Автор Тема: В Одесі Аваков пресує українців і просуває Труханова  (Прочитано 2372 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Andriy Yusov
18 hours ago · Edited
Мене збираються затримати ще до виборів - отримав сьогодні таку інформацію з декількох джерел у столиці.

Начебто, затримані у справі "2-го травня" активісти Антимайдану, зокрема Сергій Долженков дають свідчення проти мене.

Викриття російського громадянства Генадія Труханова змусила екс-регіонального мера та його політичних бізнес-партнерів у новій владі активізувати брудну кампанію метою якої є дискредитація партії "УДАР" Віталія Кличка та Едуарда Гурвіца як союзників Петра Порошенка.

Арсена Авакова переконують негайно здійснити примусовий привід мене на допит у столицю, з продовженням утримання під вартою до виборів мінімум. Для цього затриманим активістам Майдану та Антимайдану підказують, чиї прізвища треба вказати як організаторів трагедії "2-го травня" в Одесі, що б полегшити власне майбутнє. У списку члени УДАРу в Одесі та моє прізвище як голови Одеської обласної організації партії. Зрозуміло, після вчорашньої чорнушної заяви Авакова про причетність якихось керівників штабів Едуарда Гурвіца до подій 2-го травня треба хоч якось підкріплювати цю порожню заяву діями, потім відпустять і вибачаться, але інформаційний привід на передодні виборів буде створено.

УДАР в Одесі була співорганізатором Одеського Євромайдану з перших днів його існування, а саме з 22-го листопада 2013 року, саме тоді розпочалась акція "Одеса - Курс Євро", ніколи ми не займались партійним самопіаром і не вип'ячували політичні прапори біля Дюку, це було і є моєю позицією. Та мені приємно, що серед організаційного ядра Одеського Майдану було багато членів команди УДАРу: Сергій Гуцалюк, Віталій Свічинський, Роман Девятов, Іванов Ігор, Титаренко Яна, Балаба Олена, Карпенко Андрій, Губський Олекса, Надія Яшан, Ігор Христов та багато інших. Через намет Одеського УДАРу на Майдані ми напівпідпільно перевезли сотні Одеситів! Ми були біля Дюку в холод коли було лише кілька десятків людей і в Києві, коли там було справді страшно. Разом з тисячами одеситів ми вистояли і перемогли, я ні про що не шкодую.

Звісно, я був учасником ходи "За Єдність України" другого травня, я не міг там не бути, з сотнями одеситів ми зустрілись там не змовляючись. Не могла там не бути і "Самооборона", активісти багатьох патріотичних громадських організацій та політични партій, а головне тисячі одеситів. Я та люди прізвища яких тягають шакали путінсько-труханівської пропаганди були на Грецькій Площі та Куликовому полі з відкритими обличчями і без зброї, не ховаюсь і сьогодні.

В Одесі другого травня сталась страшна трагедія, але за вказівкою Труханова та Авакова винними у ній призначено не сепаратистів та посібників терористів, які місяцями тероризували місто, не місцевих проросійських олігархів, що підживлювали ворожнечу фінансово та інформаційно, не місцеву владу, яка ще вчора закликала Януковича вводити надзвичайний стан і навіть не продажну міліцію, що зганьбилася на весь світ другого травня - винними виявились люди, які наважались вийти на захист свого рідного міста та України, сказати голосно хто такий Путін і заспівати: "Ла-ла-ла-ла-ла-ла!". Зробив би це не вагаючись і сьогодні.

Розслідувати справу "Другого травня" потрібно і робити це треба якнашвише, але провідну роль у цьому розслідуванні мають відіграти не перефарбовані політики чи вразливі до політичних впливів правоохоронці, а незалежні українські та міжнародні експерти, журналісти, правозахисники.

Якщо Арсену Авакову хочеться, можу прийти до нього з однодумцями і написати "явку з повинною". Ми дійсно "винні" у тому, що виявили свою гомадянську позицію, у тому, що намагаємось не пустити до влади в Одесі кримінал та в тому, що декого не гідного привели до влади а декому не даємо зірвати вибори.

На відміну від багатьох лідерів Антимайдану я не тікаю з міста та країни, бо, на відміну від Генадія Труханова іншої Батьківщини не маю.

Сьогодні багато одеських активістів опинились під загрозою переслідувань та тиску, головне триматись разом.

Одеса - Україна!
Слава Україні!
If you are going through hell, keep going.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Кличку привіт най передають за провалені вибори мера в 2 тури.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
со стороны налоговой поползли слухи о готовящихся рейдерских захватах бютошоблой, причем при помощи налоговой же и прокуратуры.....ДОКОЛЕ?!
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Жах. Очікували москальського вторгнення напередодні виборів? Ось воно й почалося. Силами кремлядської п'ятої колони.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Rumata_

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 442
та пипец у нас , Стоянова в облпрокуроры , Страшный - в налоговую

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Юльки вирішили закріпитись перед виборами в авральному порядку?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
ВОНА та її шобла, та ще прох*йлівська кагорта. :smiley23:

Offline Rumata_

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 442
Vera Zaporozhets
18 ч. назад · отредактировано
Йоханыйбабай дня. Стоянов таки прокурор области. На место начальника ГАИ метит Якимович. Тот, который продавал значки бандитам. Их предъявляли гаишникам, чтобы не останавливали и не штрафовали. Такой значок был у Дикаева, который расстрелял гаишников же и беркут в Кошарах.

Vera Zaporozhets Махницкий Стоянова не хочет. Голомша пропихивает. В любом случае будет человек, которого Юля сможет контролировать
2 ч. назад · Нравится

http://www.abzats.novy.tv/video/51752/Strannaya-ohota-na-vedm-v-Odesse-nevinovnyh-arestovyvayut-podozrevaemyh---otpuskayut-Abzac-19052014

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Vera Zaporozhets
18 ч. назад · отредактировано
Йоханыйбабай дня. Стоянов таки прокурор области. На место начальника ГАИ метит Якимович. Тот, который продавал значки бандитам. Их предъявляли гаишникам, чтобы не останавливали и не штрафовали. Такой значок был у Дикаева, который расстрелял гаишников же и беркут в Кошарах.

Vera Zaporozhets Махницкий Стоянова не хочет. Голомша пропихивает. В любом случае будет человек, которого Юля сможет контролировать
2 ч. назад · Нравится

http://www.abzats.novy.tv/video/51752/Strannaya-ohota-na-vedm-v-Odesse-nevinovnyh-arestovyvayut-podozrevaemyh---otpuskayut-Abzac-19052014

ну ніфіга не розумію. До виборів 3 дні. На що раозрахунок? Тупо не призначати ще 3 дні. Максимум пару тижнів. Бабка ж летить в забуття зі швидкістю світла.

Нафіга так відкрито зливати місто колорадам?

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Vera Zaporozhets
18 ч. назад · отредактировано
Йоханыйбабай дня. Стоянов таки прокурор области. На место начальника ГАИ метит Якимович. Тот, который продавал значки бандитам. Их предъявляли гаишникам, чтобы не останавливали и не штрафовали. Такой значок был у Дикаева, который расстрелял гаишников же и беркут в Кошарах.

Vera Zaporozhets Махницкий Стоянова не хочет. Голомша пропихивает. В любом случае будет человек, которого Юля сможет контролировать
2 ч. назад · Нравится

http://www.abzats.novy.tv/video/51752/Strannaya-ohota-na-vedm-v-Odesse-nevinovnyh-arestovyvayut-podozrevaemyh---otpuskayut-Abzac-19052014

ну ніфіга не розумію. До виборів 3 дні. На що раозрахунок? Тупо не призначати ще 3 дні. Максимум пару тижнів. Бабка ж летить в забуття зі швидкістю світла.

Нафіга так відкрито зливати місто колорадам?

Одесу роблять центром сепаратизму. Звідти будуть срати в борщ новому презу.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Голомша пропихивает. :gigi:

А як я була здивована, що цього корупціонера зробили замом генпрокурора!?? :eyes: І от починаємо пожинати плоди. :smilie2:

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Vera Zaporozhets
18 ч. назад · отредактировано
Йоханыйбабай дня. Стоянов таки прокурор области. На место начальника ГАИ метит Якимович. Тот, который продавал значки бандитам. Их предъявляли гаишникам, чтобы не останавливали и не штрафовали. Такой значок был у Дикаева, который расстрелял гаишников же и беркут в Кошарах.

Vera Zaporozhets Махницкий Стоянова не хочет. Голомша пропихивает. В любом случае будет человек, которого Юля сможет контролировать
2 ч. назад · Нравится

http://www.abzats.novy.tv/video/51752/Strannaya-ohota-na-vedm-v-Odesse-nevinovnyh-arestovyvayut-podozrevaemyh---otpuskayut-Abzac-19052014

ну ніфіга не розумію. До виборів 3 дні. На що раозрахунок? Тупо не призначати ще 3 дні. Максимум пару тижнів. Бабка ж летить в забуття зі швидкістю світла.

Нафіга так відкрито зливати місто колорадам?
Не колорадам, а себе.
Там такие денежные потоки, а после потери Крыма они еще вырастут.
Вот Юлька и садится на них.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
[Одесу роблять центром сепаратизму. Звідти будуть срати в борщ новому презу.

Та през, при бажанні, може зачистити силовиків першими же указами після інагурації. Вони поки  що за ним в Уряді.
І іпати причасних до втрати реальності.

Домовилися? хі-хі пішла в вабанк? Не розумію.

Offline Rumata_

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 442
Vera Zaporozhets
18 ч. назад · отредактировано
Йоханыйбабай дня. Стоянов таки прокурор области. На место начальника ГАИ метит Якимович. Тот, который продавал значки бандитам. Их предъявляли гаишникам, чтобы не останавливали и не штрафовали. Такой значок был у Дикаева, который расстрелял гаишников же и беркут в Кошарах.

Vera Zaporozhets Махницкий Стоянова не хочет. Голомша пропихивает. В любом случае будет человек, которого Юля сможет контролировать
2 ч. назад · Нравится

http://www.abzats.novy.tv/video/51752/Strannaya-ohota-na-vedm-v-Odesse-nevinovnyh-arestovyvayut-podozrevaemyh---otpuskayut-Abzac-19052014

ну ніфіга не розумію. До виборів 3 дні. На що раозрахунок? Тупо не призначати ще 3 дні. Максимум пару тижнів. Бабка ж летить в забуття зі швидкістю світла.

Нафіга так відкрито зливати місто колорадам?

та как-будто назло . ну и кадрами таки беда

http://otkat.od.ua/glavnyj-milicioner-odesskoj-oblasti-podderzhival-yanukovicha-i-otkazalsya-radi-nego-ot-mesta-v-rade/

Valeriya Ivashkina поделилась ссылкой.
19 мая
"Сначала соврали о задержании Фучеджи. Потом - об аресте младшего Давидченко. Следующим враньем было задержание Бовбалана. Теперь некто Шабалин. На свободе, кстати, и небезызвестный Боцман.
Я не говорю о том вранье, которое руководство МВД, СБУ и СНБО распространяют о событиях 2 мая.
100 % фактов из официальных сводок последних двух недель, которые мне доводилось проверять, были опровергнуты. Боюсь представить, как обстоят дела с теми сообщениями, которые у меня нет возможности проверить."


Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Vera Zaporozhets
18 ч. назад · отредактировано
Йоханыйбабай дня. Стоянов таки прокурор области. На место начальника ГАИ метит Якимович. Тот, который продавал значки бандитам. Их предъявляли гаишникам, чтобы не останавливали и не штрафовали. Такой значок был у Дикаева, который расстрелял гаишников же и беркут в Кошарах.

Vera Zaporozhets Махницкий Стоянова не хочет. Голомша пропихивает. В любом случае будет человек, которого Юля сможет контролировать
2 ч. назад · Нравится

http://www.abzats.novy.tv/video/51752/Strannaya-ohota-na-vedm-v-Odesse-nevinovnyh-arestovyvayut-podozrevaemyh---otpuskayut-Abzac-19052014

ну ніфіга не розумію. До виборів 3 дні. На що раозрахунок? Тупо не призначати ще 3 дні. Максимум пару тижнів. Бабка ж летить в забуття зі швидкістю світла.

Нафіга так відкрито зливати місто колорадам?

все чем она сможет стрелять - это депутаны
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
недолго музыке играть осталось...

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча

Valeriya Ivashkina поделилась ссылкой.
19 мая
"Сначала соврали о задержании Фучеджи. Потом - об аресте младшего Давидченко. Следующим враньем было задержание Бовбалана. Теперь некто Шабалин. На свободе, кстати, и небезызвестный Боцман.
Я не говорю о том вранье, которое руководство МВД, СБУ и СНБО распространяют о событиях 2 мая.
100 % фактов из официальных сводок последних двух недель, которые мне доводилось проверять, были опровергнуты. Боюсь представить, как обстоят дела с теми сообщениями, которые у меня нет возможности проверить."

А зараз страшні істерики з приводу згорівших в ДП і жодної згадки про 4 українців, які загинули на грецькій.
Жодних покарань, вже навіть заяв.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Сучка таки хочет бучу в одесе возобновить, не иначе :(

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Ментов прокуроров заменить можно, а вот что делать с "избраным" мэром? Я просто в шоке от происходящего  :smilie9:
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Ментов прокуроров заменить можно, а вот что делать с "избраным" мэром? Я просто в шоке от происходящего  :smilie9:

Мдя, тут піпєц.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Сегодня Петя в Одессе "высадился" может приехал объяснить ху из ху. У меня только  на это надежда. Иначе кранты Одессе. :(
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Ментов прокуроров заменить можно, а вот что делать с "избраным" мэром? Я просто в шоке от происходящего  :smilie9:

Каким еще избраным мэром, он же у вас вроде в Таиланд давно умотал?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Ментов прокуроров заменить можно, а вот что делать с "избраным" мэром? Я просто в шоке от происходящего  :smilie9:

Каким еще избраным мэром, он же у вас вроде в Таиланд давно умотал?
Вибори в нас мера 25-го. І є шанс отримати мудака з рос паспортом на цю посаду. Шобла аж з трусів випригує, щоб це замутити.
 Кличко підспівує, аж гай шумить.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Не дивуюсь.
Згадайте долю патріотів, які їхали до Харкова на Еуромайдан.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Ментов прокуроров заменить можно, а вот что делать с "избраным" мэром? Я просто в шоке от происходящего  :smilie9:

Каким еще избраным мэром, он же у вас вроде в Таиланд давно умотал?
Вибори в нас мера 25-го. І є шанс отримати мудака з рос паспортом на цю посаду. Шобла аж з трусів випригує, щоб це замутити.
 Кличко підспівує, аж гай шумить.

А що, Гурвиць не від Кличка? навіщо йому цього Труханова підтримувати?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Ментов прокуроров заменить можно, а вот что делать с "избраным" мэром? Я просто в шоке от происходящего  :smilie9:

Каким еще избраным мэром, он же у вас вроде в Таиланд давно умотал?
Вибори в нас мера 25-го. І є шанс отримати мудака з рос паспортом на цю посаду. Шобла аж з трусів випригує, щоб це замутити.
 Кличко підспівує, аж гай шумить.

Коичко  :smilie10: Ты чего. Эдик его кандидат.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14497
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
та пипец у нас , Стоянова в облпрокуроры , Страшный - в налоговую

они ,цуко, в паре любят работать :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Rumata_

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 442
http://ord-ua.com/2014/05/19/strashnyj-vozvrashaetsya/?lpage=1

Таким образом, в случае возвращения Страшного А. А. в Одессу, им будет создана организованная преступная группа: Страшный А.А., — председателем ГНА, Бех О. В. – начальник УБОП в Одесской области — работал в Николаеве в связке со Страшным А.А. (http://politrada.com/Dossier/persone/id/5430), Стоянов Н. С.- Прокурор Одесской области также работал со Страшным А.А. в Николаеве ((http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4ab7ed1bac1b4/, http://cripo.com.ua/?sect_id=7&aid=42748), Цветков Дмитрий Александрович — первый заместитель начальника — начальник следственного управления ГУМВД Украины в Одесской области (http://ord-ua.com/2014/01/05/chto-za-chelovek-dmitrij-tsvetkov-v-odesskom-sledstvii-dvazhdyi-uvolnyali-za-vzyatochnichestvo-no-vse-vremya-vyihodil-suhim-iz-vodyi-sejchas-pretenduet-na-dolzhnost-nachalnika-sledstvennogo-upravleniya-oblasti-razve-eto-chestno/), который в свою очередь дважды был уволен с органов МВД за взяточничество, но вновь занимает руководящий пост. Сын Страшного А.А. работает начальником Одесской госфининспекции (является крышей многих государственных организаций, а именно прикрывал работу соцстраха, когда деньги, которые предназначались на лагеря для детей, были потрачены в неизвестном направлении, проверка КРУ закрыла этот вопрос, частично возбужденно уголовное дело и находится на рассмотрении в генеральной прокуратуре).

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Новый главный милиционер Одесской области Иван Катеринчук, поддерживал Януковича и отказался ради него от места в Раде

http://antikor.com.ua/articles/6301-glavnyj_militsioner_odesskoj_oblasti_ivan_katerinchuk_podderhival_janukovicha_i_otkazalsja_radi_nego

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
Ментов прокуроров заменить можно, а вот что делать с "избраным" мэром? Я просто в шоке от происходящего  :smilie9:

Лишить полномочий на основании имеющегося второго гражданства РФ.
Было бы желание и воля.

А за Аваковым суд плачет, что за редкостный мерзавец...