Автор Тема: прочитав в вікі  (Прочитано 11134 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: прочитав в вікі
« Reply #120 : Травня 21, 2014, 01:43:59 13:43 »

А там, далі (так, я мрійник  :smilie1: )  колись відбудеться і об'єднання з УГКЦ

А яким чином можливо об`єднати православну та греко-католицьку церкви?

Ви знаєте, традиційно моя родина належить по православної конфесії. Але останні роки я захоплююсь УГКЦ. Й після того як я став цікавитись історією УГКЦ моє захоплення лише посилилось.
Справа в тому, що греко-католицька церква - унікальна церква в історичному сенсі. Хто знає, можливо саме на ній лежить місія воз'єднання католиків та православних церков. Якщо хочете УГКЦ - це такий собі пілотний проект воз'єднання православних та католицьких христіян на території України.

УГКЦ - це православна церква за обрядом, календарем - тобто практично усім, окрім хитромудрих догматів у яких ніхто крім духовенства не розбирається толком. З католиками її поєднує лише те - що адміністративно вона "підчиняється" Ватикану (ну і ці догмати).

Тому, якщо мова йде про об'єднання церков, створення єдиної христіянської православної церкви, то з точки зору віри, обрядовості тощо, об'єднання УГКЦ та УПЦ теоретично можливо. Звісно ж якщо це буде помісна церква, яка не буде підмандатна Константинополю, Москві чи Ватікану.

... і хай Росія згине як держава

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: прочитав в вікі
« Reply #121 : Травня 21, 2014, 01:51:48 13:51 »

УГКЦ - це православна церква за обрядом, календарем - тобто практично усім, окрім хитромудрих догматів у яких ніхто крім духовенства не розбирається толком. З католиками її поєднує лише те - що адміністративно вона "підчиняється" Ватикану (ну і ці догмати).

Тому, якщо мова йде про об'єднання церков, створення єдиної христіянської православної церкви, то з точки зору віри, обрядовості тощо, об'єднання УГКЦ та УПЦ теоретично можливо. Звісно ж якщо це буде помісна церква, яка не буде підмандатна Константинополю, Москві чи Ватікану.

Тобто УГКЦ це православні (візантійські) обряди та адміністративне підпорядкування та догмати Ватікану, вірно я розумію? Тоді авжеж, на мою думку цілком можливо створити єдину помісну церкву, я б дуже вітав би рух в цьому напрямку.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #122 : Травня 21, 2014, 01:58:28 13:58 »
Напиши, конечно. Только не забудь указать где розпалювання, в чём именно и у кого.
Ваше революционное сознание ничего не способно построить. Только сломать кого-то или что-то, что не вами сделано.
« Останнє редагування: Травня 21, 2014, 02:08:07 14:08 від Александр »

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: прочитав в вікі
« Reply #123 : Травня 21, 2014, 02:07:36 14:07 »
на карму глянь свою "чучело...."
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: прочитав в вікі
« Reply #124 : Травня 21, 2014, 02:11:42 14:11 »
Уважаемый demos,
изучив разнообразные исторические научные труды, а не просто коротенькие статейки, могу сказать, что ничуть не возражаю против, что история всегда и всеми переписывалась в угоду "текущей целесообразности". Действия московских царей и Ющенко одинаково для меня понятны. Но не значит приемлемы. Знаю, что славянской крови у россиян очень мало. Но и украинцы не наследники Киевской Руси. Ни генетически (что вполне понятно), ни культурно (к сожалению, но тоже понятно).

Шановний колего, не товщина праці визначає її вартість.
Коротка стаття науковця, що присвятив себе вивченню даного питання важливіша від багатотомних трудів авторів, котрим за завдання було довести, що народу котрий живе на своїй землі - немає, а його культура ніяк не пов'язазана з його предками які жили на тій же землі.
Ваша прихільність до пропагандистських штампів типу «свідоміт» та інших вказує на те, що Ви перебуваєте в певній інтелектуальній ніші, на жаль ця ніша теж створювалась для поділу на старшо-молодшо братськість з подальшим наверненням молодшого (дурнішого, відсталого розумово, етц) до побудови світлого майбутнього, звичайно під керівництвом старшого. Це Ваша особиста справа як бачити світ і розуміти історію. Не дивуйтесь однак, коли зустрінетесь з далі все більшим нерозумінням Вашої позиції.

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #125 : Травня 21, 2014, 02:12:42 14:12 »
Ты, Юра, научись вместе с сочинителями моей кармы быть справедливым, а не предвзятым. Да и по годам не вырос ещё так меня называть. Но я-то не облезу. Только некоторыми мыслями укреплюсь. И лучше тех же крымчан научусь понимать. Хоть и не оправдать их ничем. Как и таких как ты.

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #126 : Травня 21, 2014, 02:15:29 14:15 »
Увы, уважаемый demos. Эту нишу некоторые украинцы створылы сами. И теперь рассматривают остальных как врагов. Это не тот фундамент, на котором можно построить современное демократическое общество.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: прочитав в вікі
« Reply #127 : Травня 21, 2014, 02:19:55 14:19 »
Роками я вийшов якраз.
Російської мови не існує - суржик татаромонгольської і фінської.
Нема някої росії є московія якій фігня років на відміну від Києва.
Нема російської нації є "богоносци" і "лаптеносци" а також є повальне пянство, наркоманія і бидляччя
І це ти "чучело" будеш мене "лікувати" я знаю історію свого роду до 6 коліна, а ти чучело памятаєш свою прапрабабцю? - отожбо і воно....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: прочитав в вікі
« Reply #128 : Травня 21, 2014, 02:21:16 14:21 »
Олександре. Дивлюсь на Вас: у Вас всього 84 повідомлення, з них лише в цій гілці штук 20 постів - це сварка та лайка (причому з образливими виразами) з постійними дописувачами цього форуму, вже - 43 в кармі.

Може це просто не Ваш форум?
... і хай Росія згине як держава

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: прочитав в вікі
« Reply #129 : Травня 21, 2014, 02:22:50 14:22 »
http://ukrpravda.net/index.php?topic=9799.0 просвящайся урод
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #130 : Травня 21, 2014, 02:28:17 14:28 »
Наслаждайтесь шовинизмом и травлей. Я вам не учитель и не пророк. Только вспомните свою карму, когда об вас все вокруг, включая Европу повытирают ноги.



Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: прочитав в вікі
« Reply #131 : Травня 21, 2014, 02:34:41 14:34 »
Увы, уважаемый demos. Эту нишу некоторые украинцы створылы сами. И теперь рассматривают остальных как врагов. Это не тот фундамент, на котором можно построить современное демократическое общество.

Виділене - неправда, ніша про яку мова продукт імперіальної політики Кремля і Ви це чудово знаєте. Демократія не полягяє в тому, щоб повчати «молодших» (нерозумних, етц) як будувати цю «демократію» (чи може Ви прихильник «суверенної демократії»?  :smilie5:) і не в тому, щоб заперечувати тотожність певної кількості громадян, і тим більше не в тому, щоб по звірячому знищувати не згідних з вашим розумінням «демократії».


Часом страшно заглянути в корінь конфлікту...

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: прочитав в вікі
« Reply #132 : Травня 21, 2014, 02:34:53 14:34 »
Наслаждайтесь шовинизмом и травлей. Я вам не учитель и не пророк. Только вспомните свою карму, когда об вас все вокруг, включая Европу повытирают ноги.

О Боже, геть зійшов на штампи коцабського тв))))

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #133 : Травня 21, 2014, 02:53:49 14:53 »
Уважаемый demos,
 с 2004 по 2008 (начало) я проживал с девушкой из Трускавца, у которой есть многочисленная родня и друзья во Львове, Бориславе, Трускавце и пр. За это время мы несколько раз на машине ездили на Западную Украину. Общаясь не то, что толерантно, но и дружески, я имел возможность выслушать мнения новых знакомых, подискутировать с ними, задавать вопросы.
Какой к чертям собачим проект Кремля? Там свидомытство впитано от полу-польских родственников во втором колене как минимум. Оно получило за прошедшие годы и не без помощи пчеловода развитие, набрало силы.
Вам нравится? Вперёд, к победе. Над кем? Ну или над своими нэсвидомыми соотечественниками или над самими собой.
Кремль безоговорочно враг. Но к свидомым он отношения не имеет.

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #134 : Травня 21, 2014, 03:01:23 15:01 »
Только ломая соотечественников из Киева, Полтавы или Одессы, не забывайте, что вы губите свою страну изнутри воимя собственных догматов и на потеху того же Кремля.

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: прочитав в вікі
« Reply #135 : Травня 21, 2014, 03:01:59 15:01 »
А хто такі "свідоміти", яких ненавидить Александр?

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #136 : Травня 21, 2014, 03:03:44 15:03 »
Не поленись, Помадка, прочитать ветку

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: прочитав в вікі
« Reply #137 : Травня 21, 2014, 03:04:42 15:04 »
А хто такі "свідоміти", яких ненавидить Александр?

Вороги окупантів.

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: прочитав в вікі
« Reply #138 : Травня 21, 2014, 03:05:44 15:05 »
А хто такі "свідоміти", яких ненавидить Александр?

Це вiн так усiх українців називає. Був такий перець у дурдомі, забув вже його нік, що теж через слово "свідоміта" вставляв. Його там швидко на металобрухт списали.
« Останнє редагування: Травня 21, 2014, 03:08:04 15:08 від Газда »
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: прочитав в вікі
« Reply #139 : Травня 21, 2014, 03:06:26 15:06 »
ні тільки галопередол, електрошок і пурген, САНІТАРА!!!!(модератора) алексашке....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #140 : Травня 21, 2014, 03:09:12 15:09 »
Я - враг оккупантов. Но не обладаю избранностью свидомости.

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #141 : Травня 21, 2014, 03:10:08 15:10 »
Газда - ЛЖЕЦ! Где я так называю ВСЕХ украинцев?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: прочитав в вікі
« Reply #142 : Травня 21, 2014, 03:11:06 15:11 »
Алєксандр - класичний приклад релігійного фанатика. І не важливо до якої конфесії він відноситься. Хоча, правду кажучи, мені зустрічались лише фанатичні віруючі МП, ну про сектантів я не пишу.
От тому я не люблю сліпого фанатизму ні в релігії, ні в політиці, ні ще десь. У таких людей відсутнє самокритичне мислення.
На жаль... :smilie2:

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #143 : Травня 21, 2014, 03:13:21 15:13 »
Религиозные фанатики не обладают веротерпимостью и не ругаются матом, в отличии от меня. Ребятушки - посмотрите в зеркало. Через одного лжецы или зомби. Прям как россияне перед телеком.

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: прочитав в вікі
« Reply #144 : Травня 21, 2014, 03:13:29 15:13 »
Газда - ЛЖЕЦ! Где я так называю ВСЕХ украинцев?

Хамло кацапiчне, а як ти зрозумив, що мова саме про тебе? Я ж анiких нiкив не писав.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #145 : Травня 21, 2014, 03:17:06 15:17 »
Обладая некоторым интеллектом, трудно не понять твой ответ на вопрос Помадки. Ты бездарен и время на тебя больше не потрачу.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Re: прочитав в вікі
« Reply #146 : Травня 21, 2014, 03:18:19 15:18 »
Выбери себе форум для свидомых и лобзайте друг друга в ненависти ко всему не вашему.

А хули ты сюда приперлось-то? Хули этот форум выбрал?
Тут подкацапников зело не любят и, честно говоря, есть за что.
Я полагаю, модераторы временно недоступны, поэтому ты еще тут.
Так шо прощавайте :moskali:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: прочитав в вікі
« Reply #147 : Травня 21, 2014, 03:18:42 15:18 »
А хто такі "свідоміти", яких ненавидить Александр?

Цитата: Александр
для справки - свидомитство - особый секретный вид истины, открытый только "посвященным" воинствующим автэнтычным украинцам западэнцам. Остальным "непосвященным", видимо из-за отсутствия интеллекта, сия правда западэнцэв просто недоступна.

Вот я лично не понял что он имел ввиду.  Что за истина ? Почему секретная ? Кто посвящает в нее ? и т.д.
Так, набор слов.

Кстати, реально, самому интересно в чем смысл этого штампа ?
« Останнє редагування: Травня 21, 2014, 03:21:00 15:21 від OlegSky »

Offline Convers.s

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 74
Re: прочитав в вікі
« Reply #148 : Травня 21, 2014, 03:19:37 15:19 »
Правильно, Hero Member! Расстрелять меня.



Ну..,якщо сам  згоден..

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: прочитав в вікі
« Reply #149 : Травня 21, 2014, 03:21:50 15:21 »
Добре що я в МП намагаюся не заходити, останні два рази це була Миколаївська церква в Вінниці про що я писав. А перед тим я випадково завітав в жіночий монастир в Дермані. Ну і пики в дерманських монашок, червоні, налиті, очі підозрілі, окупантські. Довго не міг забути. Алєксандр в тій компанії не виділявся б взагалі.