Автор Тема: че та как то наши раскочегарились .. так глядиш и всех сепаратистов перебьют  (Прочитано 1403 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
ну так Улічкі ж треба з чимось на вибори йти, а то он рейтинг вже в 6,5 разів меншей ніж у Порошенка

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Дик, ультиматум жеж отримали, це ж не хуй собачий.  :smilie7:

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Турчинов красный как рак уже порвал трубку. Пытается остановить. Понимает что путин его может в голову если разрушит весь план. Но на него постепенно опускается народный йух

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Я думаю что если дело так пойдет то не останавливая напоа надо будет переметнутся на крым))))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
1) Зараз головний пріорітет для влади - легитимні та (по-можливості) спокійні вибори на максимально більшій території, тому до 25 мали би навести  трохи лад, щоб люди на Сході мали можливість проголосувати. Це був би величезний удар по ідеї "Новоросії" !

2) Зараз вже ясно, що ботоксний війська наряму вводити не буде, загроза вторгнення практично зникла і більше того - він відкрито відмовив у визнанні сепаратистів. Тому їх зараз будуть ліквідовувати по бистрячку, ГРУ-шники втечуть назад, а місцевих дебілів їм не шкода...

3) Казали, що після засідки під Краматорськом наші військові по-хорошому озвіріли і самі рвуться у бій, їх вже не стримати ніякому Авакову...

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Пока до Москвы не дойдут , хрен остановятся.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Я думаю что если дело так пойдет то не останавливая напоа надо будет переметнутся на крым))))

 Вони спробували весну без України, може нехай ще спробують літо і зимууууууу...

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча

2) Зараз вже ясно, що ботоксний війська наряму вводити не буде, загроза вторгнення практично зникла і більше того - він відкрито відмовив у визнанні сепаратистів. Тому їх зараз будуть ліквідовувати по бистрячку, ГРУ-шники втечуть назад, а місцевих дебілів їм не шкода...

3) Казали, що після засідки під Краматорськом наші військові по-хорошому озвіріли і самі рвуться у бій, їх вже не стримати ніякому Авакову...


 Ці два пункти я тут прогнозував.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Дай Бог ребятам силы. Держу за них кулаки!!! :Prapor2:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
2) Зараз вже ясно, що ботоксний війська наряму вводити не буде, загроза вторгнення практично зникла і більше того - він відкрито відмовив у визнанні сепаратистів. Тому їх зараз будуть ліквідовувати по бистрячку, ГРУ-шники втечуть назад, а місцевих дебілів їм не шкода...

На ФУПе пишут, что ГРУшники таки собираются сваливать.
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214987367

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
На ФУПе пишут, что ГРУшники таки собираются сваливать.
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214987367


Ну, ФУП нам тут не указ, ;) але це і так любому ясно, після заяв Путіна про невизнання претензій сепаратистів. "Цирк від`їзжає, а клоуни лишаються"...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
На ФУПе пишут, что ГРУшники таки собираются сваливать.
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214987367


Ну, ФУП нам тут не указ, ;) але це і так любому ясно, після заяв Путіна про невизнання претензій сепаратистів. "Цирк від`їзжає, а клоуни лишаються"...

 :smilie10: :smilie5: :smilie7: