Автор Тема: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?  (Прочитано 2317 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #30 : Травня 04, 2014, 01:26:01 01:26 »
Мені не треба думати

 :smilie1:

 
... те і те ... Я знаю, що, ми українці. Здатні на добрі результати. Ми працюємо добре, де б не були. Нам треба скинути комуняцьку гидоту і корупцію.

 Корупція існує всюди де є державний механізм. Просто, у когось вона менша, у когось більша. Громадянською війною і революційними діями корупцію не зменшиш. Корупцію можна зменшити поступовим розвитком держави...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #31 : Травня 04, 2014, 01:28:35 01:28 »
у поляків є такі "кресов'яки". їх десь 10%. отам багаторічна дрочка на "польський львів" і "клятих курва-бєндеровцев". у них навіть сайт є http://www.kresy.pl/

але ото і всі поляки, якім болить наша земля. всі інші - за нас

вони коротше типу наших "новоросців", юродиві. ніхто їх не сприймає, крім них самих.
« Останнє редагування: Травня 04, 2014, 01:30:11 01:30 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #32 : Травня 04, 2014, 01:30:43 01:30 »
Дуже. Як би вона далеко не була. Я теж тепер часами істерю, Sojuznuk.

 Дякую. Колись, коли я перечитував історію України, я прийшов до висновку, що наші предки не змогли зберегти державність лиш тому, що часто воювали між собою і знищували один одного. Якщо українці навчаться слухати один одного  і знаходити спільне рішення, то тоді, мабуть, ми будемо мати шанс вижити у цьому світі як нація. Я завжди вірив у краще, продовжую вірити у це і зараз.
 Дякую, burlingtonе, я вірив у вас, як і в багатьох інших наших земляків...

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #33 : Травня 04, 2014, 01:35:15 01:35 »
Дуже. Як би вона далеко не була. Я теж тепер часами істерю, Sojuznuk.

 Дякую. Колись, коли я перечитував історію України, я прийшов до висновку, що наші предки не змогли зберегти державність лиш тому, що часто воювали між собою і знищували один одного. Якщо українці навчаться слухати один одного  і знаходити спільне рішення, то тоді, мабуть, ми будемо мати шанс вижити у цьому світі як нація. Я завжди вірив у краще, продовжую вірити у це і зараз.
 Дякую, burlingtonе, я вірив у вас, як і в багатьох інших наших земляків...

Діло пишеш. Дякую й тобі.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #34 : Травня 04, 2014, 01:38:13 01:38 »
у поляків є такі "кресов'яки". їх десь 10%. отам багаторічна дрочка на "польський львів" і "клятих курва-бєндеровцев". у них навіть сайт є http://www.kresy.pl/

 Та є їх, вистачає. Інші згадують мені відразу про "волинську різню". Більшість із повагою відносяться. Але все рівно, я розумію, що вони гадають....
 Звичайно, більшість, мабуть, практично всі, зараз за нас, як і представники багатьох інших народів. За нас, бо знають, що таке Росія і що їм світить в разі нашої поразки...

але ото і всі поляки, якім болить наша земля. всі інші - за нас

вони коротше типу наших "новоросців", юродиві. ніхто їх не сприймає, крім них самих.

 Все так, але коли випаде нагода, від ласого шматочка не відмовляться. Крім того, як я писав вище, у цьому світі є могутні сценаристи, які можуть легко зрежисирувати, що побажають.

 Декілька років тому, я моєму знайомому із Донеччини писав, що в Україні розіграти громадянську війну - в 5 секунд і це дуже можливий сценарій, тоді він мені не вірив...