Автор Тема: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.  (Прочитано 2336 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
В історії часто траплялись війни для очищення території від аборигенів. Чим довше буде тягнутись протистояння, тим більше людей лишить свою землю.
Очищають Крим і Схід від українців. Нові господарі прийдуть. :smilie2:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Очищають. Та тільки не від українців. Дуже мало там таких.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Ну крымские аборигены ничего из себя не представляют. Не предсавтяю кто может прийти хуже.
Я бы на месте путьки отправил их на стройки родины. По- моему ещо кусок БАма недостроенный остался.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Щось мені здається, що наслідки якраз будуть протилежні. Зараз усе генетичне сміття повспливало на Сході + прихована 5-та колонна стала явною. Зараз якраз і можна зайнятись "прикладною евгеникою"  :bx:, користуючись моментом значно покращити "генофонд", просто перебивши всю ту наркомансько-алкоголічну наволоч в ході боїв на Сході.

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Невже коломойські і юльки ставили перед собою задачу "знищення генетичного сміття"?
 :smilie11:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Невже коломойські і юльки ставили перед собою задачу "знищення генетичного сміття"?
 :smilie11:

Звичайно що ні. Але реальну зброю тримають не вони, реальна ініциатива все більше на стороні волонтерских народних загонів. Я думаю, що якщо хаос на Сході ще потриває з місяць, і його наслідки (відсутність роботи, пенсій, беспеки та іншого) дійде до останнього тупого донбасятина - ті колорадські загони почнуть раптово масово гинути по ночах від усяких "невловимих месників" з народу...

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Невже коломойські і юльки ставили перед собою задачу "знищення генетичного сміття"?
 :smilie11:

Конкретизуйте вашу тезу. Бо щось не дуже ясно про що ви.
Що до господарів, то якщо це по вашому коломойський та юльки то длячого очищати донбас, якщо все в них в руках ? Населення працює на них, бо хтось повинен працювати і створювати матеріальний продукт. Це до ваших слів по очищенню.
 То що ви мали на увазі конкретно ?

Offline Doctor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 704
Щось мені здається, що наслідки якраз будуть протилежні. Зараз усе генетичне сміття повспливало на Сході + прихована 5-та колонна стала явною. Зараз якраз і можна зайнятись "прикладною евгеникою"  :bx:, користуючись моментом значно покращити "генофонд", просто перебивши всю ту наркомансько-алкоголічну наволоч в ході боїв на Сході.

Для Лидии настоящие украинцы это путин и янукович  :moskali:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33105
  • Стать: Чоловіча
Щось мені здається, що наслідки якраз будуть протилежні. Зараз усе генетичне сміття повспливало на Сході + прихована 5-та колонна стала явною. Зараз якраз і можна зайнятись "прикладною евгеникою"  :bx:, користуючись моментом значно покращити "генофонд", просто перебивши всю ту наркомансько-алкоголічну наволоч в ході боїв на Сході.

Та не так все просто. Ну найбільш буйних потовчуть, але це мізер в загальній кількості. А решту заженуть копняками в стійло і вони будуть бухтіти і 'праславлять Дамбас', та ще й своїх 'гєроєв' отримають. Ну і ВВХ буде гадити, як зможе, грунт для цього там, на жаль, є і ще довго буде.

Якась жорстка комплексна політика українізації ( в ширшому розумінні, я тут не зовсім про мову), можливо й дасть якісь результати, але є певні сумніви в здатності верхівки країни її проводити.

Ну але будемо оптимістами, бо 'ще ніколи так не було, щоби якось не було'.  :Prapor2:


 

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Невже коломойські і юльки ставили перед собою задачу "знищення генетичного сміття"?
 :smilie11:

Звичайно що ні. Але реальну зброю тримають не вони, реальна ініциатива все більше на стороні волонтерских народних загонів. Я думаю, що якщо хаос на Сході ще потриває з місяць, і його наслідки (відсутність роботи, пенсій, беспеки та іншого) дійде до останнього тупого донбасятина - ті колорадські загони почнуть раптово масово гинути по ночах від усяких "невловимих месників" з народу...
Якраз це все стане причиною переселення і колорадів і українців. Лишиться лише бомжатнік нездалий ні до чого. Загнеться сам. За Крим взагалі мовчу. Татар і насилувати на переселення не треба буде, самі втечуть.
Країні не дають піднятись. Постійно перед українцями ставлять вимоги. Якщо Росія порушила угоди і шле своїх бандитів, то де захід, який теж приклався до нищення військової потуги України.
Глобалісти працюють спільно і незалежно від держав.

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #10 : Травня 22, 2014, 08:33:39 20:33 »
Невже коломойські і юльки ставили перед собою задачу "знищення генетичного сміття"?
 :smilie11:

Конкретизуйте вашу тезу. Бо щось не дуже ясно про що ви.
Що до господарів, то якщо це по вашому коломойський та юльки то длячого очищати донбас, якщо все в них в руках ? Населення працює на них, бо хтось повинен працювати і створювати матеріальний продукт. Це до ваших слів по очищенню.
 То що ви мали на увазі конкретно ?

Це моя реакція на тезу, що така війна очистить від генетичного сміття схід. Тому я дивуюсь, що ті, хто замутив цю войнушку мали таку ціль. Їм що робити нічого?

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #11 : Травня 22, 2014, 08:34:17 20:34 »
Боюсь,що перекинуться дальше на захід...жрать то нада...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33105
  • Стать: Чоловіча
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #12 : Травня 22, 2014, 08:36:12 20:36 »
Щось мені здається, що наслідки якраз будуть протилежні. Зараз усе генетичне сміття повспливало на Сході + прихована 5-та колонна стала явною. Зараз якраз і можна зайнятись "прикладною евгеникою"  :bx:, користуючись моментом значно покращити "генофонд", просто перебивши всю ту наркомансько-алкоголічну наволоч в ході боїв на Сході.

Для Лидии настоящие украинцы это путин и янукович  :moskali:

Конспірологічні заморочки приводять до дивних викривлень у свідомості.  :smilie2:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #13 : Травня 22, 2014, 08:42:35 20:42 »
Та не так все просто. Ну найбільш буйних потовчуть, але це мізер в загальній кількості. А решту заженуть копняками в стійло і вони будуть бухтіти і 'праславлять Дамбас', та ще й своїх 'гєроєв' отримають. Ну і ВВХ буде гадити, як зможе, грунт для цього там, на жаль, є і ще довго буде.

Якась жорстка комплексна політика українізації ( в ширшому розумінні, я тут не зовсім про мову), можливо й дасть якісь результати, але є певні сумніви в здатності верхівки країни її проводити.

Ну але будемо оптимістами, бо 'ще ніколи так не було, щоби якось не було'.  :Prapor2:

Я якраз думаю, що чим довше буде йти оте нещасне АТО, тобто чим довше прості люди на Сході будуть жити в тому підвішеному стані "ні віни, ні миру" (а ще і "ні грошей, ні роботи, ні навчання в школах") то тим тим більше населення почне тверезішати. Бо то таки настільки тупе та зазомбоване бидло, що доки вони на власній шкурі не відчують різніцю між мирним життям в складі України та отим хаосом, що панує в них зараз, доти вони будуть повторювати усі свої любимі міфи про "ми кормім всю Україну" та "услишьтє Дабасс", "Расія - наш друг".

Якби (якимось дивом) все АТО вдалось завершити за 1-2 тижні після того, як все почалось, то усі ті мертві колоради з автоматами стали би героями для населення Сходу на пару поколінь. Усі б вірили, що "наші хлопці хотіли нам добра", "наші герої захищали нас від бандерівців та ПС" та інше. Зараз вони мають прекрасну нагоду відчути РЕАЛЬНУ владу того бидла зі зброєю - і зробити висновки.

Іноді я навіть хочу вірити, що керівництво АТО на вправді це все розуміє і саме тому то все так довго тягнеться - а не тому, що воно геть непрофесійне, бездарне та корумповане і ловить свою "рибку" в каламутній воді... :smilie2:
« Останнє редагування: Травня 22, 2014, 08:45:03 20:45 від Ronin »

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #14 : Травня 22, 2014, 08:45:40 20:45 »
Щось мені здається, що наслідки якраз будуть протилежні. Зараз усе генетичне сміття повспливало на Сході + прихована 5-та колонна стала явною. Зараз якраз і можна зайнятись "прикладною евгеникою"  :bx:, користуючись моментом значно покращити "генофонд", просто перебивши всю ту наркомансько-алкоголічну наволоч в ході боїв на Сході.

Для Лидии настоящие украинцы это путин и янукович  :moskali:
Доктор, ви потребуєте доктора.
І Путін і Янук в цих подіях скоріше жертви. Мене здивувало, що Янук маю силу не примінив її, а швидко зник.
Ті, що ідуть сьогодні до влади по крові, не кращі. Тому ця гілка не про клоунів, а про режисерів.

Offline Doctor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 704
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #15 : Травня 22, 2014, 08:55:56 20:55 »
Щось мені здається, що наслідки якраз будуть протилежні. Зараз усе генетичне сміття повспливало на Сході + прихована 5-та колонна стала явною. Зараз якраз і можна зайнятись "прикладною евгеникою"  :bx:, користуючись моментом значно покращити "генофонд", просто перебивши всю ту наркомансько-алкоголічну наволоч в ході боїв на Сході.

Для Лидии настоящие украинцы это путин и янукович  :moskali:
Доктор, ви потребуєте доктора.
І Путін і Янук в цих подіях скоріше жертви. Мене здивувало, що Янук маю силу не примінив її, а швидко зник.
Ті, що ідуть сьогодні до влади по крові, не кращі. Тому ця гілка не про клоунів, а про режисерів.

Да рассказывайте про ваши стенания о невинных януке и путине. Особо умиляет то что янук оказывается силу не применял и небесная сотня для синюшней лидии не существует, кто бы в этом сомневался ?

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #16 : Травня 22, 2014, 09:00:07 21:00 »
Невже коломойські і юльки ставили перед собою задачу "знищення генетичного сміття"?
 :smilie11:

Конкретизуйте вашу тезу. Бо щось не дуже ясно про що ви.
Що до господарів, то якщо це по вашому коломойський та юльки то длячого очищати донбас, якщо все в них в руках ? Населення працює на них, бо хтось повинен працювати і створювати матеріальний продукт. Це до ваших слів по очищенню.
 То що ви мали на увазі конкретно ?

Це моя реакція на тезу, що така війна очистить від генетичного сміття схід. Тому я дивуюсь, що ті, хто замутив цю войнушку мали таку ціль. Їм що робити нічого?

От ви шукаєте всілякі конспірологічні версії, виходячи з чого ?
Я тут бачу конкретно одне : довголітня війна орди проти українців
знову перейшла в гарячу стадію. Причина та сама що й 300 років тому - без людського ресурсу
України орда приречена.  Якщо українці не повстануть всі цього разу - вони знову підуть в ярмо, як це вже було неодноразово. А що до коломойських, то вони цього разу на боці українців, вперше за всю історію. Які причини , треба питати в них. Але можна зрозуміти й самому, читаючи західну ліберальну пресу. Там пояснюють. Може не прямим текстом, але хто вміє читати - зрозуміє.
 То не розкажете нам що пишуть редакційні статті наприклад NYT чи FT ?

