Автор Тема: Полковник Юлій Мамчур вітає ветеранів з Днем Перемоги  (Прочитано 2688 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Дуже гарне відео ! :Prapor2:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
молодець :smiley24: :Razom:
Quo Vadis

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Мамчур красавец-мужик! :upa
ігнор Квант

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
прошу прощения.
не мужик, а полковник! :upa
ігнор Квант

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Вот когда таие люди станут министрами обороны, высшими командирами, у нас появится шанс на победу.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Рада его видеть. Дай Бог ему здоровья и не разочароваться в своем деле.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Вот когда таие люди станут министрами обороны, высшими командирами, у нас появится шанс на победу.

процес очищення, нехай і не швидко, але йде ... шанс на перемогу росте з кожним днем
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Вот когда таие люди станут министрами обороны, высшими командирами, у нас появится шанс на победу.

процес очищення, нехай і не швидко, але йде ... шанс на перемогу росте з кожним днем

Я вижу признаки противоположного. Нарастание напряженности - это признаки разрастания конфликта, чему причиной режим юльков. Что будет до 25.05 - страшно представить.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Офіцер який здав всю частину, більше сорока літаків, величезні склади боєприпасів ворогу без жодного пострілу.
зате говорить гарно.
поки у нас такі "офіцери" будуть в героях то не буде України. 
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46833
  • Never give in!
Офіцер який здав всю частину, більше сорока літаків, величезні склади боєприпасів ворогу без жодного пострілу.
зате говорить гарно.
поки у нас такі "офіцери" будуть в героях то не буде України.

 :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Офіцер який здав всю частину, більше сорока літаків, величезні склади боєприпасів ворогу без жодного пострілу.
зате говорить гарно.
поки у нас такі "офіцери" будуть в героях то не буде України.

Шалено плюсую. З якого дідька цей актор погорілого театру - герой? Він навіть особистої зброї не виніс з "оточення". Тьху.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Мабуть таки вы правы, я - нет. Значит нет героев...

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Нахімовці:

Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани

Astronaut

  • Гість
Можете минусовать. Зализанная ху*ня с попами!   :smiley23:

Astronaut

  • Гість
Офіцер який здав всю частину, більше сорока літаків, величезні склади боєприпасів ворогу без жодного пострілу.
зате говорить гарно.
поки у нас такі "офіцери" будуть в героях то не буде України.
:smiley24:

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Офіцер який здав всю частину, більше сорока літаків, величезні склади боєприпасів ворогу без жодного пострілу.
зате говорить гарно.
поки у нас такі "офіцери" будуть в героях то не буде України.
:smiley24:

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Офіцер який здав всю частину, більше сорока літаків, величезні склади боєприпасів ворогу без жодного пострілу.
зате говорить гарно.
поки у нас такі "офіцери" будуть в героях то не буде України.
:smiley24:

На 99.99% підтримую цю думку. Але, якщо він мав такий наказ, то як з цим?

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Офіцер який здав всю частину, більше сорока літаків, величезні склади боєприпасів ворогу без жодного пострілу.
зате говорить гарно.
поки у нас такі "офіцери" будуть в героях то не буде України.
:smiley24:

На 99.99% підтримую цю думку. Але, якщо він мав такий наказ, то як з цим?
Виконання наказу зрадника або злочинця - ГЕРОЇЗМ!  :smilie10: Тоді хто ж є ті хлопці що вмирають зараз на Донбасі (часто невідомі і часто в катівнях) СУПЕР-ПУПЕР-РЕМБО-ГЕРОЇ чи що??? Чи героїв створють на ТБ а піпл мовчки хаває...  :smilie7: Керований  херой "востребован" бютошоблой.
« Останнє редагування: Травня 10, 2014, 07:54:16 07:54 від Scipionn »
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Ні. Але =зрадник або злочинець= ще й до сьогодні  - це в.о. головнокомандуючого (на жаль). Не виправдовую ніяк Мамчура, але, мабуть, і не мені його судити.  Хотілося б, щоб його всі літаки піднялися в повітря і боєкомплект до "жєлєзки", але ...

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
А ті хлопці - то УКРАЇНЦІ,

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Хотілося б, щоб його всі літаки піднялися в повітря і боєкомплект до "жєлєзки"

Оце б потягнуло на медаль.

Offline simba

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 98
Та складно все це.  Воно так, звІсно, все здав,  без зброІ вийшов. Людей вивів.  Я, звісно, від арміі дуже далека, але... ну шо вІн мав робити тодІ? В нього ж є начальство. А ви ж бачили те "пасторське напутствіє ".  "На правакациі не паддаваться".
 Косатоі  рука...Крим здавали. Кажуть же, ша воякам не було дозволу стріляти. Може максимум, шо мІг Мамчур тоді зробити, то з голими руками ото під камерою  з гімном вийти.  Хто тут може сказати, чи герой Мамчур.. чи зрадник. Начебто І не герой.  Але зрадники прапор ворога пІдняли. Та в криму зостались. Мамчур нині в Украіні. Не знаю, чи  можна тут судити.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Та складно все це.  Воно так, звІсно, все здав,  без зброІ вийшов. Людей вивів.  Я, звісно, від арміі дуже далека, але... ну шо вІн мав робити тодІ? В нього ж є начальство.

Дніпропетровські (чи Дніпродзержинські - як же заїбали ці комуняцькі топоніми  :smilie9:) десантники вийшли з Перевального із зброєю, технікою, під прапором. А місцева бригада берегової охорони здалася з усією зброєю, 40 танками, 12 Шилками і казна скількома БТРами. Наголошую: вони були на теріторії однієї військової бази, тобто в абсолютно однаковій тактичній обстановці, але одні знайшли "що робити", а інші - ні.
« Останнє редагування: Травня 10, 2014, 09:25:51 09:25 від добіса гарний мужичок »

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Офіцер який здав всю частину, більше сорока літаків, величезні склади боєприпасів ворогу без жодного пострілу.
зате говорить гарно.
поки у нас такі "офіцери" будуть в героях то не буде України.

 :smiley24:
1. В цьому випадку я б не був настільки категоричним: з тих 40 злетіти могли думаю 3-5 шт. Основна проблема - охорона території, там дуже мала кількість солдатів охорони і на випадок загострення ситуації охорона повинна була посилюватися додатковими підрозділами, напевно з Перевального. І звичайно цього ніхто не зробив  :smilie9: . А зелені чоловічки спочатку грамотно перекрили злітну смугу, яку банально нікому було охороняти  і дальше все, хіба що застрілитися.
   
2. Я думаю, що військові які вийшли з Криму є досить мотивованими діяти так, щоб подібного більше не повторилося. Інакше вони б не виходили, а залишилися в Криму, можливість була у всіх.

3. Декілька літаків і техніки таки вдалося видерти з Криму від окупантів. Тому вважаю, що Мамчур та інші його пілоти в літаках, які у нас на вагу золота, набагато цінніші, аніж вони були б мертвими героями в Криму.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

Дніпропетровські (чи Дніпродзержинські - як же заїбали ці комуняцькі топоніми  :smilie9:) десантники вийшли з Перевального із зброєю, технікою, під прапором. А місцева бригада берегової охорони здалася з усією зброєю, 40 танками, 12 Шилками і казна скількома БТРами. Наголошую: вони були на теріторії однієї військової бази, тобто в абсолютно однаковій тактичній обстановці, але одні знайшли "що робити", а інші - ні.

а потім здали БТР-и  у Словянську. Після чого їх розформували.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
цікаво, яким хуєм ПВОшнік, який зброю мав на кожного 5го, міг без наказу протистояти спецназівцям? ви хоч думайте перш ніж писати. Всі такі, сцуко, сміливі по ту сторону монітора.

І почитайте про те, як брали саме його. Це одна з небагатьох частин куди прилітав гелікоптер, який був готовий валити бойовими вже обложену частину спецназом
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Офіцер який здав всю частину, більше сорока літаків, величезні склади боєприпасів ворогу без жодного пострілу.
зате говорить гарно.
поки у нас такі "офіцери" будуть в героях то не буде України.

 :smiley24:
1. В цьому випадку я б не був настільки категоричним: з тих 40 злетіти могли думаю 3-5 шт. Основна проблема - охорона території, там дуже мала кількість солдатів охорони і на випадок загострення ситуації охорона повинна була посилюватися додатковими підрозділами, напевно з Перевального. І звичайно цього ніхто не зробив  :smilie9: . А зелені чоловічки спочатку грамотно перекрили злітну смугу, яку банально нікому було охороняти  і дальше все, хіба що застрілитися.
   
2. Я думаю, що військові які вийшли з Криму є досить мотивованими діяти так, щоб подібного більше не повторилося. Інакше вони б не виходили, а залишилися в Криму, можливість була у всіх.

3. Декілька літаків і техніки таки вдалося видерти з Криму від окупантів. Тому вважаю, що Мамчур та інші його пілоти в літаках, які у нас на вагу золота, набагато цінніші, аніж вони були б мертвими героями в Криму.

+1
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.