Автор Тема: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?  (Прочитано 2318 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Я дуже. Якщо треба готовий на все. Коли прийде час, кину усе і за Неньку. Пафосно, але правдиво.

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
все покину, і полину ..

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
не хочете сказати? ми ж українці? і нам треба бути зараз відвертими.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
угу. бо ВАНА - це україна...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
угу. бо ВАНА - це україна...

ВАНА мене не цікавить. Вана ... гидота. я про Україну запитав. Нам треба далі жити, у мене Україна - вона.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Я дуже. Якщо треба готовий на все. Коли прийде час, кину усе і за Неньку. Пафосно, але правдиво.

 Дзвенить лиш те, що є порожнім внутрішньо. Можеш - роби і не потрібно тарабанити про це у той час , коли гинуть люди.....

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
До слез

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Поважаю ваші думки. Дещо знервований. Але ви правильно сказали.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
 Доповню. Гинуть за вітчизну. Виправляють часто помилки не свої, а інших. Тих, хто бажав протистояння, а зараз сидять на форумах.

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #10 : Травня 04, 2014, 12:23:06 00:23 »
Доповню. Гинуть за вітчизну. Виправляють часто помилки не свої, а інших. Тих, хто бажав протистояння, а зараз сидять на форумах.

Форум .. дійсно хтось і тут сидить ... є і готові

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #11 : Травня 04, 2014, 12:23:28 00:23 »
Поважаю ваші думки. Дещо знервований. Але ви правильно сказали.

 Дякую. Я колись на ФУПі після того, як написав досить жорстко нашому земляку (я кого я у принципі поважав), щоб він не ображався, бо є справи важливіші ніж наші особисті образи. Є доля нашого народу і нашої вітчизни. Тому то я часто можу бути різким у висловленнях. Я хочу донести своє бачення і відсіяти провокаторів та дурнів, через яких страждає наш народ.
 А мені декілька днів назад тут написали: чого ти істериш? Дивне питання. Українець так може запитувати, у час, коли гинуть наші люди....?

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #12 : Травня 04, 2014, 12:26:16 00:26 »
Доповню. Гинуть за вітчизну. Виправляють часто помилки не свої, а інших. Тих, хто бажав протистояння, а зараз сидять на форумах.

Форум .. дійсно хтось і тут сидить ...

 Є такі, що і не відійдуть. Вони вважають, що створені лиш для того, щоб керувати....

є і готові

 Це відомо. І працюють. Я вище написав, в більшості працюють ті, хто не причетний до створення цієї ситуації, а хто причетний.....вони будуть в стороні.

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #13 : Травня 04, 2014, 12:31:58 00:31 »
Поважаю ваші думки. Дещо знервований. Але ви правильно сказали.

 Дякую. Я колись на ФУПі після того, як написав досить жорстко нашому земляку (я кого я у принципі поважав), щоб він не ображався, бо є справи важливіші ніж наші особисті образи. Є доля нашого народу і нашої вітчизни. Тому то я часто можу бути різким у висловленнях. Я хочу донести своє бачення і відсіяти провокаторів та дурнів, через яких страждає наш народ.
 А мені декілька днів назад тут написали: чого ти істериш? Дивне питання. Українець так може запитувати, у час, коли гинуть наші люди....?

У мене найгірше, найжахливіше відчуття. Це коли хлопці загинули на Майдані. Потім легше було. Навіть не знаю чому? Гинуть люди там і там ... Але після Майдану .. став циніком на всі 100% .. і всі ці юлі .. порохи .. мені не цікаві. 

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #14 : Травня 04, 2014, 12:43:05 00:43 »

У мене найгірше, найжахливіше відчуття. Це коли хлопці загинули на Майдані. Потім легше було.

 Після інфаркту міокарда на серці людини залишається рубець...на все життя....легше бути не може. Легше було б, якщо б українці вибрали шлях розуму і життя, а не металевих прутів і смерті....Щось подібне я писав багато років тому на ФУПі, але невігласи галакали, що я нічого не тямлю...Я знав, що так трапиться, тому і кричав про це. А зараз це трапилось і загинули люди. І гинуть зараз і будуть гинути ще. А ті хто галакали - не загинули, вони дальше галакають і від"їдають свої черева.


 
Навіть не знаю чому? Гинуть люди там і там ... Але після Майдану .. став циніком на всі 100% .. і всі ці юлі .. порохи .. мені не цікаві.

 Це зрозуміло. Ті хто вів нас до цього, знали, що так буде із нашим народом. Ми станемо циніками, нас стане менше, а нашу землю поділять.
 А можливо, станемо розумнішими, навчимось цінити мир і отримаємо дар чути інших і домовлятись і займемо місце серед цивілізованих народів світу.
Як казали древні: Ubi orbi ibi victoria - перемога там де згода.

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #15 : Травня 04, 2014, 12:50:20 00:50 »
Це зрозуміло. Ті хто вів нас до цього, знали, що так буде із нашим народом. Ми станемо циніками, нас стане менше, а нашу землю поділять.

Землю поділять? Думаю, що тоді буде дійсна війна, бо це наша Земля.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #16 : Травня 04, 2014, 12:55:36 00:55 »
Це зрозуміло. Ті хто вів нас до цього, знали, що так буде із нашим народом. Ми станемо циніками, нас стане менше, а нашу землю поділять.

Землю поділять? Думаю, що тоді буде дійсна війна, бо це наша Земля.

 Що ти (Ви) можете? Наївні. Вас придусять як комара. Як от того Сашка Білого. Ви гадаєте на Україну дивляться ласо лише із Сходу? Поцікавтесь у поляків, чиїм є Львів, а у угорців запитайте про Ужгород, у румун про Чернівці. А ще, перечитайте І.Франка "Борислав сміється", там десь в кінці твору є написані цікаві стрічки...

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #17 : Травня 04, 2014, 01:02:10 01:02 »
Поцікавтесь у поляків, чиїм є Львів, а у угорців запитайте про Ужгород, у румун про Чернівці.

Категорически не согласен! Мы в ЕС сейчас нафиг не нужны. Подумайте почему.

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #18 : Травня 04, 2014, 01:06:08 01:06 »
Ні яким чином ЗУ не буде часткою когось. Вони краще ... "полинуть до ", там патріоти. які в Києві життя віддали. Герої  :Prapor2:

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #19 : Травня 04, 2014, 01:06:47 01:06 »
Поцікавтесь у поляків, чиїм є Львів, а у угорців запитайте про Ужгород, у румун про Чернівці.

Категорически не согласен! Мы в ЕС сейчас нафиг не нужны. Подумайте почему.

 А мова не про ЄС. Якось у польському поїзді я спілкувався із поляком. Він мені сказав таке:"Ми думаємо, що німці пересунуть свій кордон на 300 км. східніше, а ми тоді перенесемо наш кордон на 300 км...."

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #20 : Травня 04, 2014, 01:07:26 01:07 »
Ні яким чином ЗУ не буде часткою когось. Вони краще ... "полинуть до ", там патріоти. які в Києві життя віддали. Герої  :Prapor2:

 Ви так добре знаєте західняків?

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #21 : Травня 04, 2014, 01:10:25 01:10 »
Гадаю, що так. Усе роками виховувалось.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #22 : Травня 04, 2014, 01:13:11 01:13 »
Поцікавтесь у поляків, чиїм є Львів, а у угорців запитайте про Ужгород, у румун про Чернівці.

Категорически не согласен! Мы в ЕС сейчас нафиг не нужны. Подумайте почему.

 А мова не про ЄС. Якось у польському поїзді я спілкувався із поляком. Він мені сказав таке:"Ми думаємо, що німці пересунуть свій кордон на 300 км. східніше, а ми тоді перенесемо наш кордон на 300 км...."

Фантазировать все умеют.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #23 : Травня 04, 2014, 01:15:14 01:15 »

 А мова не про ЄС. Якось у польському поїзді я спілкувався із поляком. Він мені сказав таке:"Ми думаємо, що німці пересунуть свій кордон на 300 км. східніше, а ми тоді перенесемо наш кордон на 300 км...."

Ну встреченные случайные попутчики в поездах конечно решают все вопросы о переносе границ, чотам.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #24 : Травня 04, 2014, 01:18:04 01:18 »

 А мова не про ЄС. Якось у польському поїзді я спілкувався із поляком. Він мені сказав таке:"Ми думаємо, що німці пересунуть свій кордон на 300 км. східніше, а ми тоді перенесемо наш кордон на 300 км...."

Ну встреченные случайные попутчики в поездах конечно решают все вопросы о переносе границ, чотам.

 Я не писав, що він вирішує, я писав про те, що серед поляків ходить така думка...А якщо буде необхідно, сильним миру цього, то її можуть без проблем укріпити, особливо, якщо Україна ослабне.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #25 : Травня 04, 2014, 01:18:49 01:18 »
Гадаю, що так. Усе роками виховувалось.

 Тобто, ви жили в Західній Україні?

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #26 : Травня 04, 2014, 01:19:22 01:19 »
Мені не треба думати ... те і те ... Я знаю, що, ми українці. Здатні на добрі результати. Ми працюємо добре, де б не були. Нам треба скинути комуняцьку гидоту і корупцію.

Offline raisamurai

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 135
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #27 : Травня 04, 2014, 01:21:04 01:21 »
Гадаю, що так. Усе роками виховувалось.

 Тобто, ви жили в Західній Україні?

Ви вважаєте, що мешканці ЗУ хочуть у більшості жити десь там під кимось?

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #28 : Травня 04, 2014, 01:21:48 01:21 »
Дуже. Як би вона далеко не була. Я теж тепер часами істерю, Sojuznuk.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Хотів спросити, а як ви сильно любити Україну?
« Reply #29 : Травня 04, 2014, 01:22:55 01:22 »

 Я не писав, що він вирішує, я писав про те, що серед поляків ходить така думка...А якщо буде необхідно, сильним миру цього, то її можуть без проблем укріпити, особливо, якщо Україна ослабне.

Продолжаем разговор, то есть встреченный случайный попутчик является репрезентативным мнением поляк? То есть если мы сегодня после шашлыков решили провести парад на красной площади, а потом в варшаве, это что значит?
I always tell the truth. Even when I lie.