Автор Тема: Богомолець допомагатиме сепаритистам  (Прочитано 2669 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Богомолець допомагатиме сепаритистам
« : Травня 07, 2014, 04:03:17 16:03 »
Прошу перепост на Восток Украины -
В смс вы пишете мне о том, что сейчас расстреливают и убивают мирных людей, так же как это было на майдане!!! Я считаю, что все, кто несет смерть мирным людям и применяют насилие, должны быть наказаны, независимо от того на каком языке они говорят. Все до одного. И буду за это бороться!!! Я прошу всех тех, кто действительно сам является свидетелем или пострадавшим от насилия, написать - кто вы, что произошло, где и когда это было, на мой мейл info@bogomolets.com.
Преступления и нарушения прав людей не должны быть забыты! Так же, как мы записываем свидетельства людей покалеченных и раненых в Киеве и в Одессе, нам нужно знать правду и о Востоке страны. Преступники должны предстать перед Трибуналом, а правда, справедливость, вера и любовь вернуться в Украину!

Offline Convers.s

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 74
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #1 : Травня 07, 2014, 04:08:19 16:08 »
Ща їй напишуть..хай вуха підставляє...чи очі..

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #2 : Травня 07, 2014, 04:10:30 16:10 »
Ща їй напишуть..хай вуха підставляє...чи очі..

вже написали
вона виправдовується

Ответ всем, кто критикует или угрожает - От того, что я стала Кандидатом в Президенты Украины - я не перестала быть Ольгой Богомолец!!!! и есть вещи, которые нужно просто делать, а не думать про пиар!
Жизнь будет и после выборов - и нам нужно будет смотреть в глаза друг другу и искать слова взаимопонимания, даже с теми, кто сейчас зазомбирован Россией, но хочет жить в Украине! Нужно было 20 лет правительствам не разворовывать страну, а воспитывать патриотизм и уважение к Украине!
Правда бывает разная, иногда не удобная, иногда очень болезненная - но ее все равно нужно знать... да, есть те, которые продаются, и за деньги закрывают собой убийц, а есть и другие которые верят в справедливость и любят Украину и которые не сдаются... я живу для правды, и честь для меня важнее пиара - поэтому не пугайте меня потерей рейтингов или еще чем-то... для меня важнее справедливость и правда, и я верю, что мы должны выслушать друг друга и понять, потому что сейчас мы стали пешками в кровавой игре кланов и денег...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #3 : Травня 07, 2014, 04:17:54 16:17 »
Ща їй напишуть..хай вуха підставляє...чи очі..

вже написали
вона виправдовується

Ответ всем, кто критикует или угрожает - От того, что я стала Кандидатом в Президенты Украины - я не перестала быть Ольгой Богомолец!!!! и есть вещи, которые нужно просто делать, а не думать про пиар!
Жизнь будет и после выборов - и нам нужно будет смотреть в глаза друг другу и искать слова взаимопонимания, даже с теми, кто сейчас зазомбирован Россией, но хочет жить в Украине! Нужно было 20 лет правительствам не разворовывать страну, а воспитывать патриотизм и уважение к Украине!
Правда бывает разная, иногда не удобная, иногда очень болезненная - но ее все равно нужно знать... да, есть те, которые продаются, и за деньги закрывают собой убийц, а есть и другие которые верят в справедливость и любят Украину и которые не сдаются... я живу для правды, и честь для меня важнее пиара - поэтому не пугайте меня потерей рейтингов или еще чем-то... для меня важнее справедливость и правда, и я верю, что мы должны выслушать друг друга и понять, потому что сейчас мы стали пешками в кровавой игре кланов и денег...

Якийсь потік свідомості.
В тьотки якась каша в голові.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #4 : Травня 07, 2014, 04:18:28 16:18 »
Ща їй напишуть..хай вуха підставляє...чи очі..

