Автор Тема: Тихо шифером шурша крыша едет не спеша (Дугин)  (Прочитано 4454 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Ладно , Пані і Панове . Пішов я спати . Всім надобраніч .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Нормально. "Шльома прішел, снял со стєни вєлосіпєд один грає в лапті, інший риє сіно, і я сіжу как дура с помитой шеєй з припудреним носом"
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Нормально. "Шльома прішел, снял со стєни вєлосіпєд один грає в лапті, інший риє сіно, і я сіжу как дура с помитой шеєй з припудреним носом"

отжеж гад той cheshuntt. І дєвушку продинамив, і глядачів у дурні пошив, а квитки, до речі, куплені були, і взагалі нік у нього подозрітєльний якийсь.  :Ganba: :Ganba:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
лапта - це здається щось віддалено схоже на англійський крикет. Ніби там бігають з такими ж битами і б'ють по м'ячиках.

все спизжено, нічого свого немає  :weep: :moskali: навіть назву країни - і ту спиздили :weep:

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308
лапта - це здається щось віддалено схоже на англійський крикет. Ніби там бігають з такими ж битами і б'ють по м'ячиках.

все спизжено, нічого свого немає  :weep: :moskali: навіть назву країни - і ту спиздили :weep:



 :lol: