Автор Тема: Після "сотень трупів терористів" більше не вірю Тимчуку  (Прочитано 5715 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Для чого давати неперевірену інформацію і слухи? Це непрофесіоналізм, а його багато  читали і багато народу  вірили.  Хто їх бачив?  Які сотні трупів при температурі 25?
Як елемент інформаційної війни для деморалізації противника? Ну хай хтось інший це б озвучив...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
а откуда у Вас данные, что это непроверенная инфа и слухи ?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Для чого давати неперевірену інформацію і слухи? Це непрофесіоналізм, а його багато  читали і багато народу  вірили.  Хто їх бачив?  Які сотні трупів при температурі 25?
Як елемент інформаційної війни для деморалізації противника? Ну хай хтось інший це б озвучив...

наприклад, штабелями у моргах Словянська і Краматорська. Ті, що померли від ран у лікарнях цих міст.


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Які сотні трупів при температурі 25?

Не зрозумів: колоради в теплу погоду безсмертні?  :smilie10:

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Для чого давати неперевірену інформацію і слухи? Це непрофесіоналізм, а його багато  читали і багато народу  вірили.  Хто їх бачив?  Які сотні трупів при температурі 25?
Як елемент інформаційної війни для деморалізації противника? Ну хай хтось інший це б озвучив...

наприклад, штабелями у моргах Словянська і Краматорська. Ті, що померли від ран у лікарнях цих міст.


маєте  якесь підтвердження про штабелі в моргах?

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
я думаю при такому розмаху який АТО набула ост. часом, жертв серед колорадів має бути немало (ну не вірю я що укр.вояки просто стріляють в повітря для шуму)
але обом сторонам вигдініше про них замовчувати :shuffle: з різних причин.
1) колорадам щоб не знижувати бойового духу бійців
2) укр. армії щоб не провокувати Росію на істерику про "масові вбивства хунтою мирних жителів", і не провокувати колорадосів на почуття помсти

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Які сотні трупів при температурі 25?

Не зрозумів: колоради в теплу погоду безсмертні?  :smilie10:


Ні,  вони  починають швидко розкладатися...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Для чого давати неперевірену інформацію і слухи? Це непрофесіоналізм, а його багато  читали і багато народу  вірили.  Хто їх бачив?  Які сотні трупів при температурі 25?
Як елемент інформаційної війни для деморалізації противника? Ну хай хтось інший це б озвучив...

наприклад, штабелями у моргах Словянська і Краматорська. Ті, що померли від ран у лікарнях цих міст.


маєте  якесь підтвердження про штабелі в моргах?

маєте спростування штабелів?

На словянському форумі постійно пишуть про те, що після сутичок туди їздять швидкі. Очевидно, якась частина поранених таки вмирає.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
а откуда у Вас данные, что это непроверенная инфа и слухи ?

вот мне нравятся такие ветки - автор в заголовке выносит свои какие-то умозаключения, а заходишь в ветку - там эти умозаключения ничем не обоснованны

еще раз повторяю вопрос - откуда у автора данные, что у Тымчука инфа непроверенная и вообще слухи ?

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Для чого давати неперевірену інформацію і слухи? Це непрофесіоналізм, а його багато  читали і багато народу  вірили.  Хто їх бачив?  Які сотні трупів при температурі 25?
Як елемент інформаційної війни для деморалізації противника? Ну хай хтось інший це б озвучив...

наприклад, штабелями у моргах Словянська і Краматорська. Ті, що померли від ран у лікарнях цих міст.


маєте  якесь підтвердження про штабелі в моргах?

маєте спростування штабелів?

На словянському форумі постійно пишуть про те, що після сутичок туди їздять швидкі. Очевидно, якась частина поранених таки вмирає.


якась блондиниста логіка  - якщо нема спростування існування штабелів то значить вони є.  Тоді  і існування динозаврів так можна довести.


так, може хтось і помирає, але сотні вбитих?? маєють  бути сотні свідків, тіж лікарі,  зараз все знімають на  телефони...де це все?
 

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
еще раз повторяю вопрос - откуда у автора данные, что у Тымчука инфа непроверенная и вообще слухи ?


Ще раз  повторюю  - це не я повинен  доводити його неправоту...це журналіст повинен доводити правдивість інформації яку він  дає..  на сьогодні,  жодних (!) доказів існування сотень трупів нема

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Для чого давати неперевірену інформацію і слухи? Це непрофесіоналізм, а його багато  читали і багато народу  вірили.  Хто їх бачив?  Які сотні трупів при температурі 25?
Як елемент інформаційної війни для деморалізації противника? Ну хай хтось інший це б озвучив...

наприклад, штабелями у моргах Словянська і Краматорська. Ті, що померли від ран у лікарнях цих міст.


маєте  якесь підтвердження про штабелі в моргах?

маєте спростування штабелів?

На словянському форумі постійно пишуть про те, що після сутичок туди їздять швидкі. Очевидно, якась частина поранених таки вмирає.


якась блондиниста логіка  - якщо нема спростування існування штабелів то значить вони є.  Тоді  і існування динозаврів так можна довести.


так, може хтось і помирає, але сотні вбитих?? маєють  бути сотні свідків, тіж лікарі,  зараз все знімають на  телефони...де це все?

ну ці ж сотні не з один день зявилися. Це все триває півтора місяця, от і назбиралося потроху. Плюс, не факт, що трупи вивозять до РФ (якщо вивозять) уперше.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
а  для чого їх взагалі вивозити? 

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
а откуда у Вас данные, что это непроверенная инфа и слухи ?

Гонсалесу просто хочеться так вважати. От і все. Хоча солідних доказів як "за" чи "проти" цієї гіпотези не появилося.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
а  для чого їх взагалі вивозити?
ну у них же є сім'ї. Закопати як тварин, чи що? Це до нас вони відносяться як... А своїх же вони поважають, нє?

Offline Rumata_

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 442
Арестович тоже говорил , что жертв много ( хотя я ему меньше доверяю )

еще Бабченко косвенно подтверждает , хотя цифр там нет

Аркадий Бабченко
4 ч. назад · отредактировано
Итог сегодняшнего дня. Всю ночь сегодня по кирпичному заводу на окраине Славянска работала артиллерия и спецлужбы. Утром зашла разведка. По информации участника этого боя, потери среди бойцов Донецкой республики - до ста человек. В общем, погибших было много, говорит. Насколько это соответствует действительности, понятно, подтвердить не могу, но вот такая информация есть. Прямо сейчас, с сумерками, по кирпичному опять стали работать. И тяжелый калибр, и БТРы и стрелковое оружие.Опять пошли какие-то подразделения. В ответ работает снайпер. Позже залью видео, выложу.

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Сьогодні якийсь день розчарувань - одні не будуть голосувати за Пороха, інші Тимчуку більше не вірять  :weep:

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Сьогодні якийсь день розчарувань - одні не будуть голосувати за Пороха, інші Тимчуку більше не вірять  :weep:

а кди вони дінуться? що ті що другі?  :smilie7:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Ну Гіркін виліз зі своєю печаллю теж напевне незпроста...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Сьогодні якийсь день розчарувань - одні не будуть голосувати за Пороха, інші Тимчуку більше не вірять  :weep:

а кди вони дінуться? що ті що другі?  :smilie7:

у противсіхи підуть

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
я думаю при такому розмаху який АТО набула ост. часом, жертв серед колорадів має бути немало (ну не вірю я що укр.вояки просто стріляють в повітря для шуму)
але обом сторонам вигдініше про них замовчувати :shuffle: з різних причин.
1) колорадам щоб не знижувати бойового духу бійців
2) укр. армії щоб не провокувати Росію на істерику про "масові вбивства хунтою мирних жителів", і не провокувати колорадосів на почуття помсти
Як хочеться все пояснити (для власного заспокоєння).Але практика показує інше.ось збили вертольот-показали.Розбиті блокпости теж.Але ніодного тіла.То так само,як ніодного діла щодо арештованих сепаратистів-а там же судити можна лише за присутність на полі бою.так само і по інших справах.тому виглядає,що там 99 % кипіш.брехня і провокація.А реальних дій-з гількин ніс.та і розширення "розбитих банд" діяльності.всякі "прориви кордону" при виїздіі в"їзді "губернаторів",колон техніки говорить одне-ПОВНИЙ ХАОС,корупція знизу доверху і зрада поголовна у воєнних структурах.Що говорити про бюрократію?......А особливо це обурює.коли реально наші хлопці гинуть ні за цапову душу.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
я думаю при такому розмаху який АТО набула ост. часом, жертв серед колорадів має бути немало (ну не вірю я що укр.вояки просто стріляють в повітря для шуму)
але обом сторонам вигдініше про них замовчувати :shuffle: з різних причин.
1) колорадам щоб не знижувати бойового духу бійців
2) укр. армії щоб не провокувати Росію на істерику про "масові вбивства хунтою мирних жителів", і не провокувати колорадосів на почуття помсти
Як хочеться все пояснити (для власного заспокоєння).Але практика показує інше.ось збили вертольот-показали.Розбиті блокпости теж.Але ніодного тіла.

це теж мене довгий час інтригувало. що укр. сторона не показує жодних полонених, поранених, вбитих колордаів+диверсантів. Про яких часто говорилося Аваковими і т.п.
Можливо їх і не було. Раніше

але зараз трохи по-іншому. Вояки по яких стріляють теж не будуть цермонитися у відповідь
Так само є різні добровільні озброєні структури які не звязані умовностями а єдиним правилом яких є "убий колорада"

тому в те що трупів колорадів немає я не вірю

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~


у мэра #славянск истерика. он не знает куда уже закапывать трупа ополченцев. начал приписывать их противнику #АТО #Донбасс #Луганск
2:13 AM - 17 May 2014


https://twitter.com/L1ghtar/status/467548351031148544  :smilie7:

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
а откуда у Вас данные, что это непроверенная инфа и слухи ?

вот мне нравятся такие ветки - автор в заголовке выносит свои какие-то умозаключения, а заходишь в ветку - там эти умозаключения ничем не обоснованны

еще раз повторяю вопрос - откуда у автора данные, что у Тымчука инфа непроверенная и вообще слухи ?

 Який ви не здогадливий. Автор просто бажає бачити фото із горами трупів. Є такі люди у світі, що робити...

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу


у мэра #славянск истерика. он не знает куда уже закапывать трупа ополченцев. начал приписывать их противнику #АТО #Донбасс #Луганск
2:13 AM - 17 May 2014


https://twitter.com/L1ghtar/status/467548351031148544  :smilie7:

це не є достовірна інформація
Твіттер, теж мені авторитет

п.с. за червоний колір модер буде бити лінійкою по руках

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
а откуда у Вас данные, что это непроверенная инфа и слухи ?

вот мне нравятся такие ветки - автор в заголовке выносит свои какие-то умозаключения, а заходишь в ветку - там эти умозаключения ничем не обоснованны

еще раз повторяю вопрос - откуда у автора данные, что у Тымчука инфа непроверенная и вообще слухи ?

 Який ви не здогадливий. Автор просто бажає бачити фото із горами трупів. Є такі люди у світі, що робити...

я теж бажаю
не те щоб з кровожерливості
а для підтвердження

АЛЕ ост. часом я розумію що можуть бути причини чому цих фото немає

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~

це не є достовірна інформація
Твіттер, теж мені авторитет

п.с. за червоний колір модер буде бити лінійкою по руках

Не червоний, а  :upa

Не знаю, достовірна чи ні. Є фото після нічних боїв. Думаєте не було трупів після такого вигляду блокпосту клорадів?

Порушено всё кругом,в том числе забор завода "ЗевсКерамика". Будка у шлагбаума,где был блокпост ДНР, прошита насквозь


Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Тимчук давав інсайдерську інфу що з 8 на 9 квітня Росія нападе.

А про бій за Варварівку щось чутно? там наче оточили 100 бородатих сепаратистів.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу

це не є достовірна інформація
Твіттер, теж мені авторитет


Не знаю, достовірна чи ні. Є фото після нічних боїв. Думаєте не було трупів після такого вигляду блокпосту клорадів?

...якщо колоради на той момент були в тому блок-пості!
слідів крові я на картинці не бачу
та й дах цілий, стіни стоять цілі, трохи штукатурка покришена осколками і кулями
тут, в цій будці, жертв не було ІМХО
« Останнє редагування: Травня 18, 2014, 01:47:38 01:47 від UnionJack »

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Скажімо так, Тимчук попередив, що буде спроба вивезти "товар" в росію вночі. Тепер завдання накрити колону. Якщо це зроблять - будуть докази. Ні - має бути принаймні інфа, що колона "прорвалася" через кордон