Автор Тема: У Донецьку терористи штурмують санаторій з внутрішніми військами  (Прочитано 11366 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Гм... а як ставитися до здачі людьми ввіреної їм народом зброї? Подякувати за відмінну службу?

Давайте так, я офіцер з досвідом. Я Вам ще раз кажу, що якщо командир сказав здати зброю, а її не здали, то він не командир. Так зрозуміліше?
Така психологія військових.
і не знайшлося ні одного солдата який би пристрелив виродка?
як так?
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Гм... а як ставитися до здачі людьми ввіреної їм народом зброї? Подякувати за відмінну службу?

Давайте так, я офіцер з досвідом. Я Вам ще раз кажу, що якщо командир сказав здати зброю, а її не здали, то він не командир. Так зрозуміліше?
Така психологія військових.

Я ще раз повторю - я не вірю що командир отримав прямий письмовий наказ на здачу зброї. Або хай він його продемонструє. Що тут складного для розуміння, чесслово.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
і не знайшлося ні одного солдата який би пристрелив виродка?
як так?

Це нереально. Особливо зважаючи на те, що там солдати строкової служби по 18-25 років. Вони психологічно зламані і знаходяться в стані "рабів". Я без шуточок.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
а ці вевешники тупе бидло?
таки бидло.
[/quote]

Они хирои. Пойдут на пенсию в 40 и будут пользоваться льготами - как участники боевых действий...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Щас заплачу. Юля сука таки сдает все. Но не думаю. что санаторий она приказала сдать. И не думаю что куча просеров оружия и техники по ее вине. Не хочешь воевать иди нахрен, не умеешь - туда же.

Сьогодні батько мого товариша телефонував в Одесу (його батько дуже відомий в Україні офіцер, який навіть в Росії на дошках шани до сих пір висить і запрошують його щороку туди). Досить "знаючі" люди сказали, що Фучеріджі все робив по команді Пашинського і відпустили його також по команді Пашинського. Питання щодо здачі зброї ВВ-шниками є?
Всі ( я сподіваюсь) добре розуміють що пашинскі турчинови авакови то зграя зрадників. Поясніть мені одне - як тільки прикордонники чи ВВшники потрапляють в обставини де треба воювати вони здають зброю, а нац гвардія (вважай ополченці і люди з майдану) воюють, при тому успішно. Вони реально за ведення АТО вбили в же більше колорадів ніж всі інші разом взяті.  Чому так званого командуючого зброних сил ДР захопили  не СБУ не спецура МВС а батальон ополченців? Не поясните.
Батя, мы стараемся ...

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Все нормально, это была операция Авакова по снабжению террористов оружием.
Операция прошла успешно, оружие доставлено по назначению и командир подлохматился.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Вася Крутов видать бухає - Дєнь Пабєди, бля...

Вася Крутов - КДБіст, котрі, як відомо, бувшими не бувають.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я ще раз повторю - я не вірю що командир отримав прямий письмовий наказ на здачу зброї. Або хай він його продемонструє. Що тут складного для розуміння, чесслово.

Ага, ну тоді ясно. Пашинський також ж не слав листа, щоб відпустили Фучеріджі. Але ж відпустили. Може Янукович писав накази, щоб снайпери на майдані людей вбивали? Нє? То не треба тупити.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Давайте так, я офіцер з досвідом. Я Вам ще раз кажу, що якщо командир сказав здати зброю, а її не здали, то він не командир. Так зрозуміліше?
Така психологія військових.

Давайте так (с), я журналіст із досвідом. І скажу, що повідомлення, яке починається словами "стало відомо..." - це, скоріш за все, фейк.

Тому давайте дочекаємося, поки проясниться ситуація, а потім будете сратися.

Моя вам порада: в ці часи вірте тільки пристойним виданням, і виключно повідомленням, що передаються їхніми кореспондентами з місця подій. Все інше - від лукавого.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
При всій повазі - я не вірю що Юлія Володимирівна особисто подзвонила і наказала здавати зброю. Вже не кажучи про те що хто вона така що б віддавати військам накази.

Я теж в це не вірю. Є ж виконавці нижче рангом. Команду навіть Аваков не давав, це робиться іншими людьми. "Напрям" роботи вказаний - люди працюють.

