Автор Тема: УПЦ МП залишається проблемою  (Прочитано 1996 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
УПЦ МП залишається проблемою
« : Травня 07, 2014, 07:02:37 19:02 »
Очевидно, що проблема діяльності так званої Української Православної Церкви Московського Патріархату знову вийшла на поверхню впродовж останніх кількох місяців. Ні для кого не секрет, що УПЦ МП залишається на жаль, однією із ідеологічно впливових інституцій, які активно підтримують політику Кремля щодо України і дестабілізують політичну ситуацію. Більше того, безпосередня участь деяких осіб від церкви у підтримці терористів вимагає втручання і покарання за подібні дії.
За нинішніх умов було б нерозумно переходити до якихось рішучих дій щодо цієї організації виходячи із можливого політичного резонансу. Але очевидним є той факт, що проблему таки вирішувати треба. Цікаво, наскільки реалістично є нині об“єднати православні церкви в Україні і створити помісну українську церкву?
If you are going through hell, keep going.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #1 : Травня 07, 2014, 07:09:23 19:09 »
зараз зручний момент вирішити якось питання цієї 5-ї колони...як саме - думаю самі священники знають як  краще це зробити..наприклад спочатку перепідпорядкувати константинополю..
недавно Кураєв жалівся що фактично єпископи з України, особливо молодші, самовіддалилися від релігійного життя в Росії  -  не знають реалій і ні чим не цікавляться. Так що через 20 років вони самі відпадуть

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #2 : Травня 07, 2014, 07:11:56 19:11 »
Мочить их, сучар, за каждый левый взгляд, дела шить на каждого украинофоба, чмырить везде, выживать и отбирать церкви. Действовать!

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #3 : Травня 07, 2014, 07:27:09 19:27 »
Я не погоджуюся. Кирило мовчить котрий місяць, а уявіть собі якби підігрував Х**ві. А мовчить тільки тому що боїться за український прихід. Відберіть його і там і тут таке православне мракобісся почнеться.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18320
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #4 : Травня 07, 2014, 07:31:15 19:31 »
Гнать их сраной метлой, аж до таежных схронов староверов или забайкальских дауров.
« Останнє редагування: Травня 07, 2014, 07:33:03 19:33 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #5 : Травня 07, 2014, 07:39:18 19:39 »
Семен Семенченко
11 mins · Edited ·

Никогда раньше не задумывался про то какой патриархат " лучше"- московский или киевский. Как то не обращал на это внимания. За эти месяцы с сознанием происходят странные вещи. 9 марта- акция в Донецке возле Михаила Архангела. Стоит несколько десятков митингующих и держат портреты Шевченко. Идет многотысячная толпа колорадов. Исторические вопли "Россия". Подхожу к ограде вокруг храма. Стоит священник, лицо в два раза толще моего, два охранника возле входа. " Пустите женщин?". Категорический отказ и ухмылка. " нечего было против России выступать". Хотелось дать в рожу. Духовное лицо, ладно, проехали. Позавчера- перевалочный лагерь батальона в Павлограде. Беркутня только выдавила с базы, половина спит на лавках, половина в кузовах КАМАЗа. Приехал священник. Киевский патриархат. Спит на полу. Начинаю говорить про условия размещения и что мол будет лучше. Ответ - я тут не для отдыха, буду жить как живут бойцы, мне главное не помещение, не комфорт, а чтобы дух товарищества укрепить в людях. Две не выдуманные истории. Возможно случайность. Но думаю все таки идет естественный отбор. Лично для меня вопрос где крестить детей уже не вопрос. Слава Украине!
If you are going through hell, keep going.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #6 : Травня 07, 2014, 07:43:13 19:43 »
Делать правильный выбор людям должно помогать государство. И нефиг прятаться за фиговый листок невмешательства в дела церкви, ибо упц мп вмешивается в дела государства и вмешивается негативно. Были бы попы, а дела на них найдутся!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #7 : Травня 07, 2014, 07:52:00 19:52 »
Впливовість УПЦ МП серед етнічних українців - це є похідна від дурнуватої хохляцької поблажловості, перш за все, від мирно-спокійного сприйняття російсько-мовних співрозмовників і від дурнуватої звички запопадливо переходити на російську при першій же нагоді. Де російська мова твердо ігнорується ( як в Галичині), там кацпським попам робити нічого, вони сидять там як миші за віником.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #8 : Травня 07, 2014, 07:56:15 19:56 »
Я не погоджуюся. Кирило мовчить котрий місяць, а уявіть собі якби підігрував Х**ві. А мовчить тільки тому що боїться за український прихід. Відберіть його і там і тут таке православне мракобісся почнеться.

Пригадався анекдот про поручика Ржевського, коли офіцери відпочивають з дамами за зачиненими дверима, щоб бува хто сторонній не побачив, так би мовити, падєнія нравов (тут має бути детальний опис оргії). Тут у двері стукає поручик і знаючи про конспірацію кричить "Відчиніть, це Ржевський!". Компанія пошепки радиться: відчиняти, чи ні.

Сміятися треба, коли одна з дам каже: "Не надо, он все опошлит!"

Повертаючись до виділеного: Ви певні, що слово мракобісся не вичерпується на 100 відсотків нинішнім станом справ у МП?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #9 : Травня 07, 2014, 07:56:50 19:56 »
Впливовість УПЦ МП серед етнічних українців - це є похідна від дурнуватої хохляцької поблажловості, перш за все, від мирно-спокійного сприйняття російсько-мовних співрозмовників і від дурнуватої звички запопадливо переходити на російську при першій же нагоді. Де російська мова твердо ігнорується ( як в Галичині), там кацпським попам робити нічого, вони сидять там як миші за віником.

Это називается меншовартисть. Воспитывалась столетиями. Плюс невоинственный менталитет.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #10 : Травня 07, 2014, 07:59:42 19:59 »
Впливовість УПЦ МП серед етнічних українців - це є похідна від дурнуватої хохляцької поблажловості, перш за все, від мирно-спокійного сприйняття російсько-мовних співрозмовників і від дурнуватої звички запопадливо переходити на російську при першій же нагоді. Де російська мова твердо ігнорується ( як в Галичині), там кацпським попам робити нічого, вони сидять там як миші за віником.

Это називается меншовартисть. Воспитывалась столетиями. Плюс невоинственный менталитет.

Не був би таким категоричним. Сам я не релігійний, але можу зрозуміти, що для людини, що вірує канонічність церкви - то не порожній звук. І доки цю проблему наші попи не вирішать - важко буде віднадити віруючиь православних українців від МП.  :smilie2:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #11 : Травня 07, 2014, 08:31:19 20:31 »
Так що через 20 років вони самі відпадуть

Ще 20 років почекати? Тануйогонахуй.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #12 : Травня 07, 2014, 08:43:55 20:43 »
Впливовість УПЦ МП серед етнічних українців - це є похідна від дурнуватої хохляцької поблажловості, перш за все, від мирно-спокійного сприйняття російсько-мовних співрозмовників і від дурнуватої звички запопадливо переходити на російську при першій же нагоді. Де російська мова твердо ігнорується ( як в Галичині), там кацпським попам робити нічого, вони сидять там як миші за віником.

Не все так просто.
Були історії коли московські попи брехали прихожанам що вони священники київського патріархату і що храм насправді належить УПЦ.
Корупцию і законспірованих агентів ФСБ і в Галичіні ніхто не відміняв.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #13 : Травня 07, 2014, 08:56:04 20:56 »
Впливовість УПЦ МП серед етнічних українців - це є похідна від дурнуватої хохляцької поблажловості, перш за все, від мирно-спокійного сприйняття російсько-мовних співрозмовників і від дурнуватої звички запопадливо переходити на російську при першій же нагоді. Де російська мова твердо ігнорується ( як в Галичині), там кацпським попам робити нічого, вони сидять там як миші за віником.

Не все так просто.
Були історії коли московські попи брехали прихожанам що вони священники київського патріархату і що храм насправді належить УПЦ.
Корупцию і законспірованих агентів ФСБ і в Галичіні ніхто не відміняв.

Ну це так, деякі окремі випадки. Але це не впливає на загальну поліконфесійну картину в Україні.

Головна причина панування УПЦ в Центральній Україні - це вкорінений комплекс меншовартості, про який тут говорилось трохи вище. Мовляв, а яка різниця, Бог один.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9772
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #14 : Травня 07, 2014, 11:08:41 23:08 »
Таки да. Це проблема. Взяти хоча би цю історію в Слов"янську, про те що місцева лавра стала опорним пунктом місцевих терористів. А перед цим моя знайома з Одеси мені розповіла, що по чуткам в якомусь із храмів МП в Одесі є склад зброї.
А саме поганське це те, що Азаров ще й подарував Києво-Печерську Лавру МП. Не більше і не менше. І застрілений нещодавно снайпер колорадів Ромашка був її пономарем.
Картина вималовується дуже схожа на систему.
« Останнє редагування: Травня 07, 2014, 11:10:15 23:10 від Lina »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #15 : Травня 07, 2014, 11:25:28 23:25 »
РПЦ - чисто коммерческий проект

Дальше всё будет,  как у О'Генри в бессмертной новелле "Трест , который лопнул"  :gigi:
Mocsia delenda est

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #16 : Травня 07, 2014, 11:33:48 23:33 »
Таки да. Це проблема. Взяти хоча би цю історію в Слов"янську, про те що місцева лавра стала опорним пунктом місцевих терористів. А перед цим моя знайома з Одеси мені розповіла, що по чуткам в якомусь із храмів МП в Одесі є склад зброї.
А саме поганське це те, що Азаров ще й подарував Києво-Печерську Лавру МП. Не більше і не менше. І застрілений нещодавно снайпер колорадів Ромашка був її пономарем.
Картина вималовується дуже схожа на систему.
Подарував все-таки Кучма, якщо пам'ять мені не зраджує. Азаров лише додав кілька приміщень типу лікарні й музеїв (гуманність і культура погано суміщаются з РПЦ).

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #17 : Травня 07, 2014, 11:36:34 23:36 »
Таки да. Це проблема. Взяти хоча би цю історію в Слов"янську, про те що місцева лавра стала опорним пунктом місцевих терористів. А перед цим моя знайома з Одеси мені розповіла, що по чуткам в якомусь із храмів МП в Одесі є склад зброї.
А саме поганське це те, що Азаров ще й подарував Києво-Печерську Лавру МП. Не більше і не менше. І застрілений нещодавно снайпер колорадів Ромашка був її пономарем.
Картина вималовується дуже схожа на систему.

На відео проходу колони наших БТРів через Краматорськ фігурував вгодований колорадський "батюшка" у рясі, з гімнастом на пузі та у десантному тельнику під рясою.

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #18 : Травня 07, 2014, 11:46:23 23:46 »
РПЦ МП Это страшная штука. У меня родственники прихожане, так один ипонулся конкретно, после 4-х лет. Будучи этническим украинцем - считает себя малоросом, ходит на митинги антимайдана, готов воевать с правым сектором, хотя раньше был нормальным, что делать с ним не знаем :smilie2:

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #19 : Травня 08, 2014, 03:13:35 03:13 »
РПЦ МП Это страшная штука. У меня родственники прихожане, так один ипонулся конкретно, после 4-х лет. Будучи этническим украинцем - считает себя малоросом, ходит на митинги антимайдана, готов воевать с правым сектором, хотя раньше был нормальным, что делать с ним не знаем :smilie2:

есть противоположный пример. Знаю лично одного батюшку. Имя называть не буду, уверен многие о нем слышали. Занимает достаточно высокий пост. Если не правая рука то где-то рядом.
Так вот очень переживает о существующей ситуации. Искреннее. Поддерживал Майдан, революцию (в том числе и ДЕЛОМ), и крайне отрицательно воспринимает рашисткую агрессию на Востоке. В жизни абсолютно адекватный, с современными адекватными взглядами, без крайностей, но вполне четко ориентирован проукраински не словами а делами – насколько это возможно в его компетенции. Чаще всего  не афиширует открыто свою позицию публично, ибо церковь – таже армия. Иерархия, подчинение, жесткая линия. Уверен, для таких как он слияние было бы идеальным выходом. Человек отдал церкви всю сознательную жизнь и сейчас просто вынужден "плыть со всем кораблем" следуя курсу. Ну это уже мои выводы.. как-то так. Мне честно говоря по человечески жалко что-ли, думаю он чувствует сейчас себя в тонущем корабле, ибо не дурак точно. Побольше б там подобных людей многое было бы иначе.

Все это я к тому что не все так однозначно в РПЦ МП...
 

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #20 : Травня 08, 2014, 10:15:59 10:15 »
РПЦ МП Это страшная штука. У меня родственники прихожане, так один ипонулся конкретно, после 4-х лет. Будучи этническим украинцем - считает себя малоросом, ходит на митинги антимайдана, готов воевать с правым сектором, хотя раньше был нормальным, что делать с ним не знаем :smilie2:

есть противоположный пример. Знаю лично одного батюшку. Имя называть не буду, уверен многие о нем слышали. Занимает достаточно высокий пост. Если не правая рука то где-то рядом.
Так вот очень переживает о существующей ситуации. Искреннее. Поддерживал Майдан, революцию (в том числе и ДЕЛОМ), и крайне отрицательно воспринимает рашисткую агрессию на Востоке. В жизни абсолютно адекватный, с современными адекватными взглядами, без крайностей, но вполне четко ориентирован проукраински не словами а делами – насколько это возможно в его компетенции. Чаще всего  не афиширует открыто свою позицию публично, ибо церковь – таже армия. Иерархия, подчинение, жесткая линия. Уверен, для таких как он слияние было бы идеальным выходом. Человек отдал церкви всю сознательную жизнь и сейчас просто вынужден "плыть со всем кораблем" следуя курсу. Ну это уже мои выводы.. как-то так. Мне честно говоря по человечески жалко что-ли, думаю он чувствует сейчас себя в тонущем корабле, ибо не дурак точно. Побольше б там подобных людей многое было бы иначе.

Все это я к тому что не все так однозначно в РПЦ МП...

Даже в СД и НКВД встречались отдельные вполне порядочные люди, но сути системы это не меняло, и эти порядочные люди всё равно выполняли свои функции и работали исправными винтиками несущей зло системы...

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #21 : Травня 08, 2014, 10:32:44 10:32 »
Українська православна церква Московського патріархату виступає за єдність України, а дії розкольників та сепаратистів не підтримує.
Про це заявив речник церкви Георгій Коваленко, повідомляє ТСН.
Він також спростував інформацію, що у Святогірській лаврі на Донеччині, сепаратисти збираються облаштувати шпиталь і перетворити монастир на фортецю та поставити на мури кулемети.
"Ми зв'язалися з намісником лаври. Він спростував інформацію і про наявність якихось бойовиків, і про те, що лавра зачинена", - сказав Коваленко.
Лавра відчинена, там перебувають лише віряни та прочани, переконує Коваленко. Він розповів, що священики перебувають також і в заблокованому Слов'янську поряд із сепаратистами, але винятково як святі отці, які закликають до мирного розв'язання конфлікту.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #22 : Травня 08, 2014, 10:36:34 10:36 »
Українська православна церква Московського патріархату виступає за єдність України, а дії розкольників та сепаратистів не підтримує.
Про це заявив речник церкви Георгій Коваленко, повідомляє ТСН.
Він також спростував інформацію, що у Святогірській лаврі на Донеччині, сепаратисти збираються облаштувати шпиталь і перетворити монастир на фортецю та поставити на мури кулемети.
"Ми зв'язалися з намісником лаври. Він спростував інформацію і про наявність якихось бойовиків, і про те, що лавра зачинена", - сказав Коваленко.
Лавра відчинена, там перебувають лише віряни та прочани, переконує Коваленко. Він розповів, що священики перебувають також і в заблокованому Слов'янську поряд із сепаратистами, але винятково як святі отці, які закликають до мирного розв'язання конфлікту.

ну вот он сам и подтвердил  :lol:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #23 : Травня 08, 2014, 10:39:50 10:39 »
Українська православна церква Московського патріархату виступає за єдність України, а дії розкольників та сепаратистів не підтримує.
Про це заявив речник церкви Георгій Коваленко, повідомляє ТСН.
Він також спростував інформацію, що у Святогірській лаврі на Донеччині, сепаратисти збираються облаштувати шпиталь і перетворити монастир на фортецю та поставити на мури кулемети.
"Ми зв'язалися з намісником лаври. Він спростував інформацію і про наявність якихось бойовиків, і про те, що лавра зачинена", - сказав Коваленко.
Лавра відчинена, там перебувають лише віряни та прочани, переконує Коваленко. Він розповів, що священики перебувають також і в заблокованому Слов'янську поряд із сепаратистами, але винятково як святі отці, які закликають до мирного розв'язання конфлікту.

ну вот он сам и подтвердил  :lol:

акын канонично-твердолобый  :smilie7:
нет смысла ему расказывать, что православная каноничная церковь может быть только в Унии с Римом  :moskali:
Mocsia delenda est

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #24 : Травня 08, 2014, 10:43:22 10:43 »
Українська православна церква Московського патріархату виступає за єдність України, а дії розкольників та сепаратистів не підтримує.
Про це заявив речник церкви Георгій Коваленко, повідомляє ТСН.
Він також спростував інформацію, що у Святогірській лаврі на Донеччині, сепаратисти збираються облаштувати шпиталь і перетворити монастир на фортецю та поставити на мури кулемети.
"Ми зв'язалися з намісником лаври. Він спростував інформацію і про наявність якихось бойовиків, і про те, що лавра зачинена", - сказав Коваленко.
Лавра відчинена, там перебувають лише віряни та прочани, переконує Коваленко. Він розповів, що священики перебувають також і в заблокованому Слов'янську поряд із сепаратистами, але винятково як святі отці, які закликають до мирного розв'язання конфлікту.

ну вот он сам и подтвердил  :lol:

акын канонично-твердолобый  :smilie7:
нет смысла ему расказывать, что православная каноничная церковь может быть только в Унии с Римом  :moskali:

Твердолобый ты.
Указываешь на факт, а мозг ты не включаешь.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: УПЦ МП залишається проблемою
« Reply #25 : Травня 08, 2014, 11:02:14 11:02 »

акын канонично-твердолобый  :smilie7:
нет смысла ему расказывать, что православная каноничная церковь может быть только в Унии с Римом  :moskali:

Совершенно верно! Все остальные современные православные церкви, строго говоря, различаются лишь разной степенью "неканоничности". РПЦ, далеко не самая каноничная из них, постоянно "крошит батон" на Ватикан... Дело дошло до того, что некоторые активные батюшки ловко подменяют понятия "христианин" и "православный" и пытаются привить своим прихожанам мысль, что Папа Римский "не христианин"... Не без успеха! Во время крестных ходов бабульки уже скандируют слоганы, что Папа, типа, антихрист... :gb: