Автор Тема: Порошенко продовжує нарощувати відрив від Тимошенко  (Прочитано 9156 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
А Тягнибок де - за межею похибки?  :smilie5:

вас це дивує ? :gigi:

нас же всіх арештують! (с)

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
А Тягнибок де - за межею похибки?  :smilie5:

У Тягнибока є очевидна проблема - Правий Сектор.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
А Тягнибок де - за межею похибки?  :smilie5:

вас це дивує ? :gigi:

нас же всіх арештують! (с)

Мене це не дивує. Брехливі проплачені рейтинги гівна варті. Хай Петя собі 99% пише. чого вже соромитися.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

о, да! коновалюк еще висит - с какой-то дибильной фразой про молиться

Ага, молитесь делами :laugh: Откуда он вообще вылез, я его уже столько лет не видел и не слышал.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
А Тягнибок де - за межею похибки?  :smilie5:

У Тягнибока є очевидна проблема - Правий Сектор.

Насправді це не є проблемою, це є здорова конкуренція проукраїнських сил.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
А Тягнибок де - за межею похибки?  :smilie5:

У Тягнибока є очевидна проблема - Правий Сектор.

Насправді це не є проблемою, це є здорова конкуренція проукраїнських сил.

мені здається чи недавно ви писали шо ПС в якого голова Ярош то завербований ФСБешник? пруфлінка не маю
а тепер це проукраїнська сила ?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
мені здається чи недавно ви писали шо ПС в якого голова Ярош то завербований ФСБешник? пруфлінка не маю
а тепер це проукраїнська сила ?

Трохи не так - він прикуплений жидами. Що все одно не відміняє наявності здорових українських сил у Правому секторі.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
мені здається чи недавно ви писали шо ПС в якого голова Ярош то завербований ФСБешник? пруфлінка не маю
а тепер це проукраїнська сила ?

Трохи не так - він прикуплений жидами. Що все одно не відміняє наявності здорових українських сил у Правому секторі.

то хто купив Петро чи Коломойский :gigi:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
А Тягнибок де - за межею похибки?  :smilie5:

У Тягнибока є очевидна проблема - Правий Сектор.

Насправді це не є проблемою, це є здорова конкуренція проукраїнських сил.

Не бачу конкуренції. Свобода це типові нацдеми. Конкурент вам УНП з Рухом. А Правий Сектор показав себе саме тим чим Свобода стати не змогла - м`язами і силовим блоком Майдана.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
то хто купив Петро чи Коломойский :gigi:

Достеменно невідомо, але схоже, що таки Коломойський.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
http://www.razumkov.org.ua/upload/1399382915_file.doc - повні результати опитування, якщо комусь цікаво.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Не бачу конкуренції. Свобода це типові нацдеми. Конкурент вам УНП з Рухом. А Правий Сектор показав себе саме тим чим Свобода стати не змогла - м`язами і силовим блоком Майдана.

І що з того? Свобода стане центристами, ПС - праворадикалами. Рух помер, на жаль. Ліваками стануть БЮТ і Кличко.  Комуняк вже вигнали, ПР здихає також, вірніше, хутко перефарбовується під Петю.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33590
  • Стать: Чоловіча
Что бы ни делала Юля, каждый ее паблик будет снижать ее рейтинг. И наоборот, Порошенко вообще ничего делать и светиться не нужно и рейтинг будет расти.

ну, надо сказать - как раз больше светится порох - на бигбордах

в Одессе вижу бигборды только трех кандидатов - пороха, дупкина и бибипки...остальных - тупо нет

В Юльки 'ліцо стало скучним, дєнєг нє дают'. А своїх шкода, та й боїться лишній раз засвітити нички. Бяда-бяда.  :bpk: 
« Останнє редагування: Травня 06, 2014, 05:39:58 17:39 від RG »

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
http://www.razumkov.org.ua/upload/1399382915_file.doc - повні результати опитування, якщо комусь цікаво.

Дяки, почитала. Таке враження, що опитували вони на одному з цукрових заводів Порошенка :(
Ганьба Разумкову.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
за партию "Солидарность" готовы проголосовать 21,7% всех опрошенных или 31,1% тех, кто собирается принять участие в выборах и определился, за кого будет голосовать

бля...в первый раз такое вижу - за какую-то партию на бумаге готовый проголосовать треть страны... :smilie10:

Після перемоги Пороха буде 50%+.
фіг цю раду розпустять, з такими рейтингами вони зубами триматися будуть.

Ця Рада не має жодних шансів на існування.
за законами здорового глузду - не має. Але як її розігнати, без Майданів, бажано?

Не буде коаліції — президент позпустить. А коаліція можлива буде тільки в вигляді ширки. Це надвеликий репутаційний ризик для коаліціянтів. Соу, це не є неможливим.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Не бачу конкуренції. Свобода це типові нацдеми. Конкурент вам УНП з Рухом. А Правий Сектор показав себе саме тим чим Свобода стати не змогла - м`язами і силовим блоком Майдана.

І що з того? Свобода стане центристами, ПС - праворадикалами. Рух помер, на жаль. Ліваками стануть БЮТ і Кличко.  Комуняк вже вигнали, ПР здихає також, вірніше, хутко перефарбовується під Петю.

Свобода зараз молодший партнер правлячої коаліції. Ій на вибори треба з результатами роботи йти а не з новими обіцянками. А результатів якраз не густо. Націоналісти що без бою здали шматок території це сюр. 

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
лидер “Батьківщини” уверена, что, если победит её оппонент, то Украине снова придется пережить революцию:

– Я не хочу больше нести ответственность за провал революции. Но если страна выберет другого президента, а, собственно, у меня сегодня есть один конкурент, я думаю, что нам придётся зайти на третий круг революции. Потому что я там не вижу шанса для каких-либо изменений. Я просто знаю всех этих людей.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Мене з результатів всіх цих опитувань цікавить інше.
Гриценко+Ляшко+Богомолець бють результат Тимошенко. Отже якщо би так хоча б один з них заявив про підтримку іншого на виборах, ми могли би отримати зовсім не очікуваний 2-й тур. Звичайно програма Гриценка не ахті. тай він сам не дуже. Але зважаючи на його відрив від Богомолець певно прийдеться переорієнтуватись на нього. Хоча ще є тиждень поки можна оприлюднювати результати, глянемо що інші контори скажуть.

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/6/7024543/

Згідно з опитуванням, якби вибори відбулися найближчими днями, то за Порошенка проголосували б 33,3% опитаних, (47,7% тих, хто планує взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме).

За Тимошенко готові проголосувати 10% (14,8% тих, хто визначився).

У другому турі Порошенко впевнено виграє у всіх кандидатів.

У парі з Тимошенко результати були б 47,2% проти 11,6%


Обратите внимание, что с такой разницей голосов Порошенко не может быть признан нелегитимным президентом из-за не голосующего Крыма или возможных проблем с голосованием в Донецкой области. Больше 30% эти области не покроют.
« Останнє редагування: Травня 06, 2014, 05:17:41 17:17 від Bestия »
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Я вот непойму никак, что будет делать Порошенко в случае победы на выборах? Тимоха заявила открыто что никакого сотрудничества небудет с ним. Разогнать ВР он не сможет, во всяком случае официально, будут палки в колеса друг другу совать? Так время такое что долго не смогут.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
С Юлей понятно. Но надеюсь другие: Гриценко, Богомолец, Ляшко, Тягнибок! проявят себя патриотами и снимутся на пользу лидера. Петя/Юля/Тягнибок - это не имеет значения, главное что один тур и побеждает рейтинговый кандидат. Мне пофиг на Петю, будь Юля в лидерах, агитировал бы за нее. Ну будет 3 тура, все равно он (рейтинговый кандидат) победит! Нет у Украины времени тянуть эту резину на 3 месяца.

Сейчас выбор - Петя или Путин. Поймите это.

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
лидер “Батьківщини” уверена, что, если победит её оппонент, то Украине снова придется пережить революцию:

– Я не хочу больше нести ответственность за провал революции. Но если страна выберет другого президента, а, собственно, у меня сегодня есть один конкурент, я думаю, что нам придётся зайти на третий круг революции. Потому что я там не вижу шанса для каких-либо изменений. Я просто знаю всех этих людей.

Оце гарно! Хай вже Багiна спробує зібрати майдан! Дуже хочеться подивитися, що з цього вийде.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Я вот непойму никак, что будет делать Порошенко в случае победы на выборах? Тимоха заявила открыто что никакого сотрудничества небудет с ним. Разогнать ВР он не сможет, во всяком случае официально, будут палки в колеса друг другу совать? Так время такое что долго не смогут.

Тимошенко не визнає законно обраного Президента? А чому?

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
лидер “Батьківщини” уверена, что, если победит её оппонент, то Украине снова придется пережить революцию:

– Я не хочу больше нести ответственность за провал революции. Но если страна выберет другого президента, а, собственно, у меня сегодня есть один конкурент, я думаю, что нам придётся зайти на третий круг революции. Потому что я там не вижу шанса для каких-либо изменений. Я просто знаю всех этих людей.

Це добре, що у вони почались такі розмови.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Сейчас выбор - Петя или Путин. Поймите это.

Нахер такий вибір! Тягнибок не зніметься на користь цієї паскуди - гарантую на 100%.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Я так бачу Тимошенко хоче втратити останки свого рейтингу.

Цитувати
Сейчас выбор - Петя или Путин. Поймите это.
А з якої це радості? чи президент особисто має воювати?

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Сейчас выбор - Петя или Путин. Поймите это.

Нахер такий вибір! Тягнибок не зніметься на користь цієї паскуди - гарантую на 100%.

Кто б сомневался, что выбор Тягнибока — путен.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Я так бачу Тимошенко хоче втратити останки свого рейтингу.

Цитувати
Сейчас выбор - Петя или Путин. Поймите это.
А з якої це радості? чи президент особисто має воювати?

Радости нет. Петя потому что 47% процентов во втором туре его минимум. Путин потому что раздрай на три месяца похоронит страну.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Сейчас выбор - Петя или Путин. Поймите это.

Нахер такий вибір! Тягнибок не зніметься на користь цієї паскуди - гарантую на 100%.

Пан Олег отримає свої один - півтора відсотки і по суті поставить цим хрест на партії. По-хорошому він безумовно мусить підтримати Юлю як кандидадата від правлячої коаліції.