Так а хто ці люди? Імена, прізвища, посади. Кожен наказ такого гатунку мусить бути кимось підписаний.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Давайте так, я офіцер з досвідом. Я Вам ще раз кажу, що якщо командир сказав здати зброю, а її не здали, то він не командир. Так зрозуміліше?
Така психологія військових.

Давайте так (с), я журналіст із досвідом. І скажу, що повідомлення, яке починається словами "стало відомо..." - це, скоріш за все, фейк.

Тому давайте дочекаємося, поки проясниться ситуація, а потім будете сратися.

Моя вам порада: в ці часи вірте тільки пристойним виданням, і виключно повідомленням, що передаються їхніми кореспондентами з місця подій. Все інше - від лукавого.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/9/7024860/

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Пояснюю. Солдат ВВ - це виконавець. Якщо командир сказав здати зброю, то зброю він здає. Інакше він не солдат.

Пояснюю: наказ про здачу зброї терористам - злочинний. Виконнання злочинного наказу - злочин. Командира, котрий віддає злочинний наказ заарештовують на місці і командування переходить до наступного за званням.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Я ще раз повторю - я не вірю що командир отримав прямий письмовий наказ на здачу зброї. Або хай він його продемонструє. Що тут складного для розуміння, чесслово.

Ага, ну тоді ясно. Пашинський також ж не слав листа, щоб відпустили Фучеріджі. Але ж відпустили. Може Янукович писав накази, щоб снайпери на майдані людей вбивали? Нє? То не треба тупити.

Ніхто не заважа командирам вимагати чіткого наказа у письмовій формі чи за допомогою інших засобів фіксації. Якщо вони воліють виконувати мовчазні натяки це питання саме до них.

До речі, коли мова іде про дозвіл на використання зброї, командири з такими вимогами ні разу не тушуються. Тут все подай у письмовому вигляді ще й на гербовому папері

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
А хто знає про те, що ті 120 ввшників там робили? Яка задача була в них там з бойовою зброєю?

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Пояснюю. Солдат ВВ - це виконавець. Якщо командир сказав здати зброю, то зброю він здає. Інакше він не солдат.

Пояснюю: наказ про здачу зброї терористам - злочинний. Виконнання злочинного наказу - злочин. Командира, котрий віддає злочинний наказ заарештовують на місці і командування переходить до наступного за званням.
до цих зомбі така проста істина не доходить.
плюсую.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Всі ( я сподіваюсь) добре розуміють що пашинскі турчинови авакови то зграя зрадників. Поясніть мені одне - як тільки прикордонники чи ВВшники потрапляють в обставини де треба воювати вони здають зброю, а нац гвардія (вважай ополченці і люди з майдану) воюють, при тому успішно. Вони реально за ведення АТО вбили в же більше колорадів ніж всі інші разом взяті.  Чому так званого командуючого зброних сил ДР захопили  не СБУ не спецура МВС а батальон ополченців? Не поясните.

Психологічний стан військових після подій в Криму зламаний. Я кажу це реально. Я коли служив, то навіть подумати не міг, що може бути команда "без провокацій" і знав, що треба стріляти - інакше тюрма. Зараз хлопці подивилися, що можна здати частину, зброю і за це нічого не буде. То навіщо вмирати? Я реально кажу, люди психологічно не готові. А має бути тюрьма, без варіантів. А по всім військовослужбовцям порушенні кримінальні справи.
Зараз у військових частинах багато людей "по-блату", за гроші і т.д. Реально тих, що будуть по своїй волі воювати буде не більше 15-30% залежно від частини.
В той же час, якщо командир дає команду, то навіть колорадос буде стріляти у колорадоса. Уже був випадок, коли напали на частину ВВ і солдати тупо застрілили 4 і ранили 12 чоловік. Навіть Коломойський 500 тис. грн. дав.
Якщо начальник підрозділу прикордонників каже здаватися, то будуть здаватися. Бо вони підлеглі, і їм простіше здатися. "Так сказав начальник". "Це вже було не раз" і т.д.
Якщо люди ідуть на АТО, то вони усі психологічно готові воювати. Інакше би "закосили", зараз це нескладно зробити, можна лягти на "лікарняний".

Нам треба в першу чергу щось вирішувати з командирами.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Там ВВ-шники не місцеві. Я ще раз кажу. В тому числі і з Вінниці. Якщо не знаєте ситуацію, то не "сріть". АТО тупо зливає Тимошенко. Наші люди так як "матеріал для позору та катувань". Не хотіли би поїхати на ворожу територію ще й до бандитів, коли Вам на підмогу ніхто не приходить і ще й влада здає?
Влада здає - це факт, але вони там стоять не за владу, а за Україну. Коли військовій людині не приходять на допомогу, її робота полягає у тому, щоб вмирати і вбивати.

Пояснюю. Солдат ВВ - це виконавець. Якщо командир сказав здати зброю, то зброю він здає. Інакше він не солдат.
Щоб служити людина має зламатися психологічно. Якщо не виходить, то вона не зможе служити, її буде плющити.
Чи як Ви собі бачите картину: хтось зброю здав, а хтось ні?

При всій повазі - я не вірю що Юлія Володимирівна особисто подзвонила і наказала здавати зброю. Вже не кажучи про те що хто вона така що б віддавати військам накази.

Звичайно що не особисто.
Але в неї більш ніж достатньо своїх людей у владі.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Ну по крайней мере демонстранты перестали быть мирными. Подписали себе приговор.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/9/7024860/

я перед цим цілий абзац накатав, щоб розтлумачити, чому фраза "пізніше стало відомо" - це не посилання на джерело інформації...  :fp

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Цікаво, що має статися, щоб рядові за такі накази почали стріляти командирів?
Чи знову в кожній родині має появитись загиблий, як це було на ЗУ в 50-х?  :smilie9:

Можливо так, а можливо меншими жертвами.
Побачимо що буде далі.
Тут лише два варіанта, або ми знищимо зрадників, або зрадники знищать країну.
В останнє я не вірю.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
і не знайшлося ні одного солдата який би пристрелив виродка?
як так?

Це нереально. Особливо зважаючи на те, що там солдати строкової служби по 18-25 років. Вони психологічно зламані і знаходяться в стані "рабів". Я без шуточок.

Солдати ще у часи совка були психологічно зламані і у стані рабів. У нас НІКОЛИ не було іншої армії. Крім того,
ці солдати нерідко ще й хабарі давали, щоб потрапити у ВВ, а потім у мєнтовку - іронія долі.

Але з вашими спробами виправдання військових не можу погодитись - на 120 чоловік там принаймні 8-10 офіцерів. ЖОДЕН з них не взяв на себе відповідальність пристрелити явного зрадника-командира.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
і не знайшлося ні одного солдата який би пристрелив виродка?
як так?

Це нереально. Особливо зважаючи на те, що там солдати строкової служби по 18-25 років. Вони психологічно зламані і знаходяться в стані "рабів". Я без шуточок.

Всі певно забули як служили в армії.
Совкова армія це дійсно рабство, дивно як можна цього не розуміти.
А судячи з того в ВВ керують не офіцери а менти, там має бути і зовсім повний ППЦ.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

При всій повазі - я не вірю що Юлія Володимирівна особисто подзвонила і наказала здавати зброю. Вже не кажучи про те що хто вона така що б віддавати військам накази.

Звичайно що не особисто.
Але в неї більш ніж достатньо своїх людей у владі.

Мова про те що треба вимагати прямого наказа і підписа а не натяків і недомовок.  І виправдовуватися потім "телефонним правом"

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
а ці вевешники тупе бидло?
таки бидло.

Они хирои. Пойдут на пенсию в 40 и будут пользоваться льготами - как участники боевых действий...
[/quote]

Не солдати срочники.
А менти які ними керують.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
і не знайшлося ні одного солдата який би пристрелив виродка?
як так?

Це нереально. Особливо зважаючи на те, що там солдати строкової служби по 18-25 років. Вони психологічно зламані і знаходяться в стані "рабів". Я без шуточок.

Солдати ще у часи совка були психологічно зламані і у стані рабів. У нас НІКОЛИ не було іншої армії. Крім того,
ці солдати нерідко ще й хабарі давали, щоб потрапити у ВВ, а потім у мєнтовку - іронія долі.

Але з вашими спробами виправдання військових не можу погодитись - на 120 чоловік там принаймні 8-10 офіцерів. ЖОДЕН з них не взяв на себе відповідальність пристрелити явного зрадника-командира.

На 120 чоловік буде 6-8 офіцерів. Офіцери ВВ повністю лояльні командиру, бо звільняються протягом дня.
Я нікого не виправдовую.
Хочете історію. 2003 рік, проблема з Тузлою. Питання зам. по виховній роботі: Хто готовий воювати за Тузлу. Із 20 офіцерів встали два чоловіка: я  та татарин. Питання є?
П.С. Частина Вінницького гарнізону.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

При всій повазі - я не вірю що Юлія Володимирівна особисто подзвонила і наказала здавати зброю. Вже не кажучи про те що хто вона така що б віддавати військам накази.

Звичайно що не особисто.
Але в неї більш ніж достатньо своїх людей у владі.

Мова про те що треба вимагати прямого наказа і підписа а не натяків і недомовок.  І виправдовуватися потім "телефонним правом"

ВВ це не армія, сто раз вже про це кажу.
Нафіга менту воювати якщо можна тупо зрадити і не воювати.
Там зовсім інша психологія.
Та і з мораллю в наших ментів завди було дуже і дуже напряжно.
А солдат срочник це як писали вище це просто раб, виконавець любих наказів.
Не забувайте що їх готують для війни проти власного народу, для розгонів мітингів і демнстарций.
В підсвідомість цим "солдатам" професійно закладають зневагу до простих людей, до совїх співгромадян,  яких їм можливо прийдеться калічити і вбивати по наказу командира.
Яка наіфг може бути мотивация воювати і вмирати в подібних людей?
Ще раз кажу це не солдати це карателі, а каратель ніколи не буде воювати з сильнішим або рівним за силою суперником.
Думаєте їх просто так називають сміттям(мусором)?
Це їх сутність.
Багато хто загадує що вони люди пробують воювати проти ворогів, але система ніразу не на їх боці.
ВВ це не армія, і те що вони щось пробують робити, це вже героїзм.
Хоча НМД цю структуру треба розформовувати або скорочувати до мінімуму, а ресурси відати армії.


Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587

При всій повазі - я не вірю що Юлія Володимирівна особисто подзвонила і наказала здавати зброю. Вже не кажучи про те що хто вона така що б віддавати військам накази.

Звичайно що не особисто.
Але в неї більш ніж достатньо своїх людей у владі.

Мова про те що треба вимагати прямого наказа і підписа а не натяків і недомовок.  І виправдовуватися потім "телефонним правом"

ВВ це не армія, сто раз вже про це кажу.
Нафіга менту воювати якщо можна тупо зрадити і не воювати.
Там зовсім інша психологія.
Та і з мораллю в наших ментів завди було дуже і дуже напряжно.
А солдат срочник це як писали вище це просто раб, виконавець любих наказів.
Не забувайте що їх готують для війни проти власного народу, для розгонів мітингів і демнстарций.
В підсвідомість цим "солдатам" професійно закладають зневагу до простих людей, до совїх співгромадян,  яких їм можливо прийдеться калічити і вбивати по наказу командира.
Яка наіфг може бути мотивация воювати і вмирати в подібних людей?
Ще раз кажу це не солдати це карателі, а каратель ніколи не буде воювати з сильнішим або рівним за силою суперником.
Думаєте їх просто так називають сміттям(мусором)?
Це їх сутність.
Багато хто загадує що вони люди пробують воювати проти ворогів, але система ніразу не на їх боці.
ВВ це не армія, і те що вони щось пробують робити, це вже героїзм.
Хоча НМД цю структуру треба розформовувати або скорочувати до мінімуму, а ресурси відати армії.
чому в СРСР ВВшники були одними з найбільш мотивованими і готові вбивати будь кого, а тепер ні?
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Все нормально, это была операция Авакова по снабжению террористов оружием.
Операция прошла успешно, оружие доставлено по назначению и командир подлохматился.

Абсолютно не виключаю.
Більше того думаю що командир міг домовитись з терористами і напряму.
Долю малую на верх він віддає, в любому випадку, так що подібні його дії одобрені і санкционовані ще заздалегідь.
Тут важливо що би він ділився, і якщо цей раз взяв дуже багато, то і наверх має передати значно біьлше ніж за звичай.
Все просто як двері.
А Аваков тут лише гарант цієї системи, його задача дивитись що би все функціонувало.

Offline b_ware

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 351
Возникает вопрос - кто допустил, что не готовое к активному бою подразделение очутилось в окружении боевиков и почему никто не пришел им на помощь?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Возникает вопрос - кто допустил, что не готовое к активному бою подразделение очутилось в окружении боевиков и почему никто не пришел им на помощь?

Я думаю, що стояла задача навезти мєнтів, які би "створювали масовку" і в разі чого патрулювали вулиці Маріуполя. Толку в АТО з них нуль.