Автор Тема: У "няши" что вибратор отобрали и она рот открыла?  (Прочитано 1250 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Она решила с Меджелисом повоевать

Прокурор-"няша" попередила Чубарова про екстремізм. Грозить ліквідувати Меджліс
http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/4/7024354/
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Да там на видео она по бумажке читает... Видать не сама писала.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Как то неудобно об этом говорить, просто рот освободился. вот и открыла :shuffle:
Батя, мы стараемся ...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Как то неудобно об этом говорить, просто рот освободился. вот и открыла :shuffle:

Я ж и говорю :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Чесно кажучи, не розумію тих наших форумчан, які "дрочать" на її зовнішність. Для мене та сука огидна, як і всякі лєнкі-бандарєнкі з ПР, як жінок їх сприймати не можу...  :smiley23:

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Злые языки(которых я знаю и которые сейчас в Крыму)....говорят...няш мяш....хорошая сосалка у аксёнова...он её и протолкнул....пару чел отказались принимать эту должность..вот он её и поставил.....

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748

Чесно кажучи, не розумію тих наших форумчан, які "дрочать" на її зовнішність. Для мене та сука огидна, як і всякі лєнкі-бандарєнкі з ПР, як жінок їх сприймати не можу...  :smiley23:

та раслабся....там тупая соска..

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Злые языки(которых я знаю и которые сейчас в Крыму)....говорят...няш мяш....хорошая сосалка у аксёнова...он её и протолкнул....пару чел отказались принимать эту должность..вот он её и поставил.....

Теж мені новина - про це усі знали з моменту її призначення. Аксьонова, як бандита, мабуть приколола ідея, що можна зробити так, що сам прокурор буде в нього сосати... Тіпа - "пацанам розкажу, посмєємся !"  :shuffle:

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
кацапики так и подталкивают татар на экстремизм....

потом начнут их крушить на право и на лево.

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Лідер Меджлісу Чубаров прокоментував зустріч із прокурором


Лідер Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров заявив, що здивований поведінкою прокуратури Криму. Про це він сказав у коментарі виданню «Крим. Реалії».


Чубаров розповів, що його запросили у прокуратуру на зустріч із заступником прокурора, причину такого виклику однак не пояснили. Зрештою, попередження лідерові Меджлісу зачитала безпосередньо прокурор Наталя Поклонська.

 
 Рефат Чубаров зазначив, що не отримав від Поклонської копії попередження. «Вона розіграла виставу і заявила, що 5 травня на зустрічі о 10:00 я зможу отримати копію», – додав лідер Меджлісу.
 
 Чубаров також розповів, що просив прокурора зачитати попередження українською або кримськотатарською мовами, які, згідно з «Конституцією Республіки Крим», є на півострові державними мовами.
 
 У неділю прокурор Криму попередила Чубарова про «неприйнятність ведення екстремістської діяльності» і пригрозила ліквідацією Меджлісу.
http://www.radiosvoboda.org/content/article/25372723.html

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
мне просто интересно долго еще кацапи на нее дрочить будут?
шото мне подсказывает, что скоро это закончится

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Якщо хтось воюватиме за Крим, то татари. Не обов'язково в складі України звичайно.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
А эта няшка не боится, что её свои же зверски убьют чтобы дискредитировать Меджлис? :lol:

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748


А эта няшка не боится, что её свои же зверски убьют чтобы дискредитировать Меджлис? :lol:

громкое полит убийство :smilie5:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
А эта няшка не боится, что её свои же зверски убьют чтобы дискредитировать Меджлис? :lol:

Вона занадто тупа для того, щоб боятися таких речей. Боятися вона може хіба що шуму, висоти чи глибини. Ну того, що викликає безумовний рефлекс.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Не розумію як можна звертати увагу на ляльку, яка ще погано розмовляє і читає.