Сторінок:
Actions
  • #1 від злата 04 Jun 2018
  • 1 июня в 9:52 ·

    ☀️ЛІТО ДОВГОЖИТЕЛЯ І ЙОГО ХАРЧУВАННЯ
    .
    #okinawaua
    Дороге Літо, ми так на тебе чекали! (І навіть мій кіт облинялий Нестор-Фісташка теж чекав, тепер он ходить закоханий):)
    .
    Ми чекали, коли були безконечні холоди і березневі морози, коли була сірість і слякоть. Ми хотіли полуниць і теплого сонця!
    Ми мріяли про спеку!😀
    .
    НАШЕ ЛІТО буде особливим!
    Здоровим!
    Радісним!
    Щасливим!
    .
    ТРИ МІСЯЦІ ЛІТА НАМ ДАНІ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ.
    1. Максимально оздоровитися, що проявиться в тому, що ми погарнішаємо, пострункішаємо, і поенергішаємо.
    2. Отримати незабутні враження: побачити, походити, поплавати, покарабкатись, поспілкуватись.
    .
    Як харчуємося?
    .
    #Режим харчування. Для дорослих, в яких немає особливих проблем із здоров'ям -- може бути і #дворазовим: сніданок і вечеря.
    .
    Обідом може бути легкий перекус у вигляді ягід, порізаних і злегка присолених помідорів, огірків, айрану або холодних супів -- гаспачо, окрошки та бурякового холодника.
    .
    Харчуючись два-три рази, #без #перекусів, за умов низького глікемічного індекса, ми, однозначно, зробимо суттєвий крок до зниження інсулінорезистентності та профілактики цукрового діабету 2 типу.
    .
    Крім того, нормалізація рівня інсуліну зменшить ризик розвитку запальних процесів,і які лежать в основі старіння та багатьох хвороб.
    .
    #Раціон.
    Ближче до #вегетаріанського: овочі та ягоди на першому місці.
    Салати, пюре, овочево-фруктові смузі, ягідні десерти.
    .
    #Кольори.
    Все #зелене -- це природні #фолати (різновиди вітаміну В9), які оздоровлюють серце та судини, зменшуючи не лише імовірність поганої непереносимості спеки у гіпертоніків та "сердечників", але і ризик інсультів та інфарктів, оскільки суттєво знижує рівень амінокислоти #гомоцистеїну, яка ушкоджує судини.
    .
    #Червоне, ягідне -- це #поліфеноли, пігменти, які мають протизапальну дію, приводять до норми стан судин різного калібру, особливо, найдрібніших -- капілярів; омолоджують #мікробіоту кишечника, оскільки пригнічують розмноження хвороботворної мікрофлори.
    А це означає -- менший ризик алергій та аутоімунних розладів, краща робота нервової системи (пам'ять, реакція, концентрація уваги, настрій).
    .
    #Жовте всіх відтінків -- це #каротиноїди, які, перетворюючись у вітамін А в організмі, сприяють загоєнню всіх запалень, ерозій, подразнень і виразок. А ще -- це красивий загар, без плям і кращий захист сітківки, яка особливо в зоні ризику від ультрафіолету.
    .
    #Вода -- основний напій. Звичайна, з додаванням лимону, розім'ятих/порізаних ягід, огірка, м'яти, імбиру.
    Чим більше потіємо, тим більше треба пити.
    .
    🔸Лайфхак: якщо збираєтеся провести якийсь час надворі при високій температурі (навіть в тіні), приготуйте собі спеціальний електролітний напій:
    •Вода -- 0,5 л;
    •Сіль -- 1/4 чайної ложки;
    •Апельсиновий сік -- з одного апельсина.
    •М'ята свіжа -- порізати 4-5 листочків.
    Сіль та незначна кількість глюкози з апельсинового соку запобігають зневодненню.
    .
    #Кава. Не вірте тим, хто закликає відмовитись від неї: 1 чашечка цього напою оздоровить печінку, покращить роботу мозку, зменшить ризик стеатозу (ожиріння) печінки та цукрового діабету 2 типу.
    🔸Лайфхак: кава без цукру, без вершків, можна — з подрібненим льодом.
    .

