Автор Тема: Под Краматорском колонна ВДВ попала в засаду. Есть погибшие.  (Прочитано 19998 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Якщо конструктивно. Очевидно, що такі ситуації будуть повторюватися і надалі, і ми не перші, де колони попадають у засідки. То ж питання, що реально треба робити, щоб мінімізувати такі ситуації (окрім повішання керівників АТО). Що роблять амери чи хтось інший?

прошу дуже. свіжак:
Штати - Ірак
Британія, Штати - Афган
шукайте: iraq safety of convoys, afghanistan safety of convoys

так само суміш воєнних і поліцейських операцій
« Останнє редагування: Травня 13, 2014, 06:54:05 18:54 від UnionJack »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Інфу про пересування зливають терористам.

Особливо якщо в кожного в кішені мобілка.
Між іншим якщо завернути мообілку в фльгу, то вона буде поза зоною досяжності.
Звичайна алюмінієва для кулінарних цілей складена вчетверо.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
У всій гілці я побачила лише вашу істерику, полковники диванного батальону, які краще всіх знають, як їхати, як стріляти і воювати. Загинуло 6 чиїхось синів, а ви тільки жовчю сходите. Гидко...

а что ожидала увидеть?
Тонны соплей и слёз?
Якраз соплі й побачила, вірніше істерику, що все не так.А хотіла б побачити повагу до смертей людей, що хоч що - небудь роблять

Причому тут соплі і істерика. Істерика в наших воєнначальників для яких "віроломний і цинічний напад з кущів" це як по голові обухом. У нас тут аналіз того що сталося і пошук рекомендації. А от  допоки наші начальники будуть істерити, а потім посипати голову попелом і поважати мертвих, до того часу будуть гинути нові солдати. Війна цинічна і віроломна річ. Солдат не повинен ставати мертвим героєм, він повиен залишатися живим і спокійно й методично нищити ворогів.
Бо в мене таке враження, що в нас воєнначальники і політики всі такі як  Федорівна, хочуть тужити і плакати за мертвими героями, а не старатися зберегти солдатів живими.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Ця тактика відома вже 1000 років. Найближчі приклади - Чечня та Афганістан.

значить, має бути і відомий спосіб протидії

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Я не плакальщиця. Я не вмію воювати, і з повагою ставлюся до тих, хто теж, може не вміє, але сидить під Краматорськом, а не за клавою.

всі з повагою ставляться до військових - питання в тому чому не вміють ? - це були професійні військові - але гинуть прості солдати із за зрадницького чи непрофесійного керування

Offline Федорівна

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 173
Я не плакальщиця. Я не вмію воювати, і з повагою ставлюся до тих, хто теж, може не вміє, але сидить під Краматорськом, а не за клавою.

всі з повагою ставляться до військових - питання в тому чому не вміють ? - це були професійні військові - але гинуть прості солдати із за зрадницького чи непрофесійного керування
Не знаю. чому не вміють, хочу вірити, що швидко навчаться
-Тату,тату! Чорт лізе в хату!
-Дарма,синку, аби не москаль.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Ця тактика відома вже 1000 років. Найближчі приклади - Чечня та Афганістан.

значить, має бути і відомий спосіб протидії

Методи протидії від засідок винайшли ще кілька тисячів років тому - дозори, що рухаються попереду та перевіряють місця можливих засідок. Проблема в тому, що наші силовики дуже повільно в'їжджають в те, що це війна, і тому треба дотримуватися правил, як під час війни.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Ця тактика відома вже 1000 років. Найближчі приклади - Чечня та Афганістан.

значить, має бути і відомий спосіб протидії

Методи протидії від засідок винайшли ще кілька тисячів років тому - дозори, що рухаються попереду та перевіряють місця можливих засідок. Проблема в тому, що наші силовики дуже повільно в'їжджають в те, що це війна, і тому треба дотримуватися правил, як під час війни.


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: !
« Reply #98 : Травня 13, 2014, 06:58:15 18:58 »
если правда,что погибло 30человек 95 бригады...как тут не истирить... ???

