Автор Тема: Донька Яремчука виступить на Євробаченні від України  (Прочитано 17964 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Ну, что там? Кто выиграл, педераст или лесбиянка?
Украина, истекая кровью, поаеселила своими песенками ЛГБТ-европу?
Молодцы, что еще сказать.

Ну десь там в Зімбабве чи Сомалі також істєкають кров'ю...Йюйроп це до сраки,  вони на конях, в кожної країни зараз купа проблем власних, і весь отой цивілізований світ не переймається проблемами України бо вони не розуміють, що цей шматок раіссі хоче, а от сказати "раісся фуууу" то не важко...

Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Главное - что раша внизу :gigi:
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
если правильно помню первый опыт внеполового артиста был от Украины
кстати где теперь это Сердючка? :eyes:
ігнор Квант

Offline lex013

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 765
  • Стать: Чоловіча
если правильно помню первый опыт внеполового артиста был от Украины

Разве? А победа трансвистита из Израеля разве не раньше была?

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
если правильно помню первый опыт внеполового артиста был от Украины
кстати где теперь это Сердючка? :eyes:

Та ну Данилко, то більше йумарний номер, без чіпляння за струни неоднаковості людей, тіпа добра клоунада, а трансвестити геї і т.ін. то ж таки люди з іншим внутрішнім наповненням, не думаю, що нам звичайним гетеро всі ньюанси того зрозумілі, та воно й не потрібно, творить людина то добре, а взращує духовні скрєпи, нацизм та бидлізм то погано, в мене така позиція...

если правильно помню первый опыт внеполового артиста был от Украины

Разве? А победа трансвистита из Израеля разве не раньше была?

ага Дана інтернешнл 1998 з 1:12 сам виступ
« Останнє редагування: Травня 11, 2014, 12:24:17 12:24 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Дана інтернешнл здається не трансвестит, він (вона) реально стать змінил(а).

Offline Inesa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 611
То треба в наступному році "Монро" чи її(його) подружок(друзів) відправляти на цей конкурс та не паритись...
а ще згадала в Х-факторі ще травесті-діва Артем був, ще Боріс Апрєль... кандидатів море

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
То треба в наступному році "Монро" чи її(його) подружок(друзів) відправляти на цей конкурс та не паритись...
а ще згадала в Х-факторі ще травесті-діва Артем був, ще Боріс Апрєль... кандидатів море

два роки підряд одне й те саме не конає.

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Дана інтернешнл здається не трансвестит, він (вона) реально стать змінил(а).

Ну я згідний що трансвестит і транссексуал це не одне й теж саме, але якщо не лізти роздивлятись геніталії то суть однакова, хібащо ті хто вже змінили стать, змушені гормони жерти конячими дозами, взагалі тим людям не позаздриш, тут зуб лікувати стрьомно, а там відпанахають всі причандали, імплантанти всякі, страхи...

То треба в наступному році "Монро" чи її(його) подружок(друзів) відправляти на цей конкурс та не паритись...
а ще згадала в Х-факторі ще травесті-діва Артем був, ще Боріс Апрєль... кандидатів море

Не пригадаю щоб у Монро щось путнє було, а якщо якісь травесті дівахи українські можуть видати якісний продукт, що буде цікавий широкій аудиторії то чому б і ні, наївно думати що понурий шлак, але у виконанні наших нетрадиційників чимось буде притягувати...
 У Кончіти в кліпі такий собі легкий фльор бондіади з цікавим образом, з нормальними словами та виконанням... віддали хлопаку перше місце - значить заслужив.
« Останнє редагування: Травня 11, 2014, 12:39:48 12:39 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Дана інтернешнл здається не трансвестит, він (вона) реально стать змінил(а).

Ну я згідний що трансвестит і транссексуал це не одне й теж саме, але якщо не лізти роздивлятись геніталії то суть однакова, хібащо ті хто вже змінили стать, змушені гормони жерти конячими дозами, взагалі тим людям не позаздриш, тут зуб лікувати стрьомно, а там відпанахають всі причандали, імплантанти всякі, страхи...

[/quote]

здається, з Даною саме так.

Offline Eney

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16314
  • Стать: Чоловіча

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
:smilie8:


По ходу Іспанія краще всіх може виконати пісню про х..йла ла лалалалалалалла....
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!