Автор Тема: Я звісно не стратег, але  (Прочитано 2578 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Я звісно не стратег, але
« : Травня 07, 2014, 01:05:22 01:05 »
Чому не поставити українські війська та блокпости в районах Донеччини де немає сепаратистів?

Красноармійськ, Добропілля, все що південніше Донецька. Чому сепаратисти вільно викрадають людей з Новогродівки та везуть в Донецьк катувати?

Те ж саме Сватово в Луганській області...

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #1 : Травня 07, 2014, 01:08:02 01:08 »
Чому не поставити українські війська та блокпости в районах Донеччини де немає сепаратистів?

Красноармійськ, Добропілля, все що південніше Донецька. Чому сепаратисти вільно викрадають людей з Новогродівки та везуть в Донецьк катувати?

Те ж саме Сватово в Луганській області...

думав так само.
Крiм того, можна завести по 2 десятки солдат у кожну стратегiчну будiвлю.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #2 : Травня 07, 2014, 01:10:23 01:10 »
відразу щодо "ворожого населення" - наприклад на форумі Краматорська є приліплена гілка допомога армії.

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #3 : Травня 07, 2014, 01:11:29 01:11 »
панове, це велика помилка вважати, що ви не такі розумні як наші урядовці і воєначальники.
Тут радше навпаки - ви значно розумніші, бо ви думаєте про країну, а вони - про посади і бабло.
 :shuffle:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #4 : Травня 07, 2014, 01:11:34 01:11 »

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #5 : Травня 07, 2014, 01:14:03 01:14 »
Чому не поставити українські війська та блокпости в районах Донеччини де немає сепаратистів?

Красноармійськ, Добропілля, все що південніше Донецька. Чому сепаратисти вільно викрадають людей з Новогродівки та везуть в Донецьк катувати?

Те ж саме Сватово в Луганській області...

ага

еще проведите параллель между Одессой и Донецком - почему в Одессе главментом поставили участника Майдана и губернатором - правую руку Бени - а в Донецке - ничего подобного ...

потому что изначально Киеву было объяснено (может, не в явном виде), что хозяин у Донецка один - и только он все решает

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #6 : Травня 07, 2014, 01:14:23 01:14 »
щиро кажучи тут з донецька це виглядає як двомісячна театральна вистава, і клоуни вже навіть втомилися.

починаючи як цих сепаратистів під ручки в ДонОДА завели.

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #7 : Травня 07, 2014, 01:20:28 01:20 »
Хазяїн Донбаса мав би виглядати так

If you are going through hell, keep going.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #8 : Травня 07, 2014, 01:23:32 01:23 »
щиро кажучи тут з донецька це виглядає як двомісячна театральна вистава, і клоуни вже навіть втомилися.

починаючи як цих сепаратистів під ручки в ДонОДА завели.

грю ж - всю эту постанову с сепаратистами ведет ринатка - ему нужно у киева выбить подтверждение неприкосновенности своих позиций - награбленное остается у ахметки и он и в дальнейшем сохраняет свои схемы и грабит страну как и раньше - вот и вся суть сепаратизма...ну, конечно, до тех пор - пока он не вышел из-под рината контроля

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #9 : Травня 07, 2014, 01:25:25 01:25 »
Справа в тому, що нема чіткої географічної межі, з якої сепаратисти зникають. Поступово на захід їх відсоток зменшується. Тож навіть біля Дніпропетровська можна зібрати (купити в сенсі) натовп колорадів, які будуть кидатися під бтри.
На сході проєбли по суті той момент, коли треба було зупиняти ушльопків - тут вже обговорювалось.Попереджувальний в повітря, далі на ураження. Думаю, що з гуманізму стріляли б по ногах. Але для калаша то один хєр вже людина -каліка буде ( тож треба мати травмати нормальні, щоб дуже боляче але не калічити по можливості). Але маленьке але не було зроблено пасторатом - не введений НС в тих регіонах, щоб військові не церемонилися з мутантами. Можливо якби можна було стріляти, то не було б стількох вагань і здачі зброї і техніки.



Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #10 : Травня 07, 2014, 01:25:52 01:25 »
Если это все дело рук Рената, то я его не совсем понимаю исходя из принципа, что деньги любят тишину
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #11 : Травня 07, 2014, 01:31:32 01:31 »
Если это все дело рук Рената, то я его не совсем понимаю исходя из принципа, что деньги любят тишину


кажуть що в донецьку люди рината.
в слов'янську люди стоматолога.

з іншого боку шахтарі не виходять масово на демонстрації, хоча адміністрація могла б сказати  і пішли би. тобто ринат в пол-шішечкі діє якось
« Останнє редагування: Травня 07, 2014, 01:33:07 01:33 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #12 : Травня 07, 2014, 01:31:38 01:31 »
Если это все дело рук Рената, то я его не совсем понимаю исходя из принципа, что деньги любят тишину

ну, тишины его деньгам по-любому при нынешней власти никто бы не гарантировал - он - спонсор прошлой власти, рано или поздно добрались бы и до него - и тогда бы защищать свой краденный капитал пришлось бы в судах...

