Автор Тема: Да, Хозяин, Вас понял, Хозяин, будет выполнено, Хозяин  (Прочитано 1143 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
А хотите, я его стукну? :laugh:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Кіт Мурзік

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 410

:weep: "помоги с газом, скоро протухнет!"

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Так я не понял, контракт по газу подписали?
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Так я не понял, контракт по газу подписали?

Да, цена не раскрывается, короче Китай выиграл.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Так я не понял, контракт по газу подписали?

Да, цена не раскрывается, короче Китай выиграл.

по $350

всего $400 млрд за 30 лет

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Так я не понял, контракт по газу подписали?

Да, цена не раскрывается, короче Китай выиграл.
а вот?
По словам Миллера, общая стоимость контракта с китайской стороной составляет $400 млрд. Как указывает «Интерфакс», в пересчете на единицу объема цена на газ для CNPC составит $350 за тысячу кубометров.
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
похоже, подписали

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Китайці "витиснули" з Газпрома газ по 350 доларів?
Середа, 21 травня 2014, 13:31

Версія для друкуКоментарі10
Російське ВАТ "Газпром" і китайська CNPC у середу підписали договір про продаж російського газу Китаю з поставкою східним маршрутом.
Про це повідомляє РИА Новости.
Глава "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що вартість 30-річного контракту з Китаєм щодо газу становить $400 млрд.
Він підкреслив, що це найбільший контракт для "Газпрому", що передбачає поставку в Китай 38 мільярдів кубометрів газу за рік. "Такого контракту немає ні з однією компанією", - сказав керівник російського газового монополіста.
Контракт узгоджувався вже не один рік. Ще вчора повідомлялося, що представники китайської компанії відмовлялися його підписувати.
За словами Міллера, основним причиною суперечок була ціна на газ, яку сторони не могли погодити до останнього моменту. Він зазначає, що лише о четвертій годині ранку за китайським часом (опівночі за московським) стало зрозуміло, що "всі принципові питання вирішені".
Глава "Газпрому" відмовився назвати журналістам ціну на газ для Китаю, пославшись на комерційну таємницю. Але, виходячи з озвучених ним даних, можна вивести цифру в приблизно 350 доларів за тисячу кубометрів газу.
Для порівняння, Газпром з квітня скасував усі діючі знижки на газ для України, в результаті чого його ціна зросла до 485 доларів за тисячу кубометрів з 268,5 долара. До грудня минулого року Україна платила за російський газ 400 доларів за тисячу кубів.
Також повідомляється, що Росія і Китай схвалили міждержавний меморандум про взаєморозуміння у сфері поставок газу за східним маршрутом. Документ підписали глава Міненерго РФ Олександр Новак і керівник Державного енергетичного управління Китаю У Синьсюн.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Так я не понял, контракт по газу подписали?

Підписали. Зможуть з 2018, спочатку 38 мільярдів потім 60. Загальна вартість 400 млрд дол на 30 років. Хтось з німців взяв 30 років помножив на 38, і розділив 400 млрд на це число. Вийшло 350.
Але обєми мають рости до 60 протягом того строку тому нижня планка 222 долари. Значить десь до 300, може навіть 268))))


Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
У России чрезвычайно короток список альтернатив, обеспечивающих безнаказанное выживание диктаторского режима Крошки Пу и все эти альтернативы завязаны ( в сознании кооператива "Озеро") на продаже ископаемых углеводородов.

Все люди, которые могли бы предложить стране настоящий выбор, либо уже вытеснены из страны в зарубежье, либо ограничены в "правах" и преследуются "по закону".

Эта власть несёт гибель не только российскому государству (это малая беда), она грозит уничтожением русскому народу...

На самом деле, чтобы вынести Путлеру и РФ смертный приговор даже не нужно выдумывать нефте-газовые санкции. Есть масса путей и более простых, скажем санкции компьютерные: типа ограничений на работу всяких Майкрософтов, Ораклов, Виз, Мастеркард, системы Свифт и т.д.

Страна впадет в кому максимум за неделю
.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Так я не понял, контракт по газу подписали?

Да, цена не раскрывается, короче Китай выиграл.
а вот?
По словам Миллера, общая стоимость контракта с китайской стороной составляет $400 млрд. Как указывает «Интерфакс», в пересчете на единицу объема цена на газ для CNPC составит $350 за тысячу кубометров.

Ну для меня это называется прикинули на пальцах плюс минус 50, спецом дали общую цифру, чтобы все прикинули что по 350, а на самом деле может там и 300, договор то мы не увидим.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Я думаю, условия такие: "мы вам газ, а вы за это нас пока не трогаете..." :smiley14: