Автор Тема: А где героический Мамчур, феодосийские морпехи-патриоты?  (Прочитано 5444 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Я можу помилятися, але, здається, вони не самі вирішують, коли й куди їм дислокуватися. Це на вищому за хзній рівні вирішується
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Стосовно бригади? Так. Були плани. Саме з цією метою сформквали в грудні 13 року батальйон в Керчі. Звідти на материк вийло лише 59 чоловік. 150 з Феодосії. Зараз повноцінного батальйону немає. Бо батальйон - це мінімум 300 чоловік. На базі всього цього будуть формувати бригаду. А це дофіга озброєння. Включно з танками. Роботи на півроку мінімум.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
В Миколаєві зараз морпіхи. Там і формуватимуть.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.

Проблеми зовсім в іншоиу

А якщо би були люди які надійні і гарантовано зброю не здадуть
Без приказа самый конченный солдат оружие не отдаст!, кто на сегодня является верховным главнокомандующим?
sine ira et studio

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
У нас еще есть танкисты, пво, подводники и даже Сагайдачный. Вот вот должны канал прямо в Славянск прокопать и тогда задействуют.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Морпіхи - це ті, чий командир посварився з Тенюхом в прямому ефірі ТСН? Потім показували, що він сам формує новий підрозділ. Мали базуватися десь біля Одеси, нібито.

Вроде как тот что поругался как раз остался в Керчи. Хотя могу ошибалься

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Командир Феодосійського батальйону залишився в Криму. Присягу РФ не приймав. Замком Керченського батальйону по виховній роботі на материку. По феодосійському не скажу. Когось з майлрів показували, що тут на материку. Так що все буде ОК. Треба час.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
О, повылазили гамнюки . Всем по минусам в карму.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Морпіхи - це ті, чий командир посварився з Тенюхом в прямому ефірі ТСН? Потім показували, що він сам формує новий підрозділ. Мали базуватися десь біля Одеси, нібито.

Вроде как тот что поругался как раз остался в Керчи. Хотя могу ошибалься
не, не. Значит, то был не командир на ТСН ночью с Тенюхом, а зам. по воспитанию, точно. Командир остался, он вышел. Его показывали опять по ТСН, точно сам формирует подразделение.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Всем по минусам в карму.
Яка досада!  ;D
sine ira et studio

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
О, повылазили гамнюки . Всем по минусам в карму.
ось одного бригадника і вичислили.
придурки за пару годин мені з десяток вже натицяли.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693

Проблеми зовсім в іншоиу

А якщо би були люди які надійні і гарантовано зброю не здадуть
Без приказа самый конченный солдат оружие не отдаст!, кто на сегодня является верховным главнокомандующим?

Не тринди. Факти про наказ є? Нема! Отож бо і херню не треба нести.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Вже і мені якась падла тут мінус вліпила.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
І мені вже пару кинули - єдине на що здатні, диванні вояки...  :smiley23:

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
І мені вже пару кинули - єдине на що здатні, диванні вояки...  :smiley23:
Тримай плюс в якості комнесації.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.

Проблеми зовсім в іншоиу

А якщо би були люди які надійні і гарантовано зброю не здадуть
Без приказа самый конченный солдат оружие не отдаст!, кто на сегодня является верховным главнокомандующим?

Не тринди. Факти про наказ є? Нема! Отож бо і херню не треба нести.
Факт в пызди залышывся.
sine ira et studio

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Панове, у мене -10 в карму кожного дня. Незалежно від кількості і якості дописів. Не гоношіть

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
І мені вже пару кинули - єдине на що здатні, диванні вояки...  :smiley23:
Тримай плюс в якості комнесації.

Як тут кажуть - "алаверди !"  :pooh_lol:  :smiley15:

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Панове, у мене -10 в карму кожного дня. Незалежно від кількості і якості дописів. Не гоношіть
О пля, у меня после ухода сволотовцев минуса закончились.  :laugh:
sine ira et studio

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Панове, у мене -10 в карму кожного дня. Незалежно від кількості і якості дописів. Не гоношіть
треба цих гавнюків кінчати.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Панове, у мене -10 в карму кожного дня. Незалежно від кількості і якості дописів. Не гоношіть
О пля, у меня после ухода сволотовцев минуса закончились.  :laugh:

Узкіє, ну і юльки трохи.... :)

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Командир Феодосійського батальйону залишився в Криму. Присягу РФ не приймав. Замком Керченського батальйону по виховній роботі на материку. По феодосійському не скажу. Когось з майлрів показували, що тут на материку. Так що все буде ОК. Треба час.

Якщо отого 1го батальону, що вночі штурмували, то він у Миколаєві. А у Криму залишився капітан корвету "Тернопіль". Так, присягу Росії він не складав
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Я в інтерв'ю одного з бійців читав, що комбат в Криму залишився. Але якщо він в Миколаєві, то це круто.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
І як гидотно виглядає Березовський...  :at :at
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
О.

Легендарний майор із Керчі запрошує патріотів у морпіхи та мріє повернути Україні Крим Київ, 17 квітня, 19:20



Командир батальйону морських піхотинців відвідав столицю. Командир керченських морпіхів відвідав Київ Керченські морські піхотинці, які тиждень тому повернулися з Криму, шукають парубків, які готові разом з ними захищати Україну. Про це заявив заступник командира батальйону Олексій Нікіфоров, ідеться в сюжеті спецвипуску ТСН. Чоловік тепер служить у Миколаєві. Днями військовий навідався до Києва для зустрічі з керівництвом Міноборони. Але знайшов час і для інших справ. Зокрема, побачив на власні очі Майдан та завітав на телеканал 1+1. Розповідає, що вже обговорив із військовими чиновниками кадрове питання. У його батальйоні з 300 морських піхотинців вірними Україні залишилися тільки 59. З ними він і боронив частину у Керчі. З ними ж і переїхав на материк. Проте тепер батальйону не вистачає військових. Його заново треба сформувати. Нікіфоров береться самостійно набрати собі підлеглих. "Хлопці, парубки України! Ми оголошуємо набір до морської піхоти. Дуже хочеться, щоб прийшли справжні патріоти. Я чекаю на вас", - закликав він.

 Про майора Нікіфорова Україна дізналася від ТСН. Саме він місяць тому в ефірі 1+1 розкритикував тодішнього міністра оборони Ігоря Тенюха і вимагав від нього рішучих дій і конкретних наказів. У цей час над частиною Нікіфорова вже висів триколор, а командир і більшість морпіхів перейшли на бік Росії. Читайте також: Тенюх звинуватив військових в Криму у "слабкій моральній обстановці" і наказав "не плакатись" За цю розмову з міністром його і критикували, і хвалили. Він же, каже, у своїй правоті не сумнівався. Коли ж переїхав на материк, зателефонував ведучій ТСН Наталії Мосейчук. "Я коли побачив, як ви мене захищали – серце кров'ю обливається", - зізнався він.

Нікіфорова на телеканалі впізнавали майже всі: режисери, редактори, гримери. Не втримався навіть ведучий новин на телеканалі 2+2 Руслан Ярмолюк. Порушуючи правила прямого ефіру, за кадром, між сюжетами, він потис руку майору. Нікіфоров – росіянин за походженням. У Керчі прослужив 19 років. Там залишилася його нова службова квартира. Площею 83 кв. метри. Він вірить, що у Керч іще повернеться. Повноцінним господарем. Адже не може пробачити Росії анексію. Упевнений – півострів український і усіх кримчан називає своїми земляками. Після того, як побачив Майдан, радить це зробити і іншим. Бо певен – більшість з них обмануті російськими окупантами. Раніше повідомлялося, що феодосійські морпіхи запрошують до себе на службу патріотів України.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/legendarniy-mayor-iz-kerchi-zaproshuye-patriotiv-u-morpihi-ta-mriye-povernuti-ukrayini-krim-345914.html

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
ой, я бачила те інтерв'ю Тенюха. Я, звісно, від військових справ людина далека, але мені дуже не сподобалося, як він поводився там. Просто послати хотілося.

То це, отже, з Нікіфоровим було.
Ну решпект йому подвійний, бо після таких "випадів" могли й руки опуститися.

А це сюжет про того командира 1го Феодосійського батальону, його прізвище Делятицький

http://censor.net.ua/video_news/278095/komandiru_ukrainskih_morpehov_rossiyiskie_boeviki_slomali_rebra_i_na_tri_dnya_brosili_v_temnitsu_video
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Да вот они проводят учения у горсовета

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Алле, гараж! Вам что каждый день по телеку в подробностях рассказывать кто где и зачем базируется. Да? так сегодняшняя засада  тогда покажется детским лепетом на лужайке
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Дрейк. Ми ж інфу з відкритих джерел постимо.