Автор Тема: Я вам скажу одну прикру річ  (Прочитано 2673 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Я вам скажу одну прикру річ
« : Травня 04, 2014, 09:09:31 21:09 »
На жаль, України в колишніх кордонах уже не буде.
Зараз мова вже йде не про збереження території, а про збереження державності.
Будь-які спроби дестабілізувати уряд без чітких і популярних лідерів, які готові взяти на себе відповідальність і вжити рішучих дій будуть лише цвяхом у труну незалежної держави.
Якщо хтось думає відсидітися в Києві, то можу його засмутити - план Путіна і всієї російської шовіністичної шобли передбачає повернення Києва матері міст руських до складу російської імперії.
Українські політики розгублені і безпорадні. Вертикаль влади не працює. У силових відомствах не менше половини зрадників і запроданців.
Сепаратистів на сході ніхто вже не контролює. Перехід до сирійського сценарію є дуже вірогідним.
Чим скоріше уряд визнає, що у країні точиться громадянська війна, тим краще.
І негайно формувати добровольчі підрозділи за місцевим принципом з тих, кому 40-50 років, хто має високу мотивацію і служив в армії. Люди, як правило, добре знають один одного і будуть відсікати провокаторів.
Хоча на тлі того, що відбувається і панівних настроїв, у будь-кого можуть опуститися руки.
Я вже давно писав, що в армії потрібно не боятися зняти все вище командування, крім абсолютно надійних, до підполковників включно.
Відкликати з запасу сержантський состав і ставити на командирів взводів і рот, якщо не вистачає відданих офіцерів.
І нарешті.
Взяти за сраку всіх східних олігархів. Зупинити заводи, закрити шахти і пояснити, що поки заворушення не припиняться роботи не буде. Навіть, якщо всі підприємства перейдуть під управління бунтівників, вони змушені будуть викинути на вулицю сотні тисяч людей, бо продати свою продукцію не зможуть.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #1 : Травня 04, 2014, 09:13:36 21:13 »
то що зараз на столі сценарій Сирії, якого я більш всього боявся після початку стрілянини на Майдані - цілком очевидно. Суча паРаша не дала зїсти Ассада, такого ж як овощ, тому США влаштували Сирію вже біля паРаші, але паРашу це цілком задовільняє, і тому вона постачає зброю сепаратистам, як і у Сирії.

Astronaut

  • Гість
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #2 : Травня 04, 2014, 09:15:05 21:15 »
Пан має рацію, як не боляче це визнавати. :smilie2:

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #3 : Травня 04, 2014, 09:20:06 21:20 »
Пан не маэ рации. Бред, который сегодня проще выдать, чем найти выход.

Astronaut

  • Гість
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #4 : Травня 04, 2014, 09:20:52 21:20 »
Пан не маэ рации. Бред, который сегодня проще выдать, чем найти выход.
Ты нашел уже? Практичный ты наш?

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #5 : Травня 04, 2014, 09:23:19 21:23 »
Пан має рацію, як не боляче це визнавати. :smilie2:

"Нічого не варта та революція, що не може себе захистити" (чи якось так).

Куди поділись всі ті хлопці, що захищали Майдан? Навіть без великого досвіду на відповідних посадах могли б зіграти важливу стабілізуючу роль у силових органах. Адже, якщо розібратися, держава - це й є майже виключно силовики. Тому саме на них треба зосередити всю увагу уряду.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #6 : Травня 04, 2014, 09:24:15 21:24 »
то що зараз на столі сценарій Сирії, якого я більш всього боявся після початку стрілянини на Майдані - цілком очевидно. Суча паРаша не дала зїсти Ассада, такого ж як овощ, тому США влаштували Сирію вже біля паРаші, але паРашу це цілком задовільняє, і тому вона постачає зброю сепаратистам, як і у Сирії.

хворий покидьок для надійності перейшов на ненависну мову?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #7 : Травня 04, 2014, 09:25:05 21:25 »
Так-так,пан має правду,а буде все це тягнутися ой як довго...Нажаль все це пройде через нас...

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #8 : Травня 04, 2014, 09:26:15 21:26 »
то що зараз на столі сценарій Сирії, якого я більш всього боявся після початку стрілянини на Майдані - цілком очевидно. Суча паРаша не дала зїсти Ассада, такого ж як овощ, тому США влаштували Сирію вже біля паРаші, але паРашу це цілком задовільняє, і тому вона постачає зброю сепаратистам, як і у Сирії.
Ви не праві. Це Росія влаштовує нам Сирію. І готувалася вона до цього не один рік. Починаючи з Іраку та Лівії. Вивчала технології, готувала агентів, знищувала наші сили безпеки та армію.
Коли обрали Януковича, я одразу сказав, що це падло без крові не піде.

Ось що я писав 2 березня.
1.
Насамперед потрібно визнати без усіляких застережень, що нинішнє керівництво Росії є ворогом незалежної України і готове піти на будь-який злочин, щоб знищити Українську державу, або принаймні відірвати весь південний схід.


2.
Внутрішні чвари і розігрування різними політичними силами фактору наявності численного російськомовного населення і протиставляння його державницьким українським силам зрештою привело до того, що Росія побачила свій шанс розірвати Україну.


3.
Обвинувачуючи проукраїнські сили в націоналізмі, фашизмі і прямому бандитизмі Росія розгорнула безпрецедентну кампанію у світових засобах масової інформації і соціальних мережах. На англомовних ресурсах раптом пішли десятки тисяч постів, немов написаних під копірку – основний посил: це справа Росії і нам (Європі) не потрібно втручатися, Росія сама розбереться, в Україні нацисти і т.д.


4.
Тим часом Росія намагається розіграти карту Януковича. Наголошуючи на його легітимності.


5.
Серед російської політичної та культурної еліти практично немає людей, які підняли б голос за Україну.


6.
Російські спецслужби протягом останніх чотирьох років діяли в Україні, як у себе вдома, практично повністю контролюючи силові відомства України.


7.
Рупори Кремля озвучили план дій проти України в найближчій перспективі. Сценарій буде схожий з кримським, але з невеликими варіаціями. У Криму була своя п’ята колона у лиці севастопольських відставників та партії «Русское единство», яке насправді є екстремістським російським націоналістичним об’єднанням. Оскільки таких доволі масових і організованих об’єднань на території інших областей України недостатньо, Росія буде масово засилати «туристів», які під виглядом місцевого населення будуть дестабілізувати ситуацію і давати картинку на телевізор, як російськомовні «українці» прагнуть возз’єднатися з великою Росією. Далі за накатаним планом – маневри на кордоні і раптове захоплення обласних центрів східних областей. Озвучено навіть те, які області будуть захоплювати: Харківську, Сумську, Донецьку, Луганську, Херсонську, Запорізьку та Одеську. Якщо вдасться, то Київ.


8.
Треба також дати собі звіт, що останні два президенти обороною країни взагалі не опікувалися. Сили внутрішньої безпеки за чисельністю і оснащенням в рази перевищують збройні сили. В разі зовнішньої агресії з боку Росії половина офіцерського складу, ймовірно, відмовиться воювати.

Хто хоче може додатково почитати мої думки ось тут:
http://polydore.livejournal.com/

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #9 : Травня 04, 2014, 09:35:20 21:35 »
На жаль, України в колишніх кордонах уже не буде.

Ну Крим ми таки ВЖЕ втратили - і щоб там не казали оптимісти, невідомо коли повернемо - і чи повернемо взагалі... Так що кордони ВЖЕ змінились...

Будь-які спроби дестабілізувати уряд без чітких і популярних лідерів, які готові взяти на себе відповідальність і вжити рішучих дій будуть лише цвяхом у труну незалежної держави.


 :smiley24:  Повторю слова Арестовича - треба не міняти уряди, а створювати механізми громадського контролю над діями уряду.

І негайно формувати добровольчі підрозділи за місцевим принципом з тих, кому 40-50 років, хто має високу мотивацію і служив в армії. Люди, як правило, добре знають один одного і будуть відсікати провокаторів.


Щсь подібне робиться в Дніпропетровську. Не плутати з "народним ополчєнієм" від Юлі...  :smiley23: Думаю, питання назріло про створення обласних штабів Національного прятунку із відповідними обласними "народними полками" - і з координацією обласних штабів в одному національному центрі.

Тільки боронь боже формувати їх "по партіним квотам" !  :smilie9: Взагалі, партійних функціонерів УСІХ існуючих партій - нахрен, не підпускати !

Я вже давно писав, що в армії потрібно не боятися зняти все вище командування, крім абсолютно надійних, до підполковників включно.
Відкликати з запасу сержантський состав і ставити на командирів взводів і рот, якщо не вистачає відданих офіцерів.

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Але починати треба із забеспечення тилів, тому починати треба з мусорів. Я давно кажу - преше що мав би зробити міністр МВС - зібрати на нараду усіх обласних генералів МВС разом із замісниками - і прямо в залі арештувати усіх, зняти погони, лишити усіх нагород і віддати під суд. А враховуючи, які в нас суди та прокуратура - надійніше вивести у двір, поставити усіх до стінки та розстріляти як Чаушеску...


Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #10 : Травня 04, 2014, 09:38:39 21:38 »
Знову ниття та істерика ? 

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #11 : Травня 04, 2014, 09:41:10 21:41 »
Знову ниття та істерика ?

ну,порадуй хоть чем...

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #12 : Травня 04, 2014, 09:42:09 21:42 »
Знову ниття та істерика ?

Та чому відразу істерика,пацан описує те що бачить... Чи може хвалу потрібно возпівати та і кому???

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #13 : Травня 04, 2014, 09:42:49 21:42 »
Все буде добре. Путін гівно на палочці, нічого він не зробить. Нам головне вибори провести. Крапка.

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #14 : Травня 04, 2014, 09:43:05 21:43 »
Знову ниття та істерика ?

Ні, реальна оцінка ситуації і пошук можливого поступового виправлення становища.
Не можна тупо заплющувати очі і тішити себе казками.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #15 : Травня 04, 2014, 09:44:22 21:44 »
А вы , что аналитик . Или вы можете дать реальную оценку? Вы на интуиции выдаете свои ощкщения и пытаетесь убедить остальных. А Астроавту мой ответ простой - пшл пнх! Мне морда ваша не нравится. Мерзкая.

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #16 : Травня 04, 2014, 09:44:54 21:44 »
Люди, которые воют о неминуемом разделе, вы вообще в Украине сейчас? Такое впечатление, что вся информация у вас с форумов и телекартинок.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #17 : Травня 04, 2014, 09:49:08 21:49 »
Поскигліть. Наслідуючи вислів Корчинського про Крим - Україна або буде в своїх старих кордонах або її не буде взагалі. Хуторянським мрійникам про Україну в межах трьох областей пораджу згадати історію. Поляки нам брати, але якщо вже пиде дерібан то свого не упустять.
Батя, мы стараемся ...

Astronaut

  • Гість
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #18 : Травня 04, 2014, 09:49:21 21:49 »
А вы , что аналитик . Или вы можете дать реальную оценку? Вы на интуиции выдаете свои ощкщения и пытаетесь убедить остальных. А Астроавту мой ответ простой - пшл пнх! Мне морда ваша не нравится. Мерзкая.
Елко-х**ко, ты ко мне "на вы"? Правильно. Привыкай :smilie7:

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #19 : Травня 04, 2014, 09:55:00 21:55 »
Таэмний радник, это Ваш пост радости по поводу молодежи позавчера "Сльози котяться у старого дурня, коли на цих дівчаток дивлюся", а сегодня уже розпач. Шо ж Вас качает то так. Держите себя в руках. 

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #20 : Травня 04, 2014, 10:01:23 22:01 »
Таэмний радник, это Ваш пост радости по поводу молодежи позавчера "Сльози котяться у старого дурня, коли на цих дівчаток дивлюся", а сегодня уже розпач. Шо ж Вас качает то так. Держите себя в руках.
У мене не розпач. У мене злості не вистачає.
Але віддайте собі звіт, що утримати схід зараз можна тільки великою кров'ю. В тому числі мирного населення. І до цього потрібно бути готовим. Інакше можна вже здаватися москалям.
Я не кровожер, але раджу нашому українському керівництву почитати трохи про те, як Л.Б. Троцький переміг у громадянській війні.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #21 : Травня 04, 2014, 10:06:34 22:06 »
Я не кровожер, але раджу нашому українському керівництву почитати трохи про те, як Л.Б. Троцький переміг у громадянській війні.

Можна почитати більш свіжу історію - як діяли американці, національна гвардія але в першу чергу прості громадяни на свіоїй території під час повстання негрів в Лос-Аджелесі у 1992 році. Лише коли стали тупо стріляти усіх бунтівників та мародерів, валити насмерть без попередження - лише тоді вдалось все припинити.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #22 : Травня 04, 2014, 10:09:28 22:09 »
Я не кровожер, але раджу нашому українському керівництву почитати трохи про те, як Л.Б. Троцький переміг у громадянській війні.

Можна почитати більш свіжу історію - як діяли американці, національна гвардія але в першу чергу прості громадяни на свіоїй території під час повстання негрів в Лос-Аджелесі у 1992 році. Лише коли стали тупо стріляти усіх бунтівників та мародерів, валити насмерть без попередження - лише тоді вдалось все припинити.

Проблема в тім, що американців ніхто не звинуватить у фашизмі, а українців звинуватять ті ж американці...  :smilie2:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33598
  • Стать: Чоловіча
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #23 : Травня 04, 2014, 10:17:49 22:17 »
Я не кровожер, але раджу нашому українському керівництву почитати трохи про те, як Л.Б. Троцький переміг у громадянській війні.

Можна почитати більш свіжу історію - як діяли американці, національна гвардія але в першу чергу прості громадяни на свіоїй території під час повстання негрів в Лос-Аджелесі у 1992 році. Лише коли стали тупо стріляти усіх бунтівників та мародерів, валити насмерть без попередження - лише тоді вдалось все припинити.