а в нынешний ситуации этот шумок который он же сам и контролирует позволяет ему это наворованное состояние не просто сохранять а и диктовать свои условия новой власти

посмотрите на географию противостояния - большая, подавляющая часть горячих точек - донецкая область - какие еще нужны разъяснения

а бряцание железяк вована у границ - лишнее давление на киевскую власть и туз в рукаве у рината, который он держит в руках просто для дополнительного давления на Киев

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #13 : Травня 07, 2014, 01:33:31 01:33 »
панове, це велика помилка вважати, що ви не такі розумні як наші урядовці і воєначальники.
Тут радше навпаки - ви значно розумніші, бо ви думаєте про країну, а вони - про посади і бабло.
 :shuffle:

З самого початку здачі країни пасторатом не можу допетрати до суті їхньої логіки - наприклад: а що якщо путлєр забере ВСЕ? Вони що, навіть не думають про такий розвиток подій? Які можуть бути в такому разі посади і бабло? Навіть якщо косата має якісь домовленості с хуйлом, невже вона думає що в неї тепер гарантії?  Це ж так тупо, що аж смішно.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #14 : Травня 07, 2014, 01:38:40 01:38 »
грю ж - всю эту постанову с сепаратистами ведет ринатка - ему нужно у киева выбить подтверждение неприкосновенности своих позиций - награбленное остается у ахметки и он и в дальнейшем сохраняет свои схемы и грабит страну как и раньше - вот и вся суть сепаратизма...ну, конечно, до тех пор - пока он не вышел из-под рината контроля

Выйти из под контроля может очень просто, если какой-то бандюк-колорадос захочет стать местным князьком и ему пофиг будут эти лугандонские республики.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #15 : Травня 07, 2014, 01:49:40 01:49 »
щиро кажучи тут з донецька це виглядає як двомісячна театральна вистава, і клоуни вже навіть втомилися.

починаючи як цих сепаратистів під ручки в ДонОДА завели.

грю ж - всю эту постанову с сепаратистами ведет ринатка - ему нужно у киева выбить подтверждение неприкосновенности своих позиций - награбленное остается у ахметки и он и в дальнейшем сохраняет свои схемы и грабит страну как и раньше - вот и вся суть сепаратизма...ну, конечно, до тех пор - пока он не вышел из-под рината контроля

Вже вийшов з під контроля. Рінат там вже ніхто, просто ліг під Кремль.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #16 : Травня 07, 2014, 01:59:13 01:59 »
щиро кажучи тут з донецька це виглядає як двомісячна театральна вистава, і клоуни вже навіть втомилися.

починаючи як цих сепаратистів під ручки в ДонОДА завели.

грю ж - всю эту постанову с сепаратистами ведет ринатка - ему нужно у киева выбить подтверждение неприкосновенности своих позиций - награбленное остается у ахметки и он и в дальнейшем сохраняет свои схемы и грабит страну как и раньше - вот и вся суть сепаратизма...ну, конечно, до тех пор - пока он не вышел из-под рината контроля

Вже вийшов з під контроля. Рінат там вже ніхто, просто ліг під Кремль.

Та він і не вставав .

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #17 : Травня 07, 2014, 02:26:15 02:26 »
щиро кажучи тут з донецька це виглядає як двомісячна театральна вистава, і клоуни вже навіть втомилися.

починаючи як цих сепаратистів під ручки в ДонОДА завели.

грю ж - всю эту постанову с сепаратистами ведет ринатка - ему нужно у киева выбить подтверждение неприкосновенности своих позиций - награбленное остается у ахметки и он и в дальнейшем сохраняет свои схемы и грабит страну как и раньше - вот и вся суть сепаратизма...ну, конечно, до тех пор - пока он не вышел из-под рината контроля

Вже вийшов з під контроля. Рінат там вже ніхто, просто ліг під Кремль.

Та він і не вставав .

Так йому і треба. Відібрати всі активи та під сраку до москви.  :smilie1:

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #18 : Травня 07, 2014, 04:22:09 04:22 »
щиро кажучи тут з донецька це виглядає як двомісячна театральна вистава, і клоуни вже навіть втомилися.

починаючи як цих сепаратистів під ручки в ДонОДА завели.

грю ж - всю эту постанову с сепаратистами ведет ринатка - ему нужно у киева выбить подтверждение неприкосновенности своих позиций - награбленное остается у ахметки и он и в дальнейшем сохраняет свои схемы и грабит страну как и раньше - вот и вся суть сепаратизма...ну, конечно, до тех пор - пока он не вышел из-под рината контроля

Вже вийшов з під контроля. Рінат там вже ніхто, просто ліг під Кремль.

Та він і не вставав .

Так йому і треба. Відібрати всі активи та під сраку до москви.  :smilie1:

тiльки хто вiдбиратиме якщо там у кожного гопника вже е по калашу

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #19 : Травня 07, 2014, 07:11:38 07:11 »
у Донецьку не ахметова напряму діє, а лише раша через його яйки впливає...
закінчився український олігарх...

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #20 : Травня 07, 2014, 07:30:03 07:30 »
Хазяїн Донбаса мав би виглядати так



Так отож! Зараз не 2005 рік, коли ці "хазяї" по Європах переховувались. Зараз все має бути значно жорсткіше. Одна куля в голову миттєво перетворить "хазяїна" на центнер перегною.

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #21 : Травня 07, 2014, 09:12:18 09:12 »
Чому не поставити українські війська та блокпости в районах Донеччини де немає сепаратистів?

Красноармійськ, Добропілля, все що південніше Донецька. Чому сепаратисти вільно викрадають людей з Новогродівки та везуть в Донецьк катувати?

Те ж саме Сватово в Луганській області...

Мне кажеться, после "нашего" референдума введут. Но зачем ждать тоже не понимаю...

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #22 : Травня 07, 2014, 09:16:18 09:16 »
Если это все дело рук Рената, то я его не совсем понимаю исходя из принципа, что деньги любят тишину

есть ли смысл понимать старика фунта? :gigi:
Mocsia delenda est

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #23 : Травня 07, 2014, 09:16:52 09:16 »
то така економія...
економлять на діях, а території можна і продати...

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #24 : Травня 07, 2014, 09:21:16 09:21 »
Если это все дело рук Рената, то я его не совсем понимаю исходя из принципа, что деньги любят тишину
Та мне кажется что Ахметов занял нейтральную позицию.
Цитувати
«Сьогодні розмовляв (а Ахметовим – ред.). Каже, що важко, але намагається спілкуватися, розмовляти якось, про щось домовлятися. Я хочу сказати, що він бореться всіма силами, намагається, щоб Донбас був з Україною», - заявив Коломойський.
http://espreso.tv/news/2014/05/07/kolomoyskyy_kazhe_scho_hotovyy_vzyaty_pid_svoyu_opiku_donecku_oblast

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #25 : Травня 07, 2014, 09:37:59 09:37 »
Вигляда на те, що Ахметов повністю Путіним контролюється.
Він же мусить розуміти, що його власність на Донбасі зараз катастрофіно знецінюється. А у випадку відділення Донбасу від України взагалі чекає дупа: усю власність поза межами Донбасу конфіскують, дотацій на вугільні шахти не буде, металургічні заводи не зможуть продавати свою продукцію на Захід, а східний ринок цих втрат не компенсує ніяк.
По суті це кінець бізнес-імперії Ахметова. Крім Путіна ніхто Ахметова не міг це заставити зробити.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #26 : Травня 07, 2014, 09:44:55 09:44 »
Если это все дело рук Рената, то я его не совсем понимаю исходя из принципа, что деньги любят тишину
Та мне кажется что Ахметов занял нейтральную позицию.
Цитувати
«Сьогодні розмовляв (а Ахметовим – ред.). Каже, що важко, але намагається спілкуватися, розмовляти якось, про щось домовлятися. Я хочу сказати, що він бореться всіма силами, намагається, щоб Донбас був з Україною», - заявив Коломойський.
http://espreso.tv/news/2014/05/07/kolomoyskyy_kazhe_scho_hotovyy_vzyaty_pid_svoyu_opiku_donecku_oblast
Похоже что так и есть (нейтральная позиция). Это самое глупое, что в данной ситуации можно было сделать. Сдается мне что умственные способности этого "уважаемого человека" были несколько преувеличены  его поклонниками. Что то в последнее время он постоянно ставит не на ту лошадь.
Батя, мы стараемся ...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #27 : Травня 07, 2014, 09:50:21 09:50 »
Вигляда на те, що Ахметов повністю Путіним контролюється.
Він же мусить розуміти, що його власність на Донбасі зараз катастрофіно знецінюється. А у випадку відділення Донбасу від України взагалі чекає дупа: усю власність поза межами Донбасу конфіскують, дотацій на вугільні шахти не буде, металургічні заводи не зможуть продавати свою продукцію на Захід, а східний ринок цих втрат не компенсує ніяк.
По суті це кінець бізнес-імперії Ахметова. Крім Путіна ніхто Ахметова не міг це заставити зробити.

трохи кешу залишиться і гуд...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #28 : Травня 07, 2014, 09:57:31 09:57 »
НС надо вводить по-любому! Иначе его придется вводить уже ближе к Киеву! У, кодло предателей...

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: Я звісно не стратег, але
« Reply #29 : Травня 07, 2014, 10:02:20 10:02 »
Вигляда на те, що Ахметов повністю Путіним контролюється.
Ну да, да и то он там ничего не решает а на конфликт идти не хочет, и получается ситуация, когда ему выгодней чтоб Донецк был в Украине по тем же причинам что Вы написали, но Путин его за яйца тянет в другой направление, и получается чтоб остаться в Украине яички можно потерять а если  перетянут то яички обрежут. :smilie1: