Автор Тема: А где героический Мамчур, феодосийские морпехи-патриоты?  (Прочитано 5442 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline харьков08

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 37
Собственно,вопрос в названии. Ведь им присвоили статус уч.боевых действий. А морпехам сам бог велел воевать в Мариуполе и Юрьевке-ведь их обучали штурмовать порты, сам когда-то участвовал с ними в подобных совместных учениях. А воюют ополченцы-программёры. Где они? (Сорри,если эта тема уже была)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Починаємо кампанію "Мамчур, розбомби нону, блядь!".  :Razom:

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Собственно,вопрос в названии. Ведь им присвоили статус уч.боевых действий. А морпехам сам бог велел воевать в Мариуполе и Юрьевке-ведь их обучали штурмовать порты, сам когда-то участвовал с ними в подобных совместных учениях. А воюют ополченцы-программёры. Где они? (Сорри,если эта тема уже была)
Підтримую. Тільки хто ж знає де?
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Вони душевні травми зализують.
If you are going through hell, keep going.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
До речі так
Питання зловредне але варто його підняти

Героїчний Мамчур привітав ветеранів з 9 травня і десь затихарився

Героїчні феодосійські морпєхі про яких так багато було галасу - де вони? Щось роблять для АТО
Чи проходять психологічну адаптацію???

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
А їм дали учасникв бойових дій?

Взагалі то не спішіть їх гімном обмазувати. Не всі в славянську/краматорську. Ще трохи вояк є біля кордонів. Може вони там.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Взагалі-то Мамчур - командир полку транспортної авіації. І він себе вже показав. Я не дуже зрозумів - які питання особисто для нього? Чи він має усе кинути, особисто захопити якийсь бомбардувальник і без наказу розбомбити клятих сепаратистів - аби вам спокійніше лежалось на ваших диванах ?
« Останнє редагування: Травня 13, 2014, 09:38:37 21:38 від Ronin »

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Може десь на Херсоншині-Миколаївщині окопались. Це було б логічно. Але вірніше - направити їх в гущу подій. Не затим щоб змити кров'ю, а щоб обстрілятись. ВДВ он скільки кривавих гуль набило.
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
дають героїчні інтервью.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
ну во первых помоему учбд им не дали
во вторых Мамчур авиатор, он чо должен на блокпостах стоять?
и в третьих они навроде как в николаевской обласи да и видимо после случая с 95й опасаются посылать

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
ну во первых помоему учбд им не дали
во вторых Мамчур авиатор, он чо должен на блокпостах стоять?
и в третьих они навроде как в николаевской обласи да и видимо после случая с 95й опасаются посылать
Таки так. А 95-ту вже не бояться "посилать"...
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Взагалі-то Мамчур - командир полку транспортної авіації. І він себе вже показав. Я не дуже зрозумів - які питання особисто для нього? Чи він має усе кинути, особисто захопити якийсь бомбардувальник і розбомбити клятих сепаратистів - аби вам спокійніше лежалось на ваших диванах ?

1) мамчур
Він щось робить? Тренується? Приписаний до частини? Чи в нас нема потреба в пілотах навіть трансп.авіації?
Бо ж попри героізм, літаки в них в криму або були поламані, або уацапи забрали.
Так що чи не є це випадок моряка без корабля?

2) морпєхі - якщо різні там баьальони Дніпро, "партизани" і навіть призивники зелені роблять спроби воювати, чи не була би якась користь і з морпєхів?
Чи вони теж відпочивають від кримського стресу кілька місяців?

Питання неприємні, розумію
Але іх треба собі задавати, щоб розуміти де гниле і в члму причини поразок

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Взагалі-то Мамчур - командир полку транспортної авіації.

Тактичної, дядьку, тактичної. І не полку, а бригади. Озброєння котрої він залишив ворогу "чуть болєє, чем всьо".

Цитувати
І він себе вже показав. Я не дуже зрозумів - які питання особисто для нього?

Питання, власне, за який хуй медалька і чому він її взяв. І натяк, що її треба відпрацювати.

Цитувати
Чи він має усе кинути, особисто захопити якийсь бомбардувальник і розбомбити клятих сепаратистів - аби вам спокійніше лежалось на ваших диванах ?

Нехуйово було б. Він на Міг-29 навчений літати, згодиться.

Приєднуємося до кампанії "Мамчур, розбомби нону, блядь!" :hot:

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Взагалі-то Мамчур - командир полку транспортної авіації. І він себе вже показав. Я не дуже зрозумів - які питання особисто для нього? Чи він має усе кинути, особисто захопити якийсь бомбардувальник і без наказу розбомбити клятих сепаратистів - аби вам спокійніше лежалось на ваших диванах ?
відколи це бригада тактичної авіації стала транспортною?  :smilie10:
і де він себе показав? Ась?
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
ну во первых помоему учбд им не дали
во вторых Мамчур авиатор, он чо должен на блокпостах стоять?
и в третьих они навроде как в николаевской обласи да и видимо после случая с 95й опасаются посылать

а які до них питання? Там вже купа народу полягло. Сьогодні тільки їх як розбомбили.

То може ви з беззатворною 25-ю попутали?

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Морпехи браво проводят учения возле горисполкома и ОДА в Николаеве уже вторые выходные, так что пока всё нормально.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
  Где, где- контразведка допрашивает. (надеюсь)
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Імітатори бурхливої ​​діяльності.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Взагалі-то Мамчур - командир полку транспортної авіації. І він себе вже показав. Я не дуже зрозумів - які питання особисто для нього? Чи він має усе кинути, особисто захопити якийсь бомбардувальник і без наказу розбомбити клятих сепаратистів - аби вам спокійніше лежалось на ваших диванах ?
відколи це бригада тактичної авіації стала транспортною?  :smilie10:
і де він себе показав? Ась?

+++
Оце згадав що літаки в Криму були  не транспортні а бойові (чи були вони боєздатні то інша тема)

І чим себе показав? Беззбройним проходом з прапором? Якийсь це сумний і безнадійний героізм, скажу чесно

Offline харьков08

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 37
Взагалі-то Мамчур - командир полку транспортної авіації. І він себе вже показав. Я не дуже зрозумів - які питання особисто для нього? Чи він має усе кинути, особисто захопити якийсь бомбардувальник і без наказу розбомбити клятих сепаратистів - аби вам спокійніше лежалось на ваших диванах ?
Да боже упаси! Просто вспомнились морпехи-возвращенцы из Феодосии и Новофёдоровки-это ж элита была когда-то,круче "Омеги",на показ.учениях чудеса показывали. Ну пусть в Крыму им не дали развернуться предатели из Киева-сейчас самое время реабилитироваться,заменить ополченцев-хомячков на передовой. Да и вертолётчиков из авиабазы Мамчура под Славянском не было-а всё из Чугуева да из Галычины. Может,зря им осанну давече пели?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Оце згадав що літаки в Криму були  не транспортні а бойові (чи були вони боєздатні то інша тема)

Вони були достатньо боєздатними, щоб забезпечувати безпеку візиту хуйла у 2013му.

« Останнє редагування: Травня 13, 2014, 10:04:03 22:04 від Адам Жоржович »

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
По-моему, там тех морпехов вышел на Украину батальон от силы.
И это в общей сложности, то есть из разных частей (Перевальное, Феодосия, Керчь).
Вышел без оружия и без техники.
То бишь, реальной боевой силы они не представляют собой на данный момент.
Но, новую форму демонстрировали уже :)

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
По-моему, там тех морпехов вышел на Украину батальон от силы.
И это в общей сложности, то есть из разных частей (Перевальное, Феодосия, Керчь).
Вышел без оружия и без техники.
То бишь, реальной боевой силы они не представляют собой на данный момент.

А що, в Украіні недосить зброі? Чи техніки?
За 2 місяці могли би вже відійти від стресу і відтренуватися разом щоб ефективно виконувати завдання
А на хуя тоді цих довбнів тримати і платити ім зряплату - щоб вони в нлвій формі тинялися в тилу?

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Я думаю, що морпіхів зараз комплектують. Їх з двох батальйонів десь під 200 чоловік на материк перекинули. Планують, здається, розгортати в повноцінну бригаду. А це мінімум 2 тисячі чоловік.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
По-моему, там тех морпехов вышел на Украину батальон от силы.
И это в общей сложности, то есть из разных частей (Перевальное, Феодосия, Керчь).
Вышел без оружия и без техники.
То бишь, реальной боевой силы они не представляют собой на данный момент.

А що, в Украіні недосить зброі? Чи техніки?
За 2 місяці могли би вже відійти від стресу і відтренуватися разом щоб ефективно виконувати завдання
А на хуя тоді цих довбнів тримати і платити ім зряплату - щоб вони в нлвій формі тинялися в тилу?
А на счет оружия и техники задавайте вопросы товарищу Турчинову - на сегодня это его эпостасия.
sine ira et studio

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Я думаю, що морпіхів зараз комплектують. Їх з двох батальйонів десь під 200 чоловік на материк перекинули. Планують, здається, розгортати в повноцінну бригаду. А це мінімум 2 тисячі чоловік.

Думаю...здаеться...

Маете якуксь конкретну інф.?

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
 :eyes:
Я думаю, що морпіхів зараз комплектують. Їх з двох батальйонів десь під 200 чоловік на материк перекинули. Планують, здається, розгортати в повноцінну бригаду. А це мінімум 2 тисячі чоловік.
Морпехи нихера сделать не смогут -один выстрел по гражданскому - 7мь лет турма, а ВВ обосрали как смогли.
sine ira et studio

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
Мамчура вчера в ящике показывали.. морпехов с неделю назад там же
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
По-моему, там тех морпехов вышел на Украину батальон от силы.
И это в общей сложности, то есть из разных частей (Перевальное, Феодосия, Керчь).
Вышел без оружия и без техники.
То бишь, реальной боевой силы они не представляют собой на данный момент.

А що, в Украіні недосить зброі? Чи техніки?
За 2 місяці могли би вже відійти від стресу і відтренуватися разом щоб ефективно виконувати завдання
А на хуя тоді цих довбнів тримати і платити ім зряплату - щоб вони в нлвій формі тинялися в тилу?
А на счет оружия и техники задавайте вопросы товарищу Турчинову - на сегодня это его эпостасия.

Та е зброі досить,
Проблеми зовсім в іншоиу

А якщо би були люди які надійні і гарантовано зброю не здадуть, то і Захід би підкинув сучасноі зброї
А так, самі розуміете...


Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Морпіхи - це ті, чий командир посварився з Тенюхом в прямому ефірі ТСН? Потім показували, що він сам формує новий підрозділ. Мали базуватися десь біля Одеси, нібито.