Автор Тема: Новороссия. Наш ответ одному сермяжному знатоку истории))))  (Прочитано 619 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
 :lol: :lol: :lol:

Дніпропетровський референдум є відновленням історичної справедливості, – Бутусов



Сьогодні мені подзвонив заступник голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Геннадій Корбан і каже: «Юрій, мені довелося почитати цікаві посилання з історії Новоросії.

Про це у своєму Фейсбуці пише журналіст Юрій Бутусов.

Виявляється, возз’єднання Дніпропетровської з Донецькою і Луганською областями – це по суті акт відновлення історичної справедливості.

Дніпропетровськ до більшовицького перевороту називався Катеринославом, і був центром Катеринославської губернії, до якої входила вся нинішня Донецька область, частина Луганській. У Катеринославську губернію входили також Таганрог і Ростов-на-Дону – мене не може не обурювати, що ці міста, історично пов’язані з Катеринославської губернією були від неї незаконно відторгнуті. Ось подивіться за посиланням повіти Катеринославської губернії – Катеринославський, Олександрівський, Бахмутський, Верхньодніпровський, Маріупольський, Новомосковський, Павлоградський, Слов’яносербський. На жаль, більшовицький переворот в 1917 році знищив традиційний уклад життя мешканців Новоросії. Історичну спільність жителів Катеринославської губернії варварськи розірвали шарикови і швондери.
 :lol:
Підсумки референдуму «За мир, порядок і єдність!», який пройшов у Донецькій і Луганській областях, переконливо показують, що донеччани і луганчани хочуть згадати про своє коріння, пора зміцнити братерські зв’язки і саму Катеринославську губернію як єдиний кульутрний, політичний і господарський комплекс. Думаю, пора задуматися про відновлення історичної справедливості. Можливо, керівництву України слід сьогодні виправити неграмотне і довільне рішення, почате в результаті незаконного військового перевороту в Петербурзі, і відновити Катеринославську Губернію в складі сучасних Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей?»

Ну що сказати. Я всього лише записав позицію керівництва Дніпропетровської облдержадміністрації. Що думають луганчани і донеччани про необхідність відновлення історичної справедливості?

Mocsia delenda est

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Що думають луганчани і донеччани про необхідність відновлення історичної справедливості?
Так они высказались -ЗА 70%

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Интересно, что название Новороссия никогда официально не использовалось. Хоть в качестве прилагательного -да. Новороссийский университет - нынешний Одесский Национальный. Основные админ.единицы "новороссии" Екатеринославская и Херсонская(позже Таврическая) губернии.
Кремлевскому педофилу некогда полистать историю империи :smilie7:
Mocsia delenda est