Автор Тема: А на Тернопільщині горять церкви…  (Прочитано 1518 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46759
  • Never give in!
А на Тернопільщині горять церкви…
« : Травня 14, 2014, 10:08:00 22:08 »
А на Тернопільщині горять церкви…Тако собі недалечко від Почаєва.Тобто найближчі до Почаєва храми УГКЦ і УАПЦ. І схоже, що це тільки початок. Про це розповідає мешканка Кременця.
“Ну, не бачила ж наша міліція підозрілих “паломників”, котрі два місяці тусили в монастирі.Ну, казала ж наша місцева СБУ, шо там геть нікого такого не має, одні побожні та благолєпні прочани, та монахи денно і нощно молящієся, та прислуга всіляка. А то, шо від у них крітіческі православний, так то од аскєтізма на почвє рвєній духовних.А шо пістолі стирчать з карманів, так то не пістолі, а тіпа якісь благословлялки на випадок термінової потреби благословить когось, согласно каноніческого права, канєшно…А шо народ той на тітушок обдовбаних сильно змахує,- так то ж юнь православная, в постє і молітвє подвізающаяся,свєта істіни іщущая, не інакше. Бамкайте в дзвони, бо ті бригади “почаївських паломників” розлізлись хто куди. Хай селяни ставлять сторожу. Ці підпали в Залізцях – лише початок”, – каже стурбована жінка.

За словами жінки, близько 30 чоловік “розбрелись” по області, щоб робити свої “чорні” справи.

А у 20 числах квітня ми ж писали про дивних “прочан”, які оселились у Богоявленському жіночому монастиреві. Тоді мешканці Кременеця били на сполох. Але тернопільські правоохоронці запевняли, що нікого чужого на теренах області не має..

Нагадаємо, цієї ночі у селищі Залізці Зборівського району на Тернопільщині впродовж пів години виникли пожежі у двох храмах. В обох випадках храми вціліли. Перша пожежа виникла у приміщенні церкви Покрова Пресвятої Богородиці (УГКЦ). Через півгодини виникла пожежа в приміщенні церкви  Пресвятої Трійці (УАПЦ).

http://poglyad.te.ua/podii/tse-tilky-pochatok-na-ternopilschyni-titushky-pochaly-palyty-hramy-uhkts-i-uapts/
If you are going through hell, keep going.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Re: А на Тернопільщині горять церкви…
« Reply #1 : Травня 14, 2014, 10:19:20 22:19 »
Завжди вважав що палаючі церкви на заході і в карпатах це спланована акція проти нашої історії , адже більшість з них мають велику історичне цінність . Ніколи не повірю що церкви простояли 100-150 років раптом усі самозагораються . До цієї проблеми треба привертати максимум уваги громадськості .
ТС +

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46759
  • Never give in!
Re: А на Тернопільщині горять церкви…
« Reply #2 : Травня 14, 2014, 10:25:12 22:25 »
УПЦ МП - одна із найбільш розгалужених підривних організацій у нашій провінції, і дика любов населення до батюшок і матушок як і тупа віра в те, що кажуть бухі батюшки - це таки велике лихо.
If you are going through hell, keep going.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: А на Тернопільщині горять церкви…
« Reply #3 : Травня 14, 2014, 10:40:27 22:40 »
Завжди вважав що палаючі церкви на заході і в карпатах це спланована акція проти нашої історії , адже більшість з них мають велику історичне цінність . Ніколи не повірю що церкви простояли 100-150 років раптом усі самозагораються . До цієї проблеми треба привертати максимум уваги громадськості .
ТС +
А скільки років вони стоять під струмом без дотримання норм?
Ник зарезервирован

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: А на Тернопільщині горять церкви…
« Reply #4 : Травня 14, 2014, 10:42:55 22:42 »
Моя думка, що то святєйшіє отці, все одно яких конфесій просто вирішили зробити євроремонт, на Західній люди пожертв принесуть в зубах нармальна, бо церкви то ж Бог і всьо такоє...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: А на Тернопільщині горять церкви…
« Reply #5 : Травня 14, 2014, 10:52:40 22:52 »
УПЦ МП - одна із найбільш розгалужених підривних організацій у нашій провінції, і дика любов населення до батюшок і матушок як і тупа віра в те, що кажуть бухі батюшки - це таки велике лихо.

Слабенькі мозочки тягнуться до містичних персоналій: домовиків, бабаїв, батюшок....

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: А на Тернопільщині горять церкви…
« Reply #6 : Травня 14, 2014, 10:56:17 22:56 »
УПЦ МП - одна із найбільш розгалужених підривних організацій у нашій провінції, і дика любов населення до батюшок і матушок як і тупа віра в те, що кажуть бухі батюшки - це таки велике лихо.

Слабенькі мозочки тягнуться до містичних персоналій: домовиків, бабаїв, батюшок....

Саме так друже, саме так, і цим мене особисто дуже лякає Західна Україна...ін'єкцію в голову можуть зробити суперпрофесійні психологи в рясах в будь-який момент...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33453
  • Стать: Чоловіча
Re: А на Тернопільщині горять церкви…
« Reply #7 : Травня 14, 2014, 10:57:20 22:57 »
Моя думка, що то святєйшіє отці, все одно яких конфесій просто вирішили зробити євроремонт, на Західній люди пожертв принесуть в зубах нармальна, бо церкви то ж Бог і всьо такоє...

Дурня повна. На Заході народ в церкві дає досить скупо, на відміну, наприклад, від того ж Києва. Будувати будуть років 5-10. 

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: А на Тернопільщині горять церкви…
« Reply #8 : Травня 14, 2014, 11:23:36 23:23 »
Моя думка, що то святєйшіє отці, все одно яких конфесій просто вирішили зробити євроремонт, на Західній люди пожертв принесуть в зубах нармальна, бо церкви то ж Бог і всьо такоє...

Дурня повна. На Заході народ в церкві дає досить скупо, на відміну, наприклад, від того ж Києва. Будувати будуть років 5-10.

Зустрілися два попи один із Західної а один з Востока, ну хильнули по чарці і пішла розмова за життя та роботу...
Той що з Західної каже -:От каже нормальна паства, купив два джипа відмахав дачу, добудував пару куполів біля храму і дачу на Шацьких озерах, а в тебе каже як ? Нормально ?
Тааа...каже східняк - нормально... кого зробив того й похрестив, а кого вбив того й похоронив...


+

+

+

+

+

+

+


Це невеличке місто в Західній Україні яке донедавна годувало Україну, а тепер тільки РЛА...


Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Re: А на Тернопільщині горять церкви…
« Reply #9 : Травня 15, 2014, 12:05:11 00:05 »
УПЦ МП - одна із найбільш розгалужених підривних організацій у нашій провінції, і дика любов населення до батюшок і матушок як і тупа віра в те, що кажуть бухі батюшки - це таки велике лихо.

Слабенькі мозочки тягнуться до містичних персоналій: домовиків, бабаїв, батюшок....

Саме так друже, саме так, і цим мене особисто дуже лякає Західна Україна...ін'єкцію в голову можуть зробити суперпрофесійні психологи в рясах в будь-який момент...

А поточніше , що саме вас лякає ?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: А на Тернопільщині горять церкви…
« Reply #10 : Травня 15, 2014, 07:21:27 07:21 »
ничего вы не шарите в истинно-свято-русском православии  :gigi:



Welcome to the Dark Side of the Force