Автор Тема: Сергій Лещенко про Порошенко  (Прочитано 10033 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Potato

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 942
  • Стать: Чоловіча
  • In Potato We Trust
Сергій Лещенко про Порошенко
« : Березня 30, 2014, 01:38:37 01:38 »
Обратил внимание, что в последние годы Петро Порошенко стал часто говорить о себе в третьем лице. Не "я поддержал" или там "ваш покорный слуга пообещал", а "Порошенко пообещал, Порошенко поддержал". Для меня, когда люди говорят о себе в третьем лице - это симптом надвигающейся мании величия.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #1 : Березня 30, 2014, 01:40:22 01:40 »
це буває, але не завжди. він може цим підкреслювати (хто його знають особисто - зрозуміють), що слово порошенко - то залізно
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #2 : Березня 30, 2014, 01:41:45 01:41 »
люди, Порошенко буде вашим наступним президентом. це вже вирішене питання. добре це чи погано - не важливо. буде так.

інша справа, що він НЕ ЗАСЛУЖИВ бути президентом. але це вже не залежить ні від чого.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #3 : Березня 30, 2014, 01:42:51 01:42 »
люди, Порошенко буде вашим наступним президентом. це вже вирішене питання. добре це чи погано - не важливо. буде так.

КИМ вирішено ?

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #4 : Березня 30, 2014, 01:44:15 01:44 »
взагалі, його президентство - це результат 1 ГРУДНЯ - коли всі інші сцяли, він прийшов і розрулив. доречі, разом з сином.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #5 : Березня 30, 2014, 01:45:26 01:45 »
люди, Порошенко буде вашим наступним президентом. це вже вирішене питання. добре це чи погано - не важливо. буде так.

КИМ вирішено ?

народом України.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #6 : Березня 30, 2014, 01:46:54 01:46 »
взагалі, його президентство - це результат 1 ГРУДНЯ - коли всі інші сцяли, він прийшов і розрулив. доречі, разом з сином.

Там він і опозорився.

Людей називав провокаторами, за що мало не відгріб
А було б добре, якби відгріб, та в нього все попереду

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #7 : Березня 30, 2014, 01:52:37 01:52 »
взагалі, його президентство - це результат 1 ГРУДНЯ - коли всі інші сцяли, він прийшов і розрулив. доречі, разом з сином.

Там він і опозорився.

Людей називав провокаторами, за що мало не відгріб
А було б добре, якби відгріб, та в нього все попереду

на той момент він вчинив правильно. народ це розуміє.звідки ж в нього такий рейтинг по вашому?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #8 : Березня 30, 2014, 01:57:40 01:57 »
взагалі, його президентство - це результат 1 ГРУДНЯ - коли всі інші сцяли, він прийшов і розрулив. доречі, разом з сином.

Там він і опозорився.

Людей називав провокаторами, за що мало не відгріб
А було б добре, якби відгріб, та в нього все попереду

на той момент він вчинив правильно. народ це розуміє.звідки ж в нього такий рейтинг по вашому?

По моєму так.

Народ сильно помудрішав, це про Юлю
А з тих що лишилися Порох наймедіатизованіший
Світився в потрібному місці в потрібний час.

Я не прихильник Пороха, для мене він занадто конформіст, і нашим і вашим
Тільки в даний момент Порошенко замість Януковича це величезний прогрес. Ще півтори місяці тому про таку зміну ніхто і не мріяв

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #9 : Березня 30, 2014, 01:59:37 01:59 »
у мене така інфа: порошенко давав гроші на пошиття бронежилетів

БЮТ, ВОС, Удар не давали.

якщо я неправ  - аргументуйте.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #10 : Березня 30, 2014, 02:00:03 02:00 »
на той момент (1 грудня) народ ще не дозрів до того, аби довести справу до кінця. можна було все просрати, тому правильно порох вчинив. народ дозрів лише після відкриття небесної сотні (вірменин та білорус з правого сектору). але тоді вже убютки та ВОС 2 місяці вимагали "не піддаватись на провокації" та "співати голосніше" - і в підсумку ще 100 вбитих.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #11 : Березня 30, 2014, 02:01:17 02:01 »

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #12 : Березня 30, 2014, 02:01:22 02:01 »
у мене така інфа: порошенко давав гроші на пошиття бронежилетів

БЮТ, ВОС, Удар не давали.

якщо я неправ  - аргументуйте.

порошенко оплачував і оплачує сцену. повністю. та багато чого іншого. по суті, він повністю профінансував майдан.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #13 : Березня 30, 2014, 02:01:51 02:01 »
взагалі, його президентство - це результат 1 ГРУДНЯ - коли всі інші сцяли, він прийшов і розрулив. доречі, разом з сином.

Там він і опозорився.

Людей називав провокаторами, за що мало не відгріб
А було б добре, якби відгріб, та в нього все попереду

на той момент він вчинив правильно. народ це розуміє.звідки ж в нього такий рейтинг по вашому?

Це була велика помилка. Цей момент яскраво показав, що він не володіє інформацією по справжньому патріотизму українців, і боявся за свою шкіру що його притягнуть як зачинщика

Тому голосів від більш радикальнішого ніж нуль електорату він не отримає

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #14 : Березня 30, 2014, 02:02:54 02:02 »
взагалі, його президентство - це результат 1 ГРУДНЯ - коли всі інші сцяли, він прийшов і розрулив. доречі, разом з сином.

Там він і опозорився.

Людей називав провокаторами, за що мало не відгріб
А було б добре, якби відгріб, та в нього все попереду

на той момент він вчинив правильно. народ це розуміє.звідки ж в нього такий рейтинг по вашому?

По моєму так.

Народ сильно помудрішав, це про Юлю
А з тих що лишилися Порох наймедіатизованіший
Світився в потрібному місці в потрібний час.

Я не прихильник Пороха, для мене він занадто конформіст, і нашим і вашим
Тільки в даний момент Порошенко замість Януковича це величезний прогрес. Ще півтори місяці тому про таку зміну ніхто і не мріяв

ну так я про що й кажу! я теж не дуже ЗА Порошенка (хоч і пишу у підписі, що порошок). насправді, зараз склалася ситуація, що крім нього ніхто не переможе, тому що немає персони, яка б могла скласти конкуренцію. тому - це найкращій варіант.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #15 : Березня 30, 2014, 02:03:19 02:03 »
порошенко оплачував і оплачує сцену. повністю. та багато чого іншого. по суті, він повністю профінансував майдан.

якась восівська криса казала що сцена за його гроші.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #16 : Березня 30, 2014, 02:04:38 02:04 »
у мене така інфа: порошенко давав гроші на пошиття бронежилетів

БЮТ, ВОС, Удар не давали.

якщо я неправ  - аргументуйте.

порошенко оплачував і оплачує сцену. повністю. та багато чого іншого. по суті, він повністю профінансував майдан.

Тоді це вже подібне на змову олігарха з метою захопленння влади. Яку і захопив.

А бют не платив за сцену і не фінансував ?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #17 : Березня 30, 2014, 02:12:42 02:12 »
порошенко оплачував і оплачує сцену. повністю. та багато чого іншого. по суті, він повністю профінансував майдан.

якась восівська криса казала що сцена за його гроші.

восівські щури тільки і можуть що брехати та покривати через свого прокурора замовні політичні вбивства. стаття від кацапів:

"Организованные дебоши" называется статья, опубликованная в немецкой ежедневной газете "Юнге Вельт". Ее автор Райнхард Лаутербах задается вопросом: кто оплачивал подвоз автопокрышек, монтировку сцены с аппаратурой и свободный доступ к Интернету на майдане? Если шире, то кто предоставил всю необходимую инфраструктуру для долговременных протестов в столице Украины?

Автор статьи предполагает, что базовую инфраструктуру - военные палатки, сцену, электронику, динамики, генераторы электроэнергии, собственный полевой госпиталь - никто не мог бы привезти на майдан из собственного гаража или с дачи. Тонны дров и полевых печек также наверняка не были дарами солидарных с протестом киевлян. Бесплатный доступ к Интернету в палатке прессы также должен был кто-то подключить. Лаутербах рассказывает, что открыто признался в поддержке майдана 49-летний Петр Порошенко. Десять лет назад он участвовал в финансировании "оранжевой революции"
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #18 : Березня 30, 2014, 02:14:04 02:14 »
ни один олигарх не поднял свою жопу и не бегал ни по Майдану, ни по Грушевского, общаясь с людьми в те самые горячие часы...а вы говорите - мания величия

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #19 : Березня 30, 2014, 02:14:37 02:14 »
Тоді це вже подібне на змову олігарха з метою захопленння влади. Яку і захопив.

А бют не платив за сцену і не фінансував ?

ти щось плутаєш. ось хто захопив:



а БЮТ ні за що не платив, бо БЮТ - як церковна миша :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #20 : Березня 30, 2014, 02:15:39 02:15 »
ни один олигарх не поднял свою жопу и не бегал ни по Майдану, ни по Грушевского, общаясь с людьми в те самые горячие часы...а вы говорите - мания величия

на грушевсього вже завезли брущатку - сьогодні в стрічці на ФБ були фото. хто б це міг бути? хтось обіцяв відновити своїм коштом. напевно БЮТ :smilie7:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline ivan ukrainets1

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #21 : Березня 30, 2014, 02:16:05 02:16 »
а є хто небудь хто б Лещенка влаштував?

бо з цим - в "третій особі" якась мілка і дешева придирка - Лещенко має диплом психолога щоб такі заяви робити?

я дивився його інтерв"ю з Піскуном де він Піскуна підй...вав за годинник Лонжін - нібито як це той може дозволити собі таку дорогу марку ... я ще тоді подивувався чи справді Лещенко розуміється в тому про що говорить бо марка Лонжін це насправді шир потреб типу Свотч (котрий і володіє тим Лонжином) ... і все то виглядало якось не дуже професійно

а за кого Лещенко голосував би? сказав би щоб і ми знали хто то такий чесний, щирий, і весь із себе правильний

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #22 : Березня 30, 2014, 02:18:39 02:18 »
а є хто небудь хто б Лещенка влаштував?

бо з цим - в "третій особі" якась мілка і дешева придирка - Лещенко має диплом психолога щоб такі заяви робити?

я дивився його інтерв"ю з Піскуном де він Піскуна підй...вав за годинник Лонжін - нібито як це той може дозволити собі таку дорогу марку ... я ще тоді подивувався чи справді Лещенко розуміється в тому про що говорить бо марка Лонжін це насправді шир потреб типу Свотч (котрий і володіє тим Лонжином) ... і все то виглядало якось не дуже професійно

а за кого Лещенко голосував би? сказав би щоб і ми знали хто то такий чесний, щирий, і весь із себе правильний

ну, у Лещенко работа такая - раздавать и нашим и вашим - и он раздает

я бы назвал его где-то чересчур прискипливим (укр.) - это у него есть...но вцелом свою журналистскую работу он выполняет вполне достойно

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #23 : Березня 30, 2014, 02:22:05 02:22 »
ни один олигарх не поднял свою жопу и не бегал ни по Майдану, ни по Грушевского, общаясь с людьми в те самые горячие часы...а вы говорите - мания величия

на грушевсього вже завезли брущатку - сьогодні в стрічці на ФБ були фото. хто б це міг бути? хтось обіцяв відновити своїм коштом. напевно БЮТ :smilie7:
:lol: :lol: :lol: 
 

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #24 : Березня 30, 2014, 02:23:09 02:23 »
Таки здається він і буде - об"єктивно так виходить, в силу отстойності інших кандидатів (не враховуючи малорозкручених, типу Богомолець), крім Яценюка хіба. але той не балотується. І як тут в іншій гілці писали - має бути розумний, порядний і сміливий (твердий). В ньому перше і третє присутнє однозначно, порядність - мабуть ні, але мені здається. що він міг би піти проти особистих інтересів і збагачення. Крім того, достатньо рівномірний розподіл електорату по Україні (взагалі унікальний для нас випадок), тобто добрий "об"єднуючий варіант". Раніше таким виглядав Кличко, але я думаю, ні в кого не виникає сумнівів, що Порох краще, ніж Кличко.
А соцопитування це підтверджують - якщо не станеться якихось глобальних перетурбацій до виборів, то Порох вже готовий президент. Власне Майдан - приклад таких перетурбацій: до того Кличко вважався головним претендентом

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #25 : Березня 30, 2014, 02:23:54 02:23 »
Если Порошенко зазвездится - пойдёт за Чугунием (но думаю этого не будет - не такой он)

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #26 : Березня 30, 2014, 02:25:21 02:25 »
до речі не забувайте, що діє конституція 2004: там у президента лише зовнішня політика та мідальки. красти ніяк. а з зовнішньою політикою у порошенка все буде чудово - він автор угоди про асоціацію, ну і взагалі, можна день подивитись 5 канал і все зрозуміти про вектор порошенка.

це ще і до того пишу, щоб не получилося як з ющем, в якого не було ніякої влади, а лишився винним в усьому. за те що відбуватиметься в середині країни відповідає ВР та КМ
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Potato

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 942
  • Стать: Чоловіча
  • In Potato We Trust
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #27 : Березня 30, 2014, 02:28:20 02:28 »
а є хто небудь хто б Лещенка влаштував?

бо з цим - в "третій особі" якась мілка і дешева придирка - Лещенко має диплом психолога щоб такі заяви робити?

я дивився його інтерв"ю з Піскуном де він Піскуна підй...вав за годинник Лонжін - нібито як це той може дозволити собі таку дорогу марку ... я ще тоді подивувався чи справді Лещенко розуміється в тому про що говорить бо марка Лонжін це насправді шир потреб типу Свотч (котрий і володіє тим Лонжином) ... і все то виглядало якось не дуже професійно

а за кого Лещенко голосував би? сказав би щоб і ми знали хто то такий чесний, щирий, і весь із себе правильний

ну, у Лещенко работа такая - раздавать и нашим и вашим - и он раздает

я бы назвал его где-то чересчур прискипливим (укр.) - это у него есть...но в целом свою журналистскую работу он выполняет вполне достойно

згоден робота така. плюс це цивілізований європейський підхід

Offline ivan ukrainets1

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #28 : Березня 30, 2014, 02:28:35 02:28 »
а є хто небудь хто б Лещенка влаштував?

бо з цим - в "третій особі" якась мілка і дешева придирка - Лещенко має диплом психолога щоб такі заяви робити?

я дивився його інтерв"ю з Піскуном де він Піскуна підй...вав за годинник Лонжін - нібито як це той може дозволити собі таку дорогу марку ... я ще тоді подивувався чи справді Лещенко розуміється в тому про що говорить бо марка Лонжін це насправді шир потреб типу Свотч (котрий і володіє тим Лонжином) ... і все то виглядало якось не дуже професійно

а за кого Лещенко голосував би? сказав би щоб і ми знали хто то такий чесний, щирий, і весь із себе правильний

ну, у Лещенко работа такая - раздавать и нашим и вашим - и он раздает

я бы назвал его где-то чересчур прискипливим (укр.) - это у него есть...но вцелом свою журналистскую работу он выполняет вполне достойно

та то зрозуміло що робота така
але тут така річ - кожне слово з його вуст чи з під його пера має вагу

і коли він пише про австрійські оборудки "бімби" то це круто і це те що очікує загал і цінить

однак коли Лещенко починає критику по мілкому, то вага його слів втрачається ... бо якщо ти типу працюєш по великим крутим темам то і працюй по ним постійно , не скочуйся на дрібниці
або ж навпаки, мілку критику загал сприймає через призму попередніх розслідувань і надає їй ваги якої вона не заслуговує бо "це ж сам Лещенко сказав! а він фігньою не переймається, лише сер"йозними речами" ... десь так думає обиватель і закрадається в нього сумнів про Порошенка бо як же це так - про себе в третій особі говорить
коротше якщо в нього є щось суттєве на Пороха то хай викладає - всі з задоволенням почитають
а як нема то краще помовчати

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Сергій Лещенко про Порошенко
« Reply #29 : Березня 30, 2014, 02:28:54 02:28 »


народом України.



 :lol:

не розумію, що смішного. рейтинги показують, як є.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан