34:00 23:34 »
Я не можу сказати. Не бачу логіки. Таке відчуття, що усе це буде тривати досить довго. Усі втомлені, навіть гидоти колоради.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Коли буде кінець?
« Reply #1 : Травня 03, 2014, 11:40:17 23:40 »
Я не можу сказати. Не бачу логіки. Таке відчуття, що усе це буде тривати досить довго. Усі втомлені, навіть гидоти колоради.

Логіка в цих подіях є, але нам поки недоступна. І ще не скоро ми її дізнаємось. У мене постійне відчуття, що всі ми пішки в якійсь вселенській грі, от тільки хто переставляє фігури точно не відомо. Втома страшна, а ще страшніше передчуття, що це ще не все. Тиждень була за кордоном, ніби відпочивала, хотіла переключитись, а рука все тягнулась до інтернету, постійний страх, що станеться щось, а я не дома...
« Останнє редагування: Травня 03, 2014, 11:49:26 23:49 від GloriaAndrus »

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Коли буде кінець?
« Reply #2 : Травня 03, 2014, 11:40:35 23:40 »
Нам допоможе Бог, я так думаю. Хоча я людина не сильно віруюча. Бо у нас правда. А це означає, що у нас сила. У них кривда, вони темна сила. І вони згинуть.

Offline iМолодéць

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Чоловіча
Re: Коли буде кінець?
« Reply #3 : Травня 03, 2014, 11:42:01 23:42 »
Таки прорвало гнійник. Через деякий час, коли кількість жертв з кожного боку переросте критичну масу, вже ніхто не буде згадувати з чого все почалось і чого саме треба добиватися. Буде тільки ненависть до "ворогів", та бажання мстити.
Так буває в будь яку війну. Переможців вже, судячи з усього не буде. Навіть якщо приструнити колорадів, енергія поразки та приниження нікуди не дінеться. В 2004 вони гавали що "донбас на колєні нє поставіть". Тепер йдуть вбивати, тому що єдиний розклад при якому будуть відчувати, що їх не "ставлять на коліна" - це якщо "всьо будєт донбас"... тобто то над чим так ретельно працював Хряк, поки не проколовся на "дрібниці".
 :shuffle:

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Коли буде кінець?
« Reply #4 : Травня 03, 2014, 11:42:33 23:42 »
А что тут не понятно, начался передел Дона, но доны не сдаются, тут и Путлер подтянулся.

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Коли буде кінець?
« Reply #5 : Травня 03, 2014, 11:43:45 23:43 »
Я не можу сказати. Не бачу логіки. Таке відчуття, що усе це буде тривати досить довго. Усі втомлені, навіть гидоти колоради.

Логіка в цих подіях є, але нам поки недоступна. І ще не скоро ми її дізнаємось. У мене постійне відчуття, що всі ми пішки в якійсь вселенській грі, от тільки хто переставляє фігури точно не відомо. Втома страшна, а ще страшніше передчуття, що це ще не все. Тиждень була за кордоном, ніби відпосивала, хотіла переключитись, а рука все тягнулась до інтернету, постійний страх, що станеться щось, а я не дома...


щось таке теж. але прийняв рішення, якщо буде інтервенція, буду боротися. краще вмерти свободною людиною, ніж
рабом.

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Коли буде кінець?
« Reply #6 : Травня 03, 2014, 11:45:27 23:45 »
Я не можу сказати. Не бачу логіки. Таке відчуття, що усе це буде тривати досить довго. Усі втомлені, навіть гидоти колоради.

Только что сам поймал себя на этой мысли. Посмотрите на Египет, Сирию, Ливию... Есть у революции начало, нет у революции конца... Единственная надежда, что нам все это привносят кацапы, а у них ничего нормально и до конца сделать никогда не получалось  :Razom:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Коли буде кінець?
« Reply #7 : Травня 03, 2014, 11:46:10 23:46 »
коли кінець? коли косата проблядь отримає кулю.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Коли буде кінець?
« Reply #8 : Травня 03, 2014, 11:47:49 23:47 »
Я думаю кулявлоб только для косатой недостаточно.

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Коли буде кінець?
« Reply #9 : Травня 03, 2014, 11:49:35 23:49 »
коли кінець? коли косата проблядь отримає кулю.

Егорію, ти хоть на хвильку забудь про цю Юльку ... ти глянь на Україну.  а ця юлька ...

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Коли буде кінець?
« Reply #10 : Травня 03, 2014, 11:50:11 23:50 »
коли кінець? коли косата проблядь отримає кулю.

Якби ж все було так просто ...

Offline Megan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Коли буде кінець?
« Reply #11 : Травня 03, 2014, 11:50:17 23:50 »
може й ніколи. :smilie8:
он Ізраіль вже 60 років живе поруч з терористами.
потрібно звикати до того що життя змінилось і вже не буде як раніше.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: Коли буде кінець?
« Reply #12 : Травня 03, 2014, 11:51:31 23:51 »
А у меня чувство , что все будет хорошо. Как в те страшные дни. А Егорий прав. Пока косатая будет чудить - никакой логики не напасешься

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Коли буде кінець?
« Reply #13 : Травня 03, 2014, 11:51:48 23:51 »
Я не можу сказати. Не бачу логіки. Таке відчуття, що усе це буде тривати досить довго. Усі втомлені, навіть гидоти колоради.

Только что сам поймал себя на этой мысли. Посмотрите на Египет, Сирию, Ливию... Есть у революции начало, нет у революции конца... Единственная надежда, что нам все это привносят кацапы, а у них ничего нормально и до конца сделать никогда не получалось  :Razom:


есть такая надежда, но .. вот эти шутки, фотки про кацапов, это весело. но все же, там масса оч. умных кацапов. и нам надо относится к этому серьезно.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Коли буде кінець?
« Reply #14 : Травня 03, 2014, 11:53:56 23:53 »
А у меня чувство , что все будет хорошо. Как в те страшные дни. А Егорий прав. Пока косатая будет чудить - никакой логики не напасешься

+1

Offline savitar

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 395
Re: Коли буде кінець?
« Reply #15 : Травня 03, 2014, 11:57:47 23:57 »
Ответ простой. Сепары причудливым образом проводят реформу наших силовиков.

Когда поломают болезненные конструкции, и сформируются нормальные, тогда это закончится.

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Коли буде кінець?
« Reply #16 : Травня 03, 2014, 11:58:54 23:58 »
дай то Бог.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Коли буде кінець?
« Reply #17 : Травня 03, 2014, 11:59:58 23:59 »
коли кінець? коли косата проблядь отримає кулю.

Егорію, ти хоть на хвильку забудь про цю Юльку ... ти глянь на Україну.  а ця юлька ...

http://ukrpravda.net/index.php?topic=7224.0
http://ukrpravda.net/index.php?topic=7416.0
http://ukrpravda.net/index.php?topic=7456.0
http://ukrpravda.net/index.php?topic=7362.0
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Коли буде кінець?
« Reply #18 : Травня 04, 2014, 12:14:33 00:14 »
коли кінець? коли косата проблядь отримає кулю.

Егорію, ти хоть на хвильку забудь про цю Юльку ... ти глянь на Україну.  а ця юлька ...

А ця юлька з її сектою, це і є найбільша і найперша проблема України.
Саме її вина у всьому що відбувається.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Коли буде кінець?
« Reply #19 : Травня 04, 2014, 12:24:22 00:24 »
Ответ простой. Сепары причудливым образом проводят реформу наших силовиков.

Когда поломают болезненные конструкции, и сформируются нормальные, тогда это закончится.

Звичайно є такий гарний термін "катарсис" і дуже хочеться вірити, що все очиститься і відродиться, але це ж може тривати і тривати. А так не хочеться більше смертей....

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Коли буде кінець?
« Reply #20 : Травня 04, 2014, 12:29:38 00:29 »
Я не можу сказати. Не бачу логіки. Таке відчуття, що усе це буде тривати досить довго. Усі втомлені, навіть гидоти колоради.

імхо така ситуація в Україні буде тривати довго... років 2-3
За цей час наше суспільвтво звикне жити в стані постійної війни. Воно стане набагато жорстокішим.
Якщо й вибори відбудуться, то нема великої різниці яке саме прізвище буде в президента... Все одно "вертикаль" йому зробити не вдасться. Його влада буде чисто декларативна... Реально рулити на місцях будуть "барони" з приватними арміями. Хтось буде контролювати більші території, хтось - менші.
За цей час світ зажме росію так, шо вона почне западатися чи то від зовнішнього тиску чи то від внутрішніх проблем.
І в той момент наші, виховані і навчені в умовох НЕСТБІЛЬНОСТІ, солдати виступлять в ролі "зелених чоловічків" для росії.
Ні Америка, ні Німеччина-Франція своїх солдат на росію не пошле... А українці, озлоблені на росіюпо-максимуму, із задоволенням виконають роль окупаційної армії.
Звичайно, в реалі події будуть розгортатись набагато складніше ніж в моєму короткому описі, але суть залишиться та сама - ми росію породили, ми ж її і вб*ємо
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Коли буде кінець?
« Reply #21 : Травня 04, 2014, 12:34:01 00:34 »
цікаво  :smilie1:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Коли буде кінець?
« Reply #22 : Травня 04, 2014, 12:38:58 00:38 »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Коли буде кінець?
« Reply #23 : Травня 04, 2014, 12:43:30 00:43 »


йой, та нафіга нам стільки кацапів.. Ми от з нещасним 20% Донбасу собі ради дати не можемо.

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Re: Коли буде кінець?
« Reply #24 : Травня 04, 2014, 04:37:42 04:37 »
Я не можу сказати. Не бачу логіки. Таке відчуття, що усе це буде тривати досить довго. Усі втомлені, навіть гидоти колоради.