На те і розрахунок, щоб істерили і рвали на сраці волосся.  :smilie7:
Схильний вірити Тимчукові про 6 загиблих + 8 поранених, а не Гіркіну про "біля 30 загиблих". Теж багато, але, може, стане підставою для активізації АТО і звільнення наших від обмежень по вживанню всіх видів зброї. Треба, щоб місцева гопота впісювалась від самого вигляду нашої колони. Будь-яка підозра - вогонь на ураження.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Тільки почалася операція, керівництво АТО як на весілля поїхало на джипах і потрапило в засідку. А Крутов виходив щось пояснювати проплаченим оркам. І тільки добровольці в кросовках розуміють реалії, в той час як силовики живуть в якомусь своєму примарному світі. Ось цей момент дуже сильно тривожить.

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825

Блин, я уже месяц назад об этом здесь спрашивал, мне кто-то ответил типа "а почему вы этим интересуетесь?" Неужели погранцы до сих пор не могут сообразить, что побережье - огромная черная дыра, куда там тем окнам на луганской и донецкой границах! Ну нет людей чтобы ее закрыть, так хотя бы вертолетное наблюдение организуйте!

с крыма ушли все погранцы...с катерами....они все сейчас базируются там..........плюс те которые были там.......не вже нельзя катерами погранцов перекрыть участки..плюс вертолёты....получается контрабасники под носом там работают.
Если все перекрыто (по-крайней мере, формально), то о каких 200 км пляжей вне зоны контроля там говорится? Это фейк?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Особливо якщо в кожного в кішені мобілка.
Між іншим якщо завернути мообілку в фльгу, то вона буде поза зоною досяжності.
Звичайна алюмінієва для кулінарних цілей складена вчетверо.

Мабілки, фейсбуки. Ця хуйня повинна залишатися на базі.  :smilie9:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Інфу про пересування зливають терористам.

Особливо якщо в кожного в кішені мобілка.
Між іншим якщо завернути мообілку в фльгу, то вона буде поза зоною досяжності.
Звичайна алюмінієва для кулінарних цілей складена вчетверо.

А чому не виключити її взагалі?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Ця тактика відома вже 1000 років. Найближчі приклади - Чечня та Афганістан.

значить, має бути і відомий спосіб протидії

Методи протидії від засідок винайшли ще кілька тисячів років тому - дозори, що рухаються попереду та перевіряють місця можливих засідок. Проблема в тому, що наші силовики дуже повільно в'їжджають в те, що це війна, і тому треба дотримуватися правил, як під час війни.

якщо все так просто, то після цих подій - в'їдуть дуже швидко. Плюс, організація таких дозорів, як мені здається, це питання, що має вирішувати не міністр оборони у Києві, а той, хто організовує колону на місці.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: !
« Reply #104 : Травня 13, 2014, 07:02:04 19:02 »
Треба, щоб місцева гопота впісювалась від самого вигляду нашої колони. Будь-яка підозра - вогонь на ураження.

до речі по мобілках в руках ворога
має бути заборона на зйомки мобілками і т.п. в зоні видимості наших військ
за зйомку наших військ - стрільба гумовими кулями (я в курсі що їх ніби ще не довзволили але ж пора, пора!) по руках і камерах
« Останнє редагування: Травня 13, 2014, 07:03:51 19:03 від UnionJack »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Я думаю, що проблема в кваліфікованому молодшому офіцерському складі. Ясно, що питання дозорних  при русі колони не повинно вирішуватися в Києві, воно повинно вирішуватися на місці. Ось тут напевно і є основна проблема війська. Саме тому краще воюють вояки з "Дніпра", якщо вони пройшли радянську школу чи службу в гарячих точках.

Іншу проблему, яку я наразі бачу, це відсутність поваги до ворога. Поки наші бійці вважатиму колорадів п'яницями і непортібом, вони будуть гинути. Так, їх не потрібно боятися, але потрібно поважати ворога, в тому сенсі, що сподіватися від нього певних рішучих кроків і несподіваних дій, особливо якщо проти нас воюють бувші афганці чи теперішні чеченці.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Тільки почалася операція, керівництво АТО як на весілля поїхало на джипах і потрапило в засідку. А Крутов виходив щось пояснювати проплаченим оркам. І тільки добровольці в кросовках розуміють реалії, в той час як силовики живуть в якомусь своєму примарному світі. Ось цей момент дуже сильно тривожить.

Сбушники їхали як на стрілку.Вони так привикли рішати діла в мирний час.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Я не плакальщиця. Я не вмію воювати, і з повагою ставлюся до тих, хто теж, може не вміє, але сидить під Краматорськом, а не за клавою.

всі з повагою ставляться до військових - питання в тому чому не вміють ? - це були професійні військові - але гинуть прості солдати із за зрадницького чи непрофесійного керування
Нажаль це війна  :smilie2:. Перша війна в історії сучасної незалежної України. Помилки були і будуть, на превеликий жаль вони оплачуються кров*ю наших хлопців.  Простіше всього не знаючи всіх обставин звинувачувати.  Тут є багато підстав для звинувачень, але треба враховувати, що справжні командири повинні вирости в цих важких умовах, де їм було взятися в тепличних умовах колишнього війська? Раніше ніхто взагалі не збирався по-справжньому воювати...
Вічна пям*ять полеглим героям.  :smilie2: Наш обов*язок ніколи не забувати про це.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Я думаю, що проблема в кваліфікованому молодшому офіцерському складі. Ясно, що питання дозорних  при русі колони не повинно вирішуватися в Києві, воно повинно вирішуватися на місці. Ось тут напевно і є основна проблема війська. Саме тому краще воюють вояки з "Дніпра", якщо вони пройшли радянську школу чи службу в гарячих точках.

Іншу проблему, яку я наразі бачу, це відсутність поваги до ворога. Поки наші бійці вважатиму колорадів п'яницями і непортібом, вони будуть гинути. Так, їх не потрібно боятися, але потрібно поважати ворога, в тому сенсі, що сподіватися від нього певних рішучих кроків і несподіваних дій, особливо якщо проти нас воюють бувші афганці чи теперішні чеченці.

Знову ж, такі випадки, як цей, швидко ставлять в голові усе на місце.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Війна - дуже серйозна справа. І будь яка, навіть найменша операція, як і пересування підрозділів мають продумуватися до НАЙМЕНШИХ ДРІБНИЦЬ! Це елементарна логіка.
Там, де є найменше нехлюйство чи неуважність, ціною є життя.
If you are going through hell, keep going.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
якщо все так просто, то після цих подій - в'їдуть дуже швидко. Плюс, організація таких дозорів, як мені здається, це питання, що має вирішувати не міністр оборони у Києві, а той, хто організовує колону на місці.

Так кожне таке в'їжджання професійних військових коштує життів. В той час як прості пацани в кросовках зібралися і вже знають, як треба рухатися по місту в ворожому оточенні, тому що надивилися бойовиків та награлися комп'ютерних ігор - і це при тому, що вони не професійні військові. Ось від цього очі на лоба лізуть...

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Я думаю, що проблема в кваліфікованому молодшому офіцерському складі. Ясно, що питання дозорних  при русі колони не повинно вирішуватися в Києві, воно повинно вирішуватися на місці. Ось тут напевно і є основна проблема війська. Саме тому краще воюють вояки з "Дніпра", якщо вони пройшли радянську школу чи службу в гарячих точках.

Іншу проблему, яку я наразі бачу, це відсутність поваги до ворога. Поки наші бійці вважатиму колорадів п'яницями і непортібом, вони будуть гинути. Так, їх не потрібно боятися, але потрібно поважати ворога, в тому сенсі, що сподіватися від нього певних рішучих кроків і несподіваних дій, особливо якщо проти нас воюють бувші афганці чи теперішні чеченці.

Здається мені, що вже з місяць наші не вважають колорадів безпечними. Навпаки, треба, щоб не почали їх боятися.

Треба, щоб при русі нашої колони всі піші зникали подалі, а на колесах - зупинялись на обочині, і щоб решту при підозрі можна було знищувати, скажімо, після попереджувальної ракети. Будь-який колорадський блок-пост має бути ліквідований танками і артилерією без попереджень, хто б там не був - бабульки чи алкаші. Без того наші хлопці будуть гинути :(

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Війна - дуже серйозна справа. І будь яка, навіть найменша операція, як і пересування підрозділів мають продумуватися до НАЙМЕНШИХ ДРІБНИЦЬ! Це елементарна логіка.
Там, де є найменше нехлюйство чи неуважність, ціною є життя.
абсолютна правда. Причому у цьому в першу чергу мають бути зацікавлені безпосередні учасники операції, які ж і загинуть, якщо що.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Війна - дуже серйозна справа. І будь яка, навіть найменша операція, як і пересування підрозділів мають продумуватися до НАЙМЕНШИХ ДРІБНИЦЬ! Це елементарна логіка.
Там, де є найменше нехлюйство чи неуважність, ціною є життя.

от почитайте про конвої в Афагані
http://www.almc.army.mil/alog/issues/MarApril12/Convoy_Operations_Afghanistan.html
неймовірна купа дрібниць береться до уваги, при плануванні і підготовці, аж до погоди включно
і на різних етапах

Цитувати
Convoy Preparation
In addition to Army troop-leading procedures, the convoy element and staff provided the battalion command team with a formal backbrief 48 hours before the execution of each mission, detailing the battalion's plan. The backbrief included an indepth enemy, route, and weather analysis; supporting battlefield enablers; a manifest with all personnel and equipment involved in the convoy; actions on the objective; rest and meal plans; and points of contact for each delivery location.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

Так кожне таке в'їжджання професійних військових коштує життів. В той час як прості пацани в кросовках зібралися і вже знають, як треба рухатися по місту в ворожому оточенні, тому що надивилися бойовиків та награлися комп'ютерних ігор - і це при тому, що вони не професійні військові. Ось від цього очі на лоба лізуть...

в компютерних іграх не показували, що під ноги по асфальту стріляти не можна?
« Останнє редагування: Травня 13, 2014, 07:17:53 19:17 від PamTam »

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748

Блин, я уже месяц назад об этом здесь спрашивал, мне кто-то ответил типа "а почему вы этим интересуетесь?" Неужели погранцы до сих пор не могут сообразить, что побережье - огромная черная дыра, куда там тем окнам на луганской и донецкой границах! Ну нет людей чтобы ее закрыть, так хотя бы вертолетное наблюдение организуйте!

с крыма ушли все погранцы...с катерами....они все сейчас базируются там..........плюс те которые были там.......не вже нельзя катерами погранцов перекрыть участки..плюс вертолёты....получается контрабасники под носом там работают.
Если все перекрыто (по-крайней мере, формально), то о каких 200 км пляжей вне зоны контроля там говорится? Это фейк?

о том то и речь...шо не перекрыто там нихуя...хоть и есть возможности....

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Я думаю, що проблема в кваліфікованому молодшому офіцерському складі. Ясно, що питання дозорних  при русі колони не повинно вирішуватися в Києві, воно повинно вирішуватися на місці. Ось тут напевно і є основна проблема війська. Саме тому краще воюють вояки з "Дніпра", якщо вони пройшли радянську школу чи службу в гарячих точках.

Іншу проблему, яку я наразі бачу, це відсутність поваги до ворога. Поки наші бійці вважатиму колорадів п'яницями і непортібом, вони будуть гинути. Так, їх не потрібно боятися, але потрібно поважати ворога, в тому сенсі, що сподіватися від нього певних рішучих кроків і несподіваних дій, особливо якщо проти нас воюють бувші афганці чи теперішні чеченці.

Здається мені, що вже з місяць наші не вважають колорадів безпечними. Навпаки, треба, щоб не почали їх боятися.

Треба, щоб при русі нашої колони всі піші зникали подалі, а на колесах - зупинялись на обочині, і щоб решту при підозрі можна було знищувати, скажімо, після попереджувальної ракети. Будь-який колорадський блок-пост має бути ліквідований танками і артилерією без попереджень, хто б там не був - бабульки чи алкаші. Без того наші хлопці будуть гинути :(

правильная тактика....

но это когда перейдём границу и начнём наступать на москву....
а вот на донецке наверное всё же помягче надо!не?

хотя возможно и действительно жёстко будет...после выборов.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
о том то и речь...шо не перекрыто там нихуя...хоть и есть возможности....
Ну неможуть вони "братьев" перекрити,ну не мажуть і все...

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча

о том то и речь...шо не перекрыто там нихуя...хоть и есть возможности....

Прикордонники пропускають гопарів в в Одесу на місиво по звінку Литвина. Про що ще мова може бути?
За малу мзду хоч ядерну зброю(СБУ вже ловила якихось з радіоактивними колбами).

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча

хотя возможно и действительно жёстко будет...после выборов.

За 2 тижні там ще купа трупів буде. Валити треба все, що має в руках зброю. Вже навіть без попереджень.