Автор Тема: Вони не були готові до того, що їх ловитиме "патріотичне" СБУ.  (Прочитано 1018 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Це двері дому Станіслава Краснова у Криму. Це ще під час революції. Його дані, фото не один раз публікували на АнтиМайдані з вимогами нападати на його рідню.

Те ж саме було з домівкою Олександра



Сьогодні їх в Києві затримало СБУ. Тепер вони "кремлівські терористи".

Чи завербувало їх ФСБ думаю слідство надасть докази. Або не надасть.

А поки що я знаю точно лише те, що вони українські патріоти з Криму. Ще в ті часи. Ще тоді коли в Києві в парку на Прорізній чистили рожи п'яним СБУшникам що гавкали до святкової юрби:"Чё за ёбанные хохлядские песни?" А СБУ в Криму було штатним підрозділом ФСБ. Вже тоді ці хлопці в Криму жили у справжньому підпіллі. Коли у Запоріжжі взірвали пам'ятник Леніну, то Стаса вигнали з роботи та аспірантури. Він рік переховувався, оскільки СБУ отримало "зелений коридор" катувати та навішувати справи на будь-яких націоналістів. Стасу тоді інкримінували участь в акції тризубівців. Хотіли прибрати завдяки нагоді, бо Сашко і Стас учасники практично усіх проукраїнських акцій в Криму за останні роки.

Минулого літа я теж був по суті у розшуку. Їхав у Крим. Вже був втомлений цими хованками і тому халатно без додаткових перевірок прийшов на зустріч з хлопцями. Якщо би хлопці тоді були зрадниками - здати мене була прекрасна нагода. Навіть не на місці - можна було пустити за мною топтуна. Ніби перевірити документи і прийняти. Якщо би Стас і Сашко були проти України - за мою бошку їм би регіонали видали щедру нагороду. Але не здали.

Що відбувається нині?

Я думаю це продовження стежки Сашка Білого. Держава знищує усі пасіонарні націоналістичні групи. Що їх посадять - безсумнівно. Буду їх підтримувати.

Я ще вчора набрав Стаса. Хотів передати йому грошей.

Чому?

Тому що усі забули про кримчан. Їхні сім'ї - нікому непотрібні.
Знаєте що зробили багато євромайданівців з Криму? Повернулися з Києва додому. Їм тут, в Україні, взагалі ніякої допомоги ніхто не надає. А у людей діти, матері в Криму - треба кошти на проживання. Що сталося далі? Так. Саме так - в Криму частина з них вже пропала без вісти.

Я думав передати Стасу грошей а потім просити про це Вас на Фейсбук. Тому що Стас та Сашко - зробили колосальний, ФАНТАСТИЧНИЙ внесок у перемогу революції. Аби не вони - дуже-дуже вірогідно, що "Беркут" спустився би 18-го лютого з Жовтневого на Майдан.

Пам'ятаєте як вони нависли над Майданом після контр-атаки. І чомусь зупинилися. По плану на плечах відступаючих розбитих і поранених сотень самооборони "Беркут" мав увійти як ніж крізь масло на Майдан. Я добре пам'ятаю як озирнувся довкола, а там не озброєна хоча би палицями юрба. Яка там в біса зброя! Довкола були самі лишень хлопці та дівчата що на смартфони фоткали "Беркут". Але вони зупинилися. Чому - напишуть в бойових спогадах українці. Правда не скоро напишуть. Не раніше аніж років через десять. Тому що нині усіх їх чекає доля Сашка та Стаса.

Тепер вже я не прошу Вас грошей для Стаса. Тепер просто знайте мою правду про цих хлопців. Я не знаю всього. Але те що я бачу дає великі сумніви у тому що вони "провокатори".

Що там у них знайшли? Пневматичну гвинтівку?... Це зброя терориста? А ну гаразд ще були АКСУ - такі самі яких три десятки гуляло по Майдану після революції. Це не ФСБ скинуло. Це патріоти взяли трофеями у ментів ще давним-давно. Інгридієнти вибухівки? Це добре звичайно, але може тоді "Альфа" поїде зачистить тренувальні бази добровільних батальйонів під Києвом? Гарантую - Ви там знайдете багато такого "добра", яке волонтери на фронт вимінюють у злиденних солдатів ВВ за цигарки та шоколадки.

Навіщо була ця зброя Стасу та Сашку? Не знаю. Знаю що вони як ніхто інший уміють чинити опір окупаційним військам - чи Януковича, чи Путіна. У випадку війни - поруч з ними однозначно була би зона упевненого спокійного спротиву.

Вони лише неготові були до того, що їх ловитиме "патріотичне" СБУ.

Думаю Сашка та Стаса посадять років 10. Це не проблема. Будемо їх підтримувати в тюрмі. Навіть тисячу років.

Але СБУ мало би дати їм хоча би медалі за операцію на яку не спромоглися ні разу за всі роки в СБУ -


« Останнє редагування: Травня 22, 2014, 04:47:40 16:47 від Тризуб_Володимира »

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Станіслав Краснов пише 7 лютого

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
гм... текст від Карася... Готовий  повірити йому, а не сбущникам...

з.і. на початку відео співає Бодя Галайда. Рідко де їх записи можна почути...
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
ще поясненнвя від Карася:

Одне питання яке мені дає зрозуміти все:
НАВІЩО АГЕНТУРІ ФСБ У ОДЕСІ КУПУВАТИ ЗБРОЮ В КИЄВІ?
Моє пояснення повне параної, але я вважаю що все відбувалося так:
1. Кримчани тримали спротив в Криму багато років. Чудово знають хто там був в СБУ найбільш ревнивий захисник інтересів Росії. Кримчани добре обізнані з націоналістичними українцями з Криму.
2. Кримчани провели нахабну акцію в Москві -

3. Кримчани були вкрай активні на Євромайдані. Їх неодноразово публікували в списках тих "на кого треба нападати". Це і зараз всі ці списки можна знайти в Інтернеті.
4. ФСБ розуміючи що ситуація в Україні консервується в негативному для них плані почало працювати на стратегічний результат. Прибрали Сашка Білого. А тепер взялися за небезпечних кримчан. Небезпечні тому що мають досвід виживання в складних умовах, мають досвід бойових дій на Майдані, особисті вороги ФСБ за операцію в Москві.
5. Хлопці цілком імовірно торгували зброєю. Вони мали багато виходів на різних постачальників. Під час Майдану дістали для самооборони декілька сотень одиниць спорядження. Ментівські щитки та щити. Пам'ятаєте як "свободівську" машину бомбанули ДАІ коли вона з Криму везла на Майдан захисне спорядження? Частина таки доїхала.
Ось знаючи це ФСБ направляє до них свою агентуру на закупівлю зброї. Можливо хтось поручився що ці покупці "затяті майданівці, зброя треба для самооборони". Далі ця агентура зливається самими ж ФСБ СБУшникам в Одесі.
6. ФСБ зливає інформацію для СБУ про підозрілих(як же! громадяни з Криму!) осіб, що продали зброю затриманій в одесі екстримістці. СБУ або напряму відпрацьовувало цю операцію через завербованих ФСБ офіцерів, або ж по-тупому просто подумали "бінго! терористи! звітність! розкриваємість злочинів! ми герої! в тюрму!".
7. Хлопці затримані. Псевдо-майданівці. СБУ-шники нині герої революції. Питання чому одеські сепаратисти закуповували зброю аж в Києві - нікого не турбує.
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!