Автор Тема: Діючий парламент планує працювати до жовтня-2017  (Прочитано 3192 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
 :hot:
У розпорядженні "Української правди" опинився текст змін до Конституції, підготовлений спеціальною парламентською комісією й відправлений на експертизу до Венеціанської комісії. Згідно з документом, діючий парламент не збирається на дострокові вибори й планує працювати до жовтня 2017 року.
Формально запропоновані зміни не мають жодного правового статусу. З невідомих причин він навіть не оформлений як законопроект. Умовними авторами остаточного варіанту порівняльної таблиці називають члена фракції Партії регіонів Валерія Писаренка та члена фракції "Батьківщина" Руслана Князевича.

Як зворушливо...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
от підараси

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Слились так сказать в экстазе, вот что этих сук объединяет мгновенно.
Батя, мы стараемся ...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
ПР и БЮТ вместе навек. Отстреливают, что в случае перевыборов одни точно исчезнут из зрады, вторых станет значительно меньше.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Vadim

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 199
Народ закроет глаза на это блядство? Врядли. Их сожгут и правильно сделают. Что бы выборы состоялись в итогом году, начинать давить на них надо уже сейчас.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27033
Чот я уже устал от таких новостей :(

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Народ закроет глаза на это блядство? Врядли. Их сожгут и правильно сделают. Что бы выборы состоялись в итогом году, начинать давить на них надо уже сейчас.
Вот после выборов Пороха и задавим.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Сейчас нацгвардия на защиту рады не выйдет...уроды решили что все уляглось и они опять все порешают.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Уявити цей жах до 2017-го не може жодна, найбільш потворна уява...
Не дивлячись наче на непевний статус документу, явно патрон цей засланий в ствол...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27033
Народ закроет глаза на это блядство? Врядли. Их сожгут и правильно сделают. Что бы выборы состоялись в итогом году, начинать давить на них надо уже сейчас.

После президентских, но сильно, до упора

Спалить нахер вместе с помещением пидарасов :smilie9:

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Ніяк не вийде без шибениць на Печерську. Ну просять люди, ну нариваються, просто пхають шиї в зашморги...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Ніяк не вийде без шибениць на Печерську. Ну просять люди, ну нариваються, просто пхають шиї в зашморги...

это будет наиболее правильная люстрационная процедура. или республиканский стадион по заветам Пиночета.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Згідно з документом, діючий парламент не збирається на дострокові вибори й планує працювати до жовтня 2017 року.

аВотХуй

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
А шо кого-то волнует что они там себе собираются или не собираются? А "собиралки" выросли уже?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
А шо кого-то волнует что они там себе собираются или не собираются? А "собиралки" выросли уже?

А вони закончик бац! А потім підуть базари у Шустера - це не я, то всьо ані, і взагалі...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
А шо кого-то волнует что они там себе собираются или не собираются? А "собиралки" выросли уже?

А вони закончик бац! А потім підуть базари у Шустера - це не я, то всьо ані, і взагалі...

Были всякие уже закончики. Причем проголосованные руками и ногами да еще и в лютый мороз.  Где сейчас те закончики и их вдохновитель. Тем более лето, тепло  :smilie3: Правда если зимой можно было у бочки погреться, то кондиционеры на Майдан не подтянешь :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
А шо кого-то волнует что они там себе собираются или не собираются? А "собиралки" выросли уже?

А вони закончик бац! А потім підуть базари у Шустера - це не я, то всьо ані, і взагалі...

Были всякие уже закончики. Причем проголосованные руками и ногами да еще и в лютый мороз.  Где сейчас те закончики и их вдохновитель. Тем более лето, тепло  :smilie3: Правда если зимой можно было у бочки погреться, то кондиционеры на Майдан не подтянешь :)
Зато с водометов обливаться можно
Батя, мы стараемся ...

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
:hot:
У розпорядженні "Української правди" опинився текст змін до Конституції, підготовлений спеціальною парламентською комісією й відправлений на експертизу до Венеціанської комісії. Згідно з документом, діючий парламент не збирається на дострокові вибори й планує працювати до жовтня 2017 року.
Формально запропоновані зміни не мають жодного правового статусу. З невідомих причин він навіть не оформлений як законопроект. Умовними авторами остаточного варіанту порівняльної таблиці називають члена фракції Партії регіонів Валерія Писаренка та члена фракції "Батьківщина" Руслана Князевича.

