Автор Тема: Ще місяць тому ми боялися що 9 травня Пу буде в Києві  (Прочитано 1409 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Ще місяць тому ми боялися що 9 травня Пу буде в Києві танками по Хрещатику їхати.

Цього не сталося. Вистояли.

Так само вистоїмо і 25 травня, головне не розслаблятися.

Якщо в понеділо по рашці гахнуть 3-рівнем санкцій, їм скоро буде не до нас.

Дасть Бог день  -  дасть Бог харчі. Залишаймося на стороні Світла, а решта додасться.

Слава Україні!


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46484
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Де такі фотосети є??? :smiley25:
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Де такі фотосети є??? :smiley25:

Та то напевно ентузіасти...

 але Україна по-ходу носить міні бікіні...це при тому, що поруч гопота, вибухи та стрільба, всі кричать та вдягнися вже, хоч бронежилета натягни...! пох вона мрійливо гуляла заграючи з руськім міром...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Картинку не одобряю. Я не хочу бачити Україну такою

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Картинку не одобряю. Я не хочу бачити Україну такою
какой - полуголой, с торчащими ребрами, проблемными волосами и совсем не украинским цветом кожи и чертами лица?
Батя, мы стараемся ...

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Україна - не дівка вулична на продаж! Вигнулася хтиво, прапор на одному місці ( а повинен бути або в руках, або на серці!). Квазіпатріотизм? Свідоме приниження образу Вітчизни?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Україна - не дівка вулична на продаж! Вигнулася хтиво, прапор на одному місці ( а повинен бути або в руках, або на серці!). Квазіпатріотизм? Свідоме приниження образу Вітчизни?
Вот и я про это ж. Не можешь, не берись. А то привыкли  под соусом женской груди любая фигня прокатит. И если с насосами и кремом для загара мне пофиг, то когда подходят к образу Украины - руки надо помыть, ну и мозги желательно. А то ФЕменшами повеяло.
Батя, мы стараемся ...

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Все будет хорошо, но 5ю колону нужно мочить пока не сложат оружие. Чем меньше их останется в новой украине,  тем меньше нарваться на януковича и прочих своих бандюков, которых выдвигает уголовное лобби.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Моя версия - с учётом мегатрат на саппорт Крыма, путлер не счёл целесообразным делать блицкриг.
Копит жирок.
Ибо если нас дерзко и резко захватить, то что делать с десятками миллионов голодных людей? Как их удержать под контролем?

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
У учителей путлера есть опыт Голодомора, но сейчас он на такое не решится.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Україна - не дівка вулична на продаж! Вигнулася хтиво, прапор на одному місці ( а повинен бути або в руках, або на серці!). Квазіпатріотизм? Свідоме приниження образу Вітчизни?

+1

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Моя версия - с учётом мегатрат на саппорт Крыма, путлер не счёл целесообразным делать блицкриг.
Копит жирок.
Ибо если нас дерзко и резко захватить, то что делать с десятками миллионов голодных людей? Как их удержать под контролем?

Все простіше. Путлер не очікував, що скурвлені його нафтогазодолларами західні політики будуть чинити хоч якийсь публічний опір його планам. Проте виявилось, що навіть мавпочка Бабамка та курвочка Ангеліка роблять якісь заяви про російську агресію і не обмежуються "глибокою стурбованістю". Та й більшість народу України, як це несподівано з'ясувалось, має той "узький мир" в носі. За таких умов навіть люди путлера в київському керівництві мають доволі обмежені можливості.