вже написали
вона виправдовується

Ответ всем, кто критикует или угрожает - От того, что я стала Кандидатом в Президенты Украины - я не перестала быть Ольгой Богомолец!!!! и есть вещи, которые нужно просто делать, а не думать про пиар!
Жизнь будет и после выборов - и нам нужно будет смотреть в глаза друг другу и искать слова взаимопонимания, даже с теми, кто сейчас зазомбирован Россией, но хочет жить в Украине! Нужно было 20 лет правительствам не разворовывать страну, а воспитывать патриотизм и уважение к Украине!
Правда бывает разная, иногда не удобная, иногда очень болезненная - но ее все равно нужно знать... да, есть те, которые продаются, и за деньги закрывают собой убийц, а есть и другие которые верят в справедливость и любят Украину и которые не сдаются... я живу для правды, и честь для меня важнее пиара - поэтому не пугайте меня потерей рейтингов или еще чем-то... для меня важнее справедливость и правда, и я верю, что мы должны выслушать друг друга и понять, потому что сейчас мы стали пешками в кровавой игре кланов и денег...

Якийсь потік свідомості.
В тьотки якась каша в голові.

типове емоційне мислення

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #5 : Травня 07, 2014, 04:21:29 16:21 »
дурная курица, не позорилась бы

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #6 : Травня 07, 2014, 04:23:02 16:23 »
Ща їй напишуть..хай вуха підставляє...чи очі..

вже написали
вона виправдовується

Ответ всем, кто критикует или угрожает - От того, что я стала Кандидатом в Президенты Украины - я не перестала быть Ольгой Богомолец!!!! и есть вещи, которые нужно просто делать, а не думать про пиар!
Жизнь будет и после выборов - и нам нужно будет смотреть в глаза друг другу и искать слова взаимопонимания, даже с теми, кто сейчас зазомбирован Россией, но хочет жить в Украине! Нужно было 20 лет правительствам не разворовывать страну, а воспитывать патриотизм и уважение к Украине!
Правда бывает разная, иногда не удобная, иногда очень болезненная - но ее все равно нужно знать... да, есть те, которые продаются, и за деньги закрывают собой убийц, а есть и другие которые верят в справедливость и любят Украину и которые не сдаются... я живу для правды, и честь для меня важнее пиара - поэтому не пугайте меня потерей рейтингов или еще чем-то... для меня важнее справедливость и правда, и я верю, что мы должны выслушать друг друга и понять, потому что сейчас мы стали пешками в кровавой игре кланов и денег...

Якийсь потік свідомості.
В тьотки якась каша в голові.

типове емоційне мислення

З таки мисленням пряма дорога в юльки.
Обирай сердцем думай дупою...

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #7 : Травня 07, 2014, 04:25:22 16:25 »
О! Бачите, ще одне свідоцтво того, що її розповідь естонському дипломату про снайперів Майдану, які стріляли своїм в спину, не була ані помилкою, ані випадковим непорозумінням, як вона намагалась стверджувати, коли її спіймали на гарячому. Ця мадама послідовно грає свою роль у брудній грі. Суворо за сценарієм.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #8 : Травня 07, 2014, 04:27:59 16:27 »
Не шукайте конспірології та таємних ходів.
Вона просто дурна як пробка.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #9 : Травня 07, 2014, 04:33:00 16:33 »
Не шукайте конспірології та таємних ходів.
Вона просто дурна як пробка.

мабуть так і є

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #10 : Травня 07, 2014, 04:36:00 16:36 »
Лікар, по своїй природі не може бути дурним  :smilie8: :weep:

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #11 : Травня 07, 2014, 04:40:29 16:40 »
Не шукайте конспірології та таємних ходів.
Вона просто дурна як пробка.

мабуть так і є

НЕ "просто дурна як пробка", а "дурна як пробка" із виходом на загальнонаціональні ЗМІ.
Розіграють на РашаТудей ці слова знов, як розмову з естонцем, і буде відкашлюватись ще довго.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #12 : Травня 07, 2014, 04:43:02 16:43 »
Лікар, по своїй природі не може бути дурним  :smilie8: :weep:

"Специалист подобен флюсу - полнота его односторонняя" Козьма Прутков

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17367
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #13 : Травня 07, 2014, 04:43:23 16:43 »
Не шукайте конспірології та таємних ходів.
Вона просто дурна як пробка.

150%
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #14 : Травня 07, 2014, 04:43:53 16:43 »
Не шукайте конспірології та таємних ходів.
Вона просто дурна як пробка.

Вона так само дурна, як амери в очах росіян. Якщо ви бачите, що начебто розумна людина робить чи каже якусь дурню, спробуйте глянути на ситуацію в іншому ракурсі. Ті, хто особисто знають пані Богомолець, запевняють, що вона, м'яко кажучи, аж ніяк не дура.
 
« Останнє редагування: Травня 07, 2014, 04:46:26 16:46 від Turing Machine »

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #15 : Травня 07, 2014, 05:01:36 17:01 »
Щойно розмовляв з людиною, яка знає пані Богомолець з дитинства. Ця людина каже, що буде зовсім не здивована, якщо пані Ольга стане, наприклад, міністром охорони здоров'я Малоросії чи Новоросії, чи що там путіноїди хочуть створити. Звісно, якщо цей проект буде успішним, і з посади міністра вона матиме зиск. :smilie10:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #16 : Травня 07, 2014, 05:10:41 17:10 »
Якась та Богомолець дуже вже типу правильна. Ну просто матір Тереза.  :smilie11:

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #17 : Травня 07, 2014, 05:30:08 17:30 »
Якась та Богомолець дуже вже типу правильна. Ну просто матір Тереза.  :smilie11:

Усього лише хрещена мати. Дітей Кильчицької. :smilie5:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #18 : Травня 07, 2014, 05:42:39 17:42 »
Якась та Богомолець дуже вже типу правильна. Ну просто матір Тереза.  :smilie11:

Усього лише хрещена мати. Дітей Кильчицької. :smilie5:

Думаєш, там ці типу 'протестантські' заморочки йдуть ?

В Києві вже є моменти, що тітки на її тему заламують руки 'ой вона ж такая харошая і добрая і всєм сдєлаєт харашо'.   :smilie11:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17367
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #19 : Травня 07, 2014, 05:43:20 17:43 »
Щойно розмовляв з людиною, яка знає пані Богомолець з дитинства. Ця людина каже, що буде зовсім не здивована, якщо пані Ольга стане, наприклад, міністром охорони здоров'я Малоросії чи Новоросії, чи що там путіноїди хочуть створити. Звісно, якщо цей проект буде успішним, і з посади міністра вона матиме зиск. :smilie10:

Я и говорю-Дура!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #20 : Травня 07, 2014, 05:51:09 17:51 »
Якась та Богомолець дуже вже типу правильна. Ну просто матір Тереза.  :smilie11:

Усього лише хрещена мати. Дітей Кильчицької. :smilie5:

Думаєш, там ці типу 'протестантські' заморочки йдуть ?

В Києві вже є моменти, що тітки на її тему заламують руки 'ой вона ж такая харошая і добрая і всєм сдєлаєт харашо'.   :smilie11:

Там навіть суто корупційних заморочок не бракує.  :smilie7: Ця особа з тих, хто буде жити добре або дуже добре у будь-які часи за будь-якої влади. Говорячи при цьому дуже правильні слова і проголошуючи високу мораль. Щось на зразок Коротича.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #21 : Травня 07, 2014, 06:42:13 18:42 »
Дивно, що ще так багато людей не зрозуміло, що Богомолець це звичайна проросійська київська сука, яких так не мало в Києві. Хоча й поміркована в своїй проросійськості.

Я добре знаю цю публіку ( де в сім"ях "запрєщалі разговарівать па-рускі") .

Вони всі виросли в спогадах про довоєнний і післявоєнний Київ, коли в Києві була майже повна російськомовність, а українців вони бачили тільки на базарах ( селян), що продавали їм дешеві фрукти й овочі і взагалі, всі продукти були дешеві й якісні та ще з доставкою до квартир ( були навіть молочниці, що прямо до квартир молоко приносили).
Вони жили комфортно й спокійно, працювали в інститутах, академіях, інколи на заводах ( така собі російськомовна напівєврейська інтелігенція). Все українське було їм хоч і не вороже, але абсолютно чуже. До всього українського вони ставились не так оскаженіло як, наприклад, в Криму чи на Донбасі, однак однозначно зверхньо і зневажливо.

Богомолець і всі люди з її кола, весь той прошарок киян, який вона представляє - це той електорат, який на виборах мера 1999 завжди голосував за Суркіса чи потім 2006 і 2008 за Черновецького,в 1994 році за мера Касаковського, також в 1994 році за Кучму, в 2004 і в 2010 р.р. за Януковича на виборах Президента.

