Автор Тема: Кончіта проведе тур по Україні у підтримку кандидата в президенти  (Прочитано 4822 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
ха-ха..тролю Лугандію і Донбабве... після такого вони втечуть в московію  звільнивши територію

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Бля это Коничта как-то не в тему победила. Её победа выгодна только Москве. :smilie9:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Знаєте, я себе вважаю людиною з прозахідним мисленням. Дуже толерантна до проявів усякого креативу. Але, чесно кажучи, она Кончита мені якось огидна на зоологічному рівні.
Мабуть, я все ж таки не доросла...

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
у нас є своя  кончіта  -  верка сердючка..  думаю  що він тепер буде виходити  на сцену з  цицьками і небритий

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
ігнор Квант

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Знаєте, я себе вважаю людиною з прозахідним мисленням. Дуже толерантна до проявів усякого креативу. Але, чесно кажучи, она Кончита мені якось огидна на зоологічному рівні.
Мабуть, я все ж таки не доросла...

Мені аж цікаво, в якому колі однодумців формується така точка зору ? От що саме викликає огиду? Що перевдітий хлопак, чи що перевдітий хлопак з волоссям та бородою? Чи може в нього фігура краща?

Просто Ваш коментар дуже вже звичайноколгоспний...бо всі таке морозять, от і я буду, а ще я кожної неділі шукаю Бога в церкві бо всі так роблять, а коли піст, то звісно ж Бог дуже цінує коли не їсти м'ясо бо то таінство нєізвєданноє...

Висока духовність укрів, то дуже сильний аргумент...

В моєму місті страшно вийти на вулицю, бо через кожних 20 метрів на тебе нападають свідки Єгови які точно знають, що робити і куди бігти, я їм пропонував наприклад вийти всим стадіоном та прибрати певні ділянки міста для доброї справи перед Богом, але така перспектива не сподобалась нікому...як і більшості попів всіх конфесій та потоків.
Які  тільки щасливі люди отого справжнього Вастока що шукають Божу іскру в собі без хрестів та показухи...
« Останнє редагування: Травня 11, 2014, 03:53:38 15:53 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Кончита - это извращение, как ни крути и она только опускает евросоюз

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Кончита - это извращение, как ни крути и она только опускает евросоюз

Перед ким перед "духовними скрєпами" ?
 Це легкий попсовий фестиваль до якого є інтерес Європейської молоді, це не конкурс Рахманінова чи науково дослідні змагання з гри на балалайці, він не несе ніякого політичного навантаження. Що не скажеш про "страни савєцкого мишлєнія" які чогось думають що там треба обовязково щось показати неймовірно духовне та співуче, от наприклад як пісня близнючок про свого уйла... Шайнінг ту май даркнес...йю май райзінг сан

 Вас послухати так Україна туди повинна щороку відправляти Ніну Матвієнко, хай виводить "Ой летіли дикі гуси..." а що..? укри в естетичному екстазі...
До того ж вона повинна вигравати щороку щоби не порушити тендітні духовні хитросплетіння струн душі справжніх патріотів.
« Останнє редагування: Травня 11, 2014, 04:04:58 16:04 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Цитувати
Кончіта проведе тур по Україні у підтримку кандидата в президенти

Тимашонка найняла за величезні гроші? Ну, то вже класний дует буде кончіта-лижичка. З веркою сердючкою на пiдтанцовцi.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Що ж ви так присікались до того (тої) Кончіти?..
Практично, як Вєрка сердючка лише з вусами...
Але голос, звісно, кращий, ніж в Сердючки.
Євробачення, це насамперед, конкурс шоу. І не потрібно його сприймати, як щось серйозне. :smilie1:

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Бля это Коничта как-то не в тему победила. Её победа выгодна только Москве. :smilie9:

100%

На другому місці була блондинка з Нідерландів, яка мала б перемогти. В Еуропі є все ж таки сильне ЛГБТшне лоббі.  :smilie9:

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716

укри в естетичному екстазі...


Moloc, ти російський фашист?  :Ignor:Чи чому ти використовуєш це русо-фашистське звертання до українців? :moskali:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Все гомофобы — латентные гомосексуалисты. Каждый, кто говорит, про какие-то гей-культы, ЛГБТ-лобби, пропаганду гомосексуализма и подобные вещи, наверняка в глубине души хочет сам попробовать, но боится себе в этом признаться. Есть много исследований на эту тему. Потому что обычного гетеросексуала такие вещи вообще волновать не будут, ему всё это просто безразлично.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Знаєте, я себе вважаю людиною з прозахідним мисленням. Дуже толерантна до проявів усякого креативу. Але, чесно кажучи, она Кончита мені якось огидна на зоологічному рівні.
Мабуть, я все ж таки не доросла...
Знаю, що в нiчних клубах - всюди - не лише в ЕС, а й у нас...,  працють актори, яки вважають, що травести, то iх карма. Але! Навiщо одягати перуку та лишати бороду? Це вже якась шиза у хлопця. Не важно, хто вiн, як спiвае, але коли жiнка, так жiнка, аби люди думали, що справдi жiнка, хай як актриса, пардон, актор. Але ецей мiкс чоловiка й жiнки, який взяла Кончiта, вiн не сприймаеться, як суто жiночий образ. :smiley14: 

