Сторінок:
Actions
  • #5881 від majesty 07 Dec 2022
  • Наївно думати, що хтось лишився таким як до 24 лютого. Всі ми трохи поїхали...

    то шо творится на фупе не лезет ни в одни ворота

    убогая пиздота которая палец о палец не ударила для помощи армии или людям с лаунж зон дииктует политику фупа



     глянь кто в первые дни войны не распускал слюни а кто обосцаныый прятался по львовам
    все они в бане теперь




  • #5882 від majesty 07 Dec 2022
  • Не підмахує кажеш?
    Гео на три місяці, це що?
    Маджи на три місяці???
    Хому на рік (правда чеснот Хоми я не знаю).
    Мене більше ніж на рік.

    Гео воює.
    Маджи абсолютно проукраїнська позиція.
    Моя сподіваюсь теж, хто хоче, той знає.

    При цьому уся зелена наволоч гуляє як хоче.
    Усі знають найманців ОП, і їх ніколи не банять.
    Порохоботів відверто травлять.

    Не підмахує кажеш?
    Ок.
    Але з твоїх слів витікає, що він не підмахує, а значить хтось і підмахує? На Українському форумі, під час війни підмахує?
    Ахуєть!!!

    меня кстати банят именно за то что выкладываю статьи УП  на фуп
    последний раз за статью в которой выложили инфу как арестович эвакуировал своих родычей перед началом войны

    видать опорочил святое имя барака хваторафов :weep:
  • #5883 від Фома 07 Dec 2022
  • Я скажу прямо - грати за правилами Тага було значно важче. Той поц примушував тримати баланс із кацапнею, слово "кацап" було банним як у Марека, а різним Сусям і Розовим Танкам треба було доводити, що вони чорти, а не просто слати нах, а АП вважала, що не визнавати існування України то солідна позиція, яка має право на повагу до себе. На тлі того Амід принаймні, з усіма його мухами, не підмахує ворогам.
    Якщо там не буде мене, то за всякі наїзди на Томос і тому подібне взагалі ніхто не буде нічого робити. Мирося в темі Томоса сре Наріком і вимагає пояснень, за що її упекли на три дні. Мічіган примудряється навіть в доповідях ображати.
    Те, що ти кажеш, викликано одним - відсутністю спільної політики модерації. Донча банив я, а вас із Гео Амід (і я більш ніж впевнений, що терміни зріжуть через якийсь час, особливо тобі, бо при фотографі УП говорити, що загиблий Шеремет був поц - то перебір). Я з ним по душах чи ні, а сильно говорити не рвуся, одного разу я його просив не писати "зрадойоп" у банах, другий раз я перепитав, чи в Миросі з Карофкою немає особливих привілеїв. Все.
    Вибачте, що не б'юся за владу і не перетягаю кнопку на себе. Теоретично, до речі, можу її взагалі з себе зняти, приблизно здогадуюся, як це зробити (забанив же я себе сам якось, хоча модерський інтерфейс цього прямо не дозволяє).

    Повинні бути чіткі правила і бани 1-3-5-10 днів. Все.

    Амід, наприклад, мені погрожував деаноном (бугага) і йому дуже болить Хома. Може я йому у борщ того, не знаю.

    Ще на що звернув увагу - радість ЕльГуйдера і Бабуся. В них давно вже не стоїть, а тут хоч Хому забанили, бгг, просто щастя і радість.

    І, щоб ще раз не повторювати - в не прошу розбану. Мій бан це клеймо на лоб Аміду, показує його дурість і не більше.

    Так шо, Марсер, здаєш кнопку чи моя прєлєсть?
  • #5884 від majesty 07 Dec 2022
  • Повинні бути чіткі правила і бани 1-3-5-10 днів. Все.

    Амід, наприклад, мені погрожував деаноном (бугага) і йому дуже болить Хома. Може я йому у борщ того, не знаю.

    Ще на що звернув увагу - радість ЕльГуйдера і Бабуся. В них давно вже не стоїть, а тут хоч Хому забанили, бгг, просто щастя і радість.

    І, щоб ще раз не повторювати - в не прошу розбану. Мій бан це клеймо на лоб Аміду, показує його дурість і не більше.

    Так шо, Марсер, здаєш кнопку чи моя прєлєсть?

    кстати
    просьбу разванить ЮАР   трактовал как провакацию :weep:

    гандоны !

    писи
    я сделал ошибку в просьбе - сказал что ЮАР волонтер и в Запорожье под бомбами
    а главное знает про аферы  с гумпомощью   
    энта правакация очень серьезная!
  • #5885 від Фома 07 Dec 2022
  • Марсер, так шо там, яке рішення приймаєш?
    1) ЧВК Ларіна і кнопка
    2) Честь і без кнопки
  • #5886 від medved 08 Dec 2022
  • але ж гарно п#дару - "хэрою"©
      швейцарської тероборони
    насували в комментах повну тачку залуп.
     https://dou.ua/lenta/interviews/developer-from-lviv-about-life-and-work-in-switzerland/
  • #5887 від ЮАР 08 Dec 2022
  • але ж гарно п#дару  насували, повну тачку залуп
     https://dou.ua/lenta/interviews/developer-from-lviv-about-life-and-work-in-switzerland/

    Все не читав, але все зрозумів.
    Статус-кво ХВУПу залишиться незмінним.
  • #5888 від Outlander 08 Dec 2022
  • Да, на ДОУ напхали нормально. І герой статті там добряче поплив в коментах, знайшовши серед коментарів "кіллерів найнятих" з "фейковими особистостями, що зарегались лише щоб накласти купу під цією статтею". Я от тільки не розумію, Марсер, ну ніби ж не дурний хлопець, невже не можна прорахувати реакцію на статтю? Ну втік ти від війни, ну так сиди тихенько, волонтер потроху, ще й матимеш дійсно певну повагу за корисні справи для України. Але розповідати про складні обставини, через які вимушений був "тілом залишитись в Швейцарії, тоді як усією душею, з нами, на каторзі" (як там в коментах дехто вдало зацитував байку про Леніна), це мабуть трошки дійсно не розуміти ситуацію. Не розуміти, що просторікування молодого здорового хлопа, який сидить в теплі і достатку, будуть не дуже схвально сприйняті в країні де кожного дня гинуть сотні цивільних і військовослужбовців, де одні сидять в холодних шанцях під обстрілами, а інші в ненабагато тепліших квартирах без світла, води і опалення.

    ЗІ У мене рік тому був приблизно такий же вибір. Я працював на американський стартап, плюс мав ще кілька проєктів в Україні пов'язаних з оборонкою, заробляв сильно більше десятки американських грошей. Мав дві "броні" (від УОП та академічну), плюс у мене троє малолітніх дітей і не маю проблем навіть зараз демобілізуватись і виїхати закордон. Американський роботодавець ще за пару тижнів до початку вторгнення пропонував релокейт куди завгодно, від Румунії до США. І багато чого я наслухався від дружини коли ми з нею обговорювали ці варіанти і моє ставлення до них. І 25 лютого, коли абсолютна більшість моїх знайомих стояли в корках на виїзд на Західну чи закордон, я отримував зброю на "Льодовому". Не маючи жодного армійського досвіду, лише з військовою кафедрою за плечима. І навіть тоді можна було повернутись і піти з абсолютно чистою совістю, бо тим хто не мав УБД зброю не дуже і хотіли давати, пропонували волонтерити. Я міг сказати собі "Я спробував". І багато так і робили. Довелось піти на певні хитрощі, але простоявши більше 12 годин я таки отримав. А пізніше підписав згоду на добровільну мобілізацію. Просто тому що не міг інакше. Просто тому що не знав, що я скажу своїм дітям через кілька років, коли вони мене спитають "Тату, а де ти був в лютому 2022?". Тож, suum cuique.
  • #5889 від Yuras Yuras 08 Dec 2022
  • Да, на ДОУ напхали нормально. І герой статті там добряче поплив в коментах, знайшовши серед коментарів "кіллерів найнятих" з "фейковими особистостями, що зарегались лише щоб накласти купу під цією статтею". Я от тільки не розумію, Марсер, ну ніби ж не дурний хлопець, невже не можна прорахувати реакцію на статтю? Ну втік ти від війни, ну так сиди тихенько, волонтер потроху, ще й матимеш дійсно певну повагу за корисні справи для України. Але розповідати про складні обставини, через які вимушений був "тілом залишитись в Швейцарії, тоді як усією душею, з нами, на каторзі" (як там в коментах дехто вдало зацитував байку про Леніна), це мабуть трошки дійсно не розуміти ситуацію. Не розуміти, що просторікування молодого здорового хлопа, який сидить в теплі і достатку, будуть не дуже схвально сприйняті в країні де кожного дня гинуть сотні цивільних і військовослужбовців, де одні сидять в холодних шанцях під обстрілами, а інші в ненабагато тепліших квартирах без світла, води і опалення.

    ЗІ У мене рік тому був приблизно такий же вибір. Я працював на американський стартап, плюс мав ще кілька проєктів в Україні пов'язаних з оборонкою, заробляв сильно більше десятки американських грошей. Мав дві "броні" (від УОП та академічну), плюс у мене троє малолітніх дітей і не маю проблем навіть зараз демобілізуватись і виїхати закордон. Американський роботодавець ще за пару тижнів до початку вторгнення пропонував релокейт куди завгодно, від Румунії до США. І багато чого я наслухався від дружини коли ми з нею обговорювали ці варіанти і моє ставлення до них. І 25 лютого, коли абсолютна більшість моїх знайомих стояли в корках на виїзд на Західну чи закордон, я отримував зброю на "Льодовому". Не маючи жодного армійського досвіду, лише з військовою кафедрою за плечима. І навіть тоді можна було повернутись і піти з абсолютно чистою совістю, бо тим хто не мав УБД зброю не дуже і хотіли давати, пропонували волонтерити. Я міг сказати собі "Я спробував". І багато так і робили. Довелось піти на певні хитрощі, але простоявши більше 12 годин я таки отримав. А пізніше підписав згоду на добровільну мобілізацію. Просто тому що не міг інакше. Просто тому що не знав, що я скажу своїм дітям через кілька років, коли вони мене спитають "Тату, а де ти був в лютому 2022?". Тож, suum cuique.
    :smiley24: :upa :smiley15:
  • #5890 від Yuras Yuras 08 Dec 2022
  • Да, на ДОУ напхали нормально. І герой статті там добряче поплив в коментах, знайшовши серед коментарів "кіллерів найнятих" з "фейковими особистостями, що зарегались лише щоб накласти купу під цією статтею". Я от тільки не розумію, Марсер, ну ніби ж не дурний хлопець, невже не можна прорахувати реакцію на статтю?
    Так це Марсер? Ну, якщо людина технік, то очікувати від нього розуміння людей така собі справа. Я то півжиття з людьми пропрацював і то тільки у вузькому сегменті впевнено себе почуваю
  • #5891 від ЮАР 09 Dec 2022
  • Сьогодні на ХВУП приперся ЦеDzip. Сепар ЦеDzip.

    Приймають як рідного, цілують в дупу! :at

    Йожа так просто свої старі ляжки розсунула.
  • #5892 від majesty 09 Dec 2022
  • Сьогодні на ХВУП приперся ЦеDzip. Сепар ЦеDzip.

    Приймають як рідного, цілують в дупу! :at

    Йожа так просто свої старі ляжки розсунула.

    там олдбоя мирославы до сих пор целуют
  • #5893 від ЮАР 10 Dec 2022
  • Свіжі резерви на захист Хуйла.

    Ім'я користувача:sarkosy
    lДата реєстрації:12 квітня 2016 05:35:01
    Повідомлень:1 266 (~1 в день)

    Ім'я користувача:lolik
    Дата реєстрації:19 вересня 2017 22:02:02
    Повідомлень:548 (~0 в день)


  • #5894 від Фома 10 Dec 2022
  • Щось Марсер більше не заходить :(
  • #5895 від majesty 10 Dec 2022
  • Свіжі резерви на захист Хуйла.

    Ім'я користувача:sarkosy
    lДата реєстрації:12 квітня 2016 05:35:01
    Повідомлень:1 266 (~1 в день)

    Ім'я користувача:lolik
    Дата реєстрації:19 вересня 2017 22:02:02
    Повідомлень:548 (~0 в день)


    боты ермака
  • #5896 від majesty 10 Dec 2022
  • Ruza   Адепт РПЦ іде в Соловки на прощу.   03.12.2022   02.01.2023 18:59


    вот этот кацапский пидор был любимчиком админов - стукач прфи
    но чо там бан только на месяц  ( свой же праваславный хватограф! :weep:)
  • #5897 від Фома 10 Dec 2022
  • Руза Ватний підар це всім відомо, тому йому місяць, а Гео - 3.
  • #5898 від ЮАР 11 Dec 2022
  • Щось Марсер більше не заходить :(

    Залякали бідолашного!
  • #5899 від Uki 12 Dec 2022
  • Амід віддав свій нік?

    Він тепер називається ModeratorFUP
  • #5900 від ЮАР 12 Dec 2022
  • Амід віддав свій нік?

    Він тепер називається ModeratorFUP

    ФУР? Вантажівки модерує? :smilie10:
  • #5901 від Фома 12 Dec 2022
  • В мене якийсь новий фанат з'явився. Перегаревич чи перегнійревий.  Каже я йому колись у борщ ...

    Перегній, ти коли вже тягаєш у дзьобі, то давай цитати, зебіл брехливий  :moskali:
  • #5902 від ЮАР 12 Dec 2022
  • В мене якийсь новий фанат з'явився. Перегаревич чи перегнійревий.  Каже я йому колись у борщ ...

    Це відомий зелений провакатор і стукачьок, про що я йому неодноразово казав.
    Для адміна і ОП він найкращий.

    Ще його брат tartosetto, steol,

    Зараз явився новий резерв, lolik і sarkosy
  • #5903 від ЮАР 12 Dec 2022
  • Відкриваєш гілку "Чому зелупа має піти" і там усі як на долоні.
  • #5904 від ЮАР 12 Dec 2022
  • Найсвіжіша ілюстрація:



    Весь світ, і навіть Меркельша, вважають що Порох переграв Хуйла з Мінськими узгодженнями, а ця тварюка із ОП вважає навпаки.
  • #5905 від Фома 12 Dec 2022
  • ЧВК Ларіна моніторить цю гілку.  :fp2 і каже шо я тут недостатньо моральний  :fp2

    Амід, кнопка тобі довжини жодної не додасть  :smiley14:
  • #5906 від majesty 12 Dec 2022
  • ЧВК Ларіна моніторить цю гілку.  :fp2 і каже шо я тут недостатньо моральний  :fp2

    Амід, кнопка тобі довжини жодної не додасть  :smiley14:

    где глянуть морализаторов?
  • #5907 від majesty 12 Dec 2022
  • Найсвіжіша ілюстрація:



    Весь світ, і навіть Меркельша, вважають що Порох переграв Хуйла з Мінськими узгодженнями, а ця тварюка із ОП вважає навпаки.


    на самои деле этл прекрасно что Пороха не избрали
    сейчас плебсу пинать-кивать можно только на свое зеркало

    нарид платит за свою ошибку дорогую цену
    но иного ввхода нет
    хнрово только что огромная часть зелени попряиалась в ужгородскиз и львовских укрепрайонах
    порохоботы (образ собирательный - тех кто категорически неприемлил лощунг какая разница) должны были последними уйти на войну, только после искупления зелеными своей вины

    несимметрично многоплатят порохоботы, за близорукость 73%

    сколько знаю добробольцев ушедших в войска в первые месяца войны, ни одного сторонника служек

    правда срез от 40 до 50
  • #5908 від Фома 12 Dec 2022
  • где глянуть морализаторов?
    У адмін хворумі, звичайно
  • #5909 від majesty 12 Dec 2022
  • У адмін хворумі, звичайно

    тебя взяли на карандашт боты кирюши тименки :fp2


    Re: Хома Л. Ай да сукин сын!
    Перегриневич
    11 грудня 2022 15:07:02
    IP/Host: ---.com.ua
    Молли П, 11 грудня 2022 14:24:20
    Розгорнути попередні цитати...
    я обратила внимание, что тот кто выписал бан гео и хоме эта ветка глубоко пофиг, чтобы мы тут не писали



    Хома собі на СУПі зажигає, критикує (читай - обсирає) ФУП, його користувачів і модераторів. Там і Марсер, який всю цю модераторську кухню ФУПа доповів тамошнім юзерам і самому Хомі. "Донча банив я, а вас із Гео Амід" і так далі. Аміду там дісталось більше всіх, але, думаю, йому то фіолетово і це правильно.
  • #5910 від Бандер1вець 12 Dec 2022
  • Амід віддав свій нік?

    Він тепер називається ModeratorFUP

    нє. дімА є діма. а то хтось інший. їх там дофуя є.

    п.с проти бану Гео і Хоми я теж. але як боротися коли я теж в буцигарні за те шо чмирив аміда підараторів форуму і власників уп :smilie5:  :upa
Сторінок:
Actions