Автор Тема: Ляшко разом з чорними человєчками накрив склад зброї сепараторів  (Прочитано 1477 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Олег Ляшко

Після сесії Верховної Ради повернувся на Схід, де продовжую особисто керувати рядом операцій по звільненню проблемних областей від сепаратистів. Є хороші новини: чорні чєлавєчкі знешкодили базу групи озброєних ватніків, захопили у них чимало трофейної зброї, яка нам ще згодиться: кулемети, автомати, пістолети, а також набої і т.д.. Місцезнаходження бази поки-що писати не буду - боротьба триває на сусідньому об'єкті. Декількох сепаратистів - ворогів України - взяли у полон. Зараз триває допит. Чекайте на сенсаційні подробиці. Слава Україні! Смерть окупантам!

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Ляшко ваще красава - еще днем выгнал нахер комуняк с рады, а вечером уже склад террорюг накрыл на востоке...

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
А что это за черные автоматики на фотке. Такие изящные. Тоже такой хАчу :) Тем более он под цвет моей машины подойдет :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
А что это за черные автоматики на фотке. Такие изящные. Тоже такой хАчу :) Тем более он под цвет моей машины подойдет :)

О, женщины! Сначала автоматик по цвет машинки, потом танчик под цвет сумочки...  :gigi: :ax

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
А что это за черные автоматики на фотке. Такие изящные. Тоже такой хАчу :) Тем более он под цвет моей машины подойдет :)
ПКМ беріть, в криші авто можна буде гарненьку турель врізати :smilie5:
« Останнє редагування: Травня 07, 2014, 02:44:29 02:44 від Doping »

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Все більше і більше вражаюсь Ляшком. Чоловік і Українець. Які б там нісенітниці про нього не писали.

Якби таких як Ляшко у верховній раді було хоча б третина - точно "згинули б вороженьки як роса на сонці..."

Я почав на нього дивитись зовсім по іншому після відомих теледебатів у Москві. А коли він вийшов один на один з натовпом, який прийшов штурмувати верховну раду, в той час коли решта депутатів, включаючи всій революціонерів, драпала куди очі дивляться, стало зрозумілим, що в раді є лише один чоловік - Ляшко.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
там ще був кошулинський...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
звiдки оце все - касети для кулеметiв, рожки та iнше.
рашисти пiдiгнали?

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Блін, а чувак з яйцями.

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
То чому Ляшко може, а Тягнивбік - ні? Де ж наші праворадикальні свободівці, холєра б їх побрала

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
То чому Ляшко може, а Тягнивбік - ні? Де ж наші праворадикальні свободівці, холєра б їх побрала

Політики мають займатись політикою, а не піаритись в лісі і захоплювати зброю сепаратистів. Згоден, що колишній крикун Тягнибок і на це тепер не здатний. Ця бравада - або крок відчаю, або не має сенсу.
« Останнє редагування: Травня 07, 2014, 06:47:21 06:47 від burlington »

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Прикольно. ПКМСа 2 штуки іи3 АКСа. Плюс купа боєприпасів.

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча

===============================

Брехня! :super: :smilie3: Он   підказка на  ящиках для патронів- ПС! :upa  Бачите маркування? :smilie5:

Ляшко  просто взяв  напрокат  зброю в оренду у ПС щоб  пропіаритися! :gigi:

Кісєль мені  винен  100 000 зелененьких  за  те, що я за нього його роботу роблю! :laugh:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
То чому Ляшко може, а Тягнивбік - ні? Де ж наші праворадикальні свободівці, холєра б їх побрала
Только в критических ситуациях ,такой например как сейчас,можно определить кто есть ху и кто чего стоит.Это не в мирное время перед зеркалом языком чесать а потом лохторату этот бред впаривать.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964

===============================

Брехня! :super: :smilie3: Он   підказка на  ящиках для патронів- ПС! :upa  Бачите маркування? :smilie5:

Ляшко  просто взяв  напрокат  зброю в оренду у ПС щоб  пропіаритися! :gigi:

Кісєль мені  винен  100 000 зелененьких  за  те, що я за нього його роботу роблю! :laugh:

Не дай бог щоб таке ПС в тебе потрапило


Пуля ПС к боеприпасу 7,62х39 мм (Россия)

   
    
 
 
Пуля ПС к боеприпасу 7,62х39 мм (Россия) Пуля ПС к боеприпасу 7,62х39 мм (Россия)
http://www.lt8.ru/234-pulya-ps-k-boepripasu-762x39-mm.html


 Боеприпас к автомату Калашникова АК-47 или АКМ снаряжен веретенообразной пулей со сплошной оболочкой, выполненной из стали с медным покрытием. Внутри расположен большой стальной сердечник. Пространство между сердечником и оболочкой заполнено свинцом.

Обычно в теле человека эта пуля проходит расстояние 23-26 см головной частью вперед, а затем резко меняет положение. Ранение характеризуется минимальным разрывом тканей. Как правило, если пуля минует кости, остаются небольшие точечные входная и выходная раны с незначительным разрывом мышц. При этом при попадании в крупные внутренние органы тяжесть ранения бывает значительной, зачастую несовместимой с жизнью.
 
    
 

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
А что это за черные автоматики на фотке. Такие изящные. Тоже такой хАчу :) Тем более он под цвет моей машины подойдет :)
Шутки шутками, а я бы прикупил пистоль...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Шутки шутками, а я бы прикупил пистоль...

Пістоль годиться тільки для того, щоб пробиватися до місця зберігання гвинтівки.   :smilie5: