Автор Тема: Если это правда, то всех этих губернаторов-самозванцев немедленно уничтожить...  (Прочитано 4976 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Сепаратисты повесили начальника мариупольской милиции
http://glavnoe.ua/news/n176273
« Останнє редагування: Травня 11, 2014, 02:15:32 14:15 від dreamer »
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Сепаратисты повесили начальника мариупольской милиции
http://glavnoe.ua/news/n176273
И как не применить тяжелую артиллерию?  Эти нас. пункты надо смести с лица земли.

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Если это правда, то всех этих губернаторов-самозванцев немедленно уничтожить..

Точно! І починати бажано з Коломойського.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Если это правда, то всех этих губернаторов-самозванцев немедленно уничтожить..

Точно! І починати бажано з Коломойського.

Чим тобі Коломойський не догодив?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Если это правда, то всех этих губернаторов-самозванцев немедленно уничтожить..

Точно! І починати бажано з Коломойського.

Почему?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Если это правда, то всех этих губернаторов-самозванцев немедленно уничтожить..

Точно! І починати бажано з Коломойського.

Почему?

потому что еврей, разве неясно

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Если это правда, то всех этих губернаторов-самозванцев немедленно уничтожить..

Точно! І починати бажано з Коломойського.
А ты мне Беню не трож

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Безнаказанность порождает новое преступление - и оно не заставило себя ждать  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

Ніяких переговорів з терористами і іншими головорізами.

Настав час діяти. Орда розуміє тільки мову сили.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1771
Та ні. Їх треба почути, з ними треба домовлятися. :smilie9:

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Чим тобі Коломойський не догодив?

Та я не вельми потребую, щоб мені догоджали.
Я просто спостерігаю. Можу поділитись власними спостереженнями:
1) Коломойський сам виявив бажання бути губернатором (самозванець?!);
2) допоки Коломойський не став губернатором, ніякого "сепаратизму" в сусідніх областях не було;
3) після оголошення дніпропетровської трійці про 10000$ за зеленого чоловічка і 1000$ чи 2000$ за зброю кількість сепаратистів і зброї у них зросла на порядок(и);
4) знаменитий снайпер "Ромашка" "працював" і на Майдан, і на сепаратистів (чи можна бути певним, що різні роботодавці оплачували його "роботу"?);
5) хто фінансував і фінансує Правий сектор, який розпочав бійню в Києві, думаю, вже ні для кого не є таємницею; і що таке ПС, теж уже не приховують (тільки раніше їх називали рейдерами, а тепер чорними чоловічками);
6) дивує неймовірна "трасформація" свідомості футбольних фанатів (прізвища власників футбольних клубів, сподіваюсь, перераховувати не потрібно) в такий короткий проміжок часу: ще вчора ці фанати скандували "Даві хахлов", а сьогодні раптом стали "свідомими незалежниками" та палкими ненависниками Путіна;
7) найголовніше. Кому вигідно?  Кому знадобилась "революція", щоб не віддавати Саші Януковичу  чесно віджатий надбаний непосильною працею бізнес? Хто на цій революції заробив найбільше дивідендів  і продовжує гарячково приватизовувати найбагатші області України заробляти?

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Коломойський зробив для оборони Украіни значно більше на даний момент ніж тягнибоксичмахнцькийкошулинськийаваковтурчинов.
If you are going through hell, keep going.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
"Найбагатші області Украіни" це Донбас? :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Коломойський зробив для оборони Украіни значно більше на даний момент ніж тягнибоксичмахнцькийкошулинськийаваковтурчинов.

 З яких це пір він для України став старатись?
 

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Если это правда, то всех этих губернаторов-самозванцев немедленно уничтожить..

Точно! І починати бажано з Коломойського.

Почему?

потому что еврей, разве неясно

Нет. Дебилизм в виде дескриминации по национальности не принимаю. Еще заявите , что у него родители инженеры, поэтому он еврей, как Вийка про Яроша

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча

Та я не вельми потребую, щоб мені догоджали.
Я просто спостерігаю. Можу поділитись власними спостереженнями:

 Дякую, цікава аналітика. Стосовно багатьох нових "доброзичливців" для України мені пригадується узбекський мультфільм переглянутий в дитинстві, в якому бідний селянин доглянув підбитого лелеку, за що отримав від нього насіння кавуна і коли кавун виріс, то у ньому було багато грошей. Багач, побачивши таке, сам кинув палку і підбив крило лелеці та став його пізніше виходжувати сподіваючись отримати зиск...

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
потому что еврей, разве неясно

І злодій - не злодій, і вбивця - не вбивця, і брехун - не брехун, і рейдер - не рейдер, якщо він - єврей?
Євреї уже недоторкана каста?!

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
потому что еврей, разве неясно

І злодій - не злодій, і вбивця - не вбивця, і брехун - не брехун, і рейдер - не рейдер, якщо він - єврей?
Євреї уже недоторкана каста?!
Прекращай бухать даже пиво, неси все в дом, не изменяй супруге, живи по средствам и перестанешь завидовать!

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
 Українці, є однин простий факт, євреї ніколи вам не вибачать Б. Хмепльницького, Гонту і Залізняка, Т.Шевченка і І. Франка...Почитайте в їхніх виданнях, що вони пишуть про ці особи, як нарікають, що прізвищами цих "бандитів" були названі міста і встановлені пам"ятники...
 І ще, українці для них худоба, яку можна використовувати, поки ми будемо давати підстави для цього вони будуть продовжувати нас вважати за таких.

 Золоті слова І. Франка:

"На другий день усi робiтники пiзнали, що вони завчасно смiялися! Жиди
стрiнули їх з насмiшкою, а то й з наругами i погрозами. Плату вiдразу
знизили ще нижче попередньої, а на безсильнi прокляття i погрози обдурених
робiтникiв вiдповiдали тiльки смiхом.
- А щоб ви знали, дурнi гої, як з нами воювати! А де ваша каса, га? Ви
гадали, що ми нi з сього тi з того будемо вам касу складати? Постiйте
троха, випчихайтеся! Борислав - то ми! I ми тепер смiємося з вас!"

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
потому что еврей, разве неясно

І злодій - не злодій, і вбивця - не вбивця, і брехун - не брехун, і рейдер - не рейдер, якщо він - єврей?
Євреї уже недоторкана каста?!

 Очевидно, що вже давно, у всякому випадку вони так вважають....

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Пане Soyuznyk, якраз подібними дописами ви даєте підстави євреям вважати нас тими ким вони нас вважають. Будь яка мета вимагає розуму, наполегливості і послідовності в діях, але не вимагає порожніх слів чи звинувачень на аресу інших. Якщо знаєте що робити то робіть, якщо ні - спитайте тих, хто знає. А історію та літературу ми й так знаємо...
If you are going through hell, keep going.

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
І злодій - не злодій, і вбивця - не вбивця, і брехун - не брехун, і рейдер - не рейдер, якщо він - єврей?
Євреї уже недоторкана каста?!
Прекращай бухать даже пиво, неси все в дом, не изменяй супруге, живи по средствам и перестанешь завидовать!

Вважаєте, вбивцям, злодіям, брехунам чи рейдерам варто заздрити?!
То це Янукович "постраждав" через  заздрість до нього Коломойського?! :smiley25:
Кровожерлива якась у вас, євреїв, заздрість. :smilie2:

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Українці, є однин простий факт, євреї ніколи вам не вибачать Б. Хмепльницького, Гонту і Залізняка, Т.Шевченка і І. Франка...Почитайте в їхніх виданнях, що вони пишуть про ці особи, як нарікають, що прізвищами цих "бандитів" були названі міста і встановлені пам"ятники...
 І ще, українці для них худоба, яку можна використовувати, поки ми будемо давати підстави для цього вони будуть продовжувати нас вважати за таких.
"

Мені особисто неприємно  читати це  :Ganba: :Ignor:

P.S. Sojuznuk, виростайте із коротких штанців.
« Останнє редагування: Травня 11, 2014, 08:25:25 20:25 від Квітка »

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
...
« Reply #26 : Травня 11, 2014, 08:24:59 20:24 »

Точно! І починати бажано з Коломойського.

На днепропетровщине пока все спокойно. и это во многом благодаря Коломойскому.
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Чим тобі Коломойський не догодив?

Та я не вельми потребую, щоб мені догоджали.
Я просто спостерігаю. Можу поділитись власними спостереженнями:
1) Коломойський сам виявив бажання бути губернатором (самозванець?!);
2) допоки Коломойський не став губернатором, ніякого "сепаратизму" в сусідніх областях не було;
3) після оголошення дніпропетровської трійці про 10000$ за зеленого чоловічка і 1000$ чи 2000$ за зброю кількість сепаратистів і зброї у них зросла на порядок(и);
4) знаменитий снайпер "Ромашка" "працював" і на Майдан, і на сепаратистів (чи можна бути певним, що різні роботодавці оплачували його "роботу"?);
5) хто фінансував і фінансує Правий сектор, який розпочав бійню в Києві, думаю, вже ні для кого не є таємницею; і що таке ПС, теж уже не приховують (тільки раніше їх називали рейдерами, а тепер чорними чоловічками);
6) дивує неймовірна "трасформація" свідомості футбольних фанатів (прізвища власників футбольних клубів, сподіваюсь, перераховувати не потрібно) в такий короткий проміжок часу: ще вчора ці фанати скандували "Даві хахлов", а сьогодні раптом стали "свідомими незалежниками" та палкими ненависниками Путіна;
7) найголовніше. Кому вигідно?  Кому знадобилась "революція", щоб не віддавати Саші Януковичу  чесно віджатий надбаний непосильною працею бізнес? Хто на цій революції заробив найбільше дивідендів  і продовжує гарячково приватизовувати найбагатші області України заробляти?
Без коломойського на сьогоднiшнiй день колоради вше мали б весь юхо-восток. Ти б краще сказав щось про ахмєтку... цей сук кошмарить i вже давно.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Квітка Тут у нас завелось пару антисемитов, конечно не приятно, думаю модер должен сказать свое слово...

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
"Чи не може Коломойський, який нині фактично діє на противагу Ахметову і є вагомим стримуючим фактором для сепаратистів у регіоні, у якийсь момент оголосити про створення своєї, Дніпропетровської республіки чи автономії?

Ні, цього він точно не буде робити. Коломойський – це людина, яка визначилася. Він західного типу мислення та життя. Він теж володіє всіма базовими знаннями макроекономіки, тому для нього закрите утворення, типу Дніпропетровської республіки, глобальних питань не вирішує. Він – гравець масштабного рівня. Плюс, як це не дивно, Коломойський є патріотом України, бо стільки, скільки він сьогодні зробив для того, аби зберегти Україну, важко ще когось такого назвати.
 
Він свій вибір зробив – він хоче жити в процвітаючій європейській Україні, де буде формуватися капіталізм і середній клас, бо розуміє, що це для нього вигідно".


ОлегаСоскін
http://soskin.info/news/4639.html