Автор Тема: загинуло 17 наших  (Прочитано 59091 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: загинуло 16 наших
« Reply #510 : Травня 22, 2014, 09:55:37 21:55 »
їх там аксу озброюють?
то вже піпець якийсь...

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: загинуло 16 наших
« Reply #511 : Травня 22, 2014, 09:56:16 21:56 »
\\Посмотрев видео ,где местные накануне ходят по лагерю волынских вояк и интервью Стрелкова по поводу того как их посекли ,забираю слова о Турчинове и Авакове назад. Разве это солдаты? Что это за "Пикник на обочине" ? http://summer56.livejournal.com/119139.html вот http://youtu.be/z9sVlYtNSaY\\

це цитата з краматорського форума

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: загинуло 16 наших
« Reply #512 : Травня 22, 2014, 09:56:32 21:56 »
Людей, которые погибли вот так, по-глупому, жалко вдвойне.

Если бы они были пионерами, которые приехали поиграть в Зарницу, можно было бы сказать, что они не виноваты, это вожатые что-то не досмотрели.

Но они были не пионерами, а военнослужащими регулярной армии. Которым выдали боевое оружие, боеприпасы, снаряжение, посадили на боевые машины и привезли в зону боевых действий.

Если, после всего этого, они не поняли куда и зачем их привезли и, что от них требуется, то нужно отдать под суд психиатра из врачебной комиссии, который признал этих умственно неполноценных людей годными к строевой службе.

Если армия так воюет с бандой гопников, то шансы отбить, или хотя бы задержать на каком-то приемлемом рубеже, вторжение регулярной армии равны абсолютному нулю.

Это пиздец, уважаемые дамы и господа. И мантры "армию разворовывали 20 лет", здесь абсолютно не годятся. Конкретно это подразделение, похоже, было всем материально обеспечено.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: загинуло 16 наших
« Reply #513 : Травня 22, 2014, 09:58:25 21:58 »
и есть ощущение, что террористы пошли в наступление
ігнор Квант

Offline HappyKat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 680
Re: загинуло 16 наших
« Reply #514 : Травня 22, 2014, 09:58:42 21:58 »
пипец просто!!!!
почему все через жопу :smilie9:
Цитувати
1. В них немає зовсім захисту і та допомога, яку хтось можливо передає - до них не доходить. Дуже просив, щоб по можливості допомогли з бронежилетами, розгрузками і касками. Але не через когось - а конкретно приїхали і дали солдатам в руки. Тому що допомога будь яка до них просто не потрапляє!
а куда пошли деньги, которые всей Украиной собирали?
я в шоке!
очень жаль наших военных.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27055
Re: загинуло 16 наших
« Reply #515 : Травня 22, 2014, 10:04:57 22:04 »
3.Після ранкових подій додому ніхто не збирається. Якщо раніше вони не зовсім розуміли що роблять - то зараз це вже питання відплати за побратимів.

Ну если уже и захидняки не розумиють шо роблять то шо там про схиднякив говорить.

А вообще "Это какой то позор"

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: загинуло 16 наших
« Reply #516 : Травня 22, 2014, 10:07:08 22:07 »
я так розумію - тільки частини з центральної України розуміли що роблять. Тому що вони розуміють і реалії сходу і реалії заходу. А для западенців то перші враження

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: загинуло 16 наших
« Reply #517 : Травня 22, 2014, 10:09:31 22:09 »
їх там аксу озброюють?
то вже піпець якийсь...

З вуст зняли... З цієї міліцейської пукалки за 100 метрів вже влучити практично неможливо....  :smiley23:  :smilie2: :smilie2:
« Останнє редагування: Травня 22, 2014, 10:12:20 22:12 від Ronin »

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: загинуло 16 наших
« Reply #518 : Травня 22, 2014, 10:10:39 22:10 »
я так розумію - тільки частини з центральної України розуміли що роблять. Тому що вони розуміють і реалії сходу і реалії заходу. А для западенців то перші враження
Не надо ля ля, они себя класно показали на Майдане! А это конечно писдес...

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: загинуло 16 наших
« Reply #519 : Травня 22, 2014, 10:11:57 22:11 »
и есть ощущение, что террористы пошли в наступление

Ну їм же вчора урочисто оголосили, що "почалась фінальна стадія АТО" - ось вони і реагують !  :smilie9:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: загинуло 16 наших
« Reply #520 : Травня 22, 2014, 10:12:25 22:12 »
їх там аксу озброюють?
то вже піпець якийсь...

Не знаючи спеціальності бійця на фото істерити зарано: для, скажімо, водія, бути озброєним "сукою" - абсолютно нормально .
« Останнє редагування: Травня 22, 2014, 10:16:31 22:16 від Адам Жоржович »

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: загинуло 16 наших
« Reply #521 : Травня 22, 2014, 10:14:41 22:14 »
\\Посмотрев видео ,где местные накануне ходят по лагерю волынских вояк и интервью Стрелкова по поводу того как их посекли ,забираю слова о Турчинове и Авакове назад. Разве это солдаты? Что это за "Пикник на обочине" ? http://summer56.livejournal.com/119139.html вот http://youtu.be/z9sVlYtNSaY\\

це цитата з краматорського форума

 Ты это притащил, какая достоверность этих цитат Стрелкова?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: загинуло 16 наших
« Reply #522 : Травня 22, 2014, 10:16:37 22:16 »
цитат стрелкова ? не зрозумів

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: загинуло 16 наших
« Reply #523 : Травня 22, 2014, 10:17:07 22:17 »
цитат стрелкова ? не зрозумів

самер-56 - цитатник гіркіна.

Offline Vyacheslav

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 337
Re: загинуло 16 наших
« Reply #524 : Травня 22, 2014, 10:17:45 22:17 »
2. Їм не можна стріляти - оскільки не введений військовий стан
А що про це каже статут гарнізонної та караульнї служби?

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Re: загинуло 16 наших
« Reply #525 : Травня 22, 2014, 10:17:51 22:17 »
Майя Москвич
8 hrs · Edited
 

Щойно розмовляла з побратимом організації, який перебуває на Сході в складі батальйону, який сьогодні обстріляли на Донеччині під Волновахою.

9 загиблих волинян.. Станом на 16:00 - вже 15 загиблих.
Друг Захід, слава Богу, живий і неушкоджений.

Я не можу писати все те, що він мені розказує,лише кілька фактів:

1. В них немає зовсім захисту і та допомога, яку хтось можливо передає - до них не доходить. Дуже просив, щоб по можливості допомогли з бронежилетами, розгрузками і касками. Але не через когось - а конкретно приїхали і дали солдатам в руки. Тому що допомога будь яка до них просто не потрапляє!
2. Їм не можна стріляти - оскільки не введений військовий стан
3.Після ранкових подій додому ніхто не збирається. Якщо раніше вони не зовсім розуміли що роблять - то зараз це вже питання відплати за побратимів.
4.Каже щоб ми забронювали йому квиток на Бандерштат- я відповіла, що як учаснику бойових дій - то ми йому квиток подаруємо, аби тільки вернувся!


Я майже щодня тримаю з нам зв'язок і ще з кількома побратимами, які зараз на передовій... ЦЕ РЕАЛЬНІ ЛЮДИ, ТАМ РЕАЛЬНА ВІЙНА І ВОНИ РЕАЛЬНО ГИНУТЬ

Багато політики і мало військової компетенції! А на цих хлопцях і використовуючи військову ситуацію багато хто піариться! АТО так не проводиться! Це все що там на сході більш нагадує не боротьбу з терористами, а дороге реаліті-шоу. "Шановні терористи завтра розпочнеться завершальний етап нашої операції..." - хто так робить? Як би була військова компетенція - хлопці би не загинули!

Наступна тема - створення "приватних армії". Люди які мають гроші починають легально використовуючи ситуацію створювати свої приватні збройні формування. Це класно, АЛЕ захист потрібне більше не для тих хлопців, які позують на фото а для тих, хто зараз на передовій. Хочете допомогти - то допоможіть не собі, а АРМІЇ, СОЛДАТАМ, ЯКІ НА ПЕРЕДОВІЙ!

Питання до влади Волинської - чому не потурбувалися про те, де наші хлопці, чи все в них в порядку чи все є? Очевидно для реакції потрібні смерті... Що ж тепер - реагуйте. Тільки прохання - НЕ ПЕРЕРАХОВУЙТЕ КОШТИ - приїдьте і дайте кожному солдату в руки бронежилет - в іншому випадку результату не буде.

Невже силові структури настільки безпорадні і некомпетентні, що не можуть впоратися з ситуацією? Не вірю. Мені скоріше здається, що тримати хлопців, як гарматне м'ясо комусь вигідно.

Багато політики і мало РЕАЛЬНИХ СПРАВ. А реальні справи - це там, НА ПЕРЕДОВІЙ.

Вічна пам'ять Героям!

13:30 - прийшла СМС - вони готуються приймати бій! Що ж, хай Господь їх береже! Бронежилетів же немає )

На фото - друг Захід


А тем временем Балога пишет:
Цитувати
Поїхав Яценюк перший раз в Донецьк, що відбулось наступного дня? У Слов'янську з'явилися "зелені чоловічки". Вчора Турчинов побував на Донбасі, а сьогодні маємо вже 16 вбитих вояків.

Це простий збіг чи "обратка" центру? Може краще знищувати ворогів, а не їздити і піаритись? Бо за два тижні Яценюк вдруге перед військовими розказує, яку техніку купить. Це етично? Хтось вірить у ці заяви, коли наших хлопців не можуть забезпечити навіть матрацами і білизною?

А от Ізраїль, Іспанія готові терміново і достатньо дешево поставити нам бронежилети 4, 5 класу. І що ви думаєте? Є там такий перший замміністра оборони Буца, який не поспішає, бо чомусь хоче купити засоби захисту у французів. Час іде, людей убивають, хтось думає про заробітки, а Генпрокуратура шукає винних самі знаєте серед кого.


Пане Турчинов, скоро буде новий Головнокомандувач. Але це не означає, що можна ставитися до свого прямого обов'язку, як студент останнього курсу до кімнати в гуртожитку. Тим більше, коли йдеться про людські життя.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: загинуло 16 наших
« Reply #526 : Травня 22, 2014, 10:20:16 22:20 »
бронежилети

До подій під Волновахою бронежилети абсолютно перпендикулярні. І вішати на Турчинова розпиздяйство лейтьохи та сержантів - це теж хуйня.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: загинуло 16 наших
« Reply #527 : Травня 22, 2014, 10:20:27 22:20 »
[ Invalid YouTube link ]
sine ira et studio

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: загинуло 16 наших
« Reply #528 : Травня 22, 2014, 10:21:02 22:21 »
цитат стрелкова ? не зрозумів

самер-56 - цитатник гіркіна.

я кинув цитату простого краматорця - а не зсилки краматорця на інші джерела

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Re: загинуло 16 наших
« Reply #529 : Травня 22, 2014, 10:22:19 22:22 »
бронежилети

До подій під Волновахою бронежилети абсолютно перпендикулярні. І вішати на Турчинова розпиздяйство лейтьохи та сержантів - це теж хуйня.
Сколько бы было жертв, если бы бойцы были в бронежилетах ? Думаю, на порядок меньше. Вот из-за таких халатностей и умирают наши солдаты.

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Re: загинуло 16 наших
« Reply #530 : Травня 22, 2014, 10:22:40 22:22 »
[ Invalid YouTube link ]
про це я вище писав
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: загинуло 16 наших
« Reply #531 : Травня 22, 2014, 10:23:05 22:23 »
бронежилети

До подій під Волновахою бронежилети абсолютно перпендикулярні. І вішати на Турчинова розпиздяйство лейтьохи та сержантів - це теж хуйня.
Сколько бы было жертв, если бы бойцы были в бронежилетах ? Думаю, на порядок меньше. Вот из-за таких халатностей и умирают наши солдаты.

так они бы их поснимали на ночь...

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: загинуло 16 наших
« Reply #532 : Травня 22, 2014, 10:23:41 22:23 »
Всім «суперінтелегентним» «стратегам» і «високоінтелектуальним» засранцям, які дозволяють собі паплюжити пам'ять загиблих хлопців і снувати зарозумні висновки як би то вони все правильно зорганізували, на підставі уривків інформації і брехливих вкидань:
Якщо вже вас мати не навчила співчуття і розуму, що ви пишете на публічному форумі, який читають також і рідні та родичі загиблих, запрошую приїхати до Володимира-Волинського на похорони, особисто познайомлю з матерями загиблих.
А поки ви заслужили  :Ignor:

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: загинуло 16 наших
« Reply #533 : Травня 22, 2014, 10:24:38 22:24 »
про це я вище писав
Извини, не заметил, но видео таки интересное... :(
sine ira et studio

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: загинуло 16 наших
« Reply #534 : Травня 22, 2014, 10:24:50 22:24 »
цитат стрелкова ? не зрозумів

  :smilie11:

 Ты дал посилання-http://summer56.livejournal.com/119139.html

Там "цитаты Стрелкова" , а может и не его. Какова хоть малейшая их достоверность?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: загинуло 16 наших
« Reply #535 : Травня 22, 2014, 10:26:19 22:26 »
я дав цитату краматорця - посилання його викинь їх і просто читай текст

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Re: загинуло 16 наших
« Reply #536 : Травня 22, 2014, 10:27:22 22:27 »
про це я вище писав
Извини, не заметил, но видео таки интересное... :(
я лише словами описав, відео в мене не було.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: загинуло 16 наших
« Reply #537 : Травня 22, 2014, 10:29:14 22:29 »
[ Invalid YouTube link ]

Фильм ужасов. Хичкок отдыхает.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: загинуло 16 наших
« Reply #538 : Травня 22, 2014, 10:30:15 22:30 »
Скажу чесно, як офіцер - командира частини треба під суд.
Комбрига? Бо комбату вже пофг...

Так саме командира військової частини.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: загинуло 16 наших
« Reply #539 : Травня 22, 2014, 10:35:56 22:35 »
Позицию солдат ясно высказал командир за день до расстрела, есть на видео НТВ: "Они все хотят домой..они не хотят..нрзб.."
Кстати, вроде и не блокпост по виду, а стояли там две ночи. Что бы это значило? Не похоже на остановку на марше.
Саботировали создание блокпоста?