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #17 : Травня 22, 2014, 09:01:56 21:01 »
Щось мені здається, що наслідки якраз будуть протилежні. Зараз усе генетичне сміття повспливало на Сході + прихована 5-та колонна стала явною. Зараз якраз і можна зайнятись "прикладною евгеникою"  :bx:, користуючись моментом значно покращити "генофонд", просто перебивши всю ту наркомансько-алкоголічну наволоч в ході боїв на Сході.

Для Лидии настоящие украинцы это путин и янукович  :moskali:
Доктор, ви потребуєте доктора.
І Путін і Янук в цих подіях скоріше жертви. Мене здивувало, що Янук маю силу не примінив її, а швидко зник.
Ті, що ідуть сьогодні до влади по крові, не кращі. Тому ця гілка не про клоунів, а про режисерів.

Да рассказывайте про ваши стенания о невинных януке и путине. Особо умиляет то что янук оказывается силу не применял и небесная сотня для синюшней лидии не существует, кто бы в этом сомневался ?

Не прикривайтесь кольорами, я давно не ведусь на колори і ізми, це для баранів.
А сотня існує, українська сотня, а вбивці рвуться до влади. Розслідувати не хочуть. Знайшли козлів відпущення.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #18 : Травня 22, 2014, 09:02:50 21:02 »
Щось мені здається, що наслідки якраз будуть протилежні. Зараз усе генетичне сміття повспливало на Сході + прихована 5-та колонна стала явною. Зараз якраз і можна зайнятись "прикладною евгеникою"  :bx:, користуючись моментом значно покращити "генофонд", просто перебивши всю ту наркомансько-алкоголічну наволоч в ході боїв на Сході.

Для Лидии настоящие украинцы это путин и янукович  :moskali:
Доктор, ви потребуєте доктора.
І Путін і Янук в цих подіях скоріше жертви. Мене здивувало, що Янук маю силу не примінив її, а швидко зник.
Ті, що ідуть сьогодні до влади по крові, не кращі. Тому ця гілка не про клоунів, а про режисерів.

Жертвенні цапи. :laugh:

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #19 : Травня 22, 2014, 09:03:32 21:03 »
Пані Лідія! Щи Ви тут загубили? Повертайтесь на ФУП. СУП для Вас вороже середовище. Немає тут Ваших однодумців.  :take_example:

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #20 : Травня 22, 2014, 09:05:22 21:05 »
От ви шукаєте всілякі конспірологічні версії, виходячи з чого ?
Я тут бачу конкретно одне : довголітня війна орди проти українців
знову перейшла в гарячу стадію. Причина та сама що й 300 років тому - без людського ресурсу
України орда приречена.  Якщо українці не повстануть всі цього разу - вони знову підуть в ярмо, як це вже було неодноразово. А що до коломойських, то вони цього разу на боці українців, вперше за всю історію. Які причини , треба питати в них. Але можна зрозуміти й самому, читаючи західну ліберальну пресу. Там пояснюють. Може не прямим текстом, але хто вміє читати - зрозуміє.
 То не розкажете нам що пишуть редакційні статті наприклад NYT чи FT ?
[/quote]

Щодо Орди, то це байки візантійських попів. Орда постала проти християнізації Русі, а Московія виникла на ідеології Візантії. З неправильного розуміння історії постають майбутні помилки.

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #21 : Травня 22, 2014, 09:07:24 21:07 »
Пані Лідія! Щи Ви тут загубили? Повертайтесь на ФУП. СУП для Вас вороже середовище. Немає тут Ваших однодумців.  :take_example:

А що, на СУПі не українці? Я не боюсь опонентів. Навпаки, цікаво почути іншу думку. :smilie1:

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #22 : Травня 22, 2014, 09:16:42 21:16 »
А чи знаєте ви, що європейські праворадикальні течії, котрі по суті не симпатизують християнству зараз переважно підтримують Москву, вам про щось це говорить ?

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #23 : Травня 22, 2014, 09:17:13 21:17 »
Пані Лідія! Щи Ви тут загубили? Повертайтесь на ФУП. СУП для Вас вороже середовище. Немає тут Ваших однодумців.  :take_example:

А що, на СУПі не українці? Я не боюсь опонентів. Навпаки, цікаво почути іншу думку. :smilie1:

На СУПі якраз українці.  :Razom: Ми розуміємо, що в України немає друзів. Є лише тимчасові сітуативні союзники та доволі сумнівні ділові партнери, які не набагато кращі за відвертих ворогів... То що робити? Посваритися ще й з ними? Чи визнати, що то саме москалі наші найкращі друзі?

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #24 : Травня 22, 2014, 09:28:50 21:28 »
welcome to New Khazaria..

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #25 : Травня 22, 2014, 09:34:59 21:34 »


На СУПі якраз українці.  :Razom: Ми розуміємо, що в України немає друзів. Є лише тимчасові сітуативні союзники та доволі сумнівні ділові партнери, які не набагато кращі за відвертих ворогів... То що робити? Посваритися ще й з ними? Чи визнати, що то саме москалі наші найкращі друзі?
[/quote]

"не так тії воріженкі, як добрії люди" :smilie1:

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #26 : Травня 22, 2014, 09:36:34 21:36 »
welcome to New Khazaria..

OK, what do you suggest? What is the way out?

Коротше кажучи, що робити?

Offline Doctor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 704
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #27 : Травня 22, 2014, 09:40:09 21:40 »
Щось мені здається, що наслідки якраз будуть протилежні. Зараз усе генетичне сміття повспливало на Сході + прихована 5-та колонна стала явною. Зараз якраз і можна зайнятись "прикладною евгеникою"  :bx:, користуючись моментом значно покращити "генофонд", просто перебивши всю ту наркомансько-алкоголічну наволоч в ході боїв на Сході.

Для Лидии настоящие украинцы это путин и янукович  :moskali:
Доктор, ви потребуєте доктора.
І Путін і Янук в цих подіях скоріше жертви. Мене здивувало, що Янук маю силу не примінив її, а швидко зник.
Ті, що ідуть сьогодні до влади по крові, не кращі. Тому ця гілка не про клоунів, а про режисерів.

Да рассказывайте про ваши стенания о невинных януке и путине. Особо умиляет то что янук оказывается силу не применял и небесная сотня для синюшней лидии не существует, кто бы в этом сомневался ?

Не прикривайтесь кольорами, я давно не ведусь на колори і ізми, це для баранів.
А сотня існує, українська сотня, а вбивці рвуться до влади. Розслідувати не хочуть. Знайшли козлів відпущення.

ваши любимые убийцы уже были при власти а вам крови мало оказалось? Запах крови заменяет лидии цвет и измы, ну ну


Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #28 : Травня 22, 2014, 09:40:15 21:40 »
Цитувати

На СУПі якраз українці.  :Razom: Ми розуміємо, що в України немає друзів. Є лише тимчасові сітуативні союзники та доволі сумнівні ділові партнери, які не набагато кращі за відвертих ворогів... То що робити? Посваритися ще й з ними? Чи визнати, що то саме москалі наші найкращі друзі?


"не так тії воріженкі, як добрії люди" :smilie1:

Політика, як відомо, є "мистецтвом можливого". Аналогічне запитання: що у такій ситуації українці МОЖУТЬ зробити?
« Останнє редагування: Травня 22, 2014, 09:42:01 21:42 від Turing Machine »

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: Дивлюсь я збоку на цю затіяну в Україні війну.
« Reply #29 : Травня 22, 2014, 09:46:17 21:46 »


ваши любимые убийцы уже были при власти а вам крови мало оказалось? Запах крови заменяет лидии цвет и измы, ну ну
[/quote]

Я голосувала противсіх, а до Ради за Свободу. Тому Пастор з багінею мого голосу не отримали.