Автор Тема: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.  (Прочитано 2337 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #30 : Травня 22, 2014, 09:50:13 21:50 »


Політика, як відомо, є "мистецтвом можливого". Аналогічне запитання: що у такій ситуації українці МОЖУТЬ зробити?
[/quote]

Політику треба брати в свої руки, а не шукати попутнього вітру. Світ нових технологій міняє і пріорітети.
Щоб щось почати робити, треба вивчити ці можливості, і історичний досвід. А цим не хочуть займатись, а лише використовують попутні течії. А ці течії творять штучно, ті хто вже давно навчився паразитувати на чужому тілі.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #31 : Травня 22, 2014, 10:03:27 22:03 »
А чи знаєте ви, що європейські праворадикальні течії, котрі по суті не симпатизують християнству зараз переважно підтримують Москву, вам про щось це говорить ?

 Ну не коломойского же им поддерживать.  :laugh:

Lydia:smiley24:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #32 : Травня 22, 2014, 10:38:07 22:38 »
А чи знаєте ви, що європейські праворадикальні течії, котрі по суті не симпатизують християнству зараз переважно підтримують Москву, вам про щось це говорить ?

 Ну не коломойского же им поддерживать.  :laugh:

Lydia:smiley24:
Прозівала про християн. Європейці давно вже своє християнство поставило собі на службу. А Америка взагалі релігії усунула в сторону.
Взагалі, щодо європейських право, чи ліворадикалів, то це штучні творива, які виникають для зовнішніх вживань. Тому що життя в ситих європах не вимагає таких об'єднань, хіба що для піару.

А Росію завжди хтось буде підтримувати, бо ніхто не хоче стати єдиним процвітаючим государством, обов'язково потрібен партнер з протилежними засадами. Так як ПРі БЮТ. Розділяй і владарюй.