Проблема в тім, що американців ніхто не звинуватить у фашизмі, а українців звинуватять ті ж американці...  :smilie2:

Це нам повинно бути абсолютно до сраки.

P.S. Американці не звинуватять.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #24 : Травня 04, 2014, 10:19:41 22:19 »
Проблема в тім, що американців ніхто не звинуватить у фашизмі, а українців звинуватять ті ж американці...  :smilie2:

Ніхто не звинуватить, більше того - підтримають, якщо це буде робити регулярна  армія та МВС, під керівництвом легітимної влади.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #25 : Травня 04, 2014, 10:23:20 22:23 »
Росія зупиниться там, де її зупинять. Кремель бачить, що Європа діє нерішуче, тому і йде дальше.
Коли буде енергетичне і торговельне ембарго Росії ? І чи буде воно задіяно до Росії взагалі ? 
Україна залишена практично наодинці ... Навіть немає реального стратегічного партнера.

Будемо дальше вірити в байки про "братерство" , чи буде Україна обирати партнерів, керуючись тим що "враг моего врага - мой друг".

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #26 : Травня 05, 2014, 12:07:35 00:07 »
"Собчак: Якщо так піде далі, може початися реальна війна з Україною"

"Я впевнена, що одеська трагедія – не наслідок операції ГРУ і не провокація Росії. Але це не означає, що до 2 травня не було жодних провокацій і не було ГРУ. Просто завжди серйозна політична гра призводить до таких несподіваних, непередбачуваних сплесків агресії. Якщо так піде далі, я припускаю, що може початися реальна війна з Україною: адже рано чи пізно (для Путіна що пізніше, то краще) влада в Україні з’явиться, і цій владі доведеться діяти".

Про це у своєму блозі написала відома телеведуча Ксенія Собчак.
http://www.snob.ru/profile/24691/blog/75771

"Наразі ж ясно тільки одне: немає нічого більш страшного для Кремля, ніж сценарій Помаранчевої революції в Москві. Тому ще довго-довго розігруватиметься карта "бендеровцев", щоб лякати населення Росії: "Ось бачите, що буває після революцій? Хочете таке в Росії, так?" – вважає вона".


http://tvi.ua/new/2014/05/04/sobchak_yakscho_tak_pide_dali_mozhe_pochatysya_realna_viyna_z_ukrayinoyu



Astronaut

  • Гість
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #27 : Травня 05, 2014, 12:10:03 00:10 »
"Собчак: Якщо так піде далі, може початися реальна війна з Україною"

"Я впевнена, що одеська трагедія – не наслідок операції ГРУ і не провокація Росії. Але це не означає, що до 2 травня не було жодних провокацій і не було ГРУ. Просто завжди серйозна політична гра призводить до таких несподіваних, непередбачуваних сплесків агресії. Якщо так піде далі, я припускаю, що може початися реальна війна з Україною: адже рано чи пізно (для Путіна що пізніше, то краще) влада в Україні з’явиться, і цій владі доведеться діяти".

Про це у своєму блозі написала відома телеведуча Ксенія Собчак.
http://www.snob.ru/profile/24691/blog/75771

"Наразі ж ясно тільки одне: немає нічого більш страшного для Кремля, ніж сценарій Помаранчевої революції в Москві. Тому ще довго-довго розігруватиметься карта "бендеровцев", щоб лякати населення Росії: "Ось бачите, що буває після революцій? Хочете таке в Росії, так?" – вважає вона".


http://tvi.ua/new/2014/05/04/sobchak_yakscho_tak_pide_dali_mozhe_pochatysya_realna_viyna_z_ukrayinoyu
Цитировать лошадь-Собчак - моветон.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #28 : Травня 05, 2014, 12:11:32 00:11 »
Я не кровожер, але раджу нашому українському керівництву почитати трохи про те, як Л.Б. Троцький переміг у громадянській війні.

Можна почитати більш свіжу історію - як діяли американці, національна гвардія але в першу чергу прості громадяни на свіоїй території під час повстання негрів в Лос-Аджелесі у 1992 році. Лише коли стали тупо стріляти усіх бунтівників та мародерів, валити насмерть без попередження - лише тоді вдалось все припинити.

Проблема в тім, що американців ніхто не звинуватить у фашизмі, а українців звинуватять ті ж американці...  :smilie2:

Це нам повинно бути абсолютно до сраки.

P.S. Американці не звинуватять.

+++ :smiley24:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Я вам скажу одну прикру річ
« Reply #29 : Травня 05, 2014, 12:45:09 00:45 »
Все буде добре. Путін гівно на палочці, нічого він не зробить. Нам головне вибори провести. Крапка.

І що бойовики на Сході зі зброєю зщезнуть?