І коли в Києві похазяйнували 4 роки донецькі, то вони трохи прищурилися, трохи розгубилися,  аякже, страшнувато стало, що багато з них аж вийшло на супермасове Віче 01.12.2013 р.
Ще один типаж із цієї єврейсько-росуфільствуючої  київської породи це журналістка Соня Кошкіна. В неї світогляд аналогічний.

Ольга  Богомолець  - Ольга Песдоболець ;)))))))))))))

Ця публіка ніколи на виборах не голосувала за Народний Рух, за "Нашу Україну", за БЮТ ( БЮТ вони особливо  не люблять), зрозуміло, що ніколи не голосувалим за ВО "Свобода" чи за якісь націоналістичні політ.сили.
Їхній вибір завжди такі партії як СДПУ (о), ЗаЄдУ, Блок Литвина, Блок Черновецького, ГАК ( якщо ще хтось пам"ятає таких) і в більшості випадків (десь до 2010-го року) Партія регіонів теж.
В 1991 році їх кандидат був Кравчук, в 1994 -му Кучма, в 1999-му теж (само собою) Кучма, в 2004 частина з них підтримала Ющенка, але більшість Януковича, в 2010-му їх вподобання розподілилися: частина Яценюк, частина Тігіпко, в 2-му турі - тільки Янукович. Зараз їхній кандидат Порошенко ( на Тігіпка ніхто з них розпилятись небуде, бо непрохідний).

І тому демонстративна схильність О. Богомолець до усталеної стабільної російськомовності - це її нормальна поведінка. І правильно тут написали, що вона могла б запросто бути Міністром охорони здоров"я хоч Малоросії, хоч Новоросії. Українська нація, українська держава - всі ці поняття в її душі не викликають нічого, що співпадало б з її світоглядом, з її смислом буття, як українського політика.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #22 : Травня 07, 2014, 06:44:24 18:44 »
Якась та Богомолець дуже вже типу правильна. Ну просто матір Тереза.  :smilie11:

Усього лише хрещена мати. Дітей Кильчицької. :smilie5:

Думаєш, там ці типу 'протестантські' заморочки йдуть ?

В Києві вже є моменти, що тітки на її тему заламують руки 'ой вона ж такая харошая і добрая і всєм сдєлаєт харашо'.   :smilie11:

Це ті тітки, що родом з Подолу, с комунальних квартир, де дивани з клопами й де по суботах готували рибу-фіш ;))))

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #23 : Травня 07, 2014, 06:46:21 18:46 »
Не шукайте конспірології та таємних ходів.
Вона просто дурна як пробка.

  :smiley14:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline щек

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #24 : Травня 07, 2014, 07:45:28 19:45 »
У кожної людини, як відомо, своя доля.
Немає вини Богомолець і тисяч таких, як вона, в тому, що вона народилася в російськомному середовищі і не зразу прийшла до українства. Добре, що вона, як і тисячі інших, - таки зробили свій вибір.
Вона не дурна, вона просто, як кожна жінка, емоційна і, мабуть, їй не варто лізти у велику політику.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #25 : Травня 07, 2014, 08:00:46 20:00 »
ЩЕК

Чесслово, нічого не маю проти Богомолець. Тільки в українській політиці хай її не  буде.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #26 : Травня 07, 2014, 08:02:09 20:02 »
Це все - вброс від воной.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #27 : Травня 07, 2014, 08:04:36 20:04 »
Она вроде как и не Богомолец вовсе. По крови. Аферистка!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #28 : Травня 07, 2014, 08:11:02 20:11 »
Она вроде как и не Богомолец вовсе. По крови. Аферистка!

Не тільки аферистка, а й хрещена мати дітей Кільчицької
Кільчицька і Богомолець - ПАДРУЖАНЬКІ )))))))

Уявімо собі, якби Богомолець стала б Президентом, Кільчицька б на весь світ хвасталась би, що вона кума Президента ))))))
Дві куми.

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: Богомолець допомагатиме сепаритистам
« Reply #29 : Травня 07, 2014, 08:13:31 20:13 »
Ще одна кремлядь. Ну, шо ж так Україні не щастить з жінками-політиками?
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)