    #Білкові продукти: яйця, зварені нам'яко, кисломолочний сир, моцарела, ніжні бобові (сочевиця, маш), гриби, морепродукти, риба, птиця.
    🔸Лайфак: все лише відварюємо, забуаємо про смаження (бажано назавжди).
    .
    #Жири. Горіхи (волоські, кокосові) та насіння (льону, чіа) розмочені, авокадо, оливкова олія нерафінована, вершкове масло, вершки.
    🔸Лайфхак: щоранку з ягодами з'їдаємо 1 столову ложку розмоченої суміші з насіння чіа, льону і горіхів (для цього 1 чайну ложку насіння і 2 горіхів заливаємо звечора пів склянки теплої води.
    #Насіння та #горіхи -- прекрасне джерело рослинних омега-3 жирів, що мають протизапальну дію, а клітковина оздоровлює кишечну мікрофлору.
    .
    #Пробіотики та ферментовані продукти. Допомагають корисній мікрофлорі не лише виживати, але і активно виконувати свої функції та зменшують ризик кишкових розладів.
    .
    #Спеції та пряні трави -- якнайширше застосування. Вони сприяють хорошому травленню, пригнічують життєдіяльність недружньої мікрофлори, мають протизапальні властивості.
    .
    Про це у жартівливій формі ми записали з класною командою #ОБОЗ_ТВ, сьогодні чекайте в ефірі:)
    .
    Знаєте що?
    Проживіть це літо так, щоб запам'ятати назавжди!
    І при цьому:
    -- не їжте і не пийте треш, якою б яскравою та життєрадісною не була реклама, бо прекрасних сонячних літ буде менше, ніж може бути;
    -- найкращий відпочинок -- це багато руху, вражень та позитивних емоцій (подорожуйте, закохуйтеся, танцюйте, робіть те, що хочете, а не те, що "прийнято" -- життя одне і неповторне!).
    .(Оксана Скиталинская )
  • #2 від злата 04 Jun 2018
  • Вобщем, начнём потихоньку меняться.
    Будем стараться менять свои вкусовые пристрастия и привычки.
    Это очень трудно, знаю по себе .
    Я буду постить самое интересное в этой ветке от диетолога ( бывшей хирургической медсестры) Оксаны Скиталинской.
    Она насмотрелась всего в хирургическом зале и решила , что ,видимо, нужно что-то делать, чтобы люди не страдали от своих пристрастий.
    Мне нравятся такие энтузиасты.

    Наверное, надо в рубрике ''здоровье'' постить?
    Наверное, буду там выкладывать интересненькое.
    Тут анонс !
  • #3 від злата 04 Jun 2018
  • Всі інші цікавинки  від Оксани Скіталінської буду розміщувати  на СУПі в рубриці ''Здоров'я''
    Вже розмістила дещо.

    http://ukrpravda.net/index.php?topic=46560.msg1206345#msg1206345
    Заходьте, читайтк- це цікаво.

  • #4 від дехто 04 Jun 2018
  • Злата, не морочьте себе голову, выдумки всё это.
  • #5 від злата 04 Jun 2018
  • Злата, не морочьте себе голову, выдумки всё это.
    Думаю, не выдумки.
    Где-то лет пять назад ушёл по ТВ американский сериал, где люди обращались к диетологам, изменяли свои вкусовые привычки и улучшали своё здоровье.
    Причём,  снимались медицинские показатели вначале и после  предложенного режима питания.
    Люди реально улучшали качество жизни !
    Вообще,питаться правильно - это большой труд.
    Надо преодолевать свою лень.
    Поэтому, лучше сначала просто читать полезную информацию.
    Потом она прочно ''заходит в мозги''.
    Я, например, пока ''срываюсь'' на смаколыкы.
     :smilie5:
    Вчера, ела кусочек торта, но ,чтобы не мучать себя,потом, угрызениями совест, выдавила на этот кусочек пол лимона.
    Улучшила его полезность, так сказать.
     :smilie5:
    Сладкого у меня на столе всё меньше и меньше.
    А зелени, фруктов, овощей и каш - всё больше.
    Но повторяю,  трудно меняться.
  • #6 від div 04 Jun 2018
  • После питания два раза в день подсоленными помидорами следующий шаг это солнцееды
    В общем и целом все диетологи стройными рядами шагают в дупу
  • #7 від злата 04 Jun 2018
  • После питания два раза в день подсоленными помидорами следующий шаг это солнцееды
    В общем и целом все диетологи стройными рядами шагают в дупу
    Мне , лично, интересно.
    Какие продукты улучшают мою жизнь, настроение и энергетику.
    Буду стараться !
    Хотя, это очень трудно, не устаю повторять.
  • #8 від com 04 Jun 2018
  • В розділі Здоров'я є схожі теми.

    http://ukrpravda.net/index.php?topic=15873.0
    Взяв курс на похудіння

    http://ukrpravda.net/index.php?topic=14454.0
    Здоровые и стройные-в светлое завтра!

    Теми актуальні.

    Зараз сезон на овочі, фрукти, ягоди, траву (щавель та купу інших).
    Все це малокалорійне та корисне. Кабачки, наприклад.

    Що до настрою - радять омега-3-6 жирні кислоти. Є в продуктах харчування.
  • #9 від div 04 Jun 2018
  • После питания два раза в день подсоленными помидорами следующий шаг это солнцееды
    В общем и целом все диетологи стройными рядами шагают в дупу
    Мне , лично, интересно.
    Какие продукты улучшают мою жизнь, настроение и энергетику.
    Буду стараться !
    Хотя, это очень трудно, не устаю повторять.

    Нормальные продукты
    Но нормальные продукты горожанам недоступны в принципе. Например спелые помидоры на базар просто не везут по понятным причинам. Поэтому то что мы покупаем это помидоры зеленые, хоть и красные
  • #10 від дехто 04 Jun 2018

  • Думаю, не выдумки.


    Пусть не выдумки, но мучительно.
    Разве что человек начнет получать удовольствие от того, что преодолел сам себя в таком размере, что компенсирует потери от вкусной еды.
    Подобое с бросальщиками курить часто происходит - ходит такой светящийся от гордости за силу воли, потом смотришь уже дымит.
  • #11 від злата 04 Jun 2018
  • После питания два раза в день подсоленными помидорами следующий шаг это солнцееды
    В общем и целом все диетологи стройными рядами шагают в дупу
    Мне , лично, интересно.
    Какие продукты улучшают мою жизнь, настроение и энергетику.
    Буду стараться !
    Хотя, это очень трудно, не устаю повторять.

    Нормальные продукты
    Но нормальные продукты горожанам недоступны в принципе. Например спелые помидоры на базар просто не везут по понятным причинам. Поэтому то что мы покупаем это помидоры зеленые, хоть и красные
    Это,конечно, проблема у нас.
    ''Как питаться, чтоб не ''подорваться''.
    Могу поделиться своим скромным опытом.
    Завела тетрадь, где по алфавиту выписываю результаты тестирования.
    Отсюда
    https://test.org.ua/
    Они много экспертиз продают, я пишу только открытые для потребителя.
    Хватает информации.
    Потом все овощи и фрукты, и зелень я вымачиваю в воде около часа.
    Считается, что тем самым вымываются нитраты из овощей и фруктов.
    Вот такие лайфхаки.
     :smilie1:
  • #12 від термаміл 07 Jun 2018
  • Можу їсти полуницю цілий день
  • #13 від com 20 Jun 2018
  • Продукти, що знижують ризик серцевого нападу

    Можна увімкнути субтитри та їх переклад.

    J H
    7 місяців тому
    If you don't have time...Якщо немає часу
    15. Fatty Fish - Жирна риба
    14. Oatmeal - Вівсянка
    13. Berries - Ягоди
    12. Dark chocolate - Чорний шоколад
    11. Nuts - Горіхи
    10. Olive oil - Оливкова олія
    9. Red wine - Червоне вино
    8. Green tea - Зелений чай
    7. Broccoli and spinach - Броколі та шпинат
    6. Avocado - Авокадо
    5. Pomegranate - Гранат
    4. Cinnamon - Кориця
    3. Watermelon - Кавун
    2. Garlic - Часник
    1. Apples & pears - Яблука та груші

  • #14 від com 14 Jul 2018
  • Тему в розділі Здоров'я мало хто бачить. Може краще тут доповнювати?
  • #15 від злата 14 Jul 2018
  • Не знаю.
    Можно и тут постить.
    Есть своя польза.
    Кто-нибудь ,чего-нибудь полезненького и прочитает.
    Для своего здоровья.
     :smilie1:
  • #16 від злата 16 Jul 2018
  • Уляна Супрун про сонячні опіки і першу допомогу .

    (click to show/hide)

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2129272534023969&id=1763001290651097
  • #17 від div 16 Jul 2018
  • Не знаю, всю жизнь мазали жирными средствами ожоги. Они содержать вещества нейтрализующие продукты распада в ожоге и питающие ткань
    Нет, ну конечно если говорить про степень когда эксудат выделяется то жиром лучше не мазать. Но она могла бы и разграничить степени ожогов, а не говорить "в общем"
  • #18 від злата 16 Jul 2018
  • Уляна Супрун про дитячі майданчики і правила безпеки.

    (click to show/hide)

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2130254953925727&id=1763001290651097
  • #19 від Аборигеныч 16 Jul 2018
  • Состав (компоненты).

    1. Свежие овощи:
    - Свежий огурец (2-3 шттуки);
    - Свежий помидор (3-4 штуки);
    - Капуста белокачанная;
    - Капуста синяя;
    - Морковь - выбрать побольше (1 штука);
    - Сладкий перец (2-3 штуки);
    - Зелёный лук (1 пучок).

    2. Омлет:
    - Яйца куриные (4 штуки);
    - Масло растительное (2 столовые ложки).

    3. Мясо:
    - Свинина (300 грамм).

    4. Соус:
    - Горчица (1 чайная ложка);
    - Сахар (1 чайная ложка);
    - Сок лимона (1,5 ст. ложки);
    - Чеснок (3 больших зубка);
    - Петрушка (1 пучок);
    - Укроп (1 пучок);
    - Растительное масло (100 мл);
    - Кипячёная вода (100 мл);
    - Соевый соус (100 мл).

    Этапы приготовления:
    А. Сразу же готовим соус, ведь он должен настояться! В 0,5-литровую банку налить все компоненты, затем добавить горчицу, сахар, лимонный сок, чеснок (размельчённый), мелко порубленную петрушку и укроп. Хорошо размешать и дать постоять при комнатной температуре 1-2 часа.
    B. Омлет. В миске взбиваем 4 яйца с двумя столовыми ложками растительного масла. На сковороде выпекаем омлет в виде блинчиков (4-5 столовых ложек на сковороду за один раз). Даём остыть и нарезаем соломкой.
    C. Мясо. Резать соломкой, обжарить и выложить в середину блюда. На этой же сковороде обжарить одну большую луковицу и положить на мясо сверху.
    D. Выложить порезанные овощи и омлет вокруг мяса, как на фотографии ниже!
    Ставим на стол не перемешивая! Перед употреблением, когда уже полны бокалы, выливаем соус и тщательно перемешиваем, накладываем в тарелки с помощью двух вилок.







    Очень советую! Вроде много возни, но мы режем овощи всей семьей. Зато какое блюдо!!! Если постоит в холодильнике, на второй день овощи пропитываются соусом и вообще вкуснотище!
  • #20 від ксeня 16 Jul 2018
  • Аборигенич  :smiley24:

    Звучить непогано, треба спробувати.
  • #21 від злата 16 Jul 2018
  • Не знаю, всю жизнь мазали жирными средствами ожоги. Они содержать вещества нейтрализующие продукты распада в ожоге и питающие ткань
    Нет, ну конечно если говорить про степень когда эксудат выделяется то жиром лучше не мазать. Но она могла бы и разграничить степени ожогов, а не говорить "в общем"
    Ничего не могу сказать по этому поводу.
    никогда не ''сгорала'' под солнцем.
    Наверное,потому что не люблю жару.
    Загар всегда ложится ровно.
    Загораю даже в тени.
     :smilie1:
  • #22 від Аборигеныч 16 Jul 2018
  • Аборигенич  :smiley24:

    Звучить непогано, треба спробувати.

    Сейчас самое время Ксюша, сезон овощей!! на фотографиях, это мы зимой делали, на Рождество. Овощи были без особого вкуса, особенно помидоры тепличные. :smilie1:
  • #23 від div 16 Jul 2018
  • Не знаю, всю жизнь мазали жирными средствами ожоги. Они содержать вещества нейтрализующие продукты распада в ожоге и питающие ткань
    Нет, ну конечно если говорить про степень когда эксудат выделяется то жиром лучше не мазать. Но она могла бы и разграничить степени ожогов, а не говорить "в общем"
    Ничего не могу сказать по этому поводу.
    никогда не ''сгорала'' под солнцем.
    Наверное,потому что не люблю жару.
    Загар всегда ложится ровно.
    Загораю даже в тени.
     :smilie1:

    Я один раз под дождем сгорел
    Было пасмурно и дождик моросил , а мы пошли с пацанами на лодке кататься, белые конечно, начало лета.
    Ну такая погода безо всякого пораздевались и катались весь день - на следующий день были красные как раки

    А другой был случай сгорел в конце лета
    Был уже хорошо загоревший. Пошли далеко за какието там пансионаты даже за нудистский пляж, ну и как обычно на обед домой возвращаться было глупо. так как был уже черный то без всякого ходил и лежал под солнцем весь обед. На следующий день оказалось что сгорел, визуально на коже ожога даже не видно было потому как загар был сильный. Но болело и температура поднялась

    Так что по всякому бывает
  • #24 від злата 29 Jul 2018
  • Уляна Супрун
    В Україні ростуть майже 2000 видів шапинкових грибів. З них їстівними вважаються щонайбільше 500. Якщо ви збираєтесь в похід по гриби або шукаєте інгредієнти для нового рецепту - будьте дуже обережні. @ ЦГЗ України підготувало нагадування - як захистити себе від отруйних поганців та що робити, якщо підозрюєте, що все ж таки скуштували отруйний гриб🍄

    - Найкраще відмовитися від споживання дикорослих грибів, замінивши їх грибами, що вирощують штучно, підлягають контролю та продаються в торговельний мережі
    - Не купуйте гриби на стихійних ринках
    - Якщо все ж таки пішли по гриби - уважно оглядайте їх: звертайте увагу на колір капелюшка, губки, ніжки
    - Збирайте лише добре знайомі вам гриби. За найменшого сумніву одразу викиньте гриб, не залишаючи його поряд з іншими
    - Не беріть занадто молоді чи старі гриби – їх легко переплутати з отруйними
    - Не збирайте гриби поблизу трас, підприємств, забруднених територій: гриби вбирають в себе широкий спектр отруйних речовин, в тому числі важкі метали
    - Не збирайте гриби в посушливу погоду: в цей час гриб пересихає, віддаючи воду і збільшуючи концентрацію токсинів
    - Не куштуйте сирі гриби
    - Вдома ще раз ретельно перевірте гриби: всі сумнівні слід викинути
    - Готуйте гриби протягом першої доби після збирання
    - Варіть гриби не менше трьох разів, щоразу в свіжій підсоленій воді не менше 30 хвилин
    - Зберігайте страви з грибами в холодильнику в емальованому посуді не більше як добу

    Основними ознаками отруєння грибами є: нудота, блювання, різкий біль в животі, діарея, підвищення температури тіла, зниження пульсу, задуха, судоми, відтік крові від кінцівок (холодні руки та ноги), поява галюцинацій та марення.

    Якщо у вас з'явився хоча б один із цих симптомів - терміново телефонуйте "103". Поки їде допомога, промийте шлунок простою водою (викличте блювання), дотримуйтеся постільного режиму, пийте багато рідини та прийміть сорбенти.
  • #25 від com 29 Jul 2018
  • В мене невеличке досягнення. Натягнув, хоч і з трудом, старі штани, в які перестав влазити деякий час назад.
Сторінок:
Actions