імхо така ситуація в Україні буде тривати довго... років 2-3
За цей час наше суспільвтво звикне жити в стані постійної війни. Воно стане набагато жорстокішим.
Якщо й вибори відбудуться, то нема великої різниці яке саме прізвище буде в президента... Все одно "вертикаль" йому зробити не вдасться. Його влада буде чисто декларативна... Реально рулити на місцях будуть "барони" з приватними арміями. Хтось буде контролювати більші території, хтось - менші.
За цей час світ зажме росію так, шо вона почне западатися чи то від зовнішнього тиску чи то від внутрішніх проблем.
І в той момент наші, виховані і навчені в умовох НЕСТБІЛЬНОСТІ, солдати виступлять в ролі "зелених чоловічків" для росії.
Ні Америка, ні Німеччина-Франція своїх солдат на росію не пошле... А українці, озлоблені на росіюпо-максимуму, із задоволенням виконають роль окупаційної армії.
Звичайно, в реалі події будуть розгортатись набагато складніше ніж в моєму короткому описі, але суть залишиться та сама - ми росію породили, ми ж її і вб*ємо

Саме так и буде!
Честное слово, один из самых понятных мне прогнозов.
Правда происхождение и подчиненность "региональных армий" совсем не обязательно будет олигархической... да и сами "олигархи" в новой Украине сильно поувянут, КМК.
Но роль мощного милитаризованного барьера между Европой и распадающейся Россией достается Украине, как ни крути. И принимать "новые", бывшие свои, земли, тоже ещё предстоит - воронеж, таганрог, белгород...
Ну то й що? Хиба немае бажаючих покозакувати? певно же е!
Sapere aude

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Re: Коли буде кінець?
« Reply #25 : Травня 04, 2014, 05:01:28 05:01 »
Громадянська війна в США змінила країну на краще. Там теж був рабовласницький "донбас" і свободолюбива північ. Краще так, ніж те фуфло, що тліло 23 роки

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Re: Коли буде кінець?
« Reply #26 : Травня 04, 2014, 05:30:13 05:30 »
Громадянська війна в США змінила країну на краще. Там теж був рабовласницький "донбас" і свободолюбива північ. Краще так, ніж те фуфло, що тліло 23 роки


1. Это очень сомнительно - неспособность Линкольна заключть хоть сколько-нибудь приемлемый мирный доовор, дикая жестокость Гранта, унижение половины нации до сих пор не забыты и не изжиты Америкой.
2. У Украины нет и не будет возможности вести полномасштабную гражданску войну - и слава богу. И той, что есть, более чем достаточно.
Sapere aude

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Коли буде кінець?
« Reply #27 : Травня 04, 2014, 05:41:28 05:41 »
Я не можу сказати. Не бачу логіки. Таке відчуття, що усе це буде тривати досить довго. Усі втомлені, навіть гидоти колоради.

імхо така ситуація в Україні буде тривати довго... років 2-3
За цей час наше суспільвтво звикне жити в стані постійної війни. Воно стане набагато жорстокішим.
Якщо й вибори відбудуться, то нема великої різниці яке саме прізвище буде в президента... Все одно "вертикаль" йому зробити не вдасться. Його влада буде чисто декларативна... Реально рулити на місцях будуть "барони" з приватними арміями. Хтось буде контролювати більші території, хтось - менші.
За цей час світ зажме росію так, шо вона почне западатися чи то від зовнішнього тиску чи то від внутрішніх проблем.
І в той момент наші, виховані і навчені в умовох НЕСТБІЛЬНОСТІ, солдати виступлять в ролі "зелених чоловічків" для росії.
Ні Америка, ні Німеччина-Франція своїх солдат на росію не пошле... А українці, озлоблені на росіюпо-максимуму, із задоволенням виконають роль окупаційної армії.
Звичайно, в реалі події будуть розгортатись набагато складніше ніж в моєму короткому описі, але суть залишиться та сама - ми росію породили, ми ж її і вб*ємо

Саме так и буде!
Честное слово, один из самых понятных мне прогнозов.
Правда происхождение и подчиненность "региональных армий" совсем не обязательно будет олигархической... да и сами "олигархи" в новой Украине сильно поувянут, КМК.
Но роль мощного милитаризованного барьера между Европой и распадающейся Россией достается Украине, как ни крути. И принимать "новые", бывшие свои, земли, тоже ещё предстоит - воронеж, таганрог, белгород...
Ну то й що? Хиба немае бажаючих покозакувати? певно же е!

Новые земли? Упаси Бог. Это будет конец. Начало конца.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Коли буде кінець?
« Reply #28 : Травня 04, 2014, 06:56:35 06:56 »
не буде вже як колись...
буде лише по-новому...
все залежить від нас...

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Коли буде кінець?
« Reply #29 : Травня 04, 2014, 07:28:29 07:28 »
мля коли був Майдан, хотілось щоб закінчилось якнайшвидше, бо нормально існувати в такому інформаційному фоні дуже важко. Зараз же звик, дивлячись на заголовки
можна легко сказати, що Україна вже Сирія, чого я так боявся, а це надовго, може навіть розпад рф не допоможе, хоча на скільки стане фінансування бойовиків, то 2 роки. Яка причина змусить відпустити Україну?