Автор Тема: Із міліції вкрали всю зброю, якою снайпери вбивали людей на Майдані  (Прочитано 2167 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Із міліції вкрали всю зброю, якою снайпери вбивали людей на Майдані – Москаль
http://tsn.ua/politika/iz-miliciyi-vkrali-vsyu-zbroyu-yakoyu-snayperi-vbivali-lyudey-na-maydani-moskal-349720.html

РАЗ ВКРАЛИ ІЗ МІЛІЦІЇ - ЗНАЧИТЬ, ВБИВАЛИ ЛЮДЕЙ МУСОРА. І ТЕПЕР ВОНИ ХОЧУТЬ ВТЕКТИ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. ОТЖЕ, АБО ЗБРОЮ БУДЕ ЗНАЙДЕНО, АБО НАХУЙ ВСІХ, АБСОЛЮТНО ВСІХ МУСОРІВ КРАЇНИ БЕЗ ПРАВА ПОВЕРНЕННЯ!!! НАБРАТИ МОЛОДИХ І НЕЗАПЛЯМОВАНИХ!!
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Із міліції вкрали всю зброю, якою снайпери вбивали людей на Майдані – Москаль
http://tsn.ua/politika/iz-miliciyi-vkrali-vsyu-zbroyu-yakoyu-snayperi-vbivali-lyudey-na-maydani-moskal-349720.html

РАЗ ВКРАЛИ ІЗ МІЛІЦІЇ - ЗНАЧИТЬ, ВБИВАЛИ ЛЮДЕЙ МУСОРА. І ТЕПЕР ВОНИ ХОЧУТЬ ВТЕКТИ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. ОТЖЕ, АБО ЗБРОЮ БУДЕ ЗНАЙДЕНО, АБО НАХУЙ ВСІХ, АБСОЛЮТНО ВСІХ МУСОРІВ КРАЇНИ БЕЗ ПРАВА ПОВЕРНЕННЯ!!! НАБРАТИ МОЛОДИХ І НЕЗАПЛЯМОВАНИХ!!

Підтримую!
Але якщо чесно ніяких молодих старих та інших набирати непотрібно, просто розігнати нах.й структуру і все... ввести полісменські посади на рівні дільничих з підпорядкуванням місцевій сільраді міськраді і аллєс, патрулюванням та сшибанням грошей в МРЕВ ДАІ хай займається нацгвардія, а злочинністю організованю СБУ і всі справи.
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
а крадіжки-згвалтування-викрадення-вбивства?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Із міліції вкрали всю зброю, якою снайпери вбивали людей на Майдані – Москаль
http://tsn.ua/politika/iz-miliciyi-vkrali-vsyu-zbroyu-yakoyu-snayperi-vbivali-lyudey-na-maydani-moskal-349720.html

ОТЖЕ, АБО ЗБРОЮ БУДЕ ЗНАЙДЕНО, АБО НАХУЙ ВСІХ, АБСОЛЮТНО ВСІХ МУСОРІВ КРАЇНИ БЕЗ ПРАВА ПОВЕРНЕННЯ!!! НАБРАТИ МОЛОДИХ І НЕЗАПЛЯМОВАНИХ!!

Нiяких або - або...
Не залежно вiд того, чи знайдуть вкрадену зброю -
В_С_І_Х  МУСАРОФФ звiльнити, i створити  з нуля нову полiцiю.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
ну то зрозуміло, бо зброю знайдено НЕ буде, отже за масове вбивство Небесної Сотні - НІХТО НЕ БУДЕ ПОКАРАНИЙ
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Я так розумію, мова йде про зброю, яка зникла разом з близько 30 беркутівцями ще в 20-х числах лютого.

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
а крадіжки-згвалтування-викрадення-вбивства?

все це на початковому етапі (якщо без любої української паперотворчості) оформляє місцевий маленький дядько полісмен, і якщо всі кажуть що ось до спочатку вкрав бухло потім викрав Дульсінєю згвалтував та вбив Баріс Апрєль... - то і все суд тюрма... якщо немає все це прекрасно вміє розробляти СБУ та прокуратура...

Міліція для людей робить тільки одне...патрулює вулиці ППС, виїзджає на ті чи інші події - чергова служба... ходить шукає вкрадених курей та труси - дільничі, все інше це просто паперотворчість для прокуратур судів начальства та чорні заробітки... в більшості випадків будьякий злочин може розслідувати учень 3 класу, бо все настільки тупо та явно, що аж страшно...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Я впевнений що з часом всi вбивцi, не тiльки снайпери будуть викритi І бiльшiсть з них буде покарана, але на це може пiти багато часу, можливо роки...
зараз треба сконцентруватися І якнайшвидше  знешкодити активно-дiючих теротистiв вбивць на юхо-востокє.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Я так розумію, мова йде про зброю, яка зникла разом з близько 30 беркутівцями ще в 20-х числах лютого.

угу. 24 автомати Калашникова калібру 7,62 (з патронів саме цього калібру розстрілювали протестувальників на Майдані Незалежності та вул. Інститутській); один пістолет "ФОРТ-12"; три снайперські гвинтівки СВД; три гладкоствольні рушниці "ФОРТ-500" (20 лютого саме з "ФОРТ-500" було вбито 15 протестувальників, із тіл яких вилучили картеч)", - перерахував Москаль зброю, яка зникла, на своїй сторінці у Facebook.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
І хто це все буде розслідувати?
If you are going through hell, keep going.

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
І хто це все буде розслідувати?
Звисно хто, ти що вкрали и будуть  :Ganba:
Sapere aude

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
І хто це все буде розслідувати?
Абасраков  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
І хто це все буде розслідувати?
Абасраков  :smiley16:

він вже напевно розпочав розслідувати це в фейсбуці

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
виновных никогда не найдут, а если и найдут, то подставных=фальшивых

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Все можна знайти і навіть з раісі екстрадиції домогтися. Інтерпол і європол з задоволенням виконали б свою частину роботи. Біда що тут провести розслідування нікому. А що думає з цього приводу такий собі п. Ярема?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
хз, у мене стійке переконання, що нічого і ніхто знайдений не буде. якщо вже їх вкрали з ментовки (!), то це з гарантією...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
И тогда ещё был момент что какаято группа Беркута уезжала из Киева и их Порошенко выводил через коридор чтоб не порвал народ. Могли с оружием выйти и в Крым. чтото такое было.

А если по делу - надо формировать параллельные структуры (милиция, прокуратуры,суды). 
Из Самообороны, НацГвардии - милиция.
Из Евромайдан SOS и разных правозащитных организаций - создавать суды
а потом нахрен всю милицию.
Так можно вечно боротся....
« Останнє редагування: Травня 16, 2014, 01:50:24 13:50 від dimoto »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
хз, у мене стійке переконання, що нічого і ніхто знайдений не буде. якщо вже їх вкрали з ментовки (!), то це з гарантією...

Насправді це залежить лише від бажання.
Всі ці речі неможиво було зробити повністю таємно, та ніхто такої мети і не ставив.
Якщо почати розкручувати цю справу. то стане відомо все і про всіх.
Навіть якщо врахувати що більшості виконавців і організаторів дали втікти, це нічого не змінює. надо багато є свідків.
Та і менти будуть здавати одне одного як склотару.

А речові докази, тобто зброю, напевно вже знайдено не буде.
Якщо вона не воюює зараз десь на донбасі, чи десь в криму, то тупо знищена.
Я би наприклад бувши на їх місці, намагався би її знищити.
« Останнє редагування: Травня 16, 2014, 01:56:55 13:56 від Askold »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
І хто це все буде розслідувати?
Абасраков  :smiley16:

він вже напевно розпочав розслідувати це в фейсбуці

З самого його першого виступу в Раді в якості міністра, було чітко і виразно видно, що нічого він розслідувати не буде, навпаки буде відмазувати злочниців.

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
хз, у мене стійке переконання, що нічого і ніхто знайдений не буде. якщо вже їх вкрали з ментовки (!), то це з гарантією...

нічого подібного
оно як шифрувався нєкто пукач, а сів таки

в держорганах все можна знайти, причому порівняно невеликими зусиллями ЗВЕРХУ

АБО НІЧОГО НЕ ЗНАЙТИ, ПРИЧОМУ ТИТАНІЧНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ знизу

плавалі, знаєм...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
хз, у мене стійке переконання, що нічого і ніхто знайдений не буде. якщо вже їх вкрали з ментовки (!), то це з гарантією...

Насправді це залежить лише від бажання.
Всі ці речі неможиво було зробити повністю таємно

і я ж про це. це і називається "з гарантією" (з дозволу). "розслідування" по факту зникнення зброї буде таким самим, як розслідування вбивства Музичка. подивися, представники якої політичної сили намагаються пускати пил в очі



 :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Із міліції вкрали всю зброю, якою снайпери вбивали людей на Майдані – Москаль
http://tsn.ua/politika/iz-miliciyi-vkrali-vsyu-zbroyu-yakoyu-snayperi-vbivali-lyudey-na-maydani-moskal-349720.html

РАЗ ВКРАЛИ ІЗ МІЛІЦІЇ - ЗНАЧИТЬ, ВБИВАЛИ ЛЮДЕЙ МУСОРА. І ТЕПЕР ВОНИ ХОЧУТЬ ВТЕКТИ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. ОТЖЕ, АБО ЗБРОЮ БУДЕ ЗНАЙДЕНО, АБО НАХУЙ ВСІХ, АБСОЛЮТНО ВСІХ МУСОРІВ КРАЇНИ БЕЗ ПРАВА ПОВЕРНЕННЯ!!! НАБРАТИ МОЛОДИХ І НЕЗАПЛЯМОВАНИХ!!

Підтримую!
Але якщо чесно ніяких молодих старих та інших набирати непотрібно, просто розігнати нах.й структуру і все... ввести полісменські посади на рівні дільничих з підпорядкуванням місцевій сільраді міськраді і аллєс, патрулюванням та сшибанням грошей в МРЕВ ДАІ хай займається нацгвардія, а злочинністю організованю СБУ і всі справи.

Поліция всеодно потрібна.
Інша справа що в нас замість поліциї весь цей час була якась херня яка була скоріше організованою бандою.
Тут варто скористатись упішним досвідом Грузії, запростити звідти єкспертів які би могли допомогти в вирішенні цих питань.
Ну і напевно незначну частину старих кваліфікованих кадрів можна буде взяти в нову структуру, як мінімум в якості єкспертів, а можливо і на постійні посади.
Правда є небезпека що вони принесуть з собою ту заразу і гниль якою зараз просякнута існуюча міліция.
Але тут головне почати докорінні рішучі змніи, а процес сам покаже як діяти, і які підводні камні там виявляться.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
І хто це все буде розслідувати?
Звисно хто, ти що вкрали и будуть  :Ganba:

Через що і потрібно гнати нафіг сраним віником всі ці старі наскрізь прогнилі і вкриті цвиллю кадри.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер