Автор Тема: Трошки про 25 кадр і кісєльова. Із власного досвіду.  (Прочитано 1511 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Довелось мені по роду своєї професії проходити спеціальне навчання.
Коротко- інформація про американські авіаносці.
 Навчання проходило в закритій групі з допуском секретності і т.ін. Нам показували учбові фільми для військових і розвідки.
 Але ,в силу того,що в армії і флоті все робилося через жопу,то групи з різних дисциплін чомусь об*єднали і крім авіаносців показали кілька фільмів про психологічний вплив і методи інформаційної війни(десь так)-бо друга група була по підготовці таких спеціалістів. Не питайте чому нас змішали-думаю що тупо забили і відзвітували про навчання у штаб,а на місці просто похерили специфіку.Та і було це всього два заняття.Потім знову розділили,бо графіки не співпадали.Народ тупо грав в карти,тихенько бухав і чекав,коли нас відімкнуть і випустять з кінозалу.Кому те навчання нафіг упало,тим більше про умовного противника.Ну то таке.
 Мова не про те.
Просто тоді я вперше дізнався про технологію 25 кадру не з бульварної преси а саме як навчання до використання. Всього не запам*ятав- там було багато чого і не тільки 25 кадр,але і ще якісь інші впливи через телебачення і антени-муть всяка.Я не запам*ятовував,але це мене зацікавило,бо я колись читав фантастичне оповідання на цю тему-там було про те,що можна навіяти будь-які думки і створити паралельну реальність.Здається це оповідання публікували в "Тєхніка молодежи".
Так от- фільм був про експеримент,який проводили в Фінляндії(чомусь?) і в Англії. Фільм був англійський з субтитрами(очевидно вкрадений).
Суть експерименту- за допомогою 25 кадру і ще якоїсь фігні подібної крутили групам студентів фільми на плівці і через телевізор. Задача-навчити англійській мові. Студенти до цього англійською не володіли(фіни і здається якісь араби чи що.)Результати були вражаючі- за місяць групи вивчили мову в рази краще за контрольні групи.І всі були надзвичайно розвинені ментально. Там ще щось було про вплив ,але головне не це.
Потім через довгий час перевірили піддослідних- вони всі добилися успіхів в навчанні,роботі,бізнесі. А потім виявилося що рівень смертності в піддослідних просто зашкалив.Від нервових зривів,різкого погіршення здоров*я,психічних хвороб і просто хвороб,які чомусь протікали з летальним кінцем,загинули майже всі. І в одній групі і в іншій.Незалежно від того де вони жили і працювали. Отак,діточки мої.
Кісєльов не просто зомбує народ-він його тупо вбиває,закладаючи бомбу повільної дії.
 ППЦ.
« Останнє редагування: Травня 21, 2014, 04:47:36 16:47 від Лірник »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
і шо?

дивно спочатку був якийсь дрібний шрифт

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
 :smilie10:
а говорили только на детей вредно влияет....
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
фільмом був мультик Muzzy




Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Дуже смішно.А головне ти пропіарився на темі.
Молодець.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Дуже смішно.А головне ти пропіарився на темі.
Молодець.

та я не піарився, мені дивно шо СБУ в таку херь вірить та поширює її. То що москалі прудурки там шось там вставляють, це ж не значить, що воно діє.

Москальня ше з часів совка постійно робила мантру на колективному разумі і шось там досліджувала

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Дуже смішно.А головне ти пропіарився на темі.
Молодець.

та я не піарився, мені дивно шо СБУ в таку херь вірить та поширює її. То що москалі прудурки там шось там вставляють, це ж не значить, що воно діє.

Москальня ше з часів совка постійно робила мантру на колективному разумі і шось там досліджувала


Ти топік читав?
До чого тут СБУ?
Чи просто приколюєшся?
Я тобі розказав про фільм для спецпідготовки ще в сссрі.
Думаєш там туфту впарювали?
Стосовно авіаносців-все чиста правда.
Чому я повинен в іншому сумніватися?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
То що, кисельов не знає про такий милий побічний ефект?

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
То що, кисельов не знає про такий милий побічний ефект?

Кісєльов знає про баблішко і поїздку в Амстердам.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
То що, кисельов не знає про такий милий побічний ефект?

Кісєльов знає про баблішко і поїздку в Амстердам.

то само собою, але нащо йому вбивати православних дурнів?

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
То що, кисельов не знає про такий милий побічний ефект?

Кісєльов знає про баблішко і поїздку в Амстердам.

то само собою, але нащо йому вбивати православних дурнів?

А хто їх у москалів рахує?Баби ішшо нарожают.
Вони своїх в асфальт закатують і газами травлять.У них "своїх" немає.

Offline Знасилуваний Журавель

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Довелось мені по роду своєї професії проходити спеціальне навчання.
Коротко- інформація про американські авіаносці.
 Навчання проходило в закритій групі з допуском секретності і т.ін. Нам показували учбові фільми для військових і розвідки.
 Але ,в силу того,що в армії і флоті все робилося через жопу,то групи з різних дисциплін чомусь об*єднали і крім авіаносців показали кілька фільмів про психологічний вплив і методи інформаційної війни(десь так)-бо друга група була по підготовці таких спеціалістів. Не питайте чому нас змішали-думаю що тупо забили і відзвітували про навчання у штаб,а на місці просто похерили специфіку.Та і було це всього два заняття.Потім знову розділили,бо графіки не співпадали.Народ тупо грав в карти,тихенько бухав і чекав,коли нас відімкнуть і випустять з кінозалу.Кому те навчання нафіг упало,тим більше про умовного противника.Ну то таке.
 Мова не про те.
Просто тоді я вперше дізнався про технологію 25 кадру не з бульварної преси а саме як навчання до використання. Всього не запам*ятав- там було багато чого і не тільки 25 кадр,але і ще якісь інші впливи через телебачення і антени-муть всяка.Я не запам*ятовував,але це мене зацікавило,бо я колись читав фантастичне оповідання на цю тему-там було про те,що можна навіяти будь-які думки і створити паралельну реальність.Здається це оповідання публікували в "Тєхніка молодежи".
Так от- фільм був про експеримент,який проводили в Фінляндії(чомусь?) і в Англії. Фільм був англійський з субтитрами(очевидно вкрадений).
Суть експерименту- за допомогою 25 кадру і ще якоїсь фігні подібної крутили групам студентів фільми на плівці і через телевізор. Задача-навчити англійській мові. Студенти до цього англійською не володіли(фіни і здається якісь араби чи що.)Результати були вражаючі- за місяць групи вивчили мову в рази краще за контрольні групи.І всі були надзвичайно розвинені ментально. Там ще щось було про вплив ,але головне не це.
Потім через довгий час перевірили піддослідних- вони всі добилися успіхів в навчанні,роботі,бізнесі. А потім виявилося що рівень смертності в піддослідних просто зашкалив.Від нервових зривів,різкого погіршення здоров*я,психічних хвороб і просто хвороб,які чомусь протікали з летальним кінцем,загинули майже всі. І в одній групі і в іншій.Незалежно від того де вони жили і працювали. Отак,діточки мої.
Кісєльов не просто зомбує народ-він його тупо вбиває,закладаючи бомбу повільної дії.
 ППЦ.

Фігня. Років 7 тому активно пропагували такий "метод" вивчення іноземних мов і продавали відповідні касети. Не працювало.

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Стосовно авіаносців-все чиста правда.

Тобто, з*ясувалось що вони справді існують? :smiley16:

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Панове! Вас так легко пошити в дурні? Мені соромно за вас. Ви вже також жертви пропаганди, бо вірите в усяку дурню. В останні роки існування СРСР в МО і КДБ вірили у казна-що і витрачали шалені гроші на, м'яко кажучи, "дивовижні речі".

Наприклад, у 1985 році МО запросило і отримало кошти на проект, пов'язаний з дослідженнями та використанням торсіонних полів. Ці гроші мали бути витрачені впродовж Дванадцятої п'ятирічки (1986-1990) на створення системи зв'язку та розвідувальної апаратури, працюючої "на нових фізичних принципах". До моменту розпаду СРСР в 1991 році, тобто за 6 років, на цю програму було витрачено 500 мільйонів радянських карбованців і близько 100 мільйонів доларів. Нагадаю для порівняння, що на весь проект "Енергія"-"Буран"  за 18 років його реалізації СРСР витратив близько 16 мільярдів карбованців. Провідні радянські фізики ще на початку вісімдесятих років неодноразово давали негативні відгуки на "дослідження" в галузі торсіонних полів і викривали шахраїв, але невігласи в МО переконали невігласов в ЦК КПСС, що "американці теж щось таке роблять" і розпилили за п'ять років півмільярда повноцінних тогочасних радянських карбованців і сто мільйонів ще більш повноцінних доларів, які на той час СРСР отримував, продаючи з 1986 року нафту по 10 доларів за барель... Та надсекретна програма досліджень торсіонних полів не дала та й не могла дати жодних результатів крім "наукових звітів" та іншої макулатури. Жодних. Справжнє наукове дослідження, що не базується на шахрайстві, особливо таке великомасштабне і добре фінансоване, навіть якщо воно невдале, зазвичай дає багато корисних побічних результатів. Це шахрайство не дало нічого. Зовсім нічого. Його "результати" не дозволили навіть остаточно "закрити" цю тему. Зараз в Росії вже нова генерація шаманів та шахраїв знову "пиляє  бюджет" досліджуючи "торсіонні ефекти".

А ви тут про 25-ий кадр дискутуєте... Пацани на усіляких "надсекретних нанотехнологіях" грубі гроші пиляють...       

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Я повторюся для тих хто в танку.
Фільм був навчальний.Вкрадений у країн нато.
Ферштейн?

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Я повторюся для тих хто в танку.
Фільм був навчальний.Вкрадений у країн нато.
Ферштейн?

Йа-йа. Ферштейн. Дас штиммт. Це не лікується. :smilie1:

А скільки я таких фільмів передивився свого часу...

Якщо він "правильний", то там на самому початку мали бути такі титри:

"Киностудия МО СССР
ГРУ ГШ МО СССР
Совершенно секретно
Только для офицеров, генералов и адмиралов СА и ВМФ"

Такий гриф ставили навіть навіть на викрадені натівські учбові фільми для дітей шкільного віку. На кшталт, як саме школяри мають поводитись у класному приміщенні, коли за вікном "розквітне ядерна квітка".


 :smiley15: :smiley15: :smiley15:
« Останнє редагування: Травня 21, 2014, 07:56:30 19:56 від Turing Machine »

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Я повторюся для тих хто в танку.
Фільм був навчальний.Вкрадений у країн нато.
Ферштейн?

Там все таке стояло.
Повторюю-спеціальний допуск був.Показували в спецкінотеатрі першого відділу.
Ферштейн?

Йа-йа. Ферштейн. Дас штиммт. Це не лікується. :smilie1:

А скільки я таких фільмів передивився свого часу...

Якщо він "правильний", то там на самому початку мали бути такі титри:

"Киностудия МО СССР
ГРУ ГШ МО СССР
Совершенно секретно
Только для офицеров, генералов и адмиралов СА и ВМФ"

Такий гриф ставили навіть навіть на викрадені натівські учбові фільми для дітей шкільного віку. На кшталт, як саме школяри мають поводитись у класному приміщенні, коли за вікном "розквітне ядерна квітка".


 :smiley15: :smiley15: :smiley15:

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Пане Лірник, Ви ферштейн, що таке псевдонаука, шахраї і йолопи з МО?

Ви в нас вільний гуманітарій, можете дозволити собі щиро вірити у що завгодно,  а мені доводиться ледве не щодня писати експертні висновки з питань природничих наук і викривати усіляких шахраїв, що претендують на державні і приватні гранти...

До речі, шахраїв, псевдовчених і йолопів і на Заході не бракує...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Пане Лірник, Ви ферштейн, що таке псевдонаука, шахраї і йолопи з МО?

Ви в нас вільний гуманітарій, можете дозволити собі щиро вірити у що завгодно,  а мені доводиться ледве не щодня писати експертні висновки з питань природничих наук і викривати усіляких шахраїв, що претендують на державні і приватні гранти...

До речі, шахраїв, псевдовчених і йолопів і на Заході не бракує...

отут ви помиляєтеся

щодо шахраїв і невігласів в усіх галузях - щира правда

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Пане Лірник, Ви ферштейн, що таке псевдонаука, шахраї і йолопи з МО?

Ви в нас вільний гуманітарій, можете дозволити собі щиро вірити у що завгодно,  а мені доводиться ледве не щодня писати експертні висновки з питань природничих наук і викривати усіляких шахраїв, що претендують на державні і приватні гранти...

До речі, шахраїв, псевдовчених і йолопів і на Заході не бракує...

З чого ти взяв що я гуманітарій?
Я інженер і офіцер запасу.
Не треба давити мене авторитетом- у мене дві вищі технічні освіти і кілька впроваджених винаходів.
Ти не знав?

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
4.34 мин. Вставка «поджег правый сектор». 4.57 мин. Вставка «людей убивали бандеровцы».


Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Тымчук :

Информация о «25 кадре» в российских телепрограммах, о которой рассказали в СБУ, полностью подтверждается.

Мы вчера общались с руководством, скажем так, специфической структуры, которая очень детально мониторит информпространство – и наше, и российское. Эти ребята выявили применение множества манипулятивных и прочих технологий российским ТВ.

«25 кадр» кажется анахронизмом и едва ли не тупостью в XXI веке, но у россиян он – реальность. Так что российские тролли, которые это сообщение СБУ пытались чуть ли не осмеять в соцсетях, лучше бы поржали над собственной машиной пропаганды Путина. Она цепляется за любую, даже самую сомнительную, возможность зомбирования населения.

Позже мы дадим более развернутый анализ применяемых россиянами технологий.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
то і говориться, москалі самі вто вірять і поширюють, а наші підхоплюють і кажуть шо вони використовують 25й кадр, який шось там може і впливає.

з того роліку можна зрозуміти, що навіть не стигаєш побачити букви, не то щоб шось там прочитати

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Дорослі як діти.
Нафіга тобі Лірнику лобуда з третіх рук якщо я ДедХед особисто намагався навчити людину англійських слів цим званим 25 кадром і після місяця двох щоденного вдупляння в екран протягом 30-60 хв людина знала стільки ж слів скільки й до того, слів 10 не більше.
Хехе, скільки ідіотів навколо, дехто навіть дуже освічений (((