А Янукович планировал работать до 2015 го

Як зворушливо...

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14496
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Вот для чего нужен Петя
шоб разогнать эту шоблу уже летом  :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Якщо комуністів притягають до відповідальності - то вже структуру ВР порушено. А ще ж депутати, вибрані від окупованих територій, які вже сумнівно - депутати чи не депутати...

Так що ЦЯ ВР вже не є виразником волі виборців. І тому її місце - вже в історії. Нехай іде з миром. Бо винесуть - на вилах.
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline b_ware

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 351
Янукевич тоже планировал царевать до хер знает какого, но, видимо, его опыт бывших подельников, включая шоблу псевдооппозиционеров, ничему не научил...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Это как в анекдоте: "З'їсти-то воно з'їсть, та тіки хто ж йому дасть".
Досрочные выборы неизбежны по нескольким причинам:
- во-первых, часть депутатов в бегах;
- во-вторых, этот состав парламента не способен адекватно реагировать на происходящие события;
- в-третьих, радикальные перемены в обществе требуют избрания нового депутатского состава.

Но слона нужно есть по кусочкам - сейчас провести президентские выборы, а где-то через полгода, осенью - парламентские. Собственно, к этому и идет.

Депутаты нынешнего созыва подкупали избирателей во время выборов и теперь купились сами, пытаясь во время февральских событий выторговать для себя полномочия до 2017 года.
Конечно, им это пообещали, и естественно, что это обещание окажется фикцией, ибо собака лает, а караван идет. Под караваном в данном случае я подразумеваю исторический процесс, из которого товарищи уже выпали.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
вони охаміли
Kremlin delenda est.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Gadav, scho Kniazevych rozumnishyj. Mozhe, ce taka torgivlja, schob Poroh na schos pohodyvsja?

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Уявити цей жах до 2017-го не може жодна, найбільш потворна уява...
Не дивлячись наче на непевний статус документу, явно патрон цей засланий в ствол...

а вы не хотите пороха, не понимая что только он из влиятельных политиков остается в противовес этим мразям.

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Бабку нужно физически ликвидировать. Вопрос национальной безопасности.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Формально запропоновані зміни не мають жодного правового статусу. З невідомих причин він навіть не оформлений як законопроект.
Херня якась... Так а що вони зібралися відправляти у комісію? Якщо воно і не законопроект і не має правового статусу... Ну коміся теж зазначить що то херня, а не закон. Дебіли хулє.
« Останнє редагування: Травня 19, 2014, 08:01:20 20:01 від Ruza »
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
на палю, іздив в київ і буду їздити тільки тепер є конкретна мета....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
почитав все отут http://www.pravda.com.ua/articles/2014/05/19/7025730/ - що вони там курять?... :Sho_za:, с такими змінами конституції навіщо потрібен той президент??? це ж маячня, мля процес переписування всіх законів і конституції під себе - це пиздець якийсь для України, як це зупинити?, це тіпа такий баланс влади між гілками влади?... - капець....., і вони самі собі вирішили перебиратись в 2017 і ще 3 роки буду на всяких свободах слова дивитись на олійника, бондаренку, хуепкина. и красномордого і отого мордатенького комуніста??? - бля.... добре що забора біля ради нема - треба ловить по одному і мля для початку - обмазать гамном чи що....

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27033
почитав все отут http://www.pravda.com.ua/articles/2014/05/19/7025730/ - що вони там курять?... :Sho_za:, с такими змінами конституції навіщо потрібен той президент??? це ж маячня, мля процес переписування всіх законів і конституції під себе - це пиздець якийсь для України, як це зупинити?, це тіпа такий баланс влади між гілками влади?... - капець....., і вони самі собі вирішили перебиратись в 2017 і ще 3 роки буду на всяких свободах слова дивитись на олійника, бондаренку, хуепкина. и красномордого і отого мордатенького комуніста??? - бля.... добре що забора біля ради нема - треба ловить по одному і мля для початку - обмазать гамном чи що....

Выносить, выносить сразу же после выборов преза.
Даже если он будет против и все равно кто будет презом.
Выносить этих уродов нахрен!!!!
Нельзя повторять ошибки 2004го