Автор Тема: Наверное,последняя статья  (Прочитано 9213 раз)

0 Користувачів і 16 Гостей дивляться цю тему.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #30 : Травня 11, 2014, 11:19:02 11:19 »
Але Штати все бачать і, впевнений, Ахметова розірвуть економічно, якщо він не ввійде "в русло".

Сподіваюсь. А то він вже аж надто зажерся, сволота  :smilie9:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #31 : Травня 11, 2014, 11:20:10 11:20 »

Ти мені нагадуєш американських "пацифістів" 60-х. З війни не можна вийти в односторонньому порядку. Можна тільки капітулювати

Это правда. Тем более, если не ты её начал.
Надо было сражаться сразу, в Крыму.

Не хочу делать мрачные прогнозы.
Отчаянно ищу позитив.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #32 : Травня 11, 2014, 11:21:42 11:21 »
Але Штати все бачать і, впевнений, Ахметова розірвуть економічно, якщо він не ввійде "в русло".

Ось не думай де буде Ахметов, думай де будеш ти. Штатам нема чого більше робити ніж переслідувати дрібного олігарха з забацаної області.
[/b]

У сотню найбагатших входить? Значить, не такий вже й дрібний!
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #33 : Травня 11, 2014, 11:23:15 11:23 »

Ти мені нагадуєш американських "пацифістів" 60-х. З війни не можна вийти в односторонньому порядку. Можна тільки капітулювати

Это правда. Тем более, если не ты её начал.
Надо было сражаться сразу, в Крыму.

Не хочу делать мрачные прогнозы.
Отчаянно ищу позитив.

Позитив це знести БЮТошоблу 25-го і почати відновлення конституційного порядку на всій території країни. Почати з Розстріла Турчинова, Яценюка, Тимошенко. Десь так.

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #34 : Травня 11, 2014, 11:25:59 11:25 »

Позитив це знести БЮТошоблу 25-го і почати відновлення конституційного порядку на всій території країни. Почати з Розстріла Турчинова, Яценюка, Тимошенко. Десь так.
========================
Тут  підтримує на всі  сто, ой, ні, на 90%! :smiley15: :smiley15:

Кролика посадити, не стріляти! :gigi:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #35 : Травня 11, 2014, 11:26:32 11:26 »
Может всё проще.
На закрытом заседании РНБО посчитали возможности лояльной армии и районы с населением, преданным Украине.
Провели черту по карте, от которой есть смысл рубиться как надо.

Или второй вариант: всё тупо сливается кремлю за бабки/компромат.
Понимаешь,если бы не было Одессы то можно было бы с этим  и согласиться.Но похоже продали весь Юго-Восток только не знают как это дело красиво оформить.Да и Беня мешает.

Після виборів президента відчепити щось вже не вийде,тому що участь переважної більшості населення в голосуванні вже є легітимізацією української юрисдикції. Прямого вторгнення не буде, навіть не думайте про це. Саме тому косата тварюка робила ставку на зрив виборів, і Одеса була спробою запустити цей процес. Слава Богу і Людям, що цього не допустили, поклавши своє життя.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #36 : Травня 11, 2014, 11:26:43 11:26 »
Але Штати все бачать і, впевнений, Ахметова розірвуть економічно, якщо він не ввійде "в русло".

Ось не думай де буде Ахметов, думай де будеш ти. Штатам нема чого більше робити ніж переслідувати дрібного олігарха з забацаної області.

У сотню найбагатших входить? Значить, не такий вже й дрібний!

Я тільки ще раз можу повторити. Вашими дрібними персональними вендеттами Штати займатися не будуть. Один бездарний злив Крима відволіка стільки коштів і ресурсів що інколи просто смішно як просравші все сцикуни чекають на американських морпіхів.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #37 : Травня 11, 2014, 11:27:13 11:27 »

Ти мені нагадуєш американських "пацифістів" 60-х. З війни не можна вийти в односторонньому порядку. Можна тільки капітулювати

Это правда. Тем более, если не ты её начал.
Надо было сражаться сразу, в Крыму.

Не хочу делать мрачные прогнозы.
Отчаянно ищу позитив.

Позитив це знести БЮТошоблу 25-го і почати відновлення конституційного порядку на всій території країни. Почати з Розстріла Турчинова, Яценюка, Тимошенко. Десь так.

 :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #38 : Травня 11, 2014, 11:29:02 11:29 »
Ахметова можна знищити і в Україні без закордонної допомоги. Було б бажання
http://ukrpravda.net/index.php?topic=7595

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #39 : Травня 11, 2014, 11:30:51 11:30 »
Аффтар занадто пессимістичний.
І не факт що це не вброс.
Але по суті він пише правду, Шобла тупо зливає східні області, як вона злила крим.
І тут здється справа не в тому що юлька має якісь домовленості з путіним, а в тому що вона тупо змушена робити те що він їй каже.

Я так не важаю. За злив Донбасу вона отримала гігантські фінансові ресурси, які використає для свого збереження у владі. Одеса була проплачена нею від початку до кінця, включаючи велетенські хабарі суудям та прокурорам, що відпустили затриманих очільників міліції та організаторів заворушень.

Вторгнення Росії у далбас - реальне. Збереження Жульї при владі - ні. Після 25-го (чи коли там Пєця перебере повноваження?) народ не матиме потреби мовчати  :smilie9:

Чуваче, ніякого вторгнення не було, немає і не буде. Ну скільки вже можна? Донбас вже "відчепили" руками запроданців з БЮТосекти і місцевих ригів і мусорів. Кремль лише пасивно допомагає.

Пацан, ти не шариш. Обидва пункти - це гіпотетичні версії про майбутнє. Вторгнення Росії елементарно можливе, якщо наша армія раптом з якогось дива перестане жувати шмарки і робитиме те, що мала б робити місяць тому. Тоді матимемо міратворчєскіє сіли.

Росія кинула сірник, підвезла палива, а тепер у регіоні з чвертю люмпена почалась ланцюгова реакція - кацапи спокійно скажуть "ми ні при чому". Україна втратила час, хоча ще й не програла далбас остаточно.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #40 : Травня 11, 2014, 11:31:24 11:31 »
Истерика и паника? Путин апплодирует автору стоя.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #41 : Травня 11, 2014, 11:32:02 11:32 »
Але Штати все бачать і, впевнений, Ахметова розірвуть економічно, якщо він не ввійде "в русло".

Ось не думай де буде Ахметов, думай де будеш ти. Штатам нема чого більше робити ніж переслідувати дрібного олігарха з забацаної області.

У сотню найбагатших входить? Значить, не такий вже й дрібний!

Я тільки ще раз можу повторити. Вашими дрібними персональними вендеттами Штати займатися не будуть. Один бездарний злив Крима відволіка стільки коштів і ресурсів що інколи просто смішно як просравші все сцикуни чекають на американських морпіхів.

Повна дурість. Штати сприймають події в Україні як фактичну війну за сфери впливу. Це війна ВСЕРЕДЕНІ України також, і вони розумють хто є хто і вживатимуть відповідні дії. А комент про морпіхів це взагалі маячня, про це взагалі не йдеться.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #42 : Травня 11, 2014, 11:32:24 11:32 »

Ти мені нагадуєш американських "пацифістів" 60-х. З війни не можна вийти в односторонньому порядку. Можна тільки капітулювати

Это правда. Тем более, если не ты её начал.
Надо было сражаться сразу, в Крыму.

Не хочу делать мрачные прогнозы.
Отчаянно ищу позитив.

Позитив це знести БЮТошоблу 25-го і почати відновлення конституційного порядку на всій території країни. Почати з Розстріла Турчинова, Яценюка, Тимошенко. Десь так.

 :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Мене реально шокують лише українці, які вже вважай друге десятиріччя уперто за цю публіку голосують.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #43 : Травня 11, 2014, 11:32:36 11:32 »
О, бачу  Вам теж  юлькашня  як і мені намінусувала!

Karma: +59/-14

Юлькашня всім мінусує, :)


Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #44 : Травня 11, 2014, 11:33:11 11:33 »
Истерика и паника? Путин апплодирует автору стоя.

Паника - это плохо.
Но и скакать от радости повода нет.
Пытаемся провести реалистичный анализ ситуации.

Истерики нет.
Хватит этот штамп пихать - хто не скачэ и рэгоче - той москаль.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #45 : Травня 11, 2014, 11:34:22 11:34 »
Аффтар занадто пессимістичний.
І не факт що це не вброс.
Але по суті він пише правду, Шобла тупо зливає східні області, як вона злила крим.
І тут здється справа не в тому що юлька має якісь домовленості з путіним, а в тому що вона тупо змушена робити те що він їй каже.

Я так не важаю. За злив Донбасу вона отримала гігантські фінансові ресурси, які використає для свого збереження у владі. Одеса була проплачена нею від початку до кінця, включаючи велетенські хабарі суудям та прокурорам, що відпустили затриманих очільників міліції та організаторів заворушень.

Вторгнення Росії у далбас - реальне. Збереження Жульї при владі - ні. Після 25-го (чи коли там Пєця перебере повноваження?) народ не матиме потреби мовчати  :smilie9:

Чуваче, ніякого вторгнення не було, немає і не буде. Ну скільки вже можна? Донбас вже "відчепили" руками запроданців з БЮТосекти і місцевих ригів і мусорів. Кремль лише пасивно допомагає.

Пацан, ти не шариш. Обидва пункти - це гіпотетичні версії про майбутнє. Вторгнення Росії елементарно можливе, якщо наша армія раптом з якогось дива перестане жувати шмарки і робитиме те, що мала б робити місяць тому. Тоді матимемо міратворчєскіє сіли.

Росія кинула сірник, підвезла палива, а тепер у регіоні з чвертю люмпена почалась ланцюгова реакція - кацапи спокійно скажуть "ми ні при чому". Україна втратила час, хоча ще й не програла далбас остаточно.

Наша "армія" знаходиться під політичним контролем державних зрадників, тому нічого не робитиме. Росії просто немає сенсу втручатися, коли за неї всю роботу роблять кроти в українській "владі".

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #46 : Травня 11, 2014, 11:35:28 11:35 »
Истерика и паника? Путин апплодирует автору стоя.
Проще всего быть страусом.Но реальность никуда не денется
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #47 : Травня 11, 2014, 11:40:33 11:40 »

Я тільки ще раз можу повторити. Вашими дрібними персональними вендеттами Штати займатися не будуть. Один бездарний злив Крима відволіка стільки коштів і ресурсів що інколи просто смішно як просравші все сцикуни чекають на американських морпіхів.

Повна дурість. Штати сприймають події в Україні як фактичну війну за сфери впливу. Це війна ВСЕРЕДЕНІ України також, і вони розумють хто є хто і вживатимуть відповідні дії. А комент про морпіхів це взагалі маячня, про це взагалі не йдеться.

Я з твого дозволу сам американець. І розказую виключно те що знаю. Так ось, захищати людей які не готові захищати самих себе ніхто не буде. Будуть внесені корективи в плани оборони східних членів НАТО. Америка просто тихо сходить з розуму яка публіка зараз в Києві при владі. Замінять їх на патріотів, буде інша розмова. А то українці чесслово як діти...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #48 : Травня 11, 2014, 11:41:38 11:41 »
Ахметова можна знищити і в Україні без закордонної допомоги. Було б бажання
http://ukrpravda.net/index.php?topic=7595

Проблема в тому що при владі його подельніки і союзники юльки.
Це коли все добре вони суперники, а коли постає загроза знищення совкової системи, по за межами якої ці упирі не можуть існувати, вони об'єдунються.
Потім звичайно будуть і далі в якихось рамках боротись між собою, але не зараз, зараз вони союзники.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #49 : Травня 11, 2014, 11:48:22 11:48 »

Я тільки ще раз можу повторити. Вашими дрібними персональними вендеттами Штати займатися не будуть. Один бездарний злив Крима відволіка стільки коштів і ресурсів що інколи просто смішно як просравші все сцикуни чекають на американських морпіхів.

Повна дурість. Штати сприймають події в Україні як фактичну війну за сфери впливу. Це війна ВСЕРЕДЕНІ України також, і вони розумють хто є хто і вживатимуть відповідні дії. А комент про морпіхів це взагалі маячня, про це взагалі не йдеться.

Я з твого дозволу сам американець. І розказую виключно те що знаю. Так ось, захищати людей які не готові захищати самих себе ніхто не буде. Будуть внесені корективи в плани оборони східних членів НАТО. Америка просто тихо сходить з розуму яка публіка зараз в Києві при владі. Замінять їх на патріотів, буде інша розмова. А то українці чесслово як діти...

Ти знаєш рівно стільки, скільки про наміри американського керівництва й пересічний донбасянин про плани і наміри Ахметова - тобто дуже мало, і ненабагато більше, ніж будь-яка людина, що володіє англійською мовою. Тому давай без зайвого самопіару і понтів.

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #50 : Травня 11, 2014, 11:50:26 11:50 »


Ти мені нагадуєш американських "пацифістів" 60-х. З війни не можна вийти в односторонньому порядку. Можна тільки капітулювати
не, все проще. Это как жить с алкашом или наркоманом на одной лестничкой клетке.
Поэтому ситуация с лугандой очень серьезная. Вот так, выдавить колорадов и оставить все как было - это еще на 20 лет заморозить развитие страны. Хочется оставить этот регион? Тогда нужно действовать жестоко. Думаю, понятно какой смысл я вкладываю в это слово. Лично я не хочу этого, пусть живут, и пусть живут наши патриоты, наши граждане. И думаю,  общество не готово заплатить настоящей кровью за луганду.

Когда я употребляю термин "настоящая кровь", подразумеваю такую резню как в Югославии.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #51 : Травня 11, 2014, 11:53:25 11:53 »
Мене найбільше дратує і розчаровує те, що Пєця пробує перетягти на свій бік юльків, але не робить жодних зусиль, щоб налагодити стосунки з прихильниками, наприклад, Яроша, рядовими свободівцями (не купленою верхівкою) і іншими активними патріотами. Аби не вийшло, що "эта музыка будет вечной" - Пєця очолить кадри Удару і більшість БЮТу, і все піде далі без змін  :smilie11:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #52 : Травня 11, 2014, 11:54:55 11:54 »

Я з твого дозволу сам американець. І розказую виключно те що знаю. Так ось, захищати людей які не готові захищати самих себе ніхто не буде. Будуть внесені корективи в плани оборони східних членів НАТО. Америка просто тихо сходить з розуму яка публіка зараз в Києві при владі. Замінять їх на патріотів, буде інша розмова. А то українці чесслово як діти...

Ти знаєш рівно стільки, скільки про наміри американського керівництва й пересічний донбасянин про плани і наміри Ахметова - тобто дуже мало, і ненабагато більше, ніж будь-яка людина, що володіє англійською мовою. Тому давай без зайвого самопіару і понтів.

Розумієш, в Америці керівництво менш-більш робить лише те що підтримують посполиті. А настрої посполитих я таки знаю. Їм абсолютно невідомо хто такий РЛА, це просто факт життя. Перепрошую якщо здалося що я понти розкидаю, просто пробував пояснити свою ситуацію.

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #53 : Травня 11, 2014, 11:57:45 11:57 »

Я з твого дозволу сам американець. І розказую виключно те що знаю. Так ось, захищати людей які не готові захищати самих себе ніхто не буде. Будуть внесені корективи в плани оборони східних членів НАТО. Америка просто тихо сходить з розуму яка публіка зараз в Києві при владі. Замінять їх на патріотів, буде інша розмова. А то українці чесслово як діти...

Ти знаєш рівно стільки, скільки про наміри американського керівництва й пересічний донбасянин про плани і наміри Ахметова - тобто дуже мало, і ненабагато більше, ніж будь-яка людина, що володіє англійською мовою. Тому давай без зайвого самопіару і понтів.

Розумієш, в Америці керівництво менш-більш робить лише те що підтримують посполиті. А настрої посполитих я таки знаю. Їм абсолютно невідомо хто такий РЛА, це просто факт життя. Перепрошую якщо здалося що я понти розкидаю, просто пробував пояснити свою ситуацію.

Чи знали посполиті в Америці, хто такий Фірташ?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #54 : Травня 11, 2014, 11:58:02 11:58 »


Ти мені нагадуєш американських "пацифістів" 60-х. З війни не можна вийти в односторонньому порядку. Можна тільки капітулювати
не, все проще. Это как жить с алкашом или наркоманом на одной лестничкой клетке.
Поэтому ситуация с лугандой очень серьезная. Вот так, выдавить колорадов и оставить все как было - это еще на 20 лет заморозить развитие страны. Хочется оставить этот регион? Тогда нужно действовать жестоко. Думаю, понятно какой смысл я вкладываю в это слово. Лично я не хочу этого, пусть живут, и пусть живут наши патриоты, наши граждане. И думаю,  общество не готово заплатить настоящей кровью за луганду.

Когда я употребляю термин "настоящая кровь", подразумеваю такую резню как в Югославии.

Не знаю, і так погано і так погано. По-моєму все-таки краще бунтівна провінція ніж одвертий ворог на кордоні

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #55 : Травня 11, 2014, 11:59:40 11:59 »

Я з твого дозволу сам американець. І розказую виключно те що знаю. Так ось, захищати людей які не готові захищати самих себе ніхто не буде. Будуть внесені корективи в плани оборони східних членів НАТО. Америка просто тихо сходить з розуму яка публіка зараз в Києві при владі. Замінять їх на патріотів, буде інша розмова. А то українці чесслово як діти...

Ти знаєш рівно стільки, скільки про наміри американського керівництва й пересічний донбасянин про плани і наміри Ахметова - тобто дуже мало, і ненабагато більше, ніж будь-яка людина, що володіє англійською мовою. Тому давай без зайвого самопіару і понтів.

Розумієш, в Америці керівництво менш-більш робить лише те що підтримують посполиті. А настрої посполитих я таки знаю. Їм абсолютно невідомо хто такий РЛА, це просто факт життя. Перепрошую якщо здалося що я понти розкидаю, просто пробував пояснити свою ситуацію.

Чи знали посполиті в Америці, хто такий Фірташ?

Ні. Знають хіба Юлю, як правило в зв`язку з Лазаренком і Ющенка. З тих хто взагалі знає.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #56 : Травня 11, 2014, 12:00:21 12:00 »
Мене найбільше дратує і розчаровує те, що Пєця пробує перетягти на свій бік юльків, але не робить жодних зусиль, щоб налагодити стосунки з прихильниками, наприклад, Яроша, рядовими свободівцями (не купленою верхівкою) і іншими активними патріотами. Аби не вийшло, що "эта музыка будет вечной" - Пєця очолить кадри Удару і більшість БЮТу, і все піде далі без змін  :smilie11:

 :smiley24:

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #57 : Травня 11, 2014, 12:03:17 12:03 »

Я з твого дозволу сам американець. І розказую виключно те що знаю. Так ось, захищати людей які не готові захищати самих себе ніхто не буде. Будуть внесені корективи в плани оборони східних членів НАТО. Америка просто тихо сходить з розуму яка публіка зараз в Києві при владі. Замінять їх на патріотів, буде інша розмова. А то українці чесслово як діти...

Ти знаєш рівно стільки, скільки про наміри американського керівництва й пересічний донбасянин про плани і наміри Ахметова - тобто дуже мало, і ненабагато більше, ніж будь-яка людина, що володіє англійською мовою. Тому давай без зайвого самопіару і понтів.

Розумієш, в Америці керівництво менш-більш робить лише те що підтримують посполиті. А настрої посполитих я таки знаю. Їм абсолютно невідомо хто такий РЛА, це просто факт життя. Перепрошую якщо здалося що я понти розкидаю, просто пробував пояснити свою ситуацію.

Я бачив результати соцопитувань, які казали, що більшість американців не влаштовує те, як адміністрація Обами протидіє Росії в контексті подій на Україні. І давай не треба цього про "знаю настрої посполиих", бо тільки соціологія може їх визначити.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #58 : Травня 11, 2014, 12:05:56 12:05 »
Мене найбільше дратує і розчаровує те, що Пєця пробує перетягти на свій бік юльків, але не робить жодних зусиль, щоб налагодити стосунки з прихильниками, наприклад, Яроша, рядовими свободівцями (не купленою верхівкою) і іншими активними патріотами. Аби не вийшло, що "эта музыка будет вечной" - Пєця очолить кадри Удару і більшість БЮТу, і все піде далі без змін :smilie11:

Проаналізувавши попередню політичну діяльність Порошенка, практично впевнена, що так і буде, на жаль. :smilie2:
Дай Бог помилитися...

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: Наверное,последняя статья
« Reply #59 : Травня 11, 2014, 12:07:03 12:07 »

Не знаю, і так погано і так погано. По-моєму все-таки краще бунтівна провінція ніж одвертий ворог на кордоні
ворог на кордоні - мы знаем что от него ожидать, готовы к войне. А такая вот провинция разрушает нас изнутри: из парламента, с кресла президента.  Вот я не хочу видеть в новом парламенте еще раз 30 коммуняк и 150 убийц. И я знаю, что без луганды этих людей в парламенте не будет.

Конечно, наши враги не люди, а татарин и его кодло. Но начав бороться с ним, мы начнем бороться с их идолом, кормильцем. А значит будут крики "бандеровцы нас хотят поставить на колени". И будет замес.