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Знаєте, я себе вважаю людиною з прозахідним мисленням. Дуже толерантна до проявів усякого креативу. Але, чесно кажучи, она Кончита мені якось огидна на зоологічному рівні.
Мабуть, я все ж таки не доросла...
Знаю, що в нiчних клубах - всюди - не лише в ЕС, а й у нас...,  працють актори, яки вважають, що травести, то iх карма. Але! Навiщо одягати перуку та лишати бороду? Це вже якась шиза у хлопця. Не важно, хто вiн, як спiвае, але коли жiнка, так жiнка, аби люди думали, що справдi жiнка, хай як актриса, пардон, актор. Але ецей мiкс чоловiка й жiнки, який взяла Кончiта, вiн не сприймаеться, як суто жiночий образ. :smiley14:

Вот представь, что об этих чуваках сказали бы хотя бы в 50-е годы:

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Все гомофобы — латентные гомосексуалисты. Каждый, кто говорит, про какие-то гей-культы, ЛГБТ-лобби, пропаганду гомосексуализма и подобные вещи, наверняка в глубине души хочет сам попробовать, но боится себе в этом признаться. Есть много исследований на эту тему. Потому что обычного гетеросексуала такие вещи вообще волновать не будут, ему всё это просто безразлично.

"Адiн рас не пiдарас"?
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Сказали б, що трохи криша поiхала... Але... Ми ж кажемо про те, що коли жiночий образ, то вже без бороди. Так тяжко зробити дипiляцiю та одягнути пончохи? Тяжко купити китайскьку перуку? Нi чого не маю проти Сердючки, аде Стоянов у жiночих ролях куди краще Верки... :smiley14:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Все гомофобы — латентные гомосексуалисты. Каждый, кто говорит, про какие-то гей-культы, ЛГБТ-лобби, пропаганду гомосексуализма и подобные вещи, наверняка в глубине души хочет сам попробовать, но боится себе в этом признаться. Есть много исследований на эту тему. Потому что обычного гетеросексуала такие вещи вообще волновать не будут, ему всё это просто безразлично.

"Адiн рас не пiдарас"?

Ну, да, в этом духе. Как недавняя история из рашки, где какие-то два сантехника назюзькались, один заснул, второй его пекнул, тот узнал, когда проснулся и порешил обидчика. А раньше, небось, вдвоём в обнимку на гомофобские путинги ходили.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Сказали б, що трохи криша поiхала... Але... Ми ж кажемо про те, що коли жiночий образ, то вже без бороди. Так тяжко зробити дипiляцiю та одягнути пончохи? Тяжко купити китайскьку перуку? Нi чого не маю проти Сердючки, аде Стоянов у жiночих ролях куди краще Верки... :smiley14:

Ну, без бороды много, а эта/этот решил(а) взять оригинальностью.

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Все гомофобы — латентные гомосексуалисты. Каждый, кто говорит, про какие-то гей-культы, ЛГБТ-лобби, пропаганду гомосексуализма и подобные вещи, наверняка в глубине души хочет сам попробовать, но боится себе в этом признаться. Есть много исследований на эту тему. Потому что обычного гетеросексуала такие вещи вообще волновать не будут, ему всё это просто безразлично.

Ты наверное сам гей, это любимый их тезис про гомофобов, латентных педиков. Если я вижу на дороге говно, и оно меня отвращает, то я  потребую у уборщицы убрать это говно, и это не значит что я латентный копрофил. Так что засуньте свои манимуляторские речевки себе в дупло :gigi:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Знаєте, я себе вважаю людиною з прозахідним мисленням. Дуже толерантна до проявів усякого креативу. Але, чесно кажучи, она Кончита мені якось огидна на зоологічному рівні.
Мабуть, я все ж таки не доросла...
Знаю, що в нiчних клубах - всюди - не лише в ЕС, а й у нас...,  працють актори, яки вважають, що травести, то iх карма. Але! Навiщо одягати перуку та лишати бороду? Це вже якась шиза у хлопця. Не важно, хто вiн, як спiвае, але коли жiнка, так жiнка, аби люди думали, що справдi жiнка, хай як актриса, пардон, актор. Але ецей мiкс чоловiка й жiнки, який взяла Кончiта, вiн не сприймаеться, як суто жiночий образ. :smiley14:

Вот представь, что об этих чуваках сказали бы хотя бы в 50-е годы:


Я і зараз кажу що вони на педіків подібні.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
если не смотреть, то поет Кончита хорошо...
У москалей бомбит неподетски от кончиты, в яде собственном просто захлебуются

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Все гомофобы — латентные гомосексуалисты. Каждый, кто говорит, про какие-то гей-культы, ЛГБТ-лобби, пропаганду гомосексуализма и подобные вещи, наверняка в глубине души хочет сам попробовать, но боится себе в этом признаться. Есть много исследований на эту тему. Потому что обычного гетеросексуала такие вещи вообще волновать не будут, ему всё это просто безразлично.

Ты наверное сам гей, это любимый их тезис про гомофобов, латентных педиков. Если я вижу на дороге говно, и оно меня отвращает, то я  потребую у уборщицы убрать это говно, и это не значит что я латентный копрофил. Так что засуньте свои манимуляторские речевки себе в дупло :gigi:

Нет, я не гей, меня это не привлекает, хотя если кому-то что-то нравится, и при этом это желание не нарушает права других людей, то я только рад. А вот наблюдать за крепкими мужскими «дружескими» объятиями выпивших гомофобов очень забавно. О, это очень забавно! Рекомендую в качестве развлечения на скучных пьянках понаблюдать за пьяными гомофобами.

Твоя аналогия с говном не выдерживает критики, потому что у говна нет прав, а геи — обычные люди со всеми правами. По поводу исследований — я не знаю, какие у геев тезисы, это их дело, но исследования были и неоднократно. И примеров достаточно, когда известных гомофобов застают «с поличным».

Меня же вопрос нетерпимости к геям и другим необычным людям интересует исключительно в разрезе нетерпимости нашего общества, его нецивилизованности. Эта душевная темнота позволяет нашим врагам нами манипулировать и останавливает развитие.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Знаєте, я себе вважаю людиною з прозахідним мисленням. Дуже толерантна до проявів усякого креативу. Але, чесно кажучи, она Кончита мені якось огидна на зоологічному рівні.
Мабуть, я все ж таки не доросла...
Знаю, що в нiчних клубах - всюди - не лише в ЕС, а й у нас...,  працють актори, яки вважають, що травести, то iх карма. Але! Навiщо одягати перуку та лишати бороду? Це вже якась шиза у хлопця. Не важно, хто вiн, як спiвае, але коли жiнка, так жiнка, аби люди думали, що справдi жiнка, хай як актриса, пардон, актор. Але ецей мiкс чоловiка й жiнки, який взяла Кончiта, вiн не сприймаеться, як суто жiночий образ. :smiley14:

Вот представь, что об этих чуваках сказали бы хотя бы в 50-е годы:


Я і зараз кажу що вони на педіків подібні.

Ха-ха, а как ты отличаешь педиков от не-педиков?

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Фуфло все эти исследования. Тоже можно сказать и про наркоманов. Меня отвращают наркоманы колящюеся в подьезде, и я хочу им дать писты и сдать ментам, потому что они не только отвращают, а ещё и подают негативный  пример детям. Так по логике таких исследователей, я сам латентный наркоман, и очень хочу подсознательно уколоться маком :gigi: А наркоманы люди, их права должны быть защищены :gigi:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Фуфло все эти исследования. Тоже можно сказать и про наркоманов. Меня отвращают наркоманы колящюеся в подьезде, и я хочу им дать писты и сдать ментам, потому что они не только отвращают, а ещё и подают негативный  пример детям. Так по логике таких исследователей, я сам латентный наркоман, и очень хочу подсознательно уколоться маком :gigi: А наркоманы люди, их права должны быть защищены :gigi:

Какой негативный пример дают геи детям?

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986

Какой негативный пример дают геи детям?
Практически никакого :lol:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774

Какой негативный пример дают геи детям?
Практически никакого :lol:

Я серьёзно спрашиваю. Приведи пример.

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823

Какой негативный пример дают геи детям?
Практически никакого :lol:

Я серьёзно спрашиваю. Приведи пример.

Щось геї тут якісь агресивні. Ну, трахаєшся у дупу, то й трахайся собi тихенько. Ні, їм потрібно це робити демонстративно, що б нормальні люди на це дивилися та плескали у долоні. Чи це вже не збочення?
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774

Какой негативный пример дают геи детям?
Практически никакого :lol:

Я серьёзно спрашиваю. Приведи пример.

Щось геї тут якісь агресивні. Ну, трахаєшся у дупу, то й трахайся собi тихенько. Ні, їм потрібно це робити демонстративно, що б нормальні люди на це дивилися та плескали у долоні. Чи це вже не збочення?

Я не понимаю, о чём ты говоришь. Когда кто-то нарушает общественный порядок, он должен быть наказан вне зависимости от его сексуальных предпочтений. Но я не увидел ответ на вопрос, какой негативный